[negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od caesar »

Rekl bych, ze zamenujes nedostatky softwaru s hardwarem

shkenny

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od shkenny »

Otázka zněla: "Máte iPad? Co vám na něm vadí? Rád bych, aby se tu objevily poznatky uživatelů, kteří ho již používají." takže se vyjadřuju, co mi na něm vadí....

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

shkenny - mas pravdu ale o tomto nedostatku sa tu uz pisalo, je to dost znamy fakt a navyse vsetci dobre velmi dobre vieme, ze kym napr. ten Stream nieco neurobi, tak sa to nijako inak nezmeni.

Tolko moj offtopic. Ako priklad, cerstva otazka od spinmastera, hodiny to naozaj nema, sice znama vec (kazdemu, co ho ma) ale nespomenulo sa to tu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

spinmaster

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od spinmaster »

ono v recenziach som nikde necital ze to nema hodinky.. to je vec ktoru by ma ani nenapadlo sa pytat a spochybnovat...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

ano, rovnako nema pocasie, nema burzove informacie. divne ale nema. ten budik ci stopky by sa hodili aj ked menej ako na iphone.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

spinmaster

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od spinmaster »

vsimol som si to vcera, predvcerom ked som sa hral s ipadom do druhej rana v posteli, reku dam budika na rano a pokracujem.. a kde nic tu nic, tak som musel nastavovat iphona ktory sa mi vobec do ruky nechcelo brat uz potom.. ono po ipade uz je iphone len ako taka popelka doma, nechcena ale trpena ;)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

ok. drzme sa temy.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

biovirus
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: pon čer 21, 2010 7:19 pm

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od biovirus »

Co mi vadi?
moc toho neni.
Horsi psani na sirku.
IOS 4 - to ale vyresi listopad.
Retina - na to se rychle zvyka.
Zpocatku nenabijeni z USB z PC, ovsem jak se zjistilo iPad sice pise, ze nenabiji, ale zas tak pravda to neni , nabiji ale desne pomalu. Takze taky odpusteno.

Kdyz to shrnu. iphone 4 jsem si kupoval taky a vedel jsem, ze ma chyby. Treba s tim signalem. Stat se mi tu u drive preferovane Nokie tak leti zpet k prodejci a to nikdy nebyla tak draha jak apple. Proste jabko, kdyz musis tak musis.
libi se mi stabilita a rychlost, vsech jeji produktu. A hlavne americka preciznost provedeni. Musite uznat, ze volba materialu a opracovani je naprosti dokonala.

Ten budik, burzovni iformace a pocasi.
Dyt si to vse muzes koupit na appstore. A k tomu jese za hubicku.
iPhone 4S 16GB T-Mobile OS 5.1.1 JB
MacBook Pro (2010) Mountain Lion upgrade.
iPad 32Gb WiFi 5.1.1 JB
iPod Touch 3gen 8GB 4.2.1 JB
iPod Touch 4gen 8GB 5.1.1 JB

spinmaster

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od spinmaster »

naco mam davat hubicku za nieco co ma byt v zaklade?
a funguje nejaky budik aj ked je iPad v "sleep" rezime??
btw, keby mal mat iPad retinu, to by mal ake rozlisenie? neviem si osobne predstavit nativne hry na retinu, vsetky tectury by museli mat vysie rozslisenie ako hry na PC pomaly

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

Budik je problem, aj ked v appstore su rozne "nahrady", vsetky musia byt na popredi, inak nefunguju.

Ked to zhrniem, najzavaznejsie problemy:

1. aplikacia pre budik (nativna) s behom na pozadi - vyriesi MOZNO multitasking
2. zatial nie je moznost pisat diakritiku (a pripravovany iOS4 to -asi- vyriesi "svojsky", cize nie standardom) - vyriesit sa da ale treba bojovat
3. malo pamati najma pre prichadzajuci iOS4 s multitaskingom - vyriesi LEN novy model
4. nema Flash plugin v Safari - akceptovat, nevyriesi sa
5. leskly display - vyriesi mozno matna folia ale zrejme to musi byt sklo a sklo je leskle :)
6. kamera (predna) - absolutna neznama, vyriesil by to ale len novy model alebo prislusenstvo (neexistuje zatial)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dubak

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od dubak »

rony, k bodu 1, ao uz konecne funguje na ios 4 aj na pozadi co urcite potesi vsetkych, teraz som skusal ;)

Killingman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: stř úno 13, 2008 7:36 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Killingman »

Už jsem to sem psal, ale v rámci restore fóra se to smázlo :-)

U FW 3.2.2
Chybějící profily
Chybějící multitasking
Nefunkční synchronizace kalendáře s mobileme
Chybějící čeština i klávesnice
Nemožnost synchronizace poznámek
Nabíjení z USB pouze při vypnutém iPadu

K tomu:
FW4.2 - Dodrbaná a nelogická česká klávesnice
FW4.2 - Málo paměti pro multitasking

Pak už jen samá pozitiva a sociální jistoty :-))
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...

spinmaster

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od spinmaster »

Killingman mne ho pri vypnutom displeji nabija aj z USB... sice nic neukazuje (samozrejme nic ked je vypnuty displej) ale nabija ho, mozno pomalsie ale predsa

Killingman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: stř úno 13, 2008 7:36 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Killingman »

Vsak to pisu - nabijeni jen pri vypnutem iPadu (nemyslel jsem uplne vypnuty, ale "uspany", standby ;-) )
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...

prettorian
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: úte srp 11, 2009 7:29 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od prettorian »

Mne teda nejvice vadi absence synchronizace poznamek, ale ten samy problem je s iPhonem. Pro nekoho muze nevyhoda v chybejici ceske lokalizaci, coz mne osobne problemy nedela.
A urcite absence flashe. Nejde o to, ze bych byl nejaky vyznavac flasha, je mi to uplne jedno, ale spousta stranek, prehravani videi je pouze ve flashi a i kdyz u iPhonu mi to zas tak nevadi, u iPadu mi to vadi dost, protoze na tom se da video uz bezproblemu sledovat. Ruzne poradyd z videoarchivu atd. Je to skoda.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od toncek »

Synchronizace poznámek s čím?

Defaultní Notes.app se ti synchronizuje s aplikací mail na Macu. Na Windows asi s Outlookem.

Jinak můžeš vyzkoušet třeba Evernote.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

prettorian
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: úte srp 11, 2009 7:29 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od prettorian »

synchronizace prave s outlookem.. kdyz delam synchronizaci pres exchange serveru treba na HTC s nejakym windows mobile, tak muzu synch. kalendare, kontakty, maily, poznamky, ukoly a tusim ze jeste neco dalsiho...
ale u iphonu a ipadu je na vyber pouze kalendar, kontakty a maily... k dokonalosti mi chybi uz jen poznamky.. potreboval bych, aby to slo prave pres exchange, protoze mam nekolik pocitacu ruzne umistenych a jsou synchronizovane se serverem exchange.

Lašta

Můj názor na iPad

Příspěvek od Lašta »

Až to bude o polovinu levnější, bude to mít vyšší rozlišení, nebude se tolik všechno od displeje odrážet, a bude to trochu blíž klasickému notebooku, začnu o iPadu uvažovat.
iPad se dle mě hodně špatně drží, je těžký (což jsem nečekal) a za tu cenu je to skutečně na nic, i když filmy a iBooks na tom vypadají skvostně :wink: Bohužel jsem asi moc zhýčkaný Retinou z iPhone 4, protože to je prvotřídní displej, ale iPad ten displej fakt nemá nic moc. A ten výkon je o hodně slabší než u iP4, multitasking je tam skoro na nic. Snad bude dvojka lepší.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

Lasta: nepotrebujes iPad, vsetko, co si popisal je viacmenej zbytocne. Najvacsia hlupost je snazit sa to "prerobit" na laptop. Dakujeme za nazor ale nesuhlasim s tebom v nicom (samozrejme), pretoze ty chces laptop.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Juramac

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Juramac »

lasta- naprosty souhlas s Ronym. Proste to ber tak, ze iPad NENI a NEBUDE zadny laptop, netbook a ja nevim, co jeste , ze to je uplne jine zarizeni, urcene pro zabavu jako DOPLNEK plnohodnotneho pocitace, ne jako samostatny pocitac. A pokud cekas jeste, ze to "spadne na polovinu", tak na to u vyrobku Apple zapomen. To u Apple neni vubec zvykem, ten si ceny drzi... :) Takze jestli budes a nebo nebudes "o nem uvazovat", je Applu vis kde..... Radeji premyslej REALNE, zda je takove zarizeni pro tebe vubec vhodne.....

spinmaster

Re: Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od spinmaster »

to je ako stazovat sa na ferrari fore ze je to drahe a neodveziem v tom cement na stavbu
.
ano ano, retinu na ipad, minimalne rozlisenie 4000x3000
viem si predstavit tie hry akoby niekto robil na take rozlisenie, surfovat po webe s fontamy velkymi 10 by mali asi jeden milimeter, baterka by musela utiahnut uz PLNOHODNOTNU graficku kartu pri takom rozliseni, pridal by sa samozrejme vetrak, baterka by vydrzala asi 45 minut, ale hlavne ze by to malo taky vykulovany displej s ktorym by som sa mohol chvalit
skutocne to chce trosku popremyslat a dat si dohromady na co tablet vlastne je

Kubec19

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Kubec19 »

Mne vadi asi jedine a to je fotoaparat ked uz ho ma aj iTouch uz by aj iPad mohol inac nic ine nemozem ipadu vitknut som nadmieru spokojny :)

biovirus
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: pon čer 21, 2010 7:19 pm

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od biovirus »

JJ. Ta kamera by byla fajn. Na FaceTime. Hodne ho uzivame na touch4 a IP4, fakt dokonale.
iPhone 4S 16GB T-Mobile OS 5.1.1 JB
MacBook Pro (2010) Mountain Lion upgrade.
iPad 32Gb WiFi 5.1.1 JB
iPod Touch 3gen 8GB 4.2.1 JB
iPod Touch 4gen 8GB 5.1.1 JB

havlbrod
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 170
Registrován: čtv črc 03, 2008 6:11 pm

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od havlbrod »

mě na Ipadu vadí 1) že nejde stahovat na hdd v ipadu a pak přehrávat.

2) pro mě celková nepraktičnost. s iphonem se lépe zachází:-)

3)apsence foto/video nahrávání.

4) absence webcam
ip 5c

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

1. jakzene? skus Buzz Player a GoodReader
2. a iphone ma malu obrazovku na sofa sa nehodi
3. co uz, to je prva vec, ktoru asi doplnia ale ze by som plakal a vesal sa kvoli kamerke. Nepouzivam a nebudem, iphone je v tom praktickejsi
4. aky je rozdiel od 3.? ved to jedno jest.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od caesar »

To Lašta: V jedne veci s tebou souhlasim. A to, ze je iPad tezky a spatne se drzi..reze do ruky, ma tendenci vyklouznout atp. To se ale urcite casem zmeni. Hlavne az pujdou dolu s vahou.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

to je pravda, ked sa cloveku potia ruky, mal by pouzivat puzdro :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Slimák »

Vadí mi především to, že si každý editační nebo prohlížečí software dělá své uložiště souborů a jiné (vytvořené jinou app) nevidí. Chybí mi jedno intérní uložiště, kam by mohli sahat všechny programy jak pro prohlížení, otevření k editaci a následné uložení, tak metody kopírování a přesunu.
Naposledy upravil(a) Slimák dne úte pro 14, 2010 10:15 am, celkem upraveno 1 x.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

skuste trosku inovacii v tych negativach a ked uz sa ozyvate, ozyvajte sa s tymi, co este neodzneli :)

je fajn vediet, ze Slimak chce nejaku formu globalneho uloziska :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Slimák »

Ještě bych se přidal s jednou věcí a to trošku lépe dopilovaný multitasking, kdy by bylo možné jednu či dvě app natvrdo uzamknout v přehledu rozjetých aplikací a ať se děje, co se děje, tyto app by se nesměli ukončit. Vzhledem k menší paměti je to ale celkově problém. Reaguju v závisloti na tom, že máte rozjetý např. Facebook Chat, do toho otevřete prohlížeč, AppStore a několik dalších app a poté, když překliknete na Facebook Chat, dochází k jeho novému spuštění, jako kdyby nebyl doposuď zapnut a Vy se dívite, že máte několik nových zpráv a push notifikace nezafungovala.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

spinmaster

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od spinmaster »

nieje to skor vlastnost aplikacie? pokial viem tak aplikacia samotna musi mat multitasking nativne podporovnay, system to nemoze robit za aplikaciu

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Slimák »

Ne, co se týče konkretně Facebook chatu (ChatPro), tak multitasking dle releasu podporuje a týká se to defakto všech app s podporou multitaskingu. A pokud by jsi pozorně četl, tak jsem psal, že to schodí aplikaci, pokud pustím vícero aplikací (safari s několika taby, AppStore, apod.). Systém to prostě nezvládne a pro plynulý chod libovolně odstřelí app. Pokud při rozběhlém chatu nespustím více aplikací a přepínám se třeba jen mezi dvěmi nebo třemi, tak to chat nesetřelí. Dobrý příklad je při spuštění hry, tam to většinou odstřelí.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

ano, to sa na ipade ocakavalo kvoli jeho velkosti pamati. Podla mna mat nejaku nezostrelitelnu app je nesystemovy krok.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

B0Gy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 223
Registrován: ned bře 22, 2009 10:10 pm

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od B0Gy »

Ak je táto téma aj o iPad2 tak pre mňa má tieto negatíva :
1.)podporuje málo videoformátov(samozrejme sa v appstore dá stiahnuť iná app ale aj tak...)
2.)najnižšia hlasitosť nie je zrovna "najnižšia" ale zase výhodou je ,že reproduktor dokáže hrať až prekvapivo hlasno
3.)pomerne vysoká hmotnosť (chápem kvôli použitým materiálom, nechcel by som aby bol z bakelitu)
4.)refreshovanie stránok
Obrázek MacBook Air (mid2012), core i5, 64GB SSD + ext. disk WD My Passport Ultra 1TB
Obrázek iPhone 5 32GB black
Obrázek iPad 2 WiFi+3G 64GB white
Obrázek iPod nano 6G 16GB silver

aramis1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: sob pro 26, 2009 8:53 am

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od aramis1 »

Nic mic nevadi, snad "svetoznama" absence Adobe flash playeru...
vlastním ještě iPhone 3GS bez JB
utraceno v App Store 25,12+ €

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Freaders »

sice rok stare tema ale taky neco napisu...vadi mi ze mi padaji novejsi narocne hry napr infinity blade II
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

hmhappy
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: čtv bře 11, 2010 1:13 pm

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od hmhappy »

Adobe FP bych vůbec neřešil..Nainstaluj si jako prohlížeč Skyfire a myslím, že máš vystaráno..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od rony »

skuste byt inovativnesi a neomielajte jeden dva nedostatky, ktore uz pred vami spominali. a ked uz, drzte sa temy a moc sa nezaplietajte do diskusii ako co riesit. strucnost a vecnost je kral dolezitych vlakien. dik
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

iPad 2:
  • Uvítal bych ještě nižší jas displeje i na úkor nižšího kontrastu.
  • Repráček je zbytečně moc hlasitý. Málo kdy ho mám na více než čtyři "čárky".
  • Lesklý displej. Věřím tomu, že dotykový matný displej je více než dobře technicky zrealizovatelný a použitelný.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: [negativa] Máte iPad? Co vám na něm vadí?

Příspěvek od lafore »

mne prekaza, ze ked mam pustenych vela tabov, tak mi ich znova refreshne a nie su v pamati. Inak je to super zariadenie a ked si clovek nainstaluje vsetky potrebne aplikacie, pripadne si da aj JB, tak mu nic nechyba.

Odpovědět