Odblokovanie Ip 3G u operatora

afirrk

Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od afirrk »

Zdravim mam ip 3G 4.1 JB a mam ho samozrejme zablokovany cize nejde sim. Je brany od T-mobile ale kupil som ho cez inzerat takze nemam ziadne papiere. chcem sa opytat co potrebujem aby mi ho v T-mobile odblokovali a ci je nejaka moznost zistit ci uz skoncila 2 rocna viazanost. Vdaka za odpovede.

miro1309
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 477
Registrován: ned led 25, 2009 5:10 pm

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od miro1309 »

Zistíš to tak, že prinesieš mobil do t-mobilu a tam sa podla čísla (SN) pozrie ku ktorému programu patrí a či mu skončila viazanosť. Ak áno, tak ho odblokujú, ak nie, tak si budeš musieť počkať.

afirrk

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od afirrk »

a budem potrebovat aj dake doklady?? Ci to spravia len tak ked tam nalietnem s mobilom v ruke...

miro1309
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 477
Registrován: ned led 25, 2009 5:10 pm

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od miro1309 »

Zavolaj na infolinku alebo napíš mail, odpoveď dostaneš do 24 hodín. Ale radšej by som zavolal a máš to isté.

Jam3ss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 260
Registrován: pon říj 19, 2009 8:26 pm

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od Jam3ss »

Nebudeš potřebovat nic, stačí tam zajít a kdyby ti to odblokovali .. bude tě to stát 4? a napsat email nepomůže, musel by si mít jméno a příjmení toho kdo to bral na sebe a č. tel.
iPhone 5S 16GB Champagne Gold Obrázek

afirrk

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od afirrk »

tak diky. Dufam ze sa nestrapnim a nebudu si mysliet ze som ho dakde udrbal :D ked nemam doklady...

Spokie

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od Spokie »

No ja som tak pred pol rokom bol so starym 3G v optime(KE) ak sa dobre pamatam. Robia to len v istych prevadzkach. Chlapik bol dost neprijemny. On mi vraj nieje povinny prezradit kedy bude telefon odblokovatelny(kedy konci viazanost). Jedine co som z neho dostal ze termin je rok 2011. Tak tam zajdem znova v novom roku aj s krabicou a hadam natrafim na prijemnejsieho zamestnanca. Na namyslenoho blbca v T-mobile som nenarazil prvy krat. :-)

Spokie

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od Spokie »

Vazeny pan xxxxx,
>
> reagujeme na Vas e-mail.
>
> Dovolujeme si Vas informovat, ze k prevereniu viazanosti mobilneho telefonnu IPhone 3G 8GB je potrebne uviest telefonne cislo a meno, ktore zadaval majitel pri registracii.
>
> Na zaklade IMEI mobilneho telefonnu nedokazeme dohladat Vami pozadovane informacie.
>
> Doplnene informacie nam, prosim, zaslite aj s historiou tohto e-mailu.
>
> S pozdravom
>
> Monika Kolarova
> Slovak Telekom, a.s.
> Customer Services Operator
> Karadzicova 10, 825 13 Bratislava
> <http://www.slovaktelekom.sk/>

iNG pADRe

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od iNG pADRe »

affirk, musis ist priamo do hlavnej predajne Tcomu v Kosiciach, zistis na nete, ktora je hlavna a tam osobne aj s iphonom vystojis radu :) a priamo pri pc Ti to povedia aj bez mena a cisla na ktore to brali... budu mozno otraveni, ale oplati sa pockat si...

ikosk

Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od ikosk »

Tiez rozmyslam o odblokovani u operatora, len ma zaujima ci to spravia na pockanie, alebo im budem musiet nechat iPhone na par dni?

T-mobile to robi vraj len vo svojich firemnych predajniach.

lumar

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od lumar »

V tom iPhonu to vůbec není. Oni pošlou na server Applu žádost o odblokování na sim kartu operátora a ty když ho potom připojíš k itunes s jinou simkou, tak se aktivuje a půjde ti tvoje síť. U Vodafone UK to dělají během 24 hodin.

Marky1980
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 316
Registrován: čtv pro 11, 2008 3:45 pm

Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od Marky1980 »

Aj u operátora žiadajú telefónne číslo na koho bol braný + občiansky preukaz. To chceli odomňa v T-mobile keď som ho bol dať odblokovať

spolak

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od spolak »

kdyz mam iP4 4.1 BB 02.10.04 z usa blokovany na ATAT, nedalo by se ho takhle odblokovat? nabehnout do prodejny treba O2 a tam pozadat o odblokovani?

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od cicolably »

AT&T USA unlock O2 CZ = :mrgreen:
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

iNG pADRe

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od iNG pADRe »

ja mam takym sposobom odblokovany telefon od Tmobile SK, nepytali obciansky ani nic, potrebovali len vidiet iphone, podla imei cisla zadali poziadavku a ked som prisiel po 3hodinach domov, odinstaloval ultrasnow a dal synchronizovat, tak mi vyhodilo "Congratulations, your iphone has been unlocked." a to je vsetko... ziadne obcianske preukazy ani nikoho tel. cisla, robil som to v NR v OC Mlyny, co je hlavna predajna pre NR... zaplatil som len poplatok za sluzbu 3,95Eura alebo 3,90...? este predtym som si bol parkrat dat zistit, kedy si mozem poziadat o unlock a vzdy mi povedali, ze az po 23.oktobri 2010, cize ziadne problemy ani v tomto smere...

cicolably: ako si dokazal poriesit unlock s AT&T v US??

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od cicolably »

OT:
ja nijak , lebo sa to nedá
ja sa smejem z postu nad tým mojím
on chce u O2 aby mu odblokovali americkej fon :mrgreen:
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

ikosk

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od ikosk »

Prave som odisiel z T-mobilu z NR. Nikto nic nepytal. Len zadali poziadavku a vraj mam cakat na SMS. To je vsetko. Ani som nic neplatil, vraj mi to strhnu z klubovych bodov.

iNG pADRe

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od iNG pADRe »

ikosk, ultrasnow mozes odinstalovat o 2-3 hodky a zosynchronizovat s itunes... vsetko by Ti malo pekne ficat :) som prekavapeny, ze v KE robia problemy a v NR bez vsetkeho Ti to odblokuju max. do 5min. :D

Silvinkoo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: čtv lis 27, 2008 5:36 pm

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od Silvinkoo »

ikosk píše:Prave som odisiel z T-mobilu z NR. Nikto nic nepytal. Len zadali poziadavku a vraj mam cakat na SMS. To je vsetko. Ani som nic neplatil, vraj mi to strhnu z klubovych bodov.


Predpokladám že si mal iPhone po 2 ročnej viazanosti..??
Múj milášek - iPhone 4 16GB, Orange SK unlocked with ultrasn0w(braný s T-mobile SK)
iPad 16GB wifi only iOS 4.3.1 JB Redsnow


iPhone 3G 8GB, Orange SK with ultrasn0w CFW 4.1 - momentalne bráchov

ikosk

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od ikosk »

Ano, samozrejme po 2 rokoch...

spolak

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od spolak »

len ma zaujima ci je nejaka moznost nechat odblokovat iphone 4 priamo u applu alebo ATAT , napr. im dam vediet ze nie som ich pouzivatel atd.. neni to mozne?

Obrázek OFFTOPIC, téma sa venuje unlocku iPhone 3G!

iNG pADRe

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od iNG pADRe »

spolak to mozne urcite nie je :)

silvinko hej, najskor som ho mal na Fw 3.1.3 s ultrasn0w unlockom a ked uplynula viazanost, tak som siel a zaplatil manipulacny poplatok a odblokovali to na pockanie...

dodo23

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od dodo23 »

zdravicko, mel bych dotaz:
koupil jsem blokly ip na o2uk .. dohodl jsem se s prodejcem, ze vyplni formular u anglicke o2 pro oficialni unlock. Je to zdarma, jelikoz kontrakt vyprsel. A ted by me zajimalo ..
potvrzovaci sms dostane dotycny .. registrovanou simku na konkretni ip ma taky dotycny .. jenom ip je uz u mne.
pujde nejak zrealizovat unlock, anebo je nutne pripojit ip s tou orig. simkou k itunes?
diky

iNG pADRe

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od iNG pADRe »

so simkou to nema nic spolocne, telefon bude odblokovany na dialku cez server applu, cize, ked Ti on napise mail alebo sms o tom, ze mu uz prislo potvrdenie vo forme sms alebo emailu o uspesnom odblokovani, tak Ty uz len odinstalujes ultrasnow alebo co mas a zosynchronizujes s itunes, vyhodi Ti to screen o tom, ze uz bol odblokovany a mozes updatnut soft alebo restore alebo co potrebujes...

EDIT: prosim, nezabudni, ze po odinstale ultrasnow ci ponechaj este JB kym Ti to nevyhodi v itunes tu spravu o odblokovani, inak by si potreboval zas O2 simku, ked Ti to vyhodi, ze uz bol odblokovany, tak si mozes robit s ip, co chces bez nutnosti aktivacnej simkarty :)

afirrk

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od afirrk »

a kde sa da zistit v ktorej pobocke to robia!??? konkretne v Ziline by som potreboval vediet ci to robia. Lebo su tu zo 4 predajne ale nechce sa mi chodit do kazdej ci to nahodou nerobia :P

iTuxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: pon kvě 10, 2010 10:28 pm

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od iTuxx »

no ja si myslim ze budes rad ked to v nejakej vobec budu robit :)
iPhone 5 16GB UK edition Factory unlocked
MacBook Pro 13'' (Mid 2009) + Magic Mouse
iPod Mini 2gen 4GB Green
iPod Shuffle 2GB 4gen
iPad Mini 16GB wifi + cellular
Tricko Apple, Vankus iPhone 4
:)

DaxterCZ
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: stř lis 17, 2010 7:19 pm

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od DaxterCZ »

zdravím, telefon kupovaný v USA mi asi nikde neodblokujou že ?

Ivek

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od Ivek »

sry ale najvačšia sprostost aku možeš urobit je kupit si ip z ameriky .... a z t-mobilu sa da odblokovat aj ked nemate ešte 2 roky chce to len herecky vykon a dobri pribeh že ste obet človeka ktori vam taky mobil predal a nepovedal že je blokovany na t-mobile ,,, minule som bol toho svedkom ale pan to nehral on to hovoril zo srdca a mobil mu na koniec odblokovali....dost to zaleži aj od predajcov ktori su v t-mobile

Tyler55
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: sob říj 31, 2009 4:50 pm

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od Tyler55 »

nie je tu na fóre regnutý náhodou nejaký pracovník od T-mobile, ktorý by nám pomohol ?? :mrgreen: :mrgreen:

mike_15

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od mike_15 »

Zdravim...v pondelok poobede som daval oficialne odblokovat Iphone 3G 8g v T-Mobile..nevedeli mi povedat kolko to bude asi tak trvat tak sa chcem opytat kto s tym ma skusenosti ze kolko to trva?...ci sa mam ist stazovat alebo este cakat..dakujem za odpoved :)

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od Speed »

Čau, mám dotaz. Mám uzamčený ip4 se špatným basem, na který není unlock. Má O2 "technologii" na unlock toho mobilu, když je zamčený na ATT? Neřeším otázku, zda mě poslou někam. Ptám se, zda na to mají "oprávnění". Nevíte?
Apple, co je to...?

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od cicolably »

už som si tu robil srandu z iných mám si aj z teba ?

nie AT&T ti nikto nikdy neodblokuje
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od Speed »

Srandu si ze mě udělat můžeš, to mi nevadí. Ale pochybuju, že má někdo takové možnosti u O2 co já. Nebo málokdo. Ptál jsem se, zda na to mají technologii. :)
Apple, co je to...?

Oozz
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: ned pro 12, 2010 9:07 am

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od Oozz »

Speed píše:Srandu si ze mě udělat můžeš, to mi nevadí. Ale pochybuju, že má někdo takové možnosti u O2 co já. Nebo málokdo. Ptál jsem se, zda na to mají technologii. :)


Ne nemaji. Pokud je lock jen pro at&t, tak mas smolika.. To ti nikdo neodblokuje.

afirrk

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od afirrk »

Počujte ked mam Iphone od Irskeho O2 a chcem ho pouzivat na SK O2 tak je nejaka sanca ze mi to tu v O2 odblokuju ak uz skoncila viazanost??

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od cicolably »

napíš do irskeho O2,tam sa to skôr dozvieš,Uk O2 tu už niekomu odblokovali,tak to pohladaj a čítaj
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

Ivek

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od Ivek »

oni vam to odblokuju ked prijdete do t-mobile na počkanie ani odošlu požiadavku do applu a on ked zapnete itunes vam sam ho odblokuje a tak vam to bude odblokovavat vždy ked zmenite soft

mike_15

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od mike_15 »

Dobry vecer...je normalne ked som daval odblokovat oficialne v t-mobile ip3G v pondelok rano a este stale nie je odlokovany??

kolka194

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od kolka194 »

máte ešte niekto iný skúsenosť s odblokovaním pred skončením viazanosti?
lebo mať necelý rok ipod 3gs sa mi moc nechce :/, devs sa na unl0ck asi tiež vykašlali a gevey na 3gs neviem či bude fungovať, ale objednal som ho, skúsim..

apache

Re: Odblokovanie Ip 3G u operatora

Příspěvek od apache »

-> kolka194: tak potom dej vědět, jak si dopadnul. Taky mě to napadlo, jestli to nebude náhodou fungovat. :good:

Odpovědět