Navigon 1.7 na iPhone 3G 3.1.3

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
olcoboiii

Navigon 1.7 na iPhone 3G 3.1.3

Příspěvek od olcoboiii »

Nazdar,

mam problem s Navigonom a dufam, ze niekto mi ho pomoze vyriesit.

Momentalne mam JB 3g s fw 3.1.3 a bb 05.15.04. Telefon som Jbreakol pomocou sn0wbreeze. Problem je nasledovny: Novy Navigon som si nainstaloval na iPhone a vsetko prebehlo v poriadku. No z neznameho dovodu nie som schopny chytit GPS signal. Skusal som uz aj network reset a podobne - nic nefungovalo. Cez Maps mi tiez pise : you location could not be determined.

Chip mam podla mna v poriadku lebo pred JB mi navigacia (iny vyrobca) bezala v poriadku.

Stretol som sa uz niekto s podobnym problemom?

Vopred dakujem za pomoc

steglik
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: ned led 17, 2010 9:12 pm

Re: Navigon 1.7 na iPhone 3G 3.1.3

Příspěvek od steglik »

Zdravím :)
Tak přesně tenhle problém sem měl s 3G taky.Zkusil sem vše možné i nemožní.JB přes RedSn0w a následný unlock.Ani náhodou sem si neškrtal.Zkus jediné.Nastavit v GPS serial ten 360 nebo jak to přesně je.A možná budeš ten štastnější.Mě bohužel nepomohlo ani to a tak sem musel přes jeden program se připojovat na externí GPS.Přesnější to bylo,ale tahej sebou furt exterák a dobíjej dvě věci zároven.Pak sem dal 4.2.1 a už problém nikdy nebyl.Ale chápu,že chceš zůstat na 3.1.3 páč na 3G ten 4.2.1 je fakt HEJ-CUK :D
"Nesnáším Apple!!"
Dost často slýchávám.
"Proč?"ptám se pokaždé.
"Nemám na to" :D

Marthin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1238
Registrován: pon bře 09, 2009 11:42 am

Re: Navigon 1.7 na iPhone 3G 3.1.3

Příspěvek od Marthin »

u FW 3.1.x problémy s wifi a gps vyřešil vždycky custom FW ;-)

viewtopic.php?f=96&t=25230

House_MD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2797
Registrován: úte čer 09, 2009 12:41 pm

Re: Navigon 1.7 na iPhone 3G 3.1.3

Příspěvek od House_MD »

Nazdar, proč si to nenapsal do už existujícího tématu o Navigonu? Nelíbil se ti?
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.

Odpovědět