Garmin víago™

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Martin J
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: sob led 01, 2011 11:14 am

Re: Garmin víago™

Příspěvek od Martin J »

Obrázek
iPhone 5S 32GB + iPad Air 128GB + iPod nano 5g 8GB + iPod Classic 80GB
MacBook pro 17' + iMac 21' + MacBook Air

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Garmin víago™

Příspěvek od Manek49 »

A?

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Garmin víago™

Příspěvek od cuting »

Možná to souvisí s tím, že Garmin koupil před časem Navigon, takže nemá důvod si komplikovat život. Ano, je to možná trošku "nefér" k těm, co si koupili mapy, ale to je normální, že výrobci končí s aplikacemi, i placenými a nahrazují je jinými. Například Apple teď také zrušil třeba skvělou photo app Aperture a už ji nebude ani prodávat a ani nijak dál podporovat. A tato app přitom zrovna levná nebyla. A takových app je spousta.To je prostě vývoj, s tím nic nenaděláte.
 Apple hračky 

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Garmin víago™

Příspěvek od mrzic »

Manek49: This apps is no longer available for purchase or download. Tzn. odpověď na Tvoji otázku, co se s aplikací stalo.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Garmin víago™

Příspěvek od Manek49 »

Ajo

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Garmin víago™

Příspěvek od Clon »

Ale dobré je, že si alespoň můžeme pouštět to video! :-) Tedy dokud tam je :-(
Nicméně rozhodnout se ukončit vývoj aplikace, kterou začali prodávat před pár měsíci, navíc v době, kdy vlastně přišli hodně pozdě a jako poslední ......
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Garmin víago™

Příspěvek od Manek49 »

O víkendu napíšu na support, že chci vrátit prachy, to jsem zvědavej, co z nich vypadne

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Garmin víago™

Příspěvek od cuting »

Jestli ti vůbec odpovědí, tak stejně ničeho nedosáhneš. Žádná aplikace není majetkem uživatele, ten platí jen za možnost ji používat. Takže chtít vrátit jeden dolar a nebo případně za užívání map, to je poněkud úsměvné. :) Je to , jako sníst oběd v restauraci a za měsíc si vzpomenout, že ti tam nechutnalo a nebo už tam nemají to, co jsi tam měl naposledy a chceš proto vrátit peníze....:) Ale zkus to , za to nic nedáš.
 Apple hračky 

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Garmin víago™

Příspěvek od Manek49 »

Je mi jasný, že mi neodpoví Ale srovnání s obědem je poněkud zcestné. Appku jsem stáhnul zadara v akci, ale za mapy jsem zaplatil, sice ne moc ale i to se počítá. Přijde mi to jako bych si do čtečky karet koupil paměťovku a najednou přišel výrobce čtečky a sebral mi ji, mam sice kartu, ale nemam ji v čem prohlížet

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Garmin víago™

Příspěvek od Clon »

cuting: ty zřejmě tu aplikaci a ty mapy nemáš. Ono ty mapy (v akci tuším za 10éček) nebyly tak zcela offline. Ale při každém spuštění aplikace si tato on-line kontrolovala, jestli to máš legálně = pokud jsi nebyl on-line, navigace nemakala.
Neboli Manek49 za své prachy nemůže aplikaci použít vůbec - není to tedy o jakési aktuálnosti map.
EDIT: Teď jsem to spustil a navigace funguje. Takže Manek49 - o co přesně ti jde? Že není ke stažení? Ve své iTunes knihovně ji nemáš???
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

salko
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: čtv zář 01, 2011 9:07 am

Re: Garmin víago™

Příspěvek od salko »

Neviem, čí pozerám dobre, ale táto aplikácia už nie je k dispozícií v slovenskom AppStore.

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Garmin víago™

Příspěvek od mrzic »

Koukas dobre, ale kdyby jsi se kouknul v tomto vlakne o par prispevku vyse, koukal by jsi jeste lip ;-)
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

salko
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: čtv zář 01, 2011 9:07 am

Re: Garmin víago™

Příspěvek od salko »

mrzic: sorry, moja chyba, čítal som prvú stranu a nevšimol som si to.

Odpovědět