iPad 2 parametry, popis

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
Goyer
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: ned pro 28, 2008 1:13 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Goyer »

FHD je kravina... to je OUT video
Ram zustane stejna - jinak proc by neodporezentoval / logicky
iPad3, myslite, kdyz HWrove vydali toto, ze vazne za nekolik mesicu prijde dalsi?

Kazdopadne co display samotny? Ma sice stejne rozliseni, ale nejake jine kravinky nez predchozi? Vite o tom neco? Jak to bude v realu vypadat? Ma tyto technologie jine zarizeni, z ceho by se nechalo usoudit jak to bude vypadat?
Naposledy upravil(a) Goyer dne stř bře 02, 2011 8:38 pm, celkem upraveno 1 x.

bamban007
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: sob dub 04, 2009 10:53 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od bamban007 »

Nevím jak Vás, ale mě ipad 2 trochu zklamal, spíš bych, řekl, že je to ipad 1,5. Kromě kamer a procáku nijaká extra změna. Display vypadá podle spcifikací naprosto stejně, jako u iPadu 1. Podle mě přechod asi jakomezi iP 3G a 3GS. Všimli jste si, že při tom překladu tam Šebela pořád zmiňoval, že ipad wifi verze neumí GPS, což samozřejmě není pravda, neumí jen A-GPS. Jezdím s ipadem a navigonem celkem často a naviguje :)

Spíš by mě zajímalo, jestli půjde imovie i na starším ipadu - mám IP4, takže přetáhnout video do ipadu a tam sestříhat a zdali půjde tenHDMI konektor na ipad 1. Myslím, že obě věci by snad nemusely být problém.
iPhone 5 16GB CZ iOS 6.0
new iPad 16GB white Wifi CZ iOS 6.0

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od lafore »

nie je

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od rony »

fotky sa mazat nebudu, prave o tie nam tu slo. kto nevie narolovat na koniec, pc s win ma keystroke aj mac ma keystroke, naucte sa to pouzivat.

teraz osobne: ipad 2 skoro vsetko ako som si myslel, dizajn je nakoniec podobny fotkam, co sli vcera, predvcera, musim ho vidiet nazivo, ale... ako majitel ipadu v nim vidim dost malo, co by ma okamzite rvalo z kresla ze to chcem. je to len take dorovnanie vyvoja technologii. ak ale zistim, ze veci, co s ipadom robim teraz su komfortnejsie na ipad 2, tak idem do neho. vlastne jedine co ma naozaj zaujima je airplay, lebo obcas mam tuzbu video rychlo preniest na velku tv.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Silvinkoo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: čtv lis 27, 2008 5:36 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Silvinkoo »

Osobne biele apple produkty mi nič nehovorili...ani biely iphone 4....Ale iPad 2 v bielom prevedení vyzerá nádherne...mohli na čierny iPad 2 dať aj čierny zadný kryt...vyzeral by krásne..
Múj milášek - iPhone 4 16GB, Orange SK unlocked with ultrasn0w(braný s T-mobile SK)
iPad 16GB wifi only iOS 4.3.1 JB Redsnow


iPhone 3G 8GB, Orange SK with ultrasn0w CFW 4.1 - momentalne bráchov

Majky_
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 665
Registrován: pon črc 20, 2009 7:06 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Majky_ »

Dnešní Apple event mě vůbec nezajímala a iPad mi byl ukradený, ovšem to co přišlo potom :shock:
Tak peníze už jsou nachystaný, jen počkat na 25.


Omlouvám se masklinovi, ale cena je přece jen jedna z nejdůležitějších věcí. Kolik si tak běžně čeští prodejci přidávají? 1000, 2000Kč ?
Mám to cca. 40 minut do Vídně, kde je určitě originální Apple store tak jestli by se mi to nevyplatilo tam.

Děkuji

johny03

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od johny03 »

ja cekam na march 11th, nekdo kdo se pohybuje na Apple scene, nevite jak je to obvykle s dostupnosti v US Apple Storech, den, dva po uvedeni ?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od rony »

majky, oficialny predaj znamena, ze ceny cz sk predajcov diktuje apple. cize ziadne prirazky. a fakticky taky iphone sa celkom v cz oplati...

samozrejme ist do rakuska sa pon oplati vtedy ak u nas nebude. to da rozum.

ramku nespominali lebo je to banalna informacia :) ani u iphonov sa to dlho oficialne nezverejnilo.

pocitam, ze je vyssia. som zvedavy hlavne na pouzivanie safari, to je vec, ktoru na ipade pouzivam najcastejsie, a neverim, ze su ludia, ktori by trvali na tom, ze nieco na nom potrebuju este viac :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kozel97
Host
Host
Příspěvky: 113
Registrován: pon lis 08, 2010 8:41 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od kozel97 »

johny03 píše:ja cekam na march 11th, nekdo kdo se pohybuje na Apple scene, nevite jak je to obvykle s dostupnosti v US Apple Storech, den, dva po uvedeni ?


Steve při keynote říkal: "Nemám strach, že by se moc neprodával". Takže půjde hodně na dračku. A nejen v USA. Myslím, že apple zabodoval. Počkat o něco déle na iOS 5 a bude to nejvíc. Nikdy mě iPad nezajímal, ale tohle u mě zabodovalo. Už šetřím a myslím, že i vy. :-D

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od JackieTran »

Obrázek

Zbuj

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Zbuj »

Tady neni o cem diskutovat, jednim slovem jako ten cesky moderator UZASNY :D

BTW: Uz jsem ho predcastne koupil.... tak se nemuzu dockat :Yahoo!:

Kde najdu cely zaznam videa z dnesniho eventu??

johny03

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od johny03 »

Muzu se zeptat jak si ho koupil ?

BTW: ten kdo si chce stale koupit stary iPad ma nyni moznost se slevou 100$

http://store.apple.com/us/browse/home/specialdeals/clearance/ipad

Abrahadabra

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Abrahadabra »

OT: Mal by niekto záujem o dovoz z Kanady? :)

Goyer
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: ned pro 28, 2008 1:13 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Goyer »

Takze sumasumarum - je to obycejny upadate. Naproto totozne jako 3G ver. 3GS.
Na cteni mailu a brouzdani po webu mi staci totozne rozliseni funkce. FaceTime ma stejne minimum lidi na druhe strane, vykon CPU nevim na co a posilat si videa domu na TV, uprimne, vazne, kdo to dela?!


Podle serveru Cult of Mac se nechal slyset no name zamestnanec, ze podstatne rozdilnejsi a opravdu plnohodnotny bude az iPad3. Cili naprosto totozna situace jako loni u iP4.
Takze cekam na podzim.

Zbuj

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Zbuj »

V UK na apple store, je to ale jen predcastna koupe, protoze store nefunguje, vypises tam svoje apple ID email a oni ti daji vedet prednostne, takze ted cekam abych mohl dokoncit koupi... v US je to taky na spadnuti...

4dam

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od 4dam »

Sakra ten je nadupanej :-D Bože proč jenom se mi tak nelíbí ten zadek? :( Jinak bych se asi taky už chystal do Vídně, kdybych se teda zbavil jedničky. Asi prodat teď, nebo nikdy...

Majky_
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 665
Registrován: pon črc 20, 2009 7:06 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Majky_ »

Goyer píše:...Podle serveru Cult of Mac se nechal slyset no name zamestnanec, ze podstatne rozdilnejsi a opravdu plnohodnotny bude az iPad3. Cili naprosto totozna situace jako loni u iP4.
Takze cekam na podzim.


Tak tímto si mě teď pěkně nas... Sakra, co když vyjde za půl roku iPad ještě 2x rychlejší? :%)

Kvako
Host
Host
Příspěvky: 112
Registrován: ned bře 08, 2009 5:28 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Kvako »

Takže iPad2 ako hore niekto spomínal niečo podobné ako 3G a 3GS nie to isté lebo predsalen sú tu aj zmeny "z vonku".
Osobne si myslím, že jediné prečo by mal človek svoj iPad meniť za nový je len kôli prednej kamerke na video hovory prostredníctvom FaceTime.

To že nový ipad je tenší, dobre bude to estetickejšie. Ale mne hrúbka starého vôbec nijako neprekážala.

S mojho pohladu si zatiaľ myslím, že majitelia starého iPadu sa až tak nebudú bažiť za novým.
Apple sa dorovnal ostatným štandardným tabeltom na trhu.

bakeLit
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: sob led 02, 2010 11:25 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od bakeLit »

No já fakt nevím, co jste tu všichni tak nadšení, mně to přijde jen lehce vylepšené aneb "Thinner. Lighter. Faster. Not Cheaper." Jen tak bych se zeptal, k čemu iPad vlastně obyčejně využíváte nejvíce?

Olaf321
Host
Host
Příspěvky: 119
Registrován: pon zář 14, 2009 8:25 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Olaf321 »

Majky:Goyer musí čekat na něco lepšího,když má Ipad 1 kterýho by se ted těžko zbavoval za dobrou cenu,ale ti co Ipad ještě nemají,tak je Ipad 2 jasná volba :)
Takhle bys klidně mohl čekat na Ipad 3,Ipad 4,Ipad 5 a nikdy by sis ho nekoupil :D
MacBook Pro 13" (2011), core i5, 4GB RAM
Iphone 4 16 gb
Iphone 6 16 gb space gray
olaf3788@gmail.com

Legally Blond
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: stř úno 06, 2008 2:16 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Legally Blond »

Jsem trochu rad jak to dopadlo nic super zlomoveho nepozoruju pecka to rozhodne je ale vzhledem k tomu ze mam iPad par dnu a jsem nadsen a hlavne za tu porizovaci cenu u nej zustanu a pockam na iPad3 na to moje domaci a cetovatelsky "zvykani" naprosto postacuje.

Majky_
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 665
Registrován: pon črc 20, 2009 7:06 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Majky_ »

@Olaf321: No to máš taky pravdu, to je jak s iPhonem, člověk by mohl čekat pořád na novější generaci.

Ještě počkám, až opadne euforie a zvážím, jestli jej doma a ve škole opravdu využiju. Když to dobře dopadne, tak za měsíc tady :)

7luke.com

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od 7luke.com »

Mám iPad 1 64GB 3G WiFi a nový iPad mi teď podle té keynote připadá jako fakt MAZEC PECKA, je to daleko daleko jinčí skok než mezi 3G - 3GS, ale to vám asi dojde časem. Připomíná mi to lidi s iPhone 3G / 3GS, co sami sebe utvrzovali v tom, proč nejít do iPhone4.

Kvako
Host
Host
Příspěvky: 112
Registrován: ned bře 08, 2009 5:28 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Kvako »

Tento nový iPad ide riadne stlačiť cenu starých používaných iPadov.

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od gulii »

Tak "dizáájn" alá včerejší kusy, takže nejspíše u nás většiny lehké zklamání. Naopak určitě potěšilo zvýšení výkonu. Já se jen modlím, aby za chvíli v appstore nebyly gamesy s označením only ipad2 /kvůli výkonu/. Jinak prosím, ví někdo, jak to bude s tím zajímavým "pouzdrem". Půjde dát i na 1čku? Mluvilo se o že je přidělán pomocí magnetů. To je to jediné, co se mi líbilo nejvíce. Jo a pak asi ta kreativní app s nástrojema :shock: Celkem jsem zajímavý na srovnávací videa, co se týče reálného využití výkonu.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Gekko gecko »

Designově to takový skok není ale po stránce HW se v Apple vytáhli to ano,nicméně současný iPAD by mi naprosto na brouzdání po netu bohatě stačil,chvíli jsem jej v prodejně datart zkoušel a je to skutečně výborná mašinka jen bych bral tak s 7" displejem...iPAD je trochu větší ale dá se to.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Mattthewww
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 407
Registrován: úte říj 12, 2010 6:30 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Mattthewww »

Je pekne videt Ceskou republiku mezi takovyma statama jako je napr. Britanie, kde se bude iPad 2 prodavat nejdrive... Aspon to nebude jako s iPadem 1, ktery se da rict, ze sem prisel "nedavno"... Jinak sem si nemyslel, ze si nekdy budu muset koupit iPad, kdyz mam iPhone, ale on je luxusni, tak jeste uvidim... A videli jsme Steva, takze super ;)
- iPhone 5S 16GB - silver - 19.11.2013
- iPhone 4 16GB - black - VÝHRA
- The New iPad 16GB - white + modrý SmartCover - VÝHRA
- iPod Shuffle 4. Gen. 2GB - silver
- reproduktor Jawbone Jambox - black

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Metalgirl »

Gekko gecko: Ta velikost není taková tragédie, i mě s malými dlaněmi, se drží celkem dobře.

Jinak design, teď tu čtu, jak lidi na to dnes nadávají a za pár týdnů to tu budou opěvovat, jako u iPhonu 4. :D
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Gekko gecko »

Jo dá se na ní zvyknout...víš já používám mivvy Q721 proto mi přijde obří :D
Cena okolo 12k je taky výborná ale furt nechápu jak může bejt takováhle mašina tak levná....čekal bych základní cenu 25k a on bude stát 12k (snad) jako první generace.Naproti tomu iPhone vždycky stály/stojí přes 15klacků....čím to? :)
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

haasteren
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 472
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:02 am

iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od haasteren »

Jsem rad ze nemam duvod menit. Takze ipad 3 za rok nashle... iMac 27" byl skok velikej tady bych si pomohl jen malinko ...

Goyer
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: ned pro 28, 2008 1:13 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Goyer »

@Olaf321 - S tim to vubec nesouvisi, nejsem zadna socka jako tady mistni sporitele prasatek :) Dam ho klidne pritelce a sobe si koupim jeden bilej na den a jeden cernej na noc, ale proc? Mam duvod? Ono nekdy se rika zapni mozek a potlac emoce.
@7luke.com - Mazec pecka? Hele nejedes na nejakem speedu? :) Copak mo dojde casem, ja stavim na faktech a Ty na emocich :)

Maximlane s Ipadem delate jine veci nez cteni knizek, brouzdani na webu a cteni mailu nez ja... ale vzhledem k tomu co tu resite to budou maximalne gamesy a na to mam jine xkrat lepsi konzole :)

7luke.com

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od 7luke.com »

Já stavím na emocich? Viděl jsi vůbec tu keynote? Jiný design, tenčí než iPhone 4, dualcore procesor, 9x lepší grafika, 2 kamery, lepší displej (nemyslím rozlišení), HDMI out, ta vychytávka s krytem, ...... TOHLE jsou kámo FAKTA

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Metalgirl »

Jen prosím uživatele, aby se odprostili od emocí a chovali se zde ukázněně a nenapadali jeden druhého. Děkuji. Jakékoliv osobní výlevy budou z tohoto tématu bez předchozího upozornění mazány.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od pe.kova »

srovnání s konkurencí - viewtopic.php?f=123&t=41299
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

Hnykda

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Hnykda »

Za mě, který iPad nevlastní, je iPad 2 skvělý! Přesně jak bylo řečeno, jedná se "jen" o vylepšení jedničky, něco takového jako že hardwarově (i v ostatním - váha, design-ne že by byl špatnej...) dorovnal konkurenci. Já bych to tak také udělal, být "Applem" :D . Dodal kamerku, vylepšil rychlost, vylepšil to co se na iPadu asi dělá nejvíce - Safari, dodal pěknou věcičku přes displej atp...
Prostě iPadem 1 odpálil tabletové nadšení a to nejlepší si šetřil až na další update. Teď zarejžuje i na těch, kterým záleží na výkonu atp ještě víc.
Řekl bych že pro lidi, kteří váhali je 2. iPad jasnou "přemluvou".

Čekat na iPad 3, protože bude lepší, je stejně hloupé, jako já čekám na další update MBP 13" :D . Nemá to smysl, pokud vám nezáleží na tom kdy ho koupit (například ho nepotřebujete "nutně" do školy, chybí vám zábava právě teď atp.).
Pokud o koupi uvažujte tak že prostě vyčkáváte, nikdy si ho nekoupíte. :P

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od gulii »

Tak onen Smart Cover asi pro chudinku jedničku fungovat nebude. 2ka má totiž zabudované magnety po obvodu. Škoda :x

Mattthewww
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 407
Registrován: úte říj 12, 2010 6:30 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Mattthewww »

Jeste se nezacali prodavat a na eBayi se uz drazi :D
- iPhone 5S 16GB - silver - 19.11.2013
- iPhone 4 16GB - black - VÝHRA
- The New iPad 16GB - white + modrý SmartCover - VÝHRA
- iPod Shuffle 4. Gen. 2GB - silver
- reproduktor Jawbone Jambox - black

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Gekko gecko »

pe.kova píše:srovnání s konkurencí - viewtopic.php?f=123&t=41299

Hel v tom srovnání není operační paměť RAmka kolik ji má iPAD a kolik 2ka nevíš? :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

nalevka

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od nalevka »

To jako Wifi + 3G stojí jen 800 dolků?

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od charlie77 »

když se 11. března začnou prodávat v několika zemích :) ... jinak iPad 2 mě nadchnu, splnil moje očekávání! Nejvíc nadšenej jsem snad z toho, že to bude už 25. v ČR!!! Žádný opoždění 10 měsíců! Ty, co říkají, že "plnohodnotný" bude až iPad 3...sakra co tam bude ta závratná funkce, která všem vyrazí dech? Všechno na co iPad budu používat tam je a plně to dostačuje!
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

Odpovědět