iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

JackColl

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od JackColl »

Panove, mam problem asi kompletne se vsim.. Mam iPhone od CZ O2.. Potreboval bych pomoci s nasledujicimi body:

:arrow: Nemam zalohu puvodniho o2_cz.ipcc, nevedel by nekdo, kde se sehnat to uplne puvodni nastaveni?
:arrow: Snazil jsem se nastavit tethering podle vsech moznych navodu, ale zadny nevysel, a nakonec to dopadlo tak, ze v iPhonu nemam ani tethering ani MMS.. :( Prosim poradte, jak resetovat iPhone, aby sly alespon ty MMSky (pres restore to nejde, obnovi se backup a je to zase stejny)..

Pomoc, pomoc prosim! Nemam daleko k zoufalstvi!

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od xslide »

gorbi píše:Myslim, ze lidi kteri tvrdi ze jim chodi oboji u O2_CZ, nezkouseli tethering - ve smyslu zobrazeni modreho blikajiciho prouzku u tetheringu + MMSky odesilani.
Jinak se to samozrejme "tvari" ze by melo chodit oboji, ve skutecnosti chodi bud jedno, nebo druhe, nechodi to vsak najednou...


tethering používám každý den, pravda, MMS jsem odeslat nezkusil, ale možnost v SMS mám, takže si myslím že to jede.

Prostě mě funguje vše jak má bez jakýhokoliv nastavení.Pochybuju že to je tím , že jsem registrovaný jako developer.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

gorbi

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od gorbi »

Tohle je snad O2_cz original z apple:

http://appldnld.apple.com.edgesuite.net ... O2_cz.ipcc

Ale nevim z jakeho datumu...

ostatni ipcc -> curl -s -L http://phobos.apple.com/version | grep -i carrier
...zkratka v souboru "version" si najdete libovolne ipcc poskytovane applem

Pomoci toho fungujou jenom O2_CZ MMS.
Naposledy upravil(a) gorbi dne úte čer 23, 2009 1:51 pm, celkem upraveno 1 x.

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od S474N »

Muze sem nekdo rovnou hodit presne ten funkcni soubor a cestu v systemu?
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB


gorbi

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od gorbi »

FUNGUJE!!!! jak MMS tak Tether!!! DEKUJEMEEEE!!!!

-> funguje oboji najednou - MMSky i tethering, je to OK!
Naposledy upravil(a) gorbi dne stř čer 24, 2009 1:36 pm, celkem upraveno 7 x.

JackColl

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od JackColl »

zer01 píše:http://leteckaposta.cz/727726840

borci zkuste tento

Takze s timto pujde oboje? :) I MMS i tetehring? :)

jirik6
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: stř čer 24, 2009 1:30 pm

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od jirik6 »

Funguje oboje :-) u předešlých šlo buď jedno nebo druhé, nebo tethering po připojení k PC na Iphone zmizel a s tímto funguje oboje....

exess

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od exess »

No, tak nevím. Volal jsem do O2 a technik tvrdil, že s tím mají problém. Velmi to zkrátím. Doporučil, že jestli chci používat tethering, mám se podívat na internet, ale jsou to pouze neoficiální návody (kdo by to byl řekl :-))
Každopádně prý s applem jednají o tom, aby to fungovalo i oficiálně.

wallis77

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od wallis77 »

zer01 píše:http://leteckaposta.cz/727726840

borci zkuste tento

Mohu všem doporučit.
Mám iphone od O2 bez jb, a ať jsem zkoušel cokoliv, nikdy jsem neměl funkční tethering a mms dohromady. Když jsem poslal mms, tethering mi zmizel atd..

S tímto souborem jde vše bezvadně! Nemohu si stěžovat! Nic se nemusí přenastavovat, jen se to tam nahraje, a buď si zapnu sdílení internetu, nebo si pošlu mmsku, bez jakéhokoliv zásahu uživatele.

thx zer01

zer01

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od zer01 »

exess píše:No, tak nevím. Volal jsem do O2 a technik tvrdil, že s tím mají problém. Velmi to zkrátím. Doporučil, že jestli chci používat tethering, mám se podívat na internet, ale jsou to pouze neoficiální návody (kdo by to byl řekl :-))
Každopádně prý s applem jednají o tom, aby to fungovalo i oficiálně.


Do pice s o2, protoze jsem tam volal taky a akorat me nasrali, hajzli. S jejich politikou a co predvadi se divim, ze nase firma je stale unich. Jsem rad, ze jsem mohl pomoci a rozsirit tuto vec dal. Enjoy.

wallis77

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od wallis77 »

zer01 píše:
exess píše:No, tak nevím. Volal jsem do O2 a technik tvrdil, že s tím mají problém. Velmi to zkrátím. Doporučil, že jestli chci používat tethering, mám se podívat na internet, ale jsou to pouze neoficiální návody (kdo by to byl řekl :-))
Každopádně prý s applem jednají o tom, aby to fungovalo i oficiálně.


Do pice s o2, protoze jsem tam volal taky a akorat me nasrali, hajzli. S jejich politikou a co predvadi se divim, ze nase firma je stale unich. Jsem rad, ze jsem mohl pomoci a rozsirit tuto vec dal. Enjoy.

Já tam taky volal, zdali mohu využívat ten samej datovej balíček, co mám na iphonu tak přes tethering na jiném zařízení. (mám iphone balíček neon M, kde jsou neomezená data) A slečna operátorka mi sdělila, že ne, že všechno, co bude na jiném zařízení, si zaplatím navíc. A že bych si musel zaplatit asi 700 měsíčně, abych to mohl využívat..

Mno,bylo mi to divné, tak sem tam zavolal znova. A zase jiná slečna mi řekla, že na základě toho balíčku (připojení), co tam mám, tak mohu využívat i na noťasovi, aniž bych platil něco navíc. Využít iphone jako modem. Akorát, že mám FUP 150MB/měsíc. Takže čemu věřit, když si obě operátorky protiřečí..

Je to síla..

zer01

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od zer01 »

necituj post ktory je hned nad tvojim je to proti pravidlam fora. dodo

Ale notak, snad tu jsme trosku zdatni uzivatele MACu a PCcek, kteri snad chapou jakym stylem funguje IT u iPhone, reknu to takhle, jak oni muzou poznat, ze data stazena pres iPhone jsou z notasu, pc nebo cehokoli jineho co umoznuje pripojeni pres IT, nejak, kali vodu, kreteni, protoze kdyz budu v Brne na 3G tak nataham data za den co pres GPRS za tyden, jede to rychleji a tak tam budu dyl a rad stahnu i nejake video pres youtube ci itunes a jak mi to dokazou? odpovim si sam, nejak, jestli se pletu tak me klidne opravte. kazdopadne O2 svym pristupem u me skoncilo a opet co jsem si neudelal sam to nemam, bohuzel to neni chyba operatorek, protoze ty pouze nic nevi a kali vodu aby jsme zustali v klidu. takze jim odpoustim.

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od S474N »

Tak jsem to nakonec vyresil "cisteji". Tady http://help.benm.at jsem klikl na Tethering, Czech Republic, O2, nainstaloval a hotovo.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

zer01

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od zer01 »

S474N píše:Tak jsem to nakonec vyresil "cisteji". Tady http://help.benm.at jsem klikl na Tethering, Czech Republic, O2, nainstaloval a hotovo.


a jede ti oboji? me vzdy jelo jen jedno, proto jsem byl rad za ten soubor, ktery jede.

wallis77

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od wallis77 »

Z vlastní zkušenosti vím, že NEFUNGUJE! Když si tohle nainstalujete, nep?jdou vam posílat mms. Dokážete to tak, že v profilu nastavení mms přepíšete internet na mms. Ano poté vám půjdou posílat mmsky, ale sdílení internetu vám zmizí. A musíte všechno dělat znova jako předtím..

lecho

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od lecho »

Zdravim Konferu,


muzete mi nekdo prosim zopaknout, jak tam ten file O2_cz.ipcc do founu nainstalit? Mam MacBook Pro...


Predem diky.

jirik6
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: stř čer 24, 2009 1:30 pm

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od jirik6 »

ale no tak........ první vlákno a odkaz v druhém příspěvku.....

zer01

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od zer01 »

wallis77 píše:Z vlastní zkušenosti vím, že NEFUNGUJE! Když si tohle nainstalujete, nep?jdou vam posílat mms. Dokážete to tak, že v profilu nastavení mms přepíšete internet na mms. Ano poté vám půjdou posílat mmsky, ale sdílení internetu vám zmizí. A musíte všechno dělat znova jako předtím..


Hele nekritizuj dokud nevyzkousis, tech ipcc souboru je jako kdyz nasere a tento a to te nasere nejvic, zatim vetsine jede.

lecho

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od lecho »

... sorry, uz jsem to spachal. Ale s prvnim *.ipcc to nebehalo, s tim s ...letadlo ANO.


Diky a sorry za nedohledani ...

Dajlr
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 30, 2008 3:33 pm

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od Dajlr »

Může někdo prosím uploadovat to ippc pro o2 (teth+mms)? Ten link na leatadlu už nefucka ... díky
IPhone 3G
IPhone 3GS
IPhone 4 sn0wbreez CFW 5.0.1 + Redsn0w unt. JB + Gevey PRO

IPhone 5

jirik6
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: stř čer 24, 2009 1:30 pm

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od jirik6 »


Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od Golf »

Možná to někomu pomůže, tady je návod, jak zprovoznit tethering (pro O2 a T-Mobile) i bez iTunes...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

evlo

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od evlo »

Po instalaci toho ipcc staci zmenit v nastaveni site u mms APN z internet na mms a vali to pak oboje.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od Tea Racer »

Golf píše:Možná to někomu pomůže, tady je návod, jak zprovoznit tethering (pro O2 a T-Mobile) i bez iTunes...


Tohle tu už je dokonce myslim v tomhle threadu. :wink:
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

evlo

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od evlo »

Aha, takze s tim ipcc aby sli jak mms tak tethering je to potreba aplikovat po kazdym update firmwaru? Uz me to zas nejde :(

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od Tea Racer »

Ano pravdepodobne. Ale je to prece na minutu prace ne? :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

gorbi

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od gorbi »

Staci si pridat nove sinful repo do cydie a tam si nainstalovat package enable tethering for 3G nebo 3GS a po rebootu vse funguje.

testovano na iphone 3GS 3.1.2 s O2_CZ :-)

evlo

Re: iPhone 3G OS 3.0 vs. Internet Tethering O2

Příspěvek od evlo »

Tak jsem to asi nasel http://help.benm.at

Odpovědět