[iPad] Camera Connection Kit

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

[iPad] Camera Connection Kit

Příspěvek od rony »

--- edit rony ----
Camera Connection Kit: Apple Store
The iPad Camera Connection Kit gives you two ways to import photos and videos from a digital camera: using your camera?s USB cable or directly from an SD card. iPad and the Camera Connection Kit support standard photo formats, including JPEG and RAW.



With the iPad Camera Connection Kit, it's incredibly easy to download photos from your digital camera to your iPad so you can view them on the gorgeous iPad display and share them with family and friends.

The kit includes two connectors, each with a different interface:

* The Camera Connector features a USB interface. Just plug it into the dock connector port on your iPad, then attach your digital camera or iPhone using a USB cable (not included). iPhone 3G is not supported.
* Use the SD Card Reader to import photos directly from your camera's SD card. Connect it to your iPad, then insert your digital camera's SD card into the slot.

After you make the connection, your iPad automatically opens the Photos app, which lets you choose which pictures to import, then organizes the selected photos into albums. When you sync iPad to your PC or Mac, the photos on your iPad are added to your computer's photo library.

iPad and the Camera Connection Kit support standard photo formats, including JPEG and RAW.


--- edit rony ----

http://www.engadget.com/2010/04/25/ipad ... d-support/

sd verzia importuje obrazky a video, vratane raw. prebieha to tak ze po zasunuti do dock konektora sa nastartuje prezeracia aplikacia.

usb verzia vsak okrem ineho umozni pripojit usb klavesnice a teraz sa podrzte aj usb headsety!

prenos dat je vsak jednosmerny.

stale nie je zodpovedana otazka, ci fotky a video musia byt ulozene v specialnej strukture zloziek aku vytvaraju fotaky a kamery alebo akceptuje aj pamatove karty a usb kluce s akokolvek nakopirovanymi obrazkami.

u videa ma zaujima ci podporuje avchd alebo aj "macovske" m4v a ine formaty.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Antabelus
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1218
Registrován: ned bře 09, 2008 11:22 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od Antabelus »

Bude něco takového i na iPhone?

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od ygy »

spýtaj sa steava jobsa . ten to bude vedieť asi lepšie ako my :D
Naposledy upravil(a) ygy dne ned dub 25, 2010 8:50 pm, celkem upraveno 1 x.

Antabelus
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1218
Registrován: ned bře 09, 2008 11:22 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od Antabelus »

No jen jsem se chtěl zeptat, jestli už nějaká taková informace třeba neunikla, nemusís na mě hned zkoušet metodu zeptej se Jobse, už to není ani vtipné : o )

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od rony »

a preco by si mu neposlel otazku priamo?

aj ked zahram sa na jobsa:

No

Sent from my iPad
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

makovice
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 335
Registrován: sob pro 01, 2007 1:15 pm

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od makovice »

Ale teoreticky by to melo fungovat na iPhonu, ne? Mela by to byt jenom otazka ovladacu? ... zkusil to nekdo na Jailbreak telefon (s vypisem dmesg). Co to hlasi?
iPhone 4S 32GB - 6.0b1, MacBook 13" Alu (SSD + HHD) - 10.7.3

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od rony »

skuste pohladat, len teraz posledne dni sa camerakit zacal dodavat tym, co si ho objednali. nespekulujte, pohladajte a ak najdete, pridte sem dat informacie. Mne sa nechce, ja nevidim zmysel pouzivat to v iphone.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kosmonaut
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 218
Registrován: stř úno 04, 2009 10:11 pm

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od kosmonaut »

Mujmac uvádí, že prozatím tato funkce na iPhonech dostupná není..
http://www.mujmac.cz/art/mm_rss/ipad-camera-kit-26-4-10.html
[Vlastní názor]
Funkčnost zatím nelze ověřit, protože každé zařízení má jinou verzi systému, takže uvidíme až s upgradem na 4.0 (tedy pokud nebude nějaký update na 3.2 pro iPhone a za předpokladu že 4.0 bude i pro iPad)...
Využití může být spousta, pokud to Apple nezařízne v OS, tak by se mohlo vyrojit spoustu příslušenství (od výše zmíněných USB flash, přes kamerky a repráčky až po blbosti typu větráček apod).
Jestli to opravdu bude fungovat, klobouk dolů, Apple poskytne funkcionalitu, kterou prudce rozšíří využití těchto zařízení.
[/Vlastní názor]


edit: ygy: možná příště nejdřív čti a potom mysli.
Naposledy upravil(a) kosmonaut dne pon dub 26, 2010 6:19 pm, celkem upraveno 1 x.
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od ygy »

cez ten kit na usb sa dá pripojiť aj usb klávesnica :D to usb podporuje aj mikrofón takže si do toho môžte dať usb slúchatká s mikrofónom a ešte ovela viac :!:
popisuje server tidbits

ten apple sa riadne hecuje . a tím pádom otvára neobmedzené možnosti vývojárom
[youtube]GuW7Exs53bc&feature=player_embedded[/youtube]


rony sry ja som to moc nečítal som si myslel že ideš napísať že ten kit sa práve ide dať do predaja ...
Naposledy upravil(a) ygy dne pon dub 26, 2010 3:29 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od rony »

ygy ve o tom pisem hned v prvom prispevku a preto som tuto temu otvoril.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

jablickar

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od jablickar »

Todle je fakt neskutecna vychytavka! Koupim si nejaky obal na iPhone, abych ho mohl polohovat v posteli a pote pripojim USB klavesnici. Perfekt! :)

moramiki

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od moramiki »

Kdysh klavesnice tak mozna taky joystick.Ne?

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od pe.kova »

na co joystic??? :roll:
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od dodulo »

mozno budem trosku OT, ale Apple na svojom keynote raz predstavoval, ze "otvoril" svoj port developerom a vyrobcom prislusenstva myslim, ze tam predvadzali tlakomer, ale teraz sa pytam kde je vsetko to prislusenstvo? to nic nevyrobili? :( samozrejme existuje TT car kit alebo aj Magellan car kit, ale ak tie neratam tak o nicom inom neviem alebo snad nieco existuje? :roll:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od rony »

podobne veci ukazovali aj pre iphone.

prislusenstvo chyba - v zmysle, ze nikdy ho nie je dost a som zvedavy co povymyslaju. podla mna apple trva aj na dobrej sw podpore pre ne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

moramiki

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od moramiki »

Na co joystick?No k hrani her.Fps to posune upne nekam jinam!

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od pe.kova »

tak tohle je zajímavý:
převod fotek z jednoho iPadu(Wifi version) do druhého iPadu(3G version) přes camera kit (je to úplně na konci)


Zobrazit video na http://youtu.be/qGLBp_1pzTk
Kód do fóra: [youtube]qGLBp_1pzTk[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od dodulo »

ou ou ou tak tomuto sa hovori: "V jednoduchosti je krasa" :wink:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od Paly »

Budete niekto tento kit objednavat? Ak ano tak prosim myslite aj na mna :). Dakujem
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

balda88
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 371
Registrován: ned srp 24, 2008 10:23 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od balda88 »

já už ten kit mám objednaný, přijde někdy v týdnu nebo začátkem příštího, škoda, že jsi neřekl dřív, mohl jsem vzít dva
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od Paly »

Odkial si to bral? Teraz ma to napadlo napisat, inac to chcem od kedy mi prisiel iPad :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

balda88
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 371
Registrován: ned srp 24, 2008 10:23 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od balda88 »

bral jsem to z ebay.com bylo to docela za rozumny penize, ten clovek jich mel 7 a co jsem se koukal tak vsechny prodal behem tri hodin, zrovna jsem mel docela stesti. co jsem mu poslal penize tak mi za tri hodiny prislo, ze balik byl odeslan

Edit: tak dnes mi přišel iPad Camera Connection Kit v iPhone opravdu nefunguje

Edituj příspěvky, nedělej doubleposty. masklin
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2

xax

iPad camera kit

Příspěvek od xax »

dorazil mi iPad camera Kit http://store.apple.com/us/product/MC531ZM/A a chci se podělit o zážitky.
Když to zkrátím - je to bomba.

Fotky z mého Canon 550D načte jako blesk (nezkusil jsem ještě RAW, vyzkouším a dám vědět), import z karty i foťáku je fakt bleskovej. Popisovat jak se to chová podrobně asi nemá smysl, popsalo už to asi tisíc recenzí na netu.

Originály se z foťáku stáhnou do iPadu (volitelně se můžou z foťáku smazat) a iPad se pak po připojení k PC hlásí jako foťák - tzn. můžete originály fotek importovat z iPadu do PC jako z foťáku.

Vychytávky skrze USB konektor:
- jde připojit i klasická USB klávesnice, zkusil jsem Dellovskou co mám k noťasu a světe div se - funguje. iPad sice zahlásil nepodporovaný HW ale klávesnice normálně funguje :)
- jde připojit iPhone, a z něj se načtou fotky i videa s tím, že fotky v sobě mají i GPS polohu - takže krásně zafunguje kategorie Places ve fotkách.

Já mám tímto vyřešeno: na dovolenou už noťas neberu - maily, blog, video a teď už i import fotek z foťáku mi obslouží iPad :)

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: iPad camera kit

Příspěvek od Paly »

viewtopic.php?f=123&t=28359

Lock. Kamo este nie je tak vela prispevkov aby sa nedali najst len scrolovanim
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

xax

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od xax »

sakryš, založil jsem novej topic a dostal jsem od Palyho přes prsty, tak ještě jednou a správně.

dorazil mi iPad camera Kit http://store.apple.com/us/product/MC531ZM/A a chci se podělit o zážitky.
Když to zkrátím - je to bomba.

Fotky z mého Canon 550D načte jako blesk (nezkusil jsem ještě RAW, vyzkouším a dám vědět), import z karty i foťáku je fakt bleskovej. Popisovat jak se to chová podrobně asi nemá smysl, popsalo už to asi tisíc recenzí na netu.

Originály se z foťáku stáhnou do iPadu (volitelně se můžou z foťáku smazat) a iPad se pak po připojení k PC hlásí jako foťák - tzn. můžete originály fotek importovat z iPadu do PC jako z foťáku.

Vychytávky skrze USB konektor:
- jde připojit i klasická USB klávesnice, zkusil jsem Dellovskou co mám k noťasu a světe div se - funguje. iPad sice zahlásil nepodporovaný HW ale klávesnice normálně funguje :)
- jde připojit iPhone, a z něj se načtou fotky i videa s tím, že fotky v sobě mají i GPS polohu - takže krásně zafunguje kategorie Places ve fotkách - ale dost to padá, na tohle to asi fakt nebylo určeno :(

Já mám tímto vyřešeno: na dovolenou už noťas neberu - maily, blog, video a teď už i import fotek z foťáku mi obslouží iPad :)

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od ygy »

a keď máš pripojenú tú klávesku a dáš nejaké písmenko s diakritokou tak ako sa ipad zachová ?

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od Carabei »

OT: Bouchne to :mrgreen:
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od dodulo »

nemalo by zalezat na tom aka klavesnica je pripojena, zalezat by malo na tom aka klavesnica je nastavena v iPade

Carabei: nie to ked stlacis Winkey :D
Naposledy upravil(a) dodulo dne stř kvě 12, 2010 3:01 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od ygy »

ale myslel so to tak či to bude písať s diakritikou alebo ju to bude ignorovať :mrgreen:

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od dodulo »

da sa nastavit v iPade slovenska klavesnica? podla mojich info neda...takze je jedno aku klavesnicu pripojis, slovenska klavesnica musi byt podporovana v iPade
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

xax

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od xax »

hehe, taky mě to hned napadlo - bohužel, bere to jako anglickou klávesnici - takže napíše odpovídající číslo :)
Alt-shift pro přepnutí klávesnice kupodivu nefunguje :)
Napadlo mě zkusit Alt+Code na numlocku ale to taky ignoruje - takže českej znak jsem vypotit nedokázal :)

beitrel

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od beitrel »

Jak je to s pripojenim usb flash disku? Nacte to vsechny iPadem podporovane soubory vcetne videa? Je teoreticky mozne mit na flash disku treba uz prekonvertovanej serial a v pripade potreby ho nahrat pres usb? Nikde jsem tohle info nedohledal. Mohl by to eventuelne nejaky vlastnik kitu prosim zkusit? Dik moc :)

Juramac

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od Juramac »

dnes jsem ten kit dostal do ruky, vecer to vyzkousim a dam sem kratkou referenci.

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od ygy »

to by som bol rád :wink:
a mna by aj zaujímalo či sa dá pustit slidershow alebo prezeranie fotiek bez toho aby som musel fotky nahrávať do ipadu. lebo na klúčenke mám 16gb usb klúč ktorí som dostal a nemám ho čím zaplniť a takto by som ušetril miesto v ipade :D
Naposledy upravil(a) ygy dne stř kvě 12, 2010 4:13 pm, celkem upraveno 1 x.

Juramac

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od Juramac »

Bohuzel zadnou USB klicenku nemam, ale zkusim fotky z SD karty, co ma manzelka ve fotaku. Pripadne si nejakou klicenku nekde od nekoho pujcim...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od rony »

jura je dost rozdiel ci to prehra fotky z sd karty vybranej z fotaku alebo ak na uplne cistu kart nahras hocake jpegy halabala

snad rozumies o com hovorim :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Juramac

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od Juramac »

Rozumim, proto to chci vsechno vyzkouset. Tu SD kartu z fotaku manzelky vyzkousim jen na fotky, mazat ji nemuzu, to bych si s vami asi uz zitra nepsal..... :wink: a pak zkusim nejaky USB dongl. Matne si vzpominam, ze ho mozna ma starsi dcerka, pred casem jsem ji ho myslim dal. Takze na nej nacpu fotky, videa , muziku, pripadne nejake pdf apod. a uvidim, co to udela :)

balda88
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 371
Registrován: ned srp 24, 2008 10:23 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od balda88 »

Ja mam taky ten camera kit urcite je to dobry, ale priste by jsem si to asi nekoupil.
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2

Juramac

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od Juramac »

Takze : Budu opakovat jiz recene, ale snad mi to nebudete mit zazle.... Me zkusenosti -

SD karta :
Fotky ulozene na SD karte se po vlozeni SD do adapteru pro SD zobrazi na iPadu v nahledech v aplikaci Photos, v oddeleni Camera. Muzete je pak naimportovat do iPadu - vsechny a nebo vyber (poklepanim na vybrane) .
Stejne tak je mozne pripojit iPhone, zobrazi se obsah Fotoaparat a je mozne z neho natahat stejnym zpusobem fotky, jako z SD karty . Natahne se i video natocene iPhonem , pripadne jinym fotakem,
Video v mp4 ani upravene fotky z pocitace ulozene na SD karte jsem nezkousel, nemam ctecku na SD karty, to by mohl vyzkouset nekdo jiny, kdo ji ma.

Dale je mozne pripojit klavesnici, pripojil jsem Apple klavesnici a funguje.

Na USB klicenku zapomente. Vubec se nechyta a to jsem ji zkousel nekolkrat formatovat na ruzne formaty. Proste se nechytla a nezobrazila vubec nic.
Ten USB adapter je vicemene jen pro pripojeni fotoaparatu s USB vystupem a nebo iPhonu a nebo klavesnice. Nic vic.

Me hodnoceni - je to ciste jen pro fotoaparaty, na jine vyuziti ne. Ale doufam, ze to je ZATIM, a ze vyvojari prijdou s aplikacemi, ktere umozni sirsi vyuziti. Pokud jim to samozrejme Apple dovoli. Ale nemyslim si , ze tam pujde importovat obsah, jako muzika, filmy apod. Co by vsak bylo dobre, aby slo napr. z usb klicenky naimportovat obrazky, jako z SD karty, pripadne documenty pro iWorks a nebo word, pripadne pdf , kdyz uz jsou tyto formaty a aplikace pro iPad dostupne. Ale to je zrejme hudba budoucnosti, i kdyz doufam, ze ne prilis vzdalene. :wink:
Naposledy upravil(a) Juramac dne stř kvě 12, 2010 6:53 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad - camera kit s necakanymi funciami

Příspěvek od rony »

diky, to pripojenie iphonu ma ani nenapadlo!
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět