Apple Mapy - možnosti na trase

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
tombut_cz

Apple Mapy - možnosti na trase

Příspěvek od tombut_cz »

Zdravím,

na svých cestách používám rád a často navigaci / mapy od Applu. Nedávno jsem však zjistil, že se mi v možnostech na trase (po vytažení spodní roletky) nezobrazuje všechno. Na internetu jsem našel články a recenze o tom, že mapy od Applu zobrazují benzínky či občerstvení na trase - po vytažení spodní roletky je 6 kruhových ikon, ve kterých jsou Benzínky, Snídaně, Káva, Přehled, Podrobnosti, Zvuk. Můj problém spočívá v tom, že se mi zobrazují pouze 3 možnosti - Přehled, Podrobnosti a Zvuk.

Poradí mi zkušenější uživatelé, jak dosáhnout toho, aby se mi zobrazovalo vše? Brouzdal jsem různým nastavením a zkoušel jsem Mapy i odinstalovat + poté nainstalovat znovu, ale bohužel bezvýsledně. Tak si nevím rady, kde co a jak změnit či nastavit. Předem moc děkuji.

Obrázek

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Mapy - možnosti na trase

Příspěvek od pegas »

Možnosti se liší podle země.

tombut_cz

Re: Apple Mapy - možnosti na trase

Příspěvek od tombut_cz »

Napadlo mě vzít do ruky iPhone od manželky, naplánoval jsem trasu přes celou ČR a chová se to úplně stejně. Takže zřejmě máš pravdu, v ČR je to asi nedostupné..

Jen nechápu některé články, recenze a ten přiložený screenshot, který jsem někde našel na českém internetu..

caldy2
Host
Host
Příspěvky: 33
Registrován: pon zář 26, 2016 6:08 pm

Re: Apple Mapy - možnosti na trase

Příspěvek od caldy2 »

Co já jsem se dočetl, u nás tato funkce není dostupná


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Mapy - možnosti na trase

Příspěvek od pegas »

Netýká se to jen Map. I jiné defaultní Apple funkce (Siri, novinky v Safari atd.) mají country dependant omezení.

Odpovědět