Navigace na uzemi USA

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
FeryCZ

Navigace na uzemi USA

Příspěvek od FeryCZ »

Ahoj lidi,

jsem ted na nejakou chvili v Americe konkretne v Lexington (Kentucky) a potreboval bych dostat do sveho iphone 4s tu nejlepsi navigaci. Sice tu kazdy ma v aute navigaci ale nez jim do toho lezt furt neco prenastavovat a tak radsi si poridim vlastni. V Cechach jsem kdysi pouzival na starem 3G navigon a leckdy to bylo ok ale tky musim priznat ze jsem casto ztracel signal a nekdy me to nesmyslne zatahlo bud na louku nebo me to chtelo hnat zkratkou kterou by mistni ani zaboha nejeli. No proste na zdejsich leckdy 6proudovych silnicich bych potreboval toho nejlepsiho pomocnika. At uz je to Navigon TomTom nebo jina spolecnost rad uvitam vase rady jo a jeste dodam ze chci rovnou pro celou USA at uz to tam mam cely kdyz uz tak uz...
Diky za ohlasy a rady :)

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Navigace na uzemi USA

Příspěvek od Anndy »

Zatial kazda vstavana navi v aute bola lepsia ako prenosna. Ak teda mala aktualne mapy.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

FeryCZ

Re: Navigace na uzemi USA

Příspěvek od FeryCZ »

To Anndy : diky moc, opravdu jsi mi pomohl presne na tuhle odpoved jsem do Lexingtnu cekal....

leon46
Host
Host
Příspěvky: 48
Registrován: čtv zář 30, 2010 1:59 pm

Re: Navigace na uzemi USA

Příspěvek od leon46 »

jono, krásna odpověď Anndy... Taky by mě zajímala nějaká navi pro usa. Asi bych to viděl na TomToma.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Navigace na uzemi USA

Příspěvek od Anndy »

Ja to vidim tak, ze si pisal, ze v kazdom aute tam bude navigacia. Tak som ti povedal, ze z mojich skusenosti je to vzdy ta najlepsia volba, ak ma aktualne mapy.
Co sa tyka jednotlivych navigacii - je tu viacero vlakien kde sa porovnavaju + kazda ma svoje samostatne vlakno. Tak hladaj odpovede v nich. Vsetky sa dozvies (charakteristicke vlastnosti navigacii nebudu v usa ine ako inde).
Jedine, co potrebujes zistit naviac, ci su mapove podklady k dispozicii - na to ti staci iTunes - vacsina z nich (Sygic, Tom-Tom, Navigon, ...) ich ma - v roznch cenach a v roznych balickoch. To si musis uz zase iba Ty vybrat, co ti vyhovuje. :)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Odpovědět