iPad 2 parametry, popis

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Gekko gecko »

Taky mi je to nabízí co přináší jinak dalšího?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

nalevka

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od nalevka »

Nepotrebuji to, chci to.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Gekko gecko »

Jo asi tak....produkty apple prostě lidi oslepí takl že si je koupí i když naplno nevyužijí....designéry mají špičkový...kdo jiný by udělal takový skvost jako iphone či iPAD? jen a pouze APPLE!!!
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Denize

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Denize »

Neverím, že by tam dal Apple A5 (2x výkonnejší CPU, 9x GPU) a nedali by tam väčšiu RAM-ku. Minimálne 512, skôr očakávam 1GB (ako má konkurencia - Xoom etc.) .. inak zdieľam názor viacerých v tomto topicu.

Ako majiteľ iPad 1 prejdem až na 3 (dvojročný cyklus sa mi osvedčil pri iPhone, a budem ho robiť aj s iPad-om).
Keby nemám iPad od 8/2010 a čakal by som na 2, určite by som teraz do nej išiel, a trochu si priplatil.

Neviem v ktorej téme som čítal, že iPad 3 bude ešte tento rok. Nebude. Apple nastavil ročný cyklus (koniec februára/začiatok marca) a rýchly štart predaja (ešte v marci).

7luke.com

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od 7luke.com »

S tou větší pamětí jednoznačně souhlasím - v iPadu 2 ji očekávám.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Gekko gecko »

Proč ale výrobce o kapacitě mlčí? jaká je vlastně v 1ce ví někdo?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od charlie77 »

v 1ce je 256MB ram...a mlčeli vždycky, i u iPhonu 4 a tam se taky bylo čím chlubit :)
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Gekko gecko »

Dík takže počítám že v iPAD2 bude buď 512 nebo 1GB ne?

Hele tohodle iPADA by někdo nechtěl,já bych ho bral: http://www.youtube.com/watch?v=ct1_r_61sk8
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

frantod
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 22, 2010 2:21 pm

iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od frantod »

1. Musím povedať iPad 2 je perfektný...
2. Na moju činnosť mi ale bohate postačuje jednotka, čiže nemám potrebu...
3. Pre tých co váhajú či ipad1 alebo iPad 2 tak jednoznačne iPad 2!!!
Ja by som tak urobil ;)
* iPhone 5s Black 16Gb, iOS 8.1.1
* iPhone 4 Black 16Gb, iOS 6
* iPhone 4 Black 16Gb, iOS 7 /chyba, už by som neupgradoval :(
* iPad 16Gb Wi-Fi, iOS 4.2.1,
* iPad Mini 16Gb Wi-Fi, iOS 7
* iMac
* Macbook Air 2013

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Gekko gecko »

Jo asi do něj půjdu navíc je tenčí,lehčí prostě dál...jaká bude výdrž překoná dosavadní rekord 10h?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Maximus-CZ »

Je to v prvním příspěvku, stejná jako u iPad 1
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Dvojka se mi líbí, ale stejně si asi koupím jetou jedničku. Na net, mail, seriály a obyčejné hry mi bude bohatě stačit. Čekal jsem jen na Retinu, ta ve dvojce bohužel není...
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

4dam

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od 4dam »

Já se omlouvám, asi mě ukamenujete, ale
Obrázek
prostě to vpravo mi připadá úžasné a nádherné :D a to vlevo s trochou nadsázky jako kopie. K tomu ta bílá část přes 3g anténu... :/

7luke.com

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od 7luke.com »

To je fotka, která se objevila před zveřejněním a je to nekompletní kryt! MG měla pravdu - iPhone 4 se taky nelíbil a jak přišel mezi lidi, tak se najednou líbil.

http://iphonemania.mobilmania.cz/Apple+ ... ky+a+videa

Teď to mimojiné bude lépe ležet na stole

kozel97
Host
Host
Příspěvky: 113
Registrován: pon lis 08, 2010 8:41 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od kozel97 »

Jak je to s RAM? Čekal bych víc než iPhone 4. Vždyť nová Motorola má 1GB. A pokud má iMovie stříhat HD video čekal bych opravdu víc. Kdyby měl někdo info, prosím PM.

Díky!

EDIT: Teď sem si uvědomil, že RAM je nejdražší na celém iPad/iPhone/Touch a když cena zůstává. Uvidíme no. :)

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od dodulo »

hands on video bielej verzie

Zobrazit video na http://youtu.be/fJNp8vhCw7E
Kód do fóra: [youtube]fJNp8vhCw7E[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

black version

Zobrazit video na http://youtu.be/nQt8ltEITDI
Kód do fóra: [youtube]nQt8ltEITDI[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

OT: som zvedavy kedy sa objavi videjko ked ho niekto rozmlati nejakou basebalkou alebo niecim podobnym pripadne dostriela :P
Naposledy upravil(a) dodulo dne čtv bře 03, 2011 12:36 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

4dam

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od 4dam »

7luke: Když teď držím iPad v ruce a koukám na něj, přijde mi, že je prostě schválně nafouklej. Myslím, že by určitě dokázali ho udělat tenčí, ta vyboulení je přehnaný. Prostě ztenčení o 20% nezní tak famózně jako 30%...

bohem
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 172
Registrován: čtv led 01, 2009 9:31 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od bohem »

..jenom v rychlosti: používám už dlouho k spokojenosti iPad 1, ale iPad 2 mi nadchnul a tak je to pro mne "must have" .-) takže už se na něj těším a vím proč..

Jinak mám pocit, že u konkurence musí mít "radost" jak jim apple vždy ukáže cestu a pak hned záda .-) .. už můžou přemýšlet jak okopčí vychávkové obaly atd. co celý rok dělali? že nepříjdou také první s něčím vlastním a novým?

..no netřeba to rozebírat, někdo holt ostatním cestu ukazovat musí .-) Apple mi s iPadem2 udělal radost a bude to asi bílá varianta, kterou si pořídím. Designově se mi sice zatím líbí více záda jedničky, ale kvůli zádům si ho nepořizuji a uvidím jaké to bude "na živo" - každopádně já jsem spokojen a těším se.
....
Velikost RAM mne také zajímá, ale neobávám se, že by apple pustil na iPad střih hudby a videa bez toho aby to bezproblémově plynule fungovalo, od toho je to apple, že pouští ven pouze věci které fungují, což se mi u něj líbí. Velikost ram není u apple až tak limitující jako u konkurence, takže problém nečekám.
v práci samé Windows - díky za ně .-) práce je a bude stále dost .-), doma samé Macintoshe: "díky za ně -pohodička, klid .-)"

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Metalgirl »

Promazano od nadavek a nezajem, ze mezitim bylo i neco k tematu. Jasne jsem vas varovala. Jeste jednou si tu ze me budete delat prdel, tak si ji pak udelam ja z vas, BANem na tyden a zamknutim tohoto tematu. Jasne jsem rekla, zadne osobni vylevy, urazky atd. Takze posledni varovani. Uvidim tady dalsi OT ci nejakou urazku a zamykam, dotycny dostane BAN. Ja nemam naladu na to, abych to tady po dobytcich cistila.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od ls8 »

Tak jsem prave dokoukal video na http://www.apple.com/apple-events/march-2011/, splnily se vsechny predpovedi, takze nikdo asi neni prekvapeny. iPad 2 je dustojny nastupce prvni verze, ale majitele jednicky asi vsichni hned nepoleti kupovat dvojku. Alespon ja zatim ne. Ale uvidime, jake budou ceske ceny. Ted mam 32GB a uzivil bych 64GB.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

mikis.m.s
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 297
Registrován: ned úno 08, 2009 6:29 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od mikis.m.s »

Co se tyce ram myslim, ze tam bude 512ka. 1GB by urcite potesilo, ale pokud vim, tak 4nasobne zvetseni ramky se nikdy nekonalo od prechozich modelu jakehokoliv iDevice nebo se pletu? A kdyz uz by ji 4x zvysili, tak by se o tom na predstaveni zminili...
iPhone 7 128GB Black, iOS 10.4 nonJB O2
iPad Pro 10,5 64GB LTE Silver iOS 11.3.1 nonJB T-Mobile 10GB
Apple TV 4K 64GB, tvOS 11 with Kodi
PC 8700K 5,2GHz, SSD 960 Pro 1TB + HDD 2TB, DDR4 32GB, GTX 1080Ti EVGA Hybrid

niky79

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od niky79 »

7luke.com píše:25. března oficiálně v ČESKÉ REPUBLICE !!!

Mattthewww píše:Je pekne videt Ceskou republiku mezi takovyma statama jako je napr. Britanie, kde se bude iPad 2 prodavat nejdrive...)


Nezlobte se, ale ja na tom slajdu vidim vysvicenych jen nekolik zemi a CR mezi nimi rozhodne neni. Ostatne, opravdu si myslite, ze Apple par dnu po predstaveni ma dostatek ipadu, aby mohl smysluplne zasobovat 26 statu + cele spojene staty? Ja si to rozhodne nemyslim.

kozel97 píše:EDIT: Teď sem si uvědomil, že RAM je nejdražší na celém iPad/iPhone/Touch a když cena zůstává. Uvidíme no. :)


IMHO nemas pravdu. Nejdrazsi je IMHO displej. Hned pak je to flash uloziste, jenze to neni RAM. Mezi "flash pameti" (na ukladani) a "ram pameti" (na beh aplikaci) je velkyyy rozdil.

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od mrzic »

Mě krom nového iPadu potěšilo to, že Apple zařadil Českou republiku do druhé vlny mezi 26 zemí a doufám, že do budoucna nám to přinese jen výhody.
Naposledy upravil(a) mrzic dne čtv bře 03, 2011 9:44 am, celkem upraveno 1 x.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

nick003
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: stř srp 18, 2010 8:10 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od nick003 »

niky79 píše:Nezlobte se, ale ja na tom slajdu vidim vysvicenych jen nekolik zemi a CR mezi nimi rozhodne neni. Ostatne, opravdu si myslite, ze Apple par dnu po predstaveni ma dostatek ipadu, aby mohl smysluplne zasobovat 26 statu + cele spojene staty? Ja si to rozhodne nemyslim.

Kdyby si videl tu prezentaci tak bys vedels co steve rekl. Presne At least 26 more countries (screen tech zemí kde se to bude prodavat a jejich tam opravdu 26) icluding all of our high volumed countries (a ted teprve byly tucne ty zeme jako francie, nemecko atd.). Aspon pokud sem se dobre dival a dobre rozumel 8)
GameCenter: nick003

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od ls8 »

Ano, rozumel jsi spravne. Ve vsech uvedenych zemich bude iPad 25.3., ty zvyraznene jsou vypichnute jako nejvyznamnejsi trhy pro Apple. Ale termin uvedeni iPadu bude ve vsech uvedenych zemich uz 25.3. :)
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

niky79

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od niky79 »

Ja online nesledoval, jen sledoval prepis na engadget :Rose: Pokud tomu tak bude, tak je to samozreme sjupr :Yahoo!:

mikej561
Host
Host
Příspěvky: 113
Registrován: pon úno 28, 2011 9:48 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od mikej561 »

Ipad 2 se mi opravdu líbí a uvažuji o koupi, ale zajímalo by mě co víc nabízí oproti iPhone 4? Není to jen zvětšený iPhone??
iPhone 5 32 gb
ipad 4. generace 32 gb 3G

frantod
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 22, 2010 2:21 pm

iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od frantod »

Pokiaľ som nemal iPad, tak som kukal na web cez iPhone, hry, ale odkedy ho mám, všetku činnosť zabavnú robím len na Ipade. Proste musíš vyskušať a nebudeš banovať :)
* iPhone 5s Black 16Gb, iOS 8.1.1
* iPhone 4 Black 16Gb, iOS 6
* iPhone 4 Black 16Gb, iOS 7 /chyba, už by som neupgradoval :(
* iPad 16Gb Wi-Fi, iOS 4.2.1,
* iPad Mini 16Gb Wi-Fi, iOS 7
* iMac
* Macbook Air 2013

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od ls8 »

Ano, iPad je "jen" zvetseny iPod Touch. Jenomze to "jenom" z toho dela opravdu uplne jinou ligu zarizeni, jiny zazitek z pouzivani. To se musi vyzkouset, aby to clovek pochopil.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

bluetake

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od bluetake »

No, reknu uprimne, ze jsem planoval nakup iPadu, ale az na ten display je to skutecne pro mne osobne k nicemu. iPhone mi dava to same, navic si s tim zavolam,udelam i slusnou fotku, pouziju to jako navigaci a hudebni centrum v aute atd......... Urcite je iPad krasna hracka, ale doma i v praci mam velky pocitac a kdyz jsem nekde mimo, tak na web a stazeni mailu, pripadne na nejakou mensi zabavu mi iPad oproti iPhonu4 neda nic navic..... Me prvotni nadseni ponekud vychladlo, ale urcite preji vsem ostatnim, aby jim udelal radost . Ja jsem uz ale asi i diky svemu veku trochu vice realista a pragmatik... :wink:

niky79

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od niky79 »

Vite, at uz delate na Iphone cokoliv, treba cteni emailu, prohlizeni webovych stranek, cteni elektronickych knih, hry atd. je to tezka nouzovka. Zejmena ty hry (nemyslim samozrejme hry typu tetris, ale opravdu "HRY"). Ale to poznate, az zacnete pouzivat iPAD. Muj puvodne chytry mobil se nakupem ipadu degradoval na volani, sms a navigaci.

Tak to vidim ja.

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od dodulo »

bamban007 píše:...Všimli jste si, že při tom překladu tam Šebela pořád zmiňoval, že ipad wifi verze neumí GPS, což samozřejmě není pravda, neumí jen A-GPS. Jezdím s ipadem a navigonem celkem často a naviguje :)...


nie je toto nejaka hlupost? wifi verzia GPS predsa nema nie? :roll:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Legally Blond
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: stř úno 06, 2008 2:16 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Legally Blond »

bluetake taky jsem toto řešil že mě vše dává Iphone 4 ale jak to máš prostě doma je to jiný, macbook už teď na normálnejší brouzdání a zábavu nepoužívám nechci jej tahat pokládat na kolena atd. tohle prostě vemeš a jedeš jak potřebuješ. Vyzkoušej od někoho vem si to domů na pár dnů je neskutečnej rozdíl přestat mžourat do iPhonu.

hannawald

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od hannawald »

je fakt, ze Apple prodavat umi..kdyz vidim obrazky, hned me laka si ho poridit:)
ale radeji pockam na dalsi iphone, doufam, ze bude mit 4 palce display..videl jsem dost ipadu, kdy si na nich lide prohlizeji prezentace, docela sikovne..ale porad to nema plnohodnotny internet a delat si do te prezentace poznamky asi taky nebude nej..ale je to pekna hracka, to jo..praktictejsi mi ale prijde macbook air, taky maly, velka vydrz a plnohodnotny..

bluetake

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od bluetake »

Legally Blond - Jiste, ja urcite proti iPadu nijak "nebrojim" :) Je to jen o realnem vyuziti a subjektivnim pohledu a potrebach kazdeho jednotlivce, to je ciste individualni. Nekdo to rad vyuzije na tzv. gaucink , jiny na hry a nebo prehravani filmu pres airport atd. Ja osobne uz ale vecer doma na net koukam vyjimecne a zpravidla na velkem pocitaci, filmy si pustim take sporadicky na velke televizi, a je to mozne prehrat na ni i z iPhonu , takze bych to mozna vyuzil snad jen obcas, jako doplnek pri cestovani. A na stazeni mailu a nebo pusteni nejakeho filmu v letadle mi skutecne neda krome vetsiho zobrazeni iPad nic navic. :) A tahat se s velkou, i kdyz krasnou plackou v tasce, to se mi opravdu nejevi, jako ucelne..... Ale jinak se mi to samozrejme moc libi a preji vsem, kdo si jej poridi, aby si ho uzili . :) Ja osobne ale ta spravna cilova skupina nejsem...

Hnykda

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Hnykda »

Špatné info - omlouvám se.
Naposledy upravil(a) Hnykda dne čtv bře 03, 2011 10:33 am, celkem upraveno 1 x.

niky79

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od niky79 »

Ja na iPADU sleduju televizi pri vareni v kuchyni 8) Nefim, ale notebook, pri stejne cinnosti, si tam nedokazu predstavit :D

Jinak, IMHO, WIFI verze iPADU nema GPS. Nikde se totiz nepsalo o tom, ze ma (ani v oficialnich specifikacich).

Legally Blond
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: stř úno 06, 2008 2:16 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od Legally Blond »

4bluetake Uplně v pohodě bylo mě jasné že to nehaníš jen jsem se naprosto ztotožnil s tvým pohledem na věc taky jsem laboroval a jsem opravdu unešen, možná je to tím že jej mám jen krátce a pak to opadne....snad ne:-)

daknol
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 89
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:30 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od daknol »

Me zajima jak bude vypadat antena u bile 3g verze. Jinak muj dojem je, ze iPad 1 ma hezci zadek, ale ten bilej iPad 2 je peknej.. Nicmene asi si ho chtit koupit nebudu, rozhodnu se az podle toho jak bude fungovat ten wifi tethering na 4.3 , protoze me stve ze mam jen iPad wifi.
iPhone 5 Black 64GB 6.1 - Evasi0n
iPad Mini Black 32GB WiFi + Cellular 6.1.2 - Evasi0n

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Příspěvek od iphonik4 »

Chlapci, jaké je tedy rozlišení zadní kamerky na fotky (?), nějak jsem to nezaregistroval :)
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

Odpovědět