[DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Gekko gecko »

Nevím abys nenaletěl....počkej až bude u nás máš klid,kamennou prodejnu,záruku a jistotu když se něco podělá víš kam s tím...měsíc to ještě vydržíš ne :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

adiooo

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od adiooo »

to právě nevím jsem se rozmýšlel nad iPadem 1 a iPadem 2 jelikož tu 1. generaci iPadu ted můžu mít docela dost levně ;)

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Gekko gecko »

Já už jsem rozhodnutej tedy skoro pro iPADa 1čku...za ty prachy tedy 9k je to dobrá koupě využití mít bude a věci co přináší navíc dvojka tdy lepší HW prakticky nepotřebuji.....na internet,stream,filmy e-books má i jednička stále výborný potenciál ne?

EDIT:
Takže tedy JO :D
Obrázek
Obrázek

Tak teda gratulujem ku kupe :) Dodo
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

n0ax

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od n0ax »

@Gekko gecko:

řešil jsem obdobný problém jako ty.. iPhone jsem prodal asi rok a půl nazpátek a místo toho jsem si pořídil Blackberry 9000.. v kombinaci s BIS tarifem a HW klávesnicí je to skvělé zařízení pro práci, ale tím to bohužel končí... Takže jsem začal pokukovat po iPodu Touch, abych ho měl vyloženě jako zařízení pro zábavu, ale díky bohu na trh přišel v té době iPad a už to bylo :).. koupil jsem 16gb WIFI verzi a jsem za to rád.. je to geniální zařízení.. neustále mám u sebe veškéré věci do školy od skript přes poznámky atp... jen je mi ted osobně líto, že jsem nešel tenkrát do 3g verze, protože s ní bych nemusel platit 450 měsíčně za BIS "Blackberry Internet Service" a Internet v mobilu u O2... nicméně jsem ted iPad prodal a půjdu do 3g verze... ještě se ale rozmýšlim jestli 1g nebo 2g, protože vykonostně na aplikace které používam mi plně dostačuje 1g

Colpeas
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1307
Registrován: ned zář 20, 2009 9:26 am

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Colpeas »

myslím, že jakmile ze vývojáři plně zaměří i na iPad 2, první generace půjde do kytek. Stejný případ jako u iPhonů, 3GS přestává stačit moderním appkám, hlavně hrám...

2012 MacBook Air 13" 1.8GHz | 8GB RAM | 128GB SSD
2010 MacBook Pro 13" 2.4GHz | 8GB RAM | 750GB - odcizen! S/N: W805312VAPT
2006 Mac Pro 8-Core 2,33GHz | 16GB RAM | 256GB SSD + 3TB RAID0 | ATi HD4870 1GB
2005 PowerMac G5 Quad 2,5GHz | 8GB RAM | 1TB RAID0 | Quadro FX4500 512MB

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Gekko gecko »

Dodo a ostatni
hele byla to objednavaka ale nezavazna,jen rezervace po dobu 24h nakonec jsem si to rozmyslel,nechal jsem si iPhone a na dalsi blbiny mam androidi tablet neni to iPad ale prodat se mi jej nedari a co s nim?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Metalgirl »

Ja muzu rict jen jedno, jak jsem se tu pred rokem rozplyvala v rozsahlem prispevku na co iPad, tak dnes muzu rict, po nejake dobe, co ho mam, ze presne na to vsechno ho pouzivam, co jsem psala. :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Legally Blond
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: stř úno 06, 2008 2:16 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Legally Blond »

Gekko androidí tablet si jistě najde časem kupce a nebo jej necháš doma, beztak jseš v tom uvrtanej a iPad tě bude pořád hlodat, každopádně to co napsal Slimak je naprostá pravda, moc dobře napsané díky.

malex
Host
Host
Příspěvky: 128
Registrován: stř lis 18, 2009 9:27 am

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od malex »

Chtel bych se zeptat- existuji na iPadu neco jako uzivatelske ucty? Jde mi o to, jak to funguje kdyz nechci, aby se michaly me maily, kalendare apod. dohromady se stejnymi aplikacemi, ale pritelkyne. Je to nejak poresene? Da se nejak odlisit ma a pripadne jeji sprava techto aplikaci? Nebo je to stejne jako na iPodu, iPhonu. Moc diky!

Hnykda

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Hnykda »

Dle toho co vím, není možné nějaké profilování. Jeden iPad může mít pouze jeden Master device a tím i jeden účet. Maily by se dali řešit přes více inboxů, i kalendář se dá dost nešikovně přepínat, ale určitě to není to co hledáš :) . Takže ne, nikoli, nelze, nejde - stejně jako u iPhonu a iPodu. Možná něco s JB, ale...

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Gekko gecko »

Legally Blond píše:Gekko androidí tablet si jistě najde časem kupce a nebo jej necháš doma, beztak jseš v tom uvrtanej a iPad tě bude pořád hlodat, každopádně to co napsal Slimak je naprostá pravda, moc dobře napsané díky.

hlodá máš pravdu...myslím na něj dost často a mám pocit že mě do konce tejdne zlomí a pojedu si pro něj...zásoby těch iPADů 1gen za 9k se tenčí a za chvíli nebudou.

EDIT:
Že bych pro něj tedy dneska sjel? :D
K brouzdání na internetu je dokonalej,displej velkej,rychlost intuitivita iOS jako takového....nějak mě nebaví stále pouštět tu žeroucí hučící bednu pod stolem jen kvůli internetu....je to 80procent času k čemu ji používám....škoda elektriky a v posteli nebo křesle je to přece jen pohodlnější...tak nevím mám/nemám? :)

Tady stojí 9.4k http://www.datart.cz/katalog/Tablet-APP ... ler_206513
Když to objednám formou expersního nákupu můžu si jej za hodinu vyzvednout přímo na zvolené prodejně v praze....jednu mám 5minut cesty autem...
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

joXerus

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od joXerus »

taky jsem po nem zacal pokukovat... tenci se zasoby tech za 9k?
no asi to udelam tak, ze jak se u nas zacne prodavat ipad 2, tak se lidi samozrejme budou zbavovat tech puvodnich.... a v tu chvili ja si nejspis koupim jetej ipad :oops:
prachy moc nejsou, na osahani to bude muset stacit.... kdyby me to nejak moc chytlo, neni problem opet poslat dal a koupit novou dvojku, ze :)

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Carabei »

otázka je, jestli kdyby ti to nesedlo, by se nezbavovalo lip dvojky? ;-)
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

rpodhr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 169
Registrován: úte črc 27, 2010 9:54 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od rpodhr »

Já jsem taky přemýšlel, zda jít do iPadu 1, nebo počkat na dvojku. Po asi 2 denním uvažování jsem se rozhodl koupit úplně nový iPad první verze a mám ho už doma, je to skvělé a hlavně flexibilní zařízení. V kuchyni ho používám jako druhou televizi, v obýváku jako fotorámeček (příležitostně), rádio, na web je to úplně úžasná věc.

Ale na druhou stranu se teď už tolik nevěnuju svému iPhonu 4, což mě příjde jako škoda...Taky je škoda, že nemůžu vytáhnout RAM z iPhone a dát ji k 256 RAm, která je v iPadu...

Jinak paráda. iPad 1 bude ještě minimálně rok, dva podporován a pak příjde něco nového. iPad 2 mě zase tolik svou "evolucí" neohromil. Super moderní 3D hry se stejně na iPadech hrát prakticky nedají, jelikož Vás z toho bolí za chvilku ruce a ovládání taky není většinou žádná sláva.
iPhone 6 128gb, iPad Mini Retina 32gb, Apple Watch Sport (7/2015)<---iPhone 5 64gb<---iPad Mini<--- iPhone 4, 8 GB <--- iPhone 5 White (12/2012-ukradený)<---iPhone 4 (12/2010) <--- iPhone 3g (2008) <--- MDA Vario <--- xxx hloupých

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Gekko gecko »

Jako televizi,předpokládám že na tom máš pušěnou i CT24 jak na 9.7" vypadá obraz jde to a udělali už nativní iPad aplikaci?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

rpodhr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 169
Registrován: úte črc 27, 2010 9:54 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od rpodhr »

jo, jo, přesně tak čt 24, je to aplikace pro iPhone, rozhraní sice nic-moc, ale když spustíš video, tak se na to dá dívat dobře, není to sice "HD" ale i titulky ve spodní části v pohodě přečteš.

Jinak Česká televize právě provádí převod celého iVysílání do formátu pro iPad a iPhone, an to se těším úplně nejvíc, snad to bude už brzo...Pak můžeš sledovat celý archiv České televize..
iPhone 6 128gb, iPad Mini Retina 32gb, Apple Watch Sport (7/2015)<---iPhone 5 64gb<---iPad Mini<--- iPhone 4, 8 GB <--- iPhone 5 White (12/2012-ukradený)<---iPhone 4 (12/2010) <--- iPhone 3g (2008) <--- MDA Vario <--- xxx hloupých

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Gekko gecko »

O tom iVysílání jsem něco zaslechl,už aby to bylo....archiv bych bral všemi deseti.
iPhone už mám (3GSko) teď ještě koupit ten iPad 1 a hotovo...zatím stále váhám :)
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Na MobilManii říkali, že video má rozlišení maximálně 352x288, takže nic moc, ale jako nouzovka proč ne. Jinak při spouštění se kontroluje rychlost připojení, podle kterého se určí kvalita streamu.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

rpodhr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 169
Registrován: úte črc 27, 2010 9:54 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od rpodhr »

jo to je pravda, po spuštění aplikace to jede na nižší rozlišení a potom se při zjištění rychlosti internetu zlepší i kvalita. Jsem zvědav, v jakém rozlišení bude ten archiv, myslím, že to bude lepší.
iPhone 6 128gb, iPad Mini Retina 32gb, Apple Watch Sport (7/2015)<---iPhone 5 64gb<---iPad Mini<--- iPhone 4, 8 GB <--- iPhone 5 White (12/2012-ukradený)<---iPhone 4 (12/2010) <--- iPhone 3g (2008) <--- MDA Vario <--- xxx hloupých

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Gekko gecko »

zeptám se ještě na pár věcí,jelikož si dneska večer pro iPad asi :D pojedu

1.
S jakou verzí iOS s u nás prodává?
Co čtu na fóru tak s většinou majitelé chtějí vrátit z 4.3 na nižší což se moc nedaří...

2.
Taková ty "kouzla" jako když zvětším fotku dvěma prsty v galerii roztáhne se na celý screen nebo když s ní otáčím a zároveň zmenšuji,je to nutné nějak aktivovat nebo to chodí v základu a je to popsané + další fígle v manuálu co je dodáván?

3
Je možná v itunes synchronizace/mí připojené iPhone a iPad současně nebo to neumožňují?

Jinak děkuji slimakovi za výborný článek,fakt moc a moc dobré chlape!!!!
viewtopic.php?p=384154#p384154
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

rpodhr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 169
Registrován: úte črc 27, 2010 9:54 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od rpodhr »

1.

Já jsem tam měl dokonce myslím, když jsem ho kupoval 3.1.3, ale to bude asi záležet na tom, kdy ten konkrétní kus šel do prodeje, resp., kdy byl vyroben.

2.

Fičurky s fotkama jsou v každé verzi, vypadá to efektně. Ani jsem do toho manuálu nekoukal. Mám ale pocit, že tam budou jen nějaké informace o tom, jak iPad zaktivovat přes iTunes, jinak nic. Samozřejmě tam nechybí nálepky jablíček. Jinak nějaký vychytávky se musí vygooglovat, sám taky ještě nevím, jestli jsem našel všechny zajímavosti, mám ho jen pár dní.
iPhone 6 128gb, iPad Mini Retina 32gb, Apple Watch Sport (7/2015)<---iPhone 5 64gb<---iPad Mini<--- iPhone 4, 8 GB <--- iPhone 5 White (12/2012-ukradený)<---iPhone 4 (12/2010) <--- iPhone 3g (2008) <--- MDA Vario <--- xxx hloupých

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Gekko gecko »

Dík za cenné info,pak ještě mrknu do PDF návodu co je na apple.cz tam jistě bude víc než v tom "letáku" co se dodává....on tlustý tištěný návod co se dává k telefonům atd. vlastně ani není potřeba.
Ohledně iTunes i kdyby to nešlo je to myslím jedno....synch udělám tak jednou za čas a budu iPad používat prakticky jen na internet skrze domácí Wi-Fi z routeru Zyxel o rychlosti 6Mbit

EDIT:
Ohledně efektů s fotogalerií,tohle video myslím ukáže vše...je to prostě skvělé.
http://www.youtube.com/watch?v=4Zmwhq9b ... dded#at=22
Jen mi přijde zvláštní proč to stejně efektně nejde i na iPhone....přece nemá zas tak malýdisplej nebo ano? :(

EDIT2:
Poprosil bych majitele tohoto tabletu o nějaké ty odkazy na fandovské weby,recenze a tak...já zatím našel tohle:
http://www.muj-ipad.cz/

Recenze jsou slušné tady:
http://pcworld.cz/hardware/recenze-appl ... 1-dil-9804
http://pcworld.cz/hardware/recenze-appl ... 2-dil-9806
http://aktuality.firstnet.cz/news/Velka ... du-1-cast/
http://technet.idnes.cz/testujeme-ipad- ... rdware_pka

http://superiphone.cz/2010/05/apple-ipa ... e-tabletu/
http://smartmania.mobilmania.cz/index.p ... e&ide=1352
http://jablickar.cz/recenze-apple-ipad- ... -poznatky/

Pokud víte o dalších hodně podrobných sem s nimi,zatím hltám vše co se iPadu týká než si pro něj pojedu.


DALŠÍ VĚC
Slimak psal zde: viewtopic.php?p=384154#p384154 něco o možnosti přijímání přes Wi-Fi DVB-T televize,skrze připojený DVB-T USB Tuner v PC nemá někdo podrobný návod jak to zprovoznit prosím?
Naposledy upravil(a) Gekko gecko dne sob bře 12, 2011 6:01 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2


Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Gekko gecko »

Takže konečně je iPad 16GB Wi-Fi doma :wink:
Obrázek
Jediné co mě bude trochu štvát je že displej bude věčně upatlaný,ale s tím jsem počítal a nedá se nic dělat.

EDIT:
Jedna věc týkající se IPS Displeje,je to tu zmiňováno v souvislosti s iPadem 2 http://www.engadget.com/2011/03/12/poll ... ing-video/
Když dám iPad 1 na výšku tak že je home tlačítko dole,na pravém okraji trochu prosvítají LEDky píše se o tom třeba zde: http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=930708 u mě to naštěstí není tak zlé...doufám že je to na fotkách vidět.
Je to patrné jen když iPad nabíhá nebo na zcela černé fotce/obrázku.
Zeptám se tedy zda to máte i ostatní a je to normální nebo to mám reklamovat...v atartu by výměna kus/kus asi nebyla peroblém ale může to být u většiny....při takhle velké ploše bývá rovnoměrnost podsvícení problém a ty ledky jsou asi jen vpravo nevím...

U mě to vypadá takto:
Obrázek
Na téhle druhé fotce je to vidět líp...
Obrázek

Co jsem viděl fotky jinde tam to bylo ještě horší a počítám že to mají asi všechny...ohledně vadných pixelů O.K nenašel jsem ani jeden.
Naposledy upravil(a) Gekko gecko dne ned bře 20, 2011 11:43 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Metalgirl »

Osobně jsem si toho na iPadu nevšimla. A upřímně, při normálním použití to nejde vidět, takže takové spekulování vyměnit, nechápu to. Na co si to lidi kupujete dom, když pak na tom hledáte chyby a hned to chete měnit/vracet? To si radši už nepořizujte nic, uděláte lépe. Takové rýpaly já fakt ráda.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Gekko gecko »

Ale vždyť už jsem to napsal že je to pitomost...já na všem hledám mouchy mno...ale hele takhle na tom vypadá S.King kterýho tedy můžu :wink:
ObrázekObrázek

Poprosil bych o informaci ohledně updatu na iOS4.3 teď mám 4.2.1 z výroby,mám na něj přejít?
Chtěl bych ti Multi-Gestures viz. video zde: http://mobilenet.cz/aktuality/clanek.ph ... te-prinese ale někde snad tady na fóru jsem četl že defaultně nechodí a musí se to nějak obejít aby šly zapnout...poradíte?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Barberry.pha »

Protoze to potrebuju asi nejak i vyzkouset a ofiko by to melo byt predstaveno ve ios 5 ale to uz je OT, a je lepsi prvni si neco precist nez pak tady postovat zbytecne a o tech gestech uz to tady bylo taky psano kdyz byly 4.3 bety.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Gekko gecko »

No trvalo to ale spokojený rozhodně jsem..iPad je fakticky parádní a ty knížky v iBooks super. :) :wink:
Mrkni na screeny nahoře :roll:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

ilijusin

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od ilijusin »

Zajímalo by mě od stávajících vlastníků (především verze 16GB Wifi+3G) jestli vám stačilo místo (kolik zabrala hudba, aplikace apod.) a jak moc jste využívali mobilní připojení?

Možná se to tu už řešilo, ale prohrabat se k nějakému souvislému názoru v tomto topicu na toto konkrétní téma není lehký úkol a teď, když si dost lidí bude kupovat nový iPad 2, tak se můžou tyto zkušenosti hodit.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od rony »

kapacita je individualna. Myslim, ze ti moze v klude stacit. Najviac ti zaberie pripadne video. Ak by si to kupoval napr. ako spolocnika na dlhy let do USA, tak by to mozno bolo malo. Ja som bral 32GB, pouzivam to vyslovene doma ako sofa browser, mam mozno tretinu zaplnenu. Vzhladom k miestu mobilne pripojenie nepouzivam nikdy - okrem obcasnych ciest - vtedy robim pristup k internetu cez iphone a ipadom sa nan pripojim.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Gekko gecko »

Mě 16GB stačí až až...ani je nevyužiji,mám iPada především na internet,e-knihy a fotky + sem tam film takže v pohodě.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Metalgirl »

Ja mam JB na iPadu. Dela se to pres redsn0w, ale bootovani je slozite, dela se pres prikazovy radek, nikoliv pres redsn0w, jak doposud.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Metalgirl »

Ano safari zaznamenalo zlepseni rychlosti. Jsem spokojena. IOS nevykazuje zatim nejake neocekavane excesy.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Golf »

Bez komentáře..... :)

[youtube]MGMsT4qNA-c&feature[/youtube]
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Metalgirl »

Tak toto nemá chybu, ten malý s tím pracuje úžasně. Tady jde vidět jednoduchost těchto Apple zařízení.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od ls8 »

Mám děti 2.5 a 5.5. iPad milujou, hlavně omalovánky.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Golf »

On je teď celkem pěkný a srozumitelný článek o využití iPadu na Jablíčkáři. Prostě bez přeceňování jeho možností, s rozumnými argumenty.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Golf »

Další článek na téma "k čemu a pro koho"
iPad a já: studentský život digitálně a moderně

Připomínám jen ten minulý, pro jistotu :wink:
iPad a já: Pracovní nasazení v podnikání a managementu
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Gekko gecko »

Paráda hned si du malovat....napodobím erica cartmanna ze south parku jestli ten díl znáte: Matko je mi třicet pryč a když si chci malovat tak si budu malovat!! :D :lol: (mám pocit že to bylo v díle vadí nevadí....tady někde je online http://www.serials4you.cz/serial.php?ids=3 jak si kluci postavili klub :) )

K využití iPadu,já chtěl nejdřív netbook...začínají na 5k tedy levnější a potenciál rozhodně větší než tablet ale využil bych ho?
iPad mám jen a pouze na internet a e-books nic víc nic míň ani ty hry ač se nabízejí ve svém věku už nějak nemusím.
Zkrátka pokud chcete luxusní serfování na internetu bez nutnosti mít na klíně vrčící a hřející mašinku a patlat na touchpadu nebo lovit myš a rozmotávat jí ocásek :D není v současné době na světě lepší zařízení než iPad a iPad2 od APPLE tak to prostě JE: :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Příspěvek od Gekko gecko »

To jo někteří lidé budou stápem na apple nadávat a nám říkat iOvce a podobný kraviny...já jen tvrdím že iPhone a iPad jsou uživatelsky nepřítulnější a maximálně jednoduchý na obsluhu zařízení na světě,ani android na ně nemá.....o symbianu nemulvím vůbec.
Víš mě složitější OS nedělají problémy, vyznám se v WM2002,2003,5 symbian xedition a androidu (s těmito os jsem hodně mobilů měl a jedne stále mám koplej v k´trabici)
Je to faqjn stále si s něčím hrát a vrtat se v registrech a podobný kraviny,časem ale přijdeš na to že už tě to nebaví a když chceš něco třeba v práci honem honem tak by jsi vyrostl....u iOS jednou dvakrát klikneš ne jako u symbianu 5x a z toho ještě jednou dvojitě....jedu OT a omlouvám se ale nedalo mi to.
navíc nokia pryý (již podruhé...) ohlásila tablet s Megoo který má iPadu kokurovat....špatněj vtip neýž to představí am poperou se s WP7 na dotykáčích bude iPhone 6 a iPad4!!!
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Odpovědět