[negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Gasolins

[negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Gasolins »

Máte iPad? Co vám na něm vadí? Rád bych, aby se tu objevily poznatky uživatelů, kteří ho již používají.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

momentalne chybajuca sk cz klavesnica a google reader upraveny pre jeho safari
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

balda88
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 371
Registrován: ned srp 24, 2008 10:23 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od balda88 »

zatim jsem nenarazil na neco co by mi nejak vadilo, jen je ale skoda ze v keyboard dock nejde dat iPad na delku, ale jen na vysku, ale zase mit dva stejne konektory by byla blbost, takze mi nic nechybi a ani nevadi na to me uzivani :)
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od stZ »

Jen flash jinak spokojenost.
12 Max

Juramac

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Juramac »

Vubec nic, jsem spokojeny, protoze jsem presne vedel, co mi prinese, co umi a k cemu je dobry...... Flash? Proboha, jeste ze ma Jobs rozum.... :mrgreen:

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od ygy »

chýba mi možnosť synchronizácie poznámok s macom...
a niekedy mi vadí že keď mám viac tabov v safari tak medzi prepínaní medzi nimi sa stránka načíta odznovu ...

OT keci si rieste cez PM. Premazane. dodo
Naposledy upravil(a) ygy dne pát čer 04, 2010 7:21 pm, celkem upraveno 1 x.

Gasolins

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Gasolins »

Při přehrávání videa nikde nevidím možnost nastavení rozlišení videa.

Přez wifi není problém načítat videa v nejvyšší kvalitě, ale když jsem připojený přez tel (3G,EDGE) tak by se hodilo přepnout na nižší rozlišení, jelikož načítání pak trvá.

tclemons
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 11, 2010 8:05 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od tclemons »

Mne vadi, ze najnizsia hlasitost ipadu nieje zrovna najtichsia.
Dalej mi vadi prepinanie medzi tabmi v safari. Vedel by som si aj jednoduchsie predstavit :)

Gasolins

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Gasolins »

Doba nabijeni baterie z 0% na 100% je 6 hodin...nic moc....


Taky se vam ipad automaticky zapne kdyz ho chcete nabijet?

Ja ho chtel vypnout aby se mi nabijel rychleji ale hned jak zacal nasavat proud ze site tak blik a uz byl za se nastartovany....divny...

lennyKravic
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: pát čer 04, 2010 8:10 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od lennyKravic »

Zatím nejvíc chybí česká klávesnice, protože se na něm dá psát celkem solidně rychle a už jsem na něm napsal docela dlouhý text, bohužel pak úprava interpunkce je dost nepříjemná.

v aplikaci na Youtube my chybí "palce", je zde pouze Add to Favorities. Dále sdílení jinam než emailem, ale třeba na twitter.
iPhone 6 Plus 64GB Silver
iPad 3rd Gen 32GB Cellular Black
MacBook Pro 13" 2011 (SSD, 8GB RAM)

Gasolins

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Gasolins »

Prave jsem chtel napsat ze mi vadi nemoznost sdileni videi na facebook ale koukam zes me predbehl... tak se alespon k tomuto negativu pridam....

U Youtube me take vadi ze tu neni moznost snizit kvalitu videa. Pri pripojeni prez wifi jsem za nejvyssi rozliseni nevadi, ale kdyz jsem pripojeny prez tel tak se videa nacitaji pekelne dlouho a v tomto pripade bych ozelel kvalitu a radeji bych necekal...


Take by bylo fajn kdyby byla moznost presouvat videa z favorites do ruznych playlistu.

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od ygy »

ako dlho sa nabíja nesledujem lebo mi vydržítak 4-5 dní a potom ho hodím na noc na nabíjačku a ráno je nabitý :D

ešte som prišiel na jeden bug. že keď si zapnem video cez ipod a vrátim sa naspať že si idem pustiť nejakú hudbu tak ma to nevráti do ipodu ale do videos :P

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od masklin »

Mě jen vadí, že klouže a že mi ho chce pořád někdo brát :lol:
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

rembaz

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rembaz »

Po mesacnom pouzivami iPadu by som na nom privital uz konecne OS4 a celkom by sa hodilo vyssie rozlisenie, lebo displej je sice kvalitny,no samotny text sa mi zda dost neostry

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od mrzic »

Vyšší rozlišení ani nepotřebuji, i když něco jako Retina z iPhone 4 by bylo pěkný. Ale s OS4 souhlasím. Na iPadu bych MT využil více jak na iPhonu. Česká klávesnice taky chybí. Nezbývá než počkat na podzim.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od caesar »

Me chybi kamera. Stacil by iSight. Na hotelu bych rad vyuzil pro komunikaci s rodinou. iOS4 take. Ale jinak nic. Spokojenost a maximalni radost.

Mikso

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Mikso »

ako bolo povedane:
- kamera pre video konferenciu
- flash player v safari
- sk/cz klavesnica (aj ked diakritika ide, staci podrzat konkretnu klavesu dlhsie...)

inac ho pouzivam viac ako notebook :)

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od sten32 »

Ale inak ešte k aplikaciam, chyba mi tam originalna app facebook a Skype, hlavne ten skype lebo použivat iphonovsu verziu nieje nič moc...

rembaz

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rembaz »

mna este teraz po skopirovani fotiek do iPadu napadla nemoznost mazat ich jednotlivo priamo v iPade, pretoze na PC si malokedy nato najdem cas a chut. Takto by som konecne pretriedil par zloziek. Snad tuto funkciu prinesie OS4.

Juramac

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Juramac »

ze mi ho nechce ma zena vubec pujcovat...... :)

daknol
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 89
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:30 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od daknol »

Mam ho vecne zabaven moji drahou polovickou.. :-D
Jinak mi nevadi nic, az na jeden spatnej pixel na displayi kterej me hloda a vidim ho i kdyz bych ho nechtel videt.. :( mate taky nejaky?
Jinak jsem velice spokojen, vyborna vec. :-)
iPhone 5 Black 64GB 6.1 - Evasi0n
iPad Mini Black 32GB WiFi + Cellular 6.1.2 - Evasi0n

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od sten32 »

Ja mam jeden, ale absolutne si ho nevšimam

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od iphonik4 »

Me na nem vadi pouze ta CZ klavesnice (viz. ted z nej pisi), jinak bych rad muj iPad 3G vyuzil jako modem.
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od ygy »

momentálne mi hrozne chýba multitasking .
z času na čas by sa hodilo aj viac záložiek v safari bez toho aby sto stále stránky načítavalo.
odkedy mám iphone4 tak si nemôžem pomôcť a vidím pixeli :cry:
vadí mi že pokial knížka v ibooks nieje poriadne rozdelená na kapitoli tak je osekaná .
vadí mi že v app store môžem vidieť len 200 aplikácií

inak musím prehlásiť že ho milujem a prakticky ho nespúšťam z rúk :D
prakticky mi nahradil celú prácu na macbooku

Stopa

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Stopa »

Mne vadi len par veci:
1. Safari - nie su taby a strasne mala cache, pri nacitani gizmodo.com a otvoreni jedneho clanku na novom tabe je zahltena a pri navrate na hlavnu stranku ju musi nanovo nacitavat.
Momentalne ale skusam iLunaScape browser(myslim, ze je iba na USA appstore, ale je zdarma), vyzera zatial schopne a ma sikovne riesenie ovladanie.
2. Multitasking - na iPhone mi jeho nepritomnost nevadila, ale tu by sa skutocne hodil.
3. Youtube - tato aplikacia by chcela viacere zmeny - moznost zmeny kvality videa
- obcas je skoda, ze chybaju annotations
- ked pozeram video v browseri chyba moznost pridat do oblubenych
- nedaju sa pozerat 3D videa, iPad zobrazi obe verzie videa (pre prave a lave oko) sucasne vedla seba, chybaju moznosti nastavenia ako na originalnej stranke
- mam vyse tisicky favorites videi (uz to chvilu zbieram :lol: ) a este som sa nedostal na koniec, lebo vzdy to padne, pravdepodobne mu nestaci RAM na tolko thumbnailov
4. ked su aplikacie v "pixel-double" mode, preco nepouzivaju verziu pre iPhone 4, ktora ma zhodou okolnosti rovnake rozlisenie?

Okrem tohoto je to uchvatne zariadenie, hlavne ta vydrz na baterku.

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od ygy »

s wifi niekedy mám problém že z času načas vypadne ale musím wifinu v ipade vypnúť a zapnúť. nerovnomerné svietenie nepociťujem . a k tomu nabíjaniu cez pc.
ipad je skvôr ako počítač nie iphone a má preto ovela vačší odbyt energie.
mám aj nový macbook ale keď ho pripojím tak sa síce synchronizuje ale nenabíja ale keď ipada zapojím do usb čo je v apple Led Cineme tak sa nabíja pretože Led Cinema má externé nabíjanie. takže ak používaš nejaký usb hub s externým napájaním tak to bude v poho inak asi nie. (neskúšal som napájať do usb 3.0)

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od mrzic »

Na pixely mám asi štěstí, protože po více jak měsíci žádný nemám. Sice jsem je nehledal, ale při každodenním používání bych si ho asi všiml.
JInak iPad potřebuje výkonnější zdroj napájení a z tohoto důvodu ho ne každý USB port na PC utáhne. K iPhone je dodáván 5W zdroj, k iPadu už 10W.
OT: u iMacu mám USB kolébku s čtečkou karet a USB hubem a iPhone zde běžně nabíjím a to mám občas připojenou i flashku. Teď jsem kolébku odpojil a na kabel připojil Blackberry a ono se nenabíjí. Píše mi to, že není dodáván dostatečný proud pro nabíjení.
Tím jsem chtěl říci, že tato situace je i u iPadu, který potřebuje více nabíjecího proudu.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od caesar »

:shock: po hodinovem si hrani s iPhone4 a navratu k iPadu muzu rict jedno. Vadi mi, ze nema retinu :)

Killingman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: stř úno 13, 2008 7:36 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Killingman »

Tak jsem si ho poridil taky. Na to co chci je ideal - prohlidnout maily, net, nejaky ICQ, skype.
Chybi mi multitasking, cestina a hlavne mi vadi, ze to nedobiji z USB potazmo moji prenosny nabijecky ze ktery se 2(3)G iPhone dobijel uplne v pohode. Jinak spokojenost maximalni. Neni to nahrada stolniho PC, ale to musi byt kazdymu jasny pri koupi
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...

Killingman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: stř úno 13, 2008 7:36 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Killingman »

Tak to jsem udělal dobře, že jsem koupil 3G verzi :-)

Doplnění toho co mi vadí - vyjma nabíjení...

Chybí mi ikonky z iPhone - čas, budík, kompas, chybějící navigace pro velký displej. Váha přístroje - po delším užívání z něho bolí ruce (nejsem žádnej skrček, 120kg, 195cm). Vadí mi rozdělení video-hudba do dvou ikon, systém ala iphone vše v ipod přehrávači se mi zdá lepší, měl jsem vše na jednom místě.
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

Premazane OFF TOPIC. Prosim, budte tej lasky a POCHOPTE, ze TEMA JE VZDY JASNA a VY NEMATE ZIADNE PRAVO pisat si co chcete kam chcete.

Tema je: Mate iPad? Ak ano, mozete pisat. Ak nie, tak mozete LEN CITAT. Co vam na nom vadi? Mate co povedat k tejto otazke a NEOPAKOVAT sa? Precitali ste vlakno a NAOZAJ mate nieco, co este nikto pred Vami nenapisal?

Podla tohto fungujte tu a na celom fore.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

metuj
Host
Host
Příspěvky: 141
Registrován: čtv lis 27, 2008 1:16 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od metuj »

Mě na iPadu nevadí nic zásadního. Se vším negativním jsem dopředu počítal (netí toho moc) a tak mne překvapilo pár věcí spíš mile.

Jediné, co mě trochu mrzí, je rozdílnost cen (a slev) programů iPad / iPhone na Appstore. Třeba nedávnou jsem získal CIVILIZATION REVOLUTION zdarma na iPhone a teď si ji budu muset koupit za $12.99. Mrzí mě to hlavně u aplikací, které mají stejný obsah a rozdíl je jen v počtu pixelů. Doufám ale, že si to časem "sedne";-)

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od caesar »

Z iPadu me dost boli oci. Ani z iPhonu ani z notebooku nemam po par minutach tak unaveny oci jako z iPadu. A to nemusim mit podsvetleni na plny pecky. Je to celkem neprijemny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

skus si vsimat, ci sa ti v skle nieco neodraza, napr. nejake svetelne zdroje, to je jedna z hlavnych pricin bolesti oci. Bohuzial je to leskly display a to je casto katastrofa v miestnostiach, kde je kopec svetelnych zdrojov ale aj prirodzene svetla.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Nalar

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Nalar »

Tak prve negativne postrehy po cca tyzdni pouzivania:
-male DPI, mozno som len rozmaznany iphone4 s jeho malou obrazovkou s vysokim DPI, ale hlavne na texte na webe to je vidno a neposobi to zrovna idealne
-presvetleny display, hlavne vecer ked citam potme je to prilis jasne aj na minimalnom podsvieteni. (na rozdiel od iphone 4 kde zase prvych 60% posuvniku nepohne s jasom vobec a az posledny kusok ho nakopne)
-ked uz sme pri "zobrazovadle" mohlo by byt menej leskle, ja viem, ze to znie ako by som to tahal z paty, ale naozaj obcas vidim viac svoj krasny velky nos ako text. A pride mi ze sa display az moc rychlo upatla, pricom odtlacky su vidno omnoho viac ako na iphone4, prirovnal by som to k iphone3G ktory pokial viem nemal "protiodtlackovu" vrstvu
-malo RAM, myslim ze by s kludom zniesol 512 a viac, hlavne pri safari je to citelne
-prehadozvanie foto pri synchronizacii, neviem co ho k tomu vedie, niektore albumy su v poriadku, a fotky su zoradene podla cisla ako v pc, niektore docela dost rozhadze, ak to mate na ukazovanie fotiek z dovolenky budu albumy posobit dost zmatene
-chaos v appstore, obzvlast v hernej sekcii kde niesu kategorie podla zanrov ako na iphone, takze ak chcete najst RPG...no skuste uja googla(btw: jedine dobre su Chaos Rings a Dungeon Hunter)
-hmotnost, oki s tym by mal kazdy ratat, len mi pride tazko pouzitelny na dlhodobe hranie napriklad zavodnych hier ktore su ovladane cisto naklapanim zariadenia, ovela viac by som privital skor strategie a RPG, predsa len hram sa doma v kresle, takze to kludne moze byt hra na dlhsie narozdiel od iphone(ale to je skor na tvorcov aplikacii staznost)
-absencia aspon flash prehravaca(no flame, proste mi vadi ze si nemozem pozriet videa napriklad z archivu CT, alebo SME a nezaujima ma ze o par rokov to pojde, az vseci budu na HTML5, ja si ich chcem pozriet teraz)

Tak to je hadam vsetko, neni to nic s cim by sa nedalo zit a klady predsa len prevazuju. Este predsa len jedna poznamka, chcem RSS citacku na sposob oficialneho Twitter klienta, ktory mi pride ako zjavenie z ineho sveta. Reeder je sice fajn, ale...
Naposledy upravil(a) Nalar dne úte zář 28, 2010 10:41 am, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

S vacsinou suhlasim, nieco vyplyva z toho, ze iPad tu bol skor ako i4. Najma ak mas i4, tak zistis, co z neho by mal mat ipad.
Obrazovka mi az tak nevadi, ak by retina mala byt drahsia, tazsia alebo cokolvek taketo, tak radsej nie. Skor mi ide o fyzicku uhlopriecku. Tato teraz je idealna.

Malo RAM, suhlasim! Nechapem preco tam proste nie je gigabajt :) ale ved bude v ipade2 ci tak :) a ten bude zasa plastovy a nie hlinikovy :)

Zvysok nie je pre mna az tak dolezity.

Reeder je dobry :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od ygy »

Nalar píše:..Este predsa len jedna poznamka, chcem RSS citacku na sposob oficialneho Twitter klienta, ktory mi pride ako zjavenie z ineho sveta. Reeder je sice fajn, ale...


Neviem aké máš požiadavky na RSS čítačku ale ak chceš tip , tak ja používam pulse news reader a som spokojný a nič mi nechýba :wink

spinmaster

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od spinmaster »

to naozaj ajpad nema ziadny polozku CLOCK???
ziadna moznost nastavit budik? svetove casy? stopky? hladam hladam a nejako nenachadzam nic co by ma mohlo zobudit rano

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

nie
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

shkenny

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od shkenny »

Tedka mi nejvic vadi, ze kdyz se chci podivat na "Na Nože" na Streamu nebo neco z archivu na nova.cz, tak musim tahat MBP15 do loznice... jinak takove to domaci a cestovni koukani resim pres VLC a Air Video

Odpovědět