Navigace NACESTY [free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Navigace NACESTY [free]

Příspěvek od iTukan »

Další celkem zajímavá možnost free off-line map pro navigování po ČR a SK (ostatní mapy placené). Jako mapové podklady jsou použity mapy TomTom.

Více info na stránkách - http://www.mediatel.cz/sluzby/mobilni-a ... line-mapy/

itunes - https://itunes.apple.com/cz/app/navigac ... 21168?mt=8
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Navigace NACESTY [free]

Příspěvek od cuting »

Ale jo, zkusím ji. Mám Navigon, jsem zmlsaný čísly popisnými, které tato app díky mapám TomTom nemá (alespoň ne všude),ale jako alternativu ji někdy vyzkouším. Navíc včetně map ČR a SK zabírá jen nějakých 140 mega a je free. Takže může být uložena v "Doplňky" . Diky za tip.
 Apple hračky 

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Navigace NACESTY [free]

Příspěvek od Manek49 »

Zkoušel jsem ji, ale hlas mě sral takovým způsobem, že jsem ji po první jízdě smazal

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Navigace NACESTY [free]

Příspěvek od cuting »

To je pravda, ten hlas je děsivý. :D Asi také půjde pryč. Přecejen jsem už dnes zvyklý na jinou ligu a hlavně na čísla popisná. Od navigace očekávám, že mne dovede na místo určení a ne na začátek ulice, která může mít x kilometrů...Ale ti, kteří hledají navigaci zdarma to jistě překousnou...:)
 Apple hračky 

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Navigace NACESTY [free]

Příspěvek od Clon »

Díky za recenze. Teď jsem to tu našel a už teď vím, že ji ani tahat nebudu :-)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Miroo
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: ned srp 10, 2014 6:59 am

Re: Navigace NACESTY [free]

Příspěvek od Miroo »

No,ja som s ňou stihol najazdiť už asi 1500 km,z toho dosť veľa vo väčších mestách,ktoré poznám (Trenčín,Nitra...) a je podľa mňa vážne dobrá!Jednoduchá,prehľadná,nie je preplácaná ako Navigon apod.A ani raz ma zatiaľ nesklamala vo výpočte trasy.Nielenže ju radím na prvé miesto medzi free navi,ale zo všetkých,ktoré som používal(v podstate všetky) ju radím na tretie miesto,tesne za Copilot,prvý je jednoznačne TomTom.Ale podotýkam,že čísla popisné naozaj nemá,mne to neprekáža,ked to sem tam potrebujem tak použijem Google Maps.

Odpovědět