Zamotaný problém? [vyřešeno]

Zamčeno
pizzman

Zamotaný problém? [vyřešeno]

Příspěvek od pizzman »

Dobrý deň všetkým! Mám takýto problém. Pomocou repo666 som odblokoval uspesne 3G IPHONE. Potom som ho úspešne zablokoval z novým FW 4.0.1. Ďalej som spravil downgrade na FW 3.0.1 pri instalacii som ho nechal dôjsť do chyby 1000....atd. Použil som blackra a znovu som ho odblokoval. Dal som doňho sim-ku skopiroval som si kontakty urobil som nejake nastavenia atď. Teraz to najlepšie. V nastaveniach som dal obnovenie pôvodných nastavení. Čiže vymazať IPHONE. Od tej chvíle sa telefón zbláznil. Dôjde pri vymazavani do určitého bodu,zamrzne po chvíli sa zreštartuje a toto robi stále dookola. Skušal som doňho cez DFU nahodit FW 3.0.1 Aj začne naťahovať ale len do určitého bodu a potom sa dostane do tej istej slučky. Budem vďačný za každú radu! Ďakujem.

miro1309
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 477
Registrován: ned led 25, 2009 5:10 pm

Re: Zamotaný problém?

Příspěvek od miro1309 »

Nedávaj tam fw 3.0.1 ale 4.0.1 tiež sa dá odblokovať. Sprav restore cez DFU. Na 4.0.1 to musí ísť určite. Ak by to nešlo, skús iný komp.

pizzman

Re: Zamotaný problém?

Příspěvek od pizzman »

To som chcel urobit ale Uphone nechce komunikovat s Itunes,pise ze nelze spojit s Itunes

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Zamotaný problém?

Příspěvek od Marek »

DFU, restore, askus na FW 3.1.2 a potom jailbreak cez blackra1n, FW 3.1.3 nema hackaktivaciu, a 4.0, 4.0.1 a 4.0.2 su strašne pomale
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

pizzman

Re: Zamotaný problém?

Příspěvek od pizzman »

Problem vyrieseny! Pani dakujem,uz sa v tom zacinam orientovat,Iphone znovu bezi! Prajem pekny den :D :D :D

lck ls8

Zamčeno