iPad 2 parametry, popis

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
Hnykda

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Hnykda »

iphonik4 píše:...Já bych byl nejradší za 1GB, ale těch 512MB se mi jeví reálnejší...

Nemohl jsem si to odpustit :D . Neříkej mi, že to poznáš :P . Apple vydává své iDevices vždy v takové konfiguraci, aby se komponenty vyvažovali (k čemu by byl nabouchaný procesor proti špatné grafice - btw. paralela k letošním MBP 13" :D =@ ). Takže se nemusíš bát a papírová konfigurace tě myslím vůbec nemusí tížit. Jediné co by tě snad mělo tížit jsou věci, kterých se dotýkáš, posloucháš, koukáš... To co je vevnitř, tě vůbec nemusí zajímat :wink: , to je ten náš nešvar, na který jsme zvyklí z ostatních platforem.
Když si kupuješ teď telefon s Android a plánuješ na něm hrát nějakou hru, musíš si to hlídat a dávat si pozor aby to zvládl CPU a GPU. Když si ale koupíš 3GS nebo 4G, máš jistotu, že ti na nich půjde každá hra, kt. Apple dovolí .

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od ls8 »

Taky tomu nerozumím. Všichni řvou že chtějí alespoň 1GB RAM, ale nikdo nenapíše proč. Jednička má 256MB a já jsem teda zatím nenarazil na situaci, kdy by mě to jakkoliv limitovalo.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

daknol
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 89
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:30 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od daknol »

Golf: k tomu OT: protoze MyWi je shit kterej se seka, nefunguje vzdy tak jak ma a navic stoji 20$, na tu aplikaci nemam proste nervy. tak proto ocekavam, ze od applu ten wifi hotspot pojede snad lepe a nebude to takovej zasirac jako MyWi s tema proticrackovejma ochranama.


Edit: a na muj dotaz jak bude vypadat antena na te bile 3G verzi, nenasel nekdo nejake foto? Aby to nebyl hnus
Naposledy upravil(a) daknol dne čtv bře 03, 2011 6:10 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 5 Black 64GB 6.1 - Evasi0n
iPad Mini Black 32GB WiFi + Cellular 6.1.2 - Evasi0n

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od iphonik4 »

@Hnykda, Is8: za prvé jsem nenapsal, že to poznám ;) a za druhé ano, když jsem ještě měl iPad 1 (3G), tak se mi stávalo, že se některé apps (např. Navigon HD) začínaly sekat a někdy a padaly, proto jsem musel ukončovat jine apps v MT. Jinak OT:
Hnykda píše:...Apple vydává své iDevices vždy v takové konfiguraci, aby se komponenty vyvažovali (k čemu by byl nabouchaný procesor proti špatné grafice - btw. paralela k letošním MBP 13" :D =@ )....

Chlape v jedné větě jsi napsal, jak Apple vyvažuje své produkty a ve druhé uvádíš nějakou paralelu jako příklad nevyváženosti komponentů letošního MBP, který je taky Apple produkt, to mi moc smysl nedává. Jinak máš ale pravdu jsou firmy, které s tím mají daaaleko větší problémy... Navíc chlapci papírově 1024MB vypadá lépe než 512MB to si přiznejme a myslím, že to trošičku poznat bude, zejména bude zvládat víc náročných apps v multitaskingu. :beer:
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

Hnykda

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Hnykda »

Já vím, měla být taková ironie, doufal jsem, že ty to pochopíš při tolika příspěvcích a tolika smajlíky :) . To proč to udělali u MBP 13" je z čistě marketingových důvodů, aby trhli něco i na MBA. A vím že 1 GB vypadá lépe než 512 MB, ale to je právě to o čem mluvím, jen vypadá :D , to je ten náš zlozvyk.
A myslím, že vím přesně co chceš říct. Jasně, čím víc, tím líp. Ale nevěřím, že by to udělali s RAM v tomto případě hůř. Není tomu ani u iPhonů. RAM, CPU a GPU je většinou to jediné, na co se můžeš spolehnout, že tě Apple neošidí. Přídavné kamerky, nový design, o pár gramů lehčí... To už jsou detaily :) .
Jsem si jist, že i když tam dají 512 MB, bude to dostačovat (ačkoliv máš jiné zkušenosti, to je ale myslím nevyhnutelné, stroj od stroje, aplikace od aplikace, vývojář od vývojáře...). A kdyby tam mohli dát 1 GB, tak tam bude a nebude to na úkor baterie, velikosti, váhy, zahřívání...

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od iphonik4 »

Hnydka: tak s tím s tebou naprosto souhlasím, btw taky proto jsem napsal:
iphonik4 píše:to mi moc smysl nedává.
:D promiň, že mi to nedlošlo....

Jak sem říkal, 512MB mi připadá nejrealnější, to opravdu stačí, ale jak jsem již psal: 256MB na iPadu 1 měla opravdu menší problémy...
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od charlie77 »

Já akorát nechápu tu zadní kamerku...všude se píše jen 720p video, ale o fotkách nikde ani zmínka?
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

johny03

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od johny03 »

nikdo s tim fotit stejne nebude :) dokazes si nekoho predstavit jak chodi po Praze s desetipalcovym iPadem a foti ?

navic muj odhad je ze kamerky maji stejny vlastnosti jako iPod touch a iPhone 4, cili dostacujici

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od charlie77 »

když už tam ta kamera je, tak bych třeba někdy něco vyfoil..nevím budu s tím venku na zahradě..budu chtít něco vyfotit a musel bych utíkat pro iPhone? zbytečný když je na iPadu čočka ne? jo a iPod touch a iPhone 4 mají rozdílnou kvalitu fotek...

EDIT: jak teď koukam na youtube na tu keynote, tak mě napadá, že z toho Smart Coveru bude iPad mít docela omlácený ty hrany, kde se "přicvakává" ten cover ne?
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

johny03

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od johny03 »

jak jsem rikal, urcite tam nebudou horsi kamery nez na iP 4 (nejsem Steve treba se pletu)

jinak Smart Cover se mi nelibi, chtel bych zada iPad mit neposkrabane a se Smart Cover to si nepujde, navic co kdyz to upustim Smart Cover upadne a dispej rozbity.

pinkrider

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od pinkrider »

Takže dnes v 18:00 jsem se byl zeptat jak to bude s iPadem 2 v iStylu na Andělu. Říkali že iPad bude v ČR opravdu 25.3 ale oni by ho měli mít někdy ke konci března (cca 26,27,...) takže cajk. Já mam 21. narozky. :D :D

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od gulii »

Nejvic m stve, ze na jednicku nepujde dat Smart Cover :P stupidni magnety po okraji... :%)

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od sten32 »

gulii: presne, najviac sa mi na iPade 2 páči biela farba a ten Smart Cover :D Stále musím dookola pozerať to Apple video na ich stránke z obalom a stále som fascinovaný :D

7luke.com

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od 7luke.com »

Jsem na to moc moc zvědavý v reálu. Takhle na pohled se mi ten kryt moc nezdá, ale promyšlené to mají dobře, kutilové :)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od ls8 »

johny03 píše:jak jsem rikal, urcite tam nebudou horsi kamery nez na iP 4 (nejsem Steve treba se pletu)...


Zadni kamera je 720p, tedy 1280x720 cca 1mpix. iPhone ma 5mpix.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Maximus-CZ »

Ten Smart cover mi taky přijde děsně super... Jinak není to na to, aby se ti nerozbilo sklo při pádu, nebo aby se ti nepoškrábal zadek... Ani to tak nebylo myšleno.. Je to prostě proto, že se ti na to nepráší doma a když to hodíš do tašky, tak se ti na skle nebudou dělat mikroškrábance (I když na ty zrovna výrobky od Applu netrpí, to je recht..)
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

7luke.com

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od 7luke.com »

Jestli to tady bylo, tak sorry....

Jak se lidi (i my) dohadovali ohledně otvorů v "prosáklých na veřejnost" coverech, tak nahoře uprostřed byla zajímavá dírka. Někdo říkal, že to je na displayport, někdo říkal, že je to na Thunderbolt, někdo říkal, že je to na oboje. Tak ten otvor byl, pánové a dámy, na mikrofon:

Obrázek

Zdroj: engadget.com

Jááj. :ROFL: MG

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od ls8 »

Ano, a tim vic je zajimave, ze se ukazalo ze ty kryty byly prave, tedy ze jejich cinsti vyrobci znali parametry iPadu 2 HODNE dlouho dopredu.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od JackieTran »

Ach ti cinani ..

johny03

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od johny03 »

to ls8: zadni kamera nahrava HD video, takze pochybuju ze ma jen 1 megapixel

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od jackherrer »

1280 x 720 = 921 600 = cca milion. predpona mega = milion. Megapixel = milion pixelu(bodu)
I will maintain an attitude of open-mindedness.

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od pe.kova »

co jsem koukal tak iPad 2 má větší reproduktor - myslíte, že bude víc řvát?
chápu diskotéku s tím asi neuskutečním, ale zajímalo by mě jaký to má výkon 8)
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

spinmaster

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od spinmaster »

som jediny kto chrani iPad hlavne na zadnej strane?
osobne som hned po kupe siahol po zagg shielde na zadnu stranu aby som mal ochraneny "zadok" ked ho polozim na hociaky material, displej som nikdy neriesil, neviem si predstavit ze by som si ho poskrabal o kluce alebo co, vzdy mam ipad diplejom "hore"
sklo na iphone 3g malo po dvoch rokoch jeden jediny maly skrabancek a to som ho nikdy nemal v puzdre, v aute som ho hodil hocikam a podobne, tak sklu verim ale tomu hliniku veru nie

lukasm
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 201
Registrován: čtv lis 13, 2008 12:57 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od lukasm »

Ja používám u iPad originál apple case a doufám že podobné pouzdro bude i u iPadu 2. Ja chi chránit celé tělo ne jen displej.
New iPad 4G 64GB, iPhone 5 64GB White

7luke.com

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od 7luke.com »

pe.kova píše:co jsem koukal tak iPad 2 má větší reproduktor - myslíte, že bude víc řvát?
chápu diskotéku s tím asi neuskutečním, ale zajímalo by mě jaký to má výkon 8)


iPad 1 má docela fajnm zvuk, věřím (a doufám), že iPad 2 bude ještě lepší


OT: něco pro pobavení

Obrázek

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od ls8 »

johny03 píše:to ls8: zadni kamera nahrava HD video, takze pochybuju ze ma jen 1 megapixel


Tak se nauč počítat.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

avixe
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 426
Registrován: pát říj 08, 2010 8:50 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od avixe »

pre mna je velkost ram dost dolezita, ios mam otweakovany ficurkami zo cydie a cim viac ram tym viac si ich mozem dovolit... nemam notebook ani ine prenosne zariadenie pripojene na net, resp zariadnie na komunikaciu, preto bez niektorych tweakov je pre mna cisty ios obmedzujuci.. mam len iphone a po prechode na 4ku som narast ramky dost pocitil

pri 9 nasobnom zvyseni vykonu grafiky by ma ani 2 gb ram neprekvapili... ale pocitam ze max 1 gb
"audietur et altera pars"

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od rony »

avixe a uz mas prvy ipad alebo len tak premyslas? velkost ram je dost zavisla na velkosti rozlisenia obrazovky. tento parameter Apple nikdy nejako zvlast nepropagoval. Pre ludi ako ja je dolezitejsie skor prakticke vyuzitie - ak sa mi v Safari otvoria tri karty a potom uz pri ich prepinani reloaduje stranku a zacne to byt otravne, tak chcem stroj, ktory to odstrani. Takze parameter samotny mi nenapovie prilis ale realny test ano, a v tom pripade ma nezaujima kolko je tam pamati ale ako sa stroj sprava. Snad rozumiete, co chcem povedat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

beitrel

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od beitrel »

Pouzivam atomic browser a zvyk jsem si pracovat s cca 5 zalozkama zaroven. Kdyz pak prepinam aplikace, tak se mi treba cely atomic restartuje, protoze tam tech 256 ramek nedostacuje.. Takze ja bych urcite vic ram take uzil :)

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Maximus-CZ »

Škoda jen , že není retina, Nebo alespoň semi-retina, i když to by bylo zas blbý ,že by to nebyl celý násobek rozlišení... Pokud bude mít víc RAM asi půjdu do tý dvojky.. přeci jen 3000 za to, že to bude mít o rok delší životnost není špatné:)
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

Mewrick

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Mewrick »

lukasm píše:Ja používám u iPad originál apple case a doufám že podobné pouzdro bude i u iPadu 2. Ja chi chránit celé tělo ne jen displej.


Treba by sel ten jejich kryt otocit a pouzit na stranu kterou chci zrovna chranit???

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od mrzic »

Teď mi přišel tweet, že Apple iPad 2 má grafiku PowerVR SGX543MP2 (2 GPix/s), která je opravdu 8-9× výkonnější než SGX535. Je dokonce 2× lepší než GeForce v Tegra 2
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od iphonik4 »

@mrzic: ten twitter account prosím ;) Ne, že bych nevěřil, ale chtěl bych taky followovat ;)
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od toncek »

iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od ls8 »

Tak informace je to sice zajímavá, ale já bych rád znal zdroj. Někdo ho rozebral, nebo to Apple oznámil v tiskové zprávě?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

avixe
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 426
Registrován: pát říj 08, 2010 8:50 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od avixe »

rony píše:avixe a uz mas prvy ipad alebo len tak premyslas? velkost ram je dost zavisla na velkosti rozlisenia obrazovky. tento parameter Apple nikdy nejako zvlast nepropagoval. Pre ludi ako ja je dolezitejsie skor prakticke vyuzitie - ak sa mi v Safari otvoria tri karty a potom uz pri ich prepinani reloaduje stranku a zacne to byt otravne, tak chcem stroj, ktory to odstrani. Takze parameter samotny mi nenapovie prilis ale realny test ano, a v tom pripade ma nezaujima kolko je tam pamati ale ako sa stroj sprava. Snad rozumiete, co chcem povedat.


no rozumiem.. a mam ten isty nazor.. aj jeden dalsi kolega sa tu vyjadril ze apple robi svoje produkty vyvazene, to ano.. ale akonahle tam zacnem tlacit softver tretich stran (nepodpisany, zo cydie), tak sa tato harmonia dost porusi ak si ju samozrejme neustrazim.. a vacsia ram mi dava vacsi priestor

ipad nemam, ano, len premyslam.. myslim ze by som ho na hry nevyuzival ale od tej grafiky si odvodzujem ze by mohli dat viac ako je v ipad 1 ... pride mi ze ak to ma byt v buducnosti vyvazene tak takej rychlej grafike a dvojjadrovemu cpu nebude vyvazene sekundovat 256mb ram... ked pri 1x1ghzx1vga je pouzita 256mb.. tak pri 2x1ghzx9vga.. mi to pride malo .. ale ako pises... len uvazujem
"audietur et altera pars"

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od john »

pe.kova píše:napadlo vás, že díky HDMI kabelu(po připojení do TV) tu máme nové herní televizní zařízení?


Napadlo, viz. http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje].eu/2011/03/04/je-ipad-2-vstupem-apple-mezi-konzole/
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od iphonik4 »

toncek: děkuji ;)

//EDIT:
Apple údajně dosáhne 10-12 milionů zásilek iPadů 2 ve 2. čtvrtletí roku 2011.
Zdroj: macrumors.com
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

niky79

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od niky79 »

ls8 píše:Taky tomu nerozumím. Všichni řvou že chtějí alespoň 1GB RAM, ale nikdo nenapíše proč. Jednička má 256MB a já jsem teda zatím nenarazil na situaci, kdy by mě to jakkoliv limitovalo.


Tak to ipad asi moc nepouzivas :beer: (drobne rypnuti, neber to osobne). Me priklady z posledni doby:

- v prohlizeci (iCab/Atomic) otevru 6-9 zalozek, prohlizec zacne hlasit malo RAM, popr. rovnou cela aplikace spadne (Safari to resi tak, ze stranky v "zalozkach" nedrzi v pameti a nacita znova)
- Blade Infinity, vcera 2x spadla, nedostatek RAM, po vypnuti/zapnuti (po hooodne dlouhe dobe; tim se opravdu uvolnila vsechna nekdy nekde zabrana pamet) vse ok.
- AirVideo, streaming 720p, aplikace se pri prehravani nahodne ukoncovala, po ukonceni vsech ostatnich aplikaci na pozadi to bylo OK

Takze bych byl opatrny s tim, ze 256 MB staci. Opravdu nestaci. Ale samozrejme s 512 to uz bude uplne nekde jinde a 1 GB momentalne povazuji za zbytecne (ackoliv se to nezda, i RAM zere energii).

spinmaster

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od spinmaster »

niky79: napr xbmc mi berie 720p vide bez nejakych problemov
ono je to skor o strope, keby ma ipad 8Gb pamate tak aj tak sa da zaplnit
ja osobne kazdy den kliknem dva krat na home a aplikacie si pozatvaram, nerobi mi to ziadny problem

Odpovědět