BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99)

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99)

Příspěvek od ls8 »

Aplikace byla už zmíněna v několika jiných vláknech zde na fóru, samostatné vlákno ale dosud neměla.

Aplikace BitMap je klient pro vložení, čtení a navigaci ve vlastních offline mapách. Aplikace sama žádné mapy neobsahuje, ty se dají buď stáhnout z internetu, nebo si lze vytvořit vlastní mapu a tu pak do aplikace vložit. Aplikace podporuje zobrazení aktuální polohy v mapě, správu více mapových podkladů, záznam trasy a další vlastnosti. Jedná se o univerzální aplikaci pro iPhone, iPod Touch i iPad.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

http://itunes.apple.com/us/app/bit-map/id337172542?mt=8

Vytvoření vlastní mapy je nejjednodušší v aplikaci Mobile Atlas Creator, která je zdarma, je napsaná v Javě a funguje spolehlivě ve Windows, Mac OS X (vyzkoušeno) i v Linuxu. Mobile Atlas Creator podporuje desítky online mapových podkladů z internetu včetně Google Maps, Yahoo Maps, Microsoft Maps, OpenStreetMap, Ovi Maps a další. Pro nás je asi nejzajímavější Cykloatlas CZ, SK, který obsahuje velmi podrobné turistické mapy České a Slovenské republilky včetně příhraničních oblastí. Stažené mapy pak lze exportovat do desítek výstupních formátů, pro aplikaci BitMap se používá export do formátu OziExplorer.

V hlavním okně aplikace vlevo vyberte zdroj map Cykloatlas (CZ, SK), Zoom Level 14 (vyšší číslo znamená větší detail, ale tím také větší velikost mapy). Do pole Name napište název mapy, například "Krkonose". Výstupní formát nastavte na OziExplorer (PNG&MAP). V pravé části okna myší vyberte oblast, kterou chcete do nové mapy zahrnout. Pro zvolenou úroveň detailu 14 je rozumná velikost cca 30x30km, pokud chcete větší oblast, buď zvolte nižší detail (13 nebo ještě nižší), nebo počítejte s tím, že výsledná mapa bude velmi velká a hlavně její import do aplikace BitMap bude trvat třeba hodinu a víc (měřeno na iPadu). Zvolená oblast se zvýrazní červeně, do atlasu ji vložíte kliknutím na tlačítko Add selection v levé části okna. Vytváření atlasu spustíte kliknutím na Create atlas.

Obrázek

Oblast zobrazená v tomto příkladu v detailu Level 14 vygeneruje atlas o velikosti asi 40MB, jeho import do iPadu trval asi půl hodiny. Výsledek ale stojí za to.

Obrázek

Vytvořený atlas najdete ve složce s aplikací v podsložce atlases. Každý atlas je tvořen jedním souborem s příponou PNG a jedním souborem MAP. Oba tyto soubory zabalte do ZIP archivu a přes iTunes nahrajte do aplikace BitMap. V aplikaci pak tapnětete na tři tečky v pravém horním rohu, dole pak na Acquire. Spustí se import atlasu, proces může trvat poměrne dlouho v závislosti na velikosti mapy.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

macuser

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od macuser »

Dik za tip, akorat se mi nedari odstranit hlasku, ze si bere malo pameti, chce to upravit napriklad na -Xmx512M. Nevis co s tim? Jedu na Mac OS X.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od ls8 »

Spustit pomocí přiloženého skriptu ./start.sh v terminálu.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

macuser

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od macuser »

Co delam spatne? Provedl jsem upravu prav, jak bylo v read me, pretahnu start.sh do terminalu, potvrdim entrem a "Unable to access jarfile Mobile_Atlas_Creator.jar"

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od ls8 »

Musíš se v terminálu nejdřív přepnout do složky, kde máš aplikaci rozbalenou

cd /Applications/Mobile\ Atlas\ Creator\ 1.8/
./start.sh

Kdyžtak pošli výpis "ls -l /Applications/Mobile\ Atlas\ Creator\ 1.8/" (nebo kde to máš rozbalené).
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

macuser

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od macuser »

V posledni dobe mi MOBAC haze docela velky pocet erroru. Je nejaka moznost jak napravit tyto chyby v jiz stazene mape?

Pred stahovanim doporucuji dat Settings (pod Create Atlas), Map Sources Config, Perform online update. Stahne to aktualizace zdroju. Po instalaci je nutny restart. V soucasne dobe je alfa verze pouzitelnejsi. Takze pokud vam nejede normalni, tak se nebojte zkusit.

Pouzivate nekdo Bit Map Imager? A jak resite kalibraci?

Auguri

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od Auguri »

Tak jsem dojel ještě jsem ani nezačal :-D V MOBACu u Cykloatlasu se mi zobrazujou jenom červený kříže. Co s tím?

macuser

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od macuser »

Dnes jsem mel trochu cas pri prochazce vyzkouset, zda mapy upravene v Bit Map Imager maji spravnou kalibraci, tedy zrejme maji.

Postup je stejny. Mapy se vyexportuji v MOBAC s vystupnim formatem OziExplorer (PNG&MAP). Otevru Bit Map Imager, vyberu vyexportovanou mapu .png, v nabidce volim File, Save As, vyberu format Bit Map Optimised Image. Nyni tento soubor s priponou .bitmap vlozim do jedne slozky se souborem .map, zkomprimuju slozku do .zip a nahraju v iTunes. Je mozne hromadne nahrat i vice baliku. Bit Map Imager pripravi mapu primo pro zarizeni. Tedy nemusite cekat dlouho, nez si ji zarizeni zpracuje. Zpracovani me mapy v 3GS by trvalo asi snad neco pres den. :) Takhle mi rozbaleni baliku cca 600 MB, trvalo neco pres 15 minut.

Moznosti map s pouzitim teto aplikace jsou obrovske, ale postradam jednoduchost UI OpenMaps. Najradsi bych odstranil vsechny ovladaci prvky a byl bych take rad, kdyby ukazatel pozice pracoval s kompasem, respektive ukazoval smer, kterym jdu.
Naposledy upravil(a) macuser dne čtv dub 21, 2011 3:28 pm, celkem upraveno 1 x.

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od Lipon »

hmmm, tak MOBAC prestal brat mapy jak od Googlu tak Cykloatlas :-(

EDIT: nezkousel jste nekdo Bit Maperu na Macu transformovat velke mapy; tj. á 30-60MB (ozfx3)? Mně notes veme tak 25MB soubor, u většího se mi Bitmaper kousne (MBA 09, 2.13MHz, 2GB RAM)

macuser

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od macuser »

Starsi verze je jeste bere. Je to skoda, ze to tak skoncilo.

Ja jsem v Bit Map Imager prevadel jen .png soubory do 300 MB. Sice to ukazuje, ze aplikace neodpovida, ale vzdy mi to prevedlo.

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od Lipon »

tak jsem to dnes nakonec rozchodil
velke ozfx soubory jsem prevedl pomoci utility ozf2img do PNG a ten mi uz Bit Maper vzal, po jednom jsem sbalil s prislusnym MAP souborem do ZIPu, pres iTunes uploadoval do iPhonu a voila, kalibrace v poradku probehla a naslo me to pres GPS naprosto presne - mapy jsou tam a funkcni
na velikonoce jedem turistit, tak to vyzkousim v ruznych mapach

macuser

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od macuser »

A muzu se zeptat jake podklady vyuzivas nebo kde a jak je stahujes?

Bit Map Imager bere jen ty klasicke obrazkove formaty .png, .tiff atd. a jeste mozna ten svuj format. To jsem ti mel asi napsat, jsem to prehledl, sorry.
Naposledy upravil(a) macuser dne pát dub 22, 2011 7:38 am, celkem upraveno 1 x.

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od Lipon »

jako podklad mam tur. mapu shocartu z roku 2007 pro Ozi Explorer (ozfx3), 1:50 000, 12 dilu pokryvajici celou CR (proto jsou ty jednotlive dily tak velke); zkousel jsem jeste Shocart rozdeleny do cca. 70 dilu, ale tam nefunguje v bitmaperu zkalibrovani

mam ty mapy uz leta letouci, provozoval jsem to jeste na PDAcku na OziEploreru CE

dovolim si te doplnit v tom, ze Bit Map Imager nejen tebou uvedene formaty, ale umi otevrit i Oziho mapy OZF2 a OZFX3, ciste obrazova data, ne kalibracni .map soubor

Bit Map Imager jsem si uz vcelku osahal, nemel jsem problem s formatem dat, ale s jejich velikosti, muj notes nezvladl transformaci z OZFX3 do jineho formatu (zkousel jsem jak PNG tak Bit Map Imager format), pri nacitani tech velkych souboru Bit Maper prestal reagovat, v Activity Monitoru jsem pak zjistil, ze si bere pres giga pameti a volne zustava 15MB

Bit Map

takze jsem ty velke mapy hodil na fleshku a v pracovnim PC jsem za par minut prekabatil na PNG a s tim uz si pak Bit Maper v notesu poradil;

macuser

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od macuser »

Ok. Tak to tu uz pridam.

Bit Map Imager:

zobrazi formaty - OZF2, OZFX3, JPEG, GIFF, TIFF, PNG
ulozi do - JPEG, PNG, Bit Map

http://nixanz.com/macosx/bit-map-imager/

Ja mam 6 GB RAM, ktera se tez pri prevodu .png zaplni, vytizi mi to procesor a neda se na pocitaci nic delat a to mam prosim pekne Core 2 Duo. Jak jsem psal on se mi tvari, ze nereaguje, ale stale pracuje a vzdycky mi to prevedl. :)

macuser

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od macuser »

Doplnuji novejsi info pro zajemce o import trasy. Lze importovat trasy, ktere vytvorite napr. na bikemap.net do Bit Map v souboru .kml. Doporucuji trasy nazvat bez hacku, carek a kratce, obcas mi to nebere.

Trasy nahravam pres prohlizec (v aplikaci date ... a pak Acquire - vidite adresu) nebo muzete zrejme i pres iTunes, postup bude zrejme pak stejny jako s mapami. Trasy naleznete v polozce Routes, trasu je treba pro zobrazeni aktivovat - tapnout na ni a vybarvi se, muzete si zvolit i vice tras a odlisit je ruznymi barvami.

Co se tyka podkladu, ctete zde a prosim nijak vice to nekomentujte, nerad bych, aby podklady zase nebyly dostupne. :) http://www.gpsforum.sk/index.php/topic,2530.105.html

Ukazka trasy:

Obrázek

Faramir

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od Faramir »

Poradíte prosím, jak si vytvořit vlastní turistické mapy v Mobile Atlas Creatoru? V nabídce není vůbec žádná ČR, jen Open Street Maps a ty jsou dost nepoužitelné :-( Případně nemáte někdo vytvořenou ČR, že byste ji uploadli? Děkuji.

slezacekm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 510
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od slezacekm »

neexistuje neco jako bitmap imager pro windows?pokud je to nahravani do iphone o tolik rychlejsi rad bych to take vyzkousel

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

fmer

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od fmer »

Rad bych se zeptal, zda se nahodou nekdo z vas nesetkal s nasledujicim problemem. Po vytvoreni mapy v MOBAC a naslednem importu do zarizeni se mezi mapovymi ctverci vytvori velka cerna mezera. Nevite cim by to mohlo byt?
Obrázek

macuser

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od macuser »

V soucasne dobe jsem presel na Galileo, zda se mi zatim lepsi predevsim v tom, ze ma aplikaci optimalizovanou pro iPhone retina a umi pracovat s kompasem, dale mapy neni treba prevadet.

marvap

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od marvap »

Ale Galileo má jen Online mapy, ne? Takže bez neustálého datového připojení nemůžu používat jako navigaci.

slezacekm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 510
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od slezacekm »

do galileo je mozne si nahrat vlastni vytvorene mapy pres mobac

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

juri

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od juri »

Chtěl jsem se zeptat ohledně používaných mapových podkladů od MOBAC.
Por Česko a Slovenko používám .Czechoslovakia Topo-turist16.
Pro zbytek Evropy už tak super mapy nejsou.
Nejlepší pro turistitku např. v Rakousku mi přišla OSMapa-Topo (Poland), která je již nyní k dispozici jen pro Polsko.
Neexistují v MOBAC nějaké turistické mapy pro celou Evropu (Rakousko, Švýcarsko)?

slezacekm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 510
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od slezacekm »

treba bergflex. outdooractive. co to mas za mapu cech? mas ju fytvorenou a slo by treba nekap up?

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

juri

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od juri »

Nakonec se mi pro Evropu nejvíce osvědčily mapy OpenStreetMap 4umaps.eu (Europe).

Pro klasické české a slovenské turistické mapy, tak jak jsou na mapy.cz, je třeba stáhnout do MOBAC Addon pro MOBAC od Laca.
Link zde: http://forum.mtbiker.sk/gps-navigacia-m ... 24405.html

Celá diskuse o tomto Addonu pro MOBAC je zde http://www.trekbuddy.net/forum/viewtopic.php?t=3486.

pavur
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: čtv lis 26, 2009 9:31 pm

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od pavur »

Zdravim,
neviem co robim zle ale nedarai sami do iPhonu 4 dostat mapa s MOBACu. Mapu vytvorim podla navodov na netu vo formate OziExplorera (PNG+MAP) a dam ho ces iTunes do Bit Map. Ked dam ale import tak mi to napise: "Projection 'MERACATOR', not suported.' Co s tym mapa tam je ale jej vrstvy su zobrazene v jeden okmazik - prelozene cez seba polohu to ukazuje v pohode. Funguje to len tak ze si tam hodim len jednu vrstvu mapy, akurat je to trosku onicom ked sa potrebujem pozriet na zmensenu mapu tak nie je citatelne nic, pretoze sa zmensi totalne vsetko.
Rombim len 3 vrstvy aj Bit MAp mi ukaze 3 Sheets ale su pri zobraeni mapy naplacane na sebe.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od Barberry.pha »

Nevim podle jakeho navodu na netu, ale tady v prvnim postu ten navod funguje bez problemu.
Tady toto jsi po vytvoreni toho souboru PNG a MAP udelal?

ls8 píše:Vytvořený atlas najdete ve složce s aplikací v podsložce atlases. Každý atlas je tvořen jedním souborem s příponou PNG a jedním souborem MAP. Oba tyto soubory zabalte do ZIP archivu a přes iTunes nahrajte do aplikace BitMap. V aplikaci pak tapnětete na tři tečky v pravém horním rohu, dole pak na Import. Spustí se import atlasu, proces může trvat poměrne dlouho v závislosti na velikosti mapy.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

cizi
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: stř črc 14, 2010 10:10 am

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od cizi »

Tak jsem si včera hrál s Bit Map (Galileo budu teprve zkoušet). Po všem možných anabazích se mi podařilo získat MAP source pro ČR a SR (mapa .Czechoslovakia Topo-turist16). Celkové vytvoření mapy na PC zabere dost času. Zkoušel jsem prvně celou ČR a SR a po 4 hodinách jsem to vzdal, nakonec jsem vybral jen relativně malou oblast cca 1/6 ČR s detailem 14, za 15 minut byla na PC mapa vytvořena nicméně v mobilu to zpracování žádná velká rychlost!

Nedokážu si představit dělat celou ČR a SR. Zkusím si tipnout, že na kompu bude stahování a ripování mapy trvat tak den a v iPhonu tak potom týden.

Výsledek map je super, ovšem ta doba zpracování je děsná!

slezacekm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 510
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od slezacekm »

no ja jsem bitmap uplne prestal pouzivat. mam jen galileo a v nem nejcasteji celou CR, ktera zabira asi 1,6 GB mista a rychlost je v pohode. potom mam jeste asi 8 ctvercu, kde jsou jednotlive oblasti republiky, o neco malo podrobneji nez na te celkove. tak nejak mi to vyhovuje

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

cizi
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: stř črc 14, 2010 10:10 am

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od cizi »

Do Galilea se musí koupit ten plug-in, aby bylo možné importovat offline mapy? Nebo jak je tam dostanu?

slezacekm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 510
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od slezacekm »

presne, ten je potreba zakoupit a potom si muzes nahravat svoje vytvorene

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

cizi
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: stř črc 14, 2010 10:10 am

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od cizi »

Ještě otázečka ke Galileu... jak to, že když používám Offline mapu nefunguje zoom? Dělám něco spatně nebo je to normální?

Jinak import map do Galilea o hodně, hodně moc rychlejší než do Bit Map (za 20 minut hotovo, komplet turistická ČR a SR) :-)

slezacekm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 510
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od slezacekm »

no mi normalne zoom funguje, zkus restart, preinstalaci

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

cizi
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: stř črc 14, 2010 10:10 am

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od cizi »

...nezabralo to :-(. V jakým zoom levelu máš mapu staženou? Já dal 14 tak zda mi to neukazuje jen a pouze tu 14. Jinak mi zoom u jinych online map normálně funguje.

slezacekm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 510
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od slezacekm »

aha...no pokud jsi vytvoril mapu v zoomu 14, jak chces priblizovat na jiny zoom? vsak musis udelat vice zoomu abych potom mohl priblizovat (napr. 10,11,12,13,14)

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

cizi
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: stř črc 14, 2010 10:10 am

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od cizi »

Smysl to dává :-), jen chybí ty zkušenosti :-(. Díky moc jdu si s tím zkusit ještě pohrát

helmet

Re: BitMap - vlastní offline mapy včetně turistických ($3.99

Příspěvek od helmet »

Pokoušel jsem se převést mapy z SmartMaps, ale bez zdárného výsledku. BitMap mě mapy nenačetl. Převáděl jsem je do *bmp, *ofz2, ale výsledek vždy stejný. Při přenosu do iPhone mě napsalo, že nebyla nalezena mapa. Nevíte, kde bych dokázal sehnat nejlépe vektorové mapy pro BitMap?

Odpovědět