iPad - jak organizovat fotky do alb ?

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
nuny
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: stř zář 10, 2008 11:13 pm

iPad - jak organizovat fotky do alb ?

Příspěvek od nuny »

Existuje nějaký jednoduchý způsob jak roztřídit na iPadu fotky do složek či přesněji alb ? Zejména když fotky chci natáhnout pomocí Camera kitu tak je to docela chaotické. Lze nějak přinutit Camera kit, aby importovala i adresáře ??
Pravděpodobně to půjde udělat při importu pomocí iTunes jako s iPhonem, ale to je příšerně pomalé a navíc se tak zdrácí operativnost Camera kitu. Možná existuje nějaký soft na třídění fotek přímo v iPadu ??
Iphone 4 (16GB) s JB + new Ipad 4G (64GB) = oba O2
Přechod z WinMobile na Apple byl jako výměna Fabie za Ferrari.
Oboji začíná na F ale tím podobnost končí.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad - jak organizovat fotky do alb ?

Příspěvek od rony »

obavam sa, ze prave toto sa neda riesit. Skusim vysvetlit:

1. alba do ipadu pripravuje a preprocesuje iTunes v pocitaci, je to zrejme jedna databaza
2. ipad ani iphone nema (zrejme) moznosti do nej zapisovat a zaroven ziadna app nemoze do nej zasahovat (iba z nej citat pomocou API
3. suhlasim s tebou,z e v momente existencie iPad Camera Connection kitu by moznosti presuvania obrazkov do alb malo existovat. Mne by stacilo VLASTNE import alba, nemusim zasahovat do existujucich alb.
4. camera conkit je na import z fotakov a mal by vediet hlavne TO ze z ich zvlastnej suborovej organizacie obsahu na pamatovke to vie dostat. Nejake volne vytvorene zlozky a pod. uz "nevidi". Aj podla mna je to chyba.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

nuny
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: stř zář 10, 2008 11:13 pm

Re: iPad - jak organizovat fotky do alb ?

Příspěvek od nuny »

Díky za odpověd , dlouho do noci jsem googlil a nějaká řešení jsem našel :
Photo-Sort - umí si to sáhnout do nativní db fotek v iPadu a nakopírovat a roztřídit fotky do vlastních složek. Je to sice řešení, která vlastně zdvojuje db fotek v iPadu, kdy v Photos máte fotky neroztříděné a v Photo-Sort pak roztříděné. Bohužel mi vadí, že program se při prohlížení fotek nechová tak plynule jako Photos , ale jakoby se při přelistovávání mezi fotkami zatrhává a navíc se fotka zobrazí trochu mázlá a za cca 2 sec se doostří.
Jinak zdravím fanouška mých miláčků DM - právě jsem na iPadu poslouchal nedávný koncert z Londýna, kde si s nimi zase po letech zahrál Allan W. Bomba.
Iphone 4 (16GB) s JB + new Ipad 4G (64GB) = oba O2
Přechod z WinMobile na Apple byl jako výměna Fabie za Ferrari.
Oboji začíná na F ale tím podobnost končí.

Odpovědět