Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
GinBook
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: ned srp 29, 2010 11:12 am

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od GinBook »

V iOS nebezi Waze na pozadi.
Jen chodi notifikace pokud je Waze vupnute neboli uspane.
V nastaveni je volba "zabraneni zhasnuti displeje" to je vse.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od Anndy »

Praveze v ios8 bezi na pozadi. Naviguje, aj ked je pustena ina aplikacia. Ale najma zerie bateriu (vdaka tomu, ze stale pouziva gps). V ios7 sa dalo nastavit (vseobecne - osviezovanie app na pozadi), ci ma waze bezat na pozadie alebo nie. V ios8 zjavne systemovo pomenili funkcnost (najma v kombinacii apky s gps) a waze zmizla zo zoznamu apiek, ktore mozu bezat na pozadi. A riadi sa to povolenim gps v nastaveni. Ak povolim GPS, tak waze bezi vzdy, ak nepovolim gps, waze nebezi na pozadi, ale nemam gps signal zase.

Malo aplikacii na to este zareagovalo a upravilo nastavenia - whatsapp napr. ano, vacsina ostatnych s gps nie.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

GinBook
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: ned srp 29, 2010 11:12 am

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od GinBook »

Uvidime jak to bude v nove verzi klienta. Ale da se rici, at je to jak chce. Neovlivnime to.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od Anndy »

Tak ja som im napisal dnes (ohladom behu na pozadi) a kupodivu mi rychlo odpovedali, ze o tom vedia a ze za par dni to fixnu. To len pre info.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

GinBook
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: ned srp 29, 2010 11:12 am

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od GinBook »

To bude ta nova verze. ;)

Smejci
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 01, 2014 11:08 pm

Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od Smejci »

Mé zkušenosti: Používám již delší dobu tuto navigaci, mnohokrát mi pomohla vyhnout se kolonám, především na D1, vím kde se pohybuje kdejaká hlídka a radar. Oceňuji možnost aktivně se podílet na hlášení jevů v dopravě, a tím vlastně neustále udržovat aktuální informace o provozu i pro ostatní. Vzhledem k dnes již velmi silné základně uživatelů jsou informace relevantní a zpravidla včasné. A kdo hledá nejnižší cenu benzínu, díky této aplikaci bude vědět kde je.

Možnosti s přáteli: Aplikaci lze spárovat s účtem na Facebook, z kterého umí vyčíst přátelé, kteří již waze mají, s nimi pak můžete soupeřit ve sbírání bodů (body dostáváte za hlášení událostí a jízdu s aplikaci), poslat jim polohu, nechat se vyzvednout či sdílet trasu.

Za mě palec nahoru.
Naposledy upravil(a) iTukan dne čtv říj 02, 2014 7:06 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: přesunuto, upraveno... Jsi tu nový, než založíš o něčem téma, použij vyhledávání, jestli tu už takové téma není.

GinBook
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: ned srp 29, 2010 11:12 am

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od GinBook »

Smejci, diky za recenzi. ;-)

Kde je vysoka penetrace uzivatelu, to funguje luxusne.

jiri733
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 100
Registrován: úte kvě 29, 2012 2:45 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od jiri733 »

Taky vám zamrzává Waze při vyhledávání pod IOS 8?
iPhone 6s
Mini iPad2

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od FilemoniCZ »

v posledni verzi se mi to uz nedeje. ale v te predtim se to delo pokazde

GinBook
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: ned srp 29, 2010 11:12 am

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od GinBook »

Jiri733: pokud zadas jakekoliv pismenko s diakretikou do vyhledavaciho pole, aplikace jde do kytek. Chyba je hlasena a snad bude opravena v dalsi verzi.

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od FilemoniCZ »

Aha tak toto ja vyzkousene nemam. Protoze pouzivam jen anglickou klavesnici

jiri733
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 100
Registrován: úte kvě 29, 2012 2:45 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od jiri733 »

GinBook: díky za info
iPhone 6s
Mini iPad2

GinBook
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: ned srp 29, 2010 11:12 am

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od GinBook »

Po aktualizaci na iOS 8.1 se opravili chyby ohledne zamrzani pri zadavani pismen s diakretikou a take zobrazeni na tabletech.

jiri733
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 100
Registrován: úte kvě 29, 2012 2:45 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od jiri733 »

Všimnul jsem si.
iPhone 6s
Mini iPad2

GinBook
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: ned srp 29, 2010 11:12 am

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od GinBook »

Nova verze 3.9.1

- oprava kompatibility s iOS 8.0
- oprava zobrazani na tabletech
- oprava chyb.

jirik2806
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: stř bře 11, 2015 2:34 pm

iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od jirik2806 »

Díky za vyčerpávající odpověď. ty používáš Waze? Teď prošla celkovou aktualizací. Já jsem si ji asi pětkrát stáhnul a pětkrát smazal. Nevím nějak mě přijde absolutně zcestná a navíc jsem se už několikrát přesvědčil o tom,že hlášení jako třeba policie-hlídka,kolony,nehody byly naprosto scestné jako kdyby si to tam někdo namlátil,jak chce. Je živená ostatními uživateli,ale nechápu jak,když je nepřesná. Absolutně nechápu jak muže byt tak proslulá a oblíbená. Když si najedu na google mapy,nebo HERE tak tam je to fakt o něčem jiném. Možná na to mas jiný názor a presvedciš mě,abych ji dal ještě šanci a stáhnul si ji znova. Tak směle do toho. Díky.
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne úte říj 27, 2015 5:44 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto sem, do tématu přímo o Waze.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Anndy »

Asi sme tu OT. Ale ja ju pouzivam v BA a som spokojny. Najviac je dobra v tom, ze vie najst cestu kde nie su zapchy. Samozrejme - nie vzdy je 100%, ale da sa na nu velmi dobre spolahnnut. Tereaz sme sa stahovali - teda firma - a vdaka waze som objavil skvelu cestu rano, kde nemusim vobec stat v zapche. Ak som siel standardnou cestou - ako vsetci - tak som mal zdrzanie 20 min.
Pointa u waze je to, ze ju nestaci mat zapnutu, ale musis sa nechat aj navigovat. A traffic ukazuje slusne. Aj na radary ma dobru uspesnost, to ma moc netrapi - jazdim v meste v zasade v limite. Ona sa ale aj po case sama nauci - cize rano zapnem a hned sa spyta "navigovat do prace"? Staci potvrdit alebo nechat 10s a zacne navigovat do prace. Podobne aj cesta spat. A nemusis sa prihlasovat ziadnym kontom (ako ta bude nutit).
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

jirik2806
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: stř bře 11, 2015 2:34 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od jirik2806 »

Aha,to mě zajímá ta CESTA DO PRÁCE proč to tam vlastně je? Vždyť přece cestu do práce znáš nazpaměť,tak proč to tam chce navolit? Přece když jedu do práce tak si nebudu zapínat navigaci,když cestu na 100% znám.
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne úte říj 27, 2015 8:01 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Už podruhé přesunuto, pokud chceš pokračovat dále v diskuzi o waze, učiň tak v tomto vlákně.

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Unown »

Aby si věděl jakej je traffic a jak dlouho pojedeš? Jestli myslíš notifikacni centrum. Nikde ti to navigaci neukazuje, jen ti rika jakej je traffic a jak dlouho ti to přibližně bude trvat.

Samozřejmě jestli bydlíš v horní dolní, tak ti to můze být jedno. Ale lidi z větších měst to ocení. Vědí např že maj vyrazit dřív.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od Anndy »

Jirik.
Je to jednoduché. Waze musí vedieť kam idem aby mi mohol efektívne zmeniť trasu podľa premávky. Minimálne v meste je to vždy niekoľko desiatok možnosti kade ísť.
Tak isto dopredu upozorniť na problémy - nehody, hliadky, ....
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

GinBook
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: ned srp 29, 2010 11:12 am

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od GinBook »

Filozofie Waze je "Jak se co nejdříve dostat do Práce a Domů"

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od iTukan »

VAROVÁNÍ MODERÁTORA:

Pánové jirik2806 a anndy, vyřǐdte si to přes SZ nebo v chatu Jěstě jeden príspěvek OT a budete mít na vyřizování týden.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

jirik2806
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: stř bře 11, 2015 2:34 pm

Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od jirik2806 »

Tak jsem opět vyzkoušel Waze v nové verzi a fakt moc nechápu,jak tato aplikace muže byt tak oblíbená. Mapové podklady zcestné a navíc chaotické. Jinak pokud by šlo o hlášení tak také. Je to prostě o lidech pravda,ale řídit se jí si myslím,že je docela ošemetný.
Navíc při zjištění hlídky,uzavírky,nehody a podobně je docela nebezpečné,protože ve stavu jízdy při zjištění výše uvedených událostí rychle hledat telefon,otevírat aplikaci a ještě navíc čeknout místo je docela o hubu a to si myslím,že mě dá za pravdu asi každý a navíc když vše člověk při troše štěstí vše nahmatá a najde(ikdyž mám mobil ve stojanu),tak určité místo nehody,či policejní hlídky je dávno pryč. Pak se stává to,že místo události je nepřehledné,nepřesné nebo dokonce vůbec žádné. Prostě fakt na to není spoleh.
Ale jinak grafika,ikdyž prostředí spíše vypadá jako hra pro děti,je docela fajn a má asi něco do sebe.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od cuting »

Já to chápu - je to zadarmo. To pak mnozí nejenom přivřou ale i zavřou oči. Znám člověka, který vydělává miliony měsíčně, ale jezdí ve svém medvídkovi za 2,5 milionu s Waze. Zdůvodňuje to tím, že nepoužívá navigaci často, tak proč by za ni platil.... Přitom má v autě tovární navigaci, se kterou ale údajně neumí zacházet :)
 Apple hračky 

jirik2806
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: stř bře 11, 2015 2:34 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od jirik2806 »

Dobrý no,tak to bude asi tím,že používám NAVIGON,TOMTOM a SYGIC. Tam je kvalita někde úplně jinde.
Waze je spíše nebezpečný než něčemu prospěšný. A kdo mě přesvědčí o opaku,budu jedině rád.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od iTukan »

jirik2806: Nikdo tě přesvědčovat nemusí, je každého věc co používá. Já např., pokud chci mít co nejpřesnější údaje o dopravní situaci, použiji právě waze, protože z těch tří co jsi uvedl, je prostě má nejpřesnější. Denně jezdím s TT (GO600) a za nic to nestojí. Údaje jsou velmi zastaralé a nebo tam ještě nejsou. Trochu se to zlepšuje díky používání navigací TT se sim kartami nebo s propojením s telefonem, ale i tak je waze velmi aktuálnější. Už jen díky tomu, že uzavírky TT bere z nějakého oficiálního serveru, který je vytváří dle požadavků stavitelů a otevření uzávěry proběhne dle předem zadaného termínu ukončení uzávěry, nikoliv dle skutečnosti (protože tu úředníci nezadají, nezmění, nebo neznají).
BTW, by mě zajímalo, jak ty tři navigave současně používáš. :-D A kolik km jsi s waze najezdil a kde, že máš tak negativní zkušenost.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od Clon »

Ano. Je zadarmo a proto je oblibena. Darovanemu konovi na zuby nekoukej.
Zkousel jsem ji kdysi a taky me neoslovila. Pro me neprehledna, a to zadavani udalosti je fakt o hubu za jizdy. Kdyby to bylo na jeden klik, tak jeste snad. Ale jeste si vybrat typ udalosti? Precist nabidku a vybrat? To tak delat zrovna az u spitalu, at mam vetsi sanci.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

jirik2806
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: stř bře 11, 2015 2:34 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od jirik2806 »

Clon: naprostý souhlas. jen je škoda,že je tady spoustu chytrolínů opačného názoru. Ale ať si každy používá co chce,dříve nebo později na to třeba přijdou.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od Anndy »

Tak zadať udalosť ide na jeden / dva kliky.
Treba to len vedieť používať. Ciže idem okolo niečoho - kliknem na udalost a hneď kliknem doplniť neskôr.
Waze si zapamätá miesto. Neskôr napr na semafore pohodlne v klude bez ohrozenia seba i iných vyberiem o akú udalosť ide. Možem aj dopísať detaily.
Samozrejme ak mám mobil vo vrecku v bunde na zadnom sedadle, tak ti neriešim.
Jedine že je mobil so spusteným waze na stojane. Ale to dá rozum.
Tak isto uz len tým, ze waze je zapnutý dávaju sa info o priepustnosti ciest ostatným. Aj to je teda podstatná pomoc.
Samozrejme 100% dôverovať waze asi nejde a nemá zmysel - podobne ako ostatné navi a služby.
K mapám nemám žiadnu výhradu - graficky design - dá sa vybrať aký vyhovuje.
Ale ako ste správne napísali, nie každému všetko vyhovuje.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

brosl
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: pon kvě 02, 2011 10:41 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od brosl »

Proč se tady snažíte přesvědčovat někoho, kdo být přesvědčen nechce? Ať si jezdí podle čeho chtějí. Vše co tady napsali nás pouze utvrdilo o tom, že vůbec nepochopili podstatu fungování aplikace waze, kterou používají miliony lidí po celém světě.

Tedy klidně, všichni jsme hlupáci, kteří na to třeba později přijdou... Tímto bych vás odkázal na thread o TT, Navigonu a Sygicu, kde můžete pět ódy a možná najdete i pochopení...

Sem se vraťte, až budete mít konkrétní otázky na fungování aplikace waze, které vám rádi zodpovíme.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od Anndy »

Možno to píšem pre tých, ktorí len čítajú a zatiaľ sa nezúčastnili diskusie :-)
A ja waze používam iba v meste (lebo zápchy). Mimo mesta normál vstavanú navi v aute, alebo nič, keď poznám cestu.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

jirik2806
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: stř bře 11, 2015 2:34 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od jirik2806 »

Pro Anndy-dobře,píšeš že Waze využívaš pouze ve městě,nebo koloně. Můžeš mě prosím tedy napsat,jak u Tebe vypadá využití krok po kroku v praxi,abych si udělal určitou představu? Díky.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od Anndy »

Tak sadnem do auta, dám iP do stojanu na čelné sklo.
Pustím waze ten sa ma spýta, či navigovať do práce. Dám áno. Čiže lokalitu kde pracujem mám v obľúbených pod názvom práca a waze sa uz naučil, ze rano chodievam do práce. Preto mi to ponúkne automaticky ráno.
Následne si to vypočíta trasu a ja podľa nej idem. Občas mi to vyhodí info o nehode, radaroch či zápche, ak sa nachádzajú na mojej trase.
V zasade len sledujem pokyny navigácie - a ona ma vedie tak, že sa snaží vyhnúť zápcham.
To je všetko. :-)
Cesta domov prebieha identicky.
Niekdy si ale postavím hlavu a idem po svojom. Ona nenamieta a iba prepočíta trasu a snaží sa o to isté aj naďalej na zostávajúcom úseku trasy.
Niekedy sa nedá úplne vyhnúť zápcham, tak ona vyberie tú, kde sa podľa nej najkrajšie čaká a zobrazí mi aj odhad zdržania v minútach.
Či je to vždy správna voľba neviem, keďže nemám možnosť byť na 2-ch miestach naraz :-)

Proste to používam ako bežnú navigáciu keď nepoznám cestu k cieľu.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

jirik2806
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: stř bře 11, 2015 2:34 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od jirik2806 »

Díky za vyčerpávající odpověď.Všimnul jsem si,že v nové verzi 4.0 už není viditelné hlášení kolon,nehod apod. od jiných uživatelů. abych se mohl podívat,kde se co děje,nebo jsem to aspoň nenašel. Máš to také tak? Případně prosím o radu. Ve staré verzi to bylo.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od Anndy »

Ja to tam vidim. Ale pozri si, aky mas nastaveny okruh udalosti (Nastavenia - vseobecne - okruh udalosti) v km.
vid obr. aktualnej situacie
Obrázek

Ale urcite ked chces aby to bolo spolahlive, vzdy sa nechaj navigovat k cielu.
Ak mas len zaujem o pohlad na aktualnu stuaciu, co sa tyka kolon - je lepsie pouzit aplikaciu google mapy a tam si zapnut premavku. Kedze oba produkty spadaju pod google, myslim si ze si sharuju udaje - aspon zcasti.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od rony »

Ja pouzivam aplikaciu Zelenej vlny. Ta pouziva WAZE hlasenia, je to idealne pre tych, co az tak nepotrebuju mapu na obrazovke ale stacili by im varovania.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

jirik2806
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: stř bře 11, 2015 2:34 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od jirik2806 »

Obrázek mě to neukazuje nic přitom při zapnutí aplikace mě to v tomto případě nahlasilo 83 událostí v blízkosti a nikde ani noha. V nastavení v obecných mám zaškrtnuto okruh událostí JAKO VŠE.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od Anndy »

Zaujimave. A su tam vobec nejake problemy? (ked nic nie je, nema co ukazovat :D)
Data asi mas povolene predpokladam. Skus zuzit okruh povedzme len na 50km, ci to nepomoze, ak teda su nejake problemy?
A nic sa neobjavi ani ked chvilu ides? a ked zadas adresu a nechas sa navigovat tak sa tiez nic neobjavi?
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

jirik2806
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: stř bře 11, 2015 2:34 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od jirik2806 »

Ve staré verzi to bylo lepší,že ti to ukázalo přímo v nové jakoby listě okruh událostí. Chápeš? A tady to musíš hledat na mapě.
Například ti Waze nahlásil ve staré verzi hlídka na Žabovřeské,nebo policejní kontrola a Řípské. Prostě Ti to ukázalo zvlášť a to bylo dle mého názoru lepší. V nové verzi 4.0 to asi musíš pracně hledat na mapě,pokud se něco děje v určitém okruhu,jestli to dobře chápu.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Waze - Social GPS navigation (AppStore FREE)

Příspěvek od Anndy »

Asi nechapem o co ti ide. Ja som uplne spokojny. Ak sa necham navigovat, tak mi vyskakuju listy/okna/bubliny kde mi pise, co sa deje na mojej trase (ak sa nieco deje). Zapchy, havarie, hliadky. Ostatne (mimo moju trasu) ma vlastne ani nezaujima.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Odpovědět