roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
augoslav

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od augoslav »

Roqy dnes vydal novou verzi, kreou jsem již otestoval a mohu říci, že šlape úžasně... :)

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

s cim si to skusal bo sa mi zda, ze pise, ze su dake problemy s TomTom 1.3 :(
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

augoslav

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od augoslav »

Zkoušel jsem to na TomTom 1.0 a jede to bezvadně. Cca 1 hodinu jsem jezdil autem po městě a navigace jela suprově bez problemu.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

To tam máš TT 1.0? To tedy moc suprový nebude, ta měla pár desítek metrů zpoždění... A poč jí tam máš, na to se raději ani neptám.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

augoslav

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od augoslav »

U mě to má zpoždění cca 3-5 m, takže to je v pohodě. A to nemám jako finální navigaci, neboť zítra budu zkoušet Navigona, jak funguje a potom se rozhodnu, podle čeho budu jezdit. Jinak podle verze Tom Tom 1.0 se dá dobře jezdit, tedy pokud nejseš rozežranej, tak abys to měl na meetr přesně... 8)

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

Jsme trochu OT, ale neodpustím si poznámku - porovnávat TT v úplně první verzi 1.0 s Navigonem v jakékoliv verzi je naprostá hovadina (sorry, ale jinak se to nedá nazvat), ale každý je strůjcem svého štěstí :wink:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

kuajego
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: čtv kvě 20, 2010 8:42 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od kuajego »

zdravicko.. muzete sem napsat nejake typy extrenich GPS se kteryma vam iphone slape bez problemu...??? anebo je uplne jedno jakou si koupim a melo by to slapat s ROQY gps se vsema..??? predem dik za odpoved... :) :roll:

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

zoznam podporovanych EXT BT GPS modulov najdes napr. tu:

http://www.roqy-bluetooth.net/forum/viewtopic.php?f=5&t=28

toto su odskusane Roqym, uzivatelmi, ale za seba napr. mozem povedat, ze Nokia LD-4W slape uplne v pohode
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

kuajego
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: čtv kvě 20, 2010 8:42 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od kuajego »

:wink: dikes za rychlou odpoved.. ;) objednano... :D

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

nova verzia RoqyBT 0.9.9-2 v Cydii, ktora opravuje nejake dalsie bugy a je taktiez kompatibilna s iPad/iPad 3G :)

takze verzia, ktora je momentalne v Cydii je nefunkcna pod iOS 4.0, ale uz je vonku beta verzia, ktora je funkcna :) a je stiahnutelna z Roqyho fora :)

Download RoqyBT 0.9.9-4

do plnej verzie, ktora bude urcena pre iOS 4.0 chysta Roqy dalsiu vychytavku a to multiplexovanie bluetooth prenosu, cize bude mozne vyuzivat externy GPS modul a pocuvat hudbu alebo telefonovat zaroven cez A2DP no bomba nie? 8) cize asi jedina nevyhoda tohto riesenia prepojenia ext GPS BT modulu s iPhonom odpadne :)

Nono,ty neznas pravidla?Nedelej doubleposty!jackie
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

georgeSK

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od georgeSK »

fuha tak toto je jedina vec co mi trochu vadila ale ak uz aj toto pojde tak to bude super. uz sa tesim.

jety.men

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od jety.men »

Cau tak jak je to tedy s tou verzi pro OS4 ?

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

vilik77
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: úte srp 25, 2009 8:01 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od vilik77 »

jety.men: stiahni a nainstaluj si betu,ktoru postoval dodulo, funguje sqwele, mam 3GS 4.01 a ide ako krv z nosa bez jedineho zavahania. je tam pribaleny aj navod ako na to, tu to mas este raz.

http://www.roqy-bluetooth.net/packages/ ... ease9k.zip

Nedávej linky do code. Metalgirl

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

tak pani uz dlho som to sem chcel dat avsak vzdy som zabudol :)
VELKY UPDATE :lol:
vonku je nova verzia RoqyBT4 ! ano ta stvorka znamena, ze je plne kompatibilny so zariadeniami, ktore maju iOS4, ak ste mali zakupenu verziu pre fw 3.0 tak staci ak napisete emailom Roqymu vase udaje ( Meno, Priezvisko, paypal email cez ktory ste platili a datum kedy ) a on sa postara o migraciu licencii a co je uplne skvele RoqyBT mozete vyuzivat na 3 zariadeniach, staci napisat Roqymu a on vam aktivuje licencie pre dalsie vase iDevice

a co je uplna bomba a novinka RoqyBT4 a vela ludi od tohto riesenia odradzalo bolo nemoznost pouzivat bluetooth pocas navigovania s RoqyBT, ale tomuto je teraz koniec :wink: RoqyBT4 dokaze multiplexovat bluetooth protokol co v praxi znamena, ze mozete naraz pouzivat externy GPS modul a zaroven mat telefon sparovany s bluetooth handsfree v aute :)

Roqy píše:Features :
* Trial version included now, see your GPS without license. Other apps won't benefit from external GPS without license.
* Easy license check for registered users : go to configuration and click check my license, fill your customer email, and you're done. You need to be online to check your license (internet).
* Multi task : use roqyBT4 while connected to an audio bluetooth device
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

dunihlav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: ned dub 06, 2008 10:33 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dunihlav »

Mam dilema, potrbuju rozchodit gps na 3g iphone, tak jsem se rozhod pro tuto aplikaci (vic moznosti neni) ted resim zda downgradovat na 3.1 a koupit verzi pro tento fimware anebo verzi pro novejsi fimware. Mam koupeny navigon takze mam dotaz zda je lepsi downgrade nebo ne.JB jeste nemam zatim.
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Metalgirl »

Tak se mi zdá, že licence platí pro obě verze. Jelikož sama jsem zakupovala licenci pro starší verzi, už nějakou dobu zpět a ta licence je platná i na nové verzi, která je jen pro iOS. Ale nejsem si tím 100% jistá, jestli to takhle bude fungovat i naopak, licence z novější verze, jestli půjde i na starší verzi. Když tak napiš jim přímo na support, oni ti odpoví. Zeptej se jich, že jestli koupíš licenci pro novou verzi, která je jen na iOS 4, jestli bude tato licence platná i pro tu nižší verzi s OS 3.x. Jediné, co vím jistě, tak to, že licence je vázaná na dané zařízení. Teda na konkrétní iPhone.

EDIT: Předtím mi ze supportu emailem psali toto:

Kód: Vybrat vše

your license is valid for any roqybt app, on the same device. 
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

dunihlav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: ned dub 06, 2008 10:33 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dunihlav »

Jak víc o tom uvažuji, tak budu beztak asi provadet JB na fimware 4.1. Navigon mam koupeny cerstve s updatem pro novy fimware a starsi verzi navigona pro 3.1 fimware legalne nesezenu. Asi to lepe poslape ta moje aktualni verze navigonu na fimvaru 4.1. Nebo se to da aktualni verze pouzit i na fimware 3.1? Bez problemu? Proste resim pod jakym fimwarem to pujde lepe aby se to nekousalo. Jaky kdo ma zkusenosti v praxi? Jaky fimware aktualne s bt modulem+navigon+3g iphone pouzivate?
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Metalgirl »

No, to už jsi krapet OT, jestli ti navigon pojede lépe pod jakou verzi FW, to by jsi se měl spíše ptát v tématu o navigonu. viewtopic.php?f=119&t=17702&start=1450

Co se týče samotného roqybt, tak ten dobře poběží na obou FW. Tam jde jen o to, že pod iOS 4 to musí být jinak řešeno ta aplikace, navíc umožňuje používat BT chip nejen pro externí modul, ale i pro headset zároveň ve stejnou dobu, kdy je používán i ten externí gps modul. Předtím to tak nešlo.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

CZechBoY

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od CZechBoY »

nezdá se vám 8? trošku hodně na to že je to jen program kterej vyhledává jiný zařízení než iPhony přes BT? prostě Apple udělá takovej křáp kterej najde ten stejnej křáp, nechápu prostě

dunihlav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: ned dub 06, 2008 10:33 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dunihlav »

Mohu se zeptat, kde tuto aplikaci na Cydii naleznu ? Nemuzu to tam nikde najit. Je tam potreba zadat naky repo?
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Metalgirl »

roqybt je na bigboss repu, které je základní repo v cydii. Pokud to tam nemůžeš najít, tak se dá stáhnout přímo z jejich fóra .deb soubor, který se pak dá v iPhone nainstalovat. Posílám odkaz na nejnovější verzi funkční na iOS 4 http://www.roqy-bluetooth.net/forum/vie ... ?f=3&t=917
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

dunihlav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: ned dub 06, 2008 10:33 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dunihlav »

tak bigboos repo tam mám v základu, pravda ale rogygps tam bohužel není, nebo jsem uplně slepý. Soubor .deb mám stáhnutý s výše uvedeného linku ale s tím fakt nemám zkušenost, existuje nějaký rychlý jednoduchý návod jak na to? linkoval jsem a nak nemuzu nic najít :-(
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Metalgirl »

A tak zkus v cydii vyhledat pouze slovo roqy je to s kvé, ne s gé. Nedávej za to to gps a uvidíš, jestli ti to najde. Jak instalovat deb soubor jednoduše, třeba přes ifile přímo v iphone nebo přes winscp v počítači, je tu na to návod viewtopic.php?f=13&t=24476
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

dunihlav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: ned dub 06, 2008 10:33 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dunihlav »

Aha, já jsem ale trouba. Metalgril moc ti díky. Tak už snad nebude problém.
Celý vesmír si z nás dělá srandu. ;-)

pojik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pon bře 24, 2008 4:05 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od pojik »

Ahoj, byl by někdo tak ochotný a daroval jednu licenci určitě se někdo najde co nepožívá všechny 3 licence a daroval mi jednu. Nechci utrácet 8? jen abych to mohl zkusit. Případně moc děkuji!!

Jozev*

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Jozev* »

Nevi nedko jak zaplatit licenci na roqyBT?
Mam JB, roqyBT trial verzi a ted potrebuji zaplatit licenci.

Doma nemam wifi a tak je pro me jednodussi zaplatit pres pc nez nejak pomoci ipodu, pokud to tedy jde.

Kdyby mi nekdo napsal postup budu rad.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Metalgirl »

Licence se da zaplatit peimo pres aplikaci, je tam pry v ni odkaz na platbu, co jsem ted cetla na jejich strankach. Peipojeni k wifi budes potrebovat, jak pro platbu, tak i peo overeni zaplaceni licence, takze bez wifi se to neobejde.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Jozev*

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Jozev* »

Dekuji za zpravu, trochu jsem si myslel ze bez wifi to nepujde. :x

Odpovědět