roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

skus pozriet, ci sa to nenachadza v tomtom vlakne
http://www.roqy-bluetooth.net/forum/viewtopic.php?f=8&t=133
a co sa tyka app, vraj sa mozeme tesit na novu verziu 0.9, kde by okrem ineho mal Roqy opravit resp. pridat nejaky user friendly prepinac medzi internym GPS a externym BT GPS modulom + este nejake ficury ( zobrazenie satelitov alebo poctu satelitov ak som dobre pochopil ) aktualizacia by mala byt podla jeho slov dostupna buduci tyzden :wink:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Konečně jsem natočil a sestříhal srovnávací video, které jsem už delší dobu sliboval. Jsem docela zklamán.

Kupodivu, 3G se sice sekal, ale na to, že byl na průduchách a ne až na skle, se držel celkem statečně.
Hlasové příkazy zaznívaly dokonce o chvilku dřív, než Loox, ale ukazatel skákal. Nejmarkantnější to bylo v zatáčkách. 2G s externím modulem Nokia LD-3W celkem zklamal. Bylo to určitě nedostatkem paměti v kombinaci s problémem s Tomtomem, protože ten se vyloženě vlekl.
Nejlépe je to vidět na tom videu. Máte-li čas cca 10 minut a chuť, porovnejte.

Editováno: Youtube to trošku zmršila, co se týče kvality, takže lepší verzi jsem postnul ještě na na vimeo.com


Zobrazit video na http://youtu.be/S_wGXMIyhfI
Kód do fóra: [youtube]S_wGXMIyhfI[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od parmin »

elka:
dobrá práce, je vidět, že se teda nenudíš :-)

:!: Jen jedna poznámka - tohle téma je o aplikaci RoqyGPS a z Tvého postu by někdo mohl nabýt mylného dojmu, že RoqyGPS není úplně v pohodě. Rád bych tedy poznamenal, že za nedobrý výsledek Tvého testu může TomTom, nikoliv RoqyGPS.
Naposledy upravil(a) parmin dne čtv říj 08, 2009 10:44 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

Taky si myslím, že by to mělo být spíš ve vláknu o TT, tam by se to spíš hodilo...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Já to dal i do vlákna o TomTomu, ale myslím, že tady se to hodí taky.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

No, jinak je to přesně to, co vlastně celou dobu tvrdím, TT na WM a PNA v pohodě, na iP zpoždění citelné, nic na tom nemění signál GPS. Je to v softwaru... Jinak koukám, u 3Gčka ani teď u 3GSka, jsem nikdy neměl tolik problémů se signálem jako na tom videu, a to mám umístěný držák celkem dole, vedle autorádia. No ale dnes odpoledne vyzkouším ten Ndrive, třeba se budeme divit (a nebo taky ne :mrgreen: )
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

Pekna prace, diky :]. Mozna, kdyby jsi se zase nudil :P, udelej test s jinym sw (bez urazky, ale hadam ze TT pro CR nemas koupeny ;) ..), zajimave by bylo srovnani treba s Navigonem nebo jeste lepe s iGo.
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Neurážím se ;-) Navigon bych rád zkusil co nejdříve. Bohužel iGo mi zatím ve spojení s roqyBT nejede. Zůstane mi to viset na startovacím logu.

lukas.rubes

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od lukas.rubes »

zakrej gpsku (dej mimo signal), kdyz se ti iGO kousne pri nacitani - alespon u me to pomaha - nacitani se rozbehne

jakmile neni signal - iGO nabiha

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

A chytne se pak znovu s GPS po spuštění?

lukas.rubes

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od lukas.rubes »

jj, u me to tak funguje

-sparuju gspku v roqy
-spustim iGO
-nacitani se zasekne, zakreju gpsku (vetsinou staci schovat do ruky)
-nacitani se rozbehne (tzn. objevi se progress bar)
-po nacteni aplikace normalne prijima signal z gps a funguje

//Edit: mam Nokia LD-3W

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

spachal píše:Pekna prace, diky :]. Mozna, kdyby jsi se zase nudil :P, udelej test s jinym sw (bez urazky, ale hadam ze TT pro CR nemas koupeny ;) ..), zajimave by bylo srovnani treba s Navigonem nebo jeste lepe s iGo.

Dobrý postřeh, ale TT na nás hází bobek, a co jiného si zaslouží?

lukas.rubes > na tom možná něco bude, i s interním čipem to někdy blbne...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

Pokud to blbne s iGo, zkuste pres spustenim app vypnout wifi, mohlo by pomoci .. A nevim, jakou to mate externi GPS, ale u te moji by zakryti rukou opravdu nepomohlo, jak gps citlivost, tak dosah bt je mimoradne silny :] ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Wifi nemám zapnuté. Dnes jsem to zkoušel v provozu a nepodařilo se mi to spojit ani po čtvrthodin různých pokusů :-/

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od parmin »

spachal píše:Pokud to blbne s iGo, zkuste pres spustenim app vypnout wifi


Já raději při používáni vypínám wifi vždy - doporučuje to i sám autor aplikace...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

lukas.rubes

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od lukas.rubes »

tak nevim, ted jsem to zkousel, a funguje mi to
- gpsku mam od nokie (viz predchozi prispevek),
- wifi vypnutou,
- gprs / edge zapnute
- z vetsich veci, co zasahuji do systemu pouzivam akorat IntelliScreen, nemam winterboard ani sbsettings ani zadne dalsi kravinky
- u me opravdu staci gpsku kompletne schovat do ruky - da se to poznat v roqy-gps, ze na chvilku zmizi fix, to vse staci k tomu, aby mi iGO nabehlo

- priznam se bez muceni, ze iGO nemam koupene, pouzivam upravenou verzi, do ktere lze nahrat libovolne mapy (v mem pripade Ceskou Republiku od TA, coz je jedina mapa, kterou tam mam)
- dale ma nahrany Sbertaud skin ve verzi 2.9 pocesteny

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Do ruky? To já dnes při testování odešel 20 metrů od auta a pořád to přijímalo :-) Nechápu. Mám stejnou GPS (Nokia LD-3W)

lukas.rubes

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od lukas.rubes »

jj tak jak rikam, telefon v levy ruce, gpsku v pravy, proste ji sevru do dlane, vzdalenost od sebe s telefonem asi metr

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Nechápu! Opravdu stačí GPS na chvilku schovat do kapsy a sledovat, jakmile zmizí fix. Pak spustit iGo a GPS vytáhnout. Dík za tip. Už to šlape :)

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

Někdy mám pocit, že "návrat zpět na stromy" tak úplně blbý není :mrgreen:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Paráda, takže přes víkend chci udělat ještě dvě srovnvací videa - iGo a Navigon na první generaci a 3G.

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

Hodte to s tim schovanim do kapsy na roqy forum, bude mit radost :] ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

takze pred dvermi je vyzera new verzia :)

Release 0.9.0-1 will be in Cydia !

takisto som nasiel uz novsiu verziu roqyGPS 0.8.2-1, kde by podla vsetkeho mali byt opravene dake bugy pri vyhladavani modulu a novsia ikona :)

EDIT:
THE perfect version will never exists, but I'm working on that!

So roqyBT 0.9 is under test (I'm in Finland, Helsinki this week!!), good news for iGO fans, the startup problem is corrected.

Please also thanks SBK for the graphical interface he is doing, thanks to him you will see satellites!

Roman
Naposledy upravil(a) dodulo dne sob říj 10, 2009 10:49 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od parmin »

:idea: HOT TIP :idea:
Jedna drobnost mi vadila. Při zamčení telefonu mi aplikace "zamrzne" na jednom bodě a přestane tedy ukazovat polohu. Po odemčení telefonu je potřeba modul odpojit, aplikaci ukončit a modul znovu připojit... trochu pruda...

Dnes jsem přišel na to, že pokud mi běží na pozadí iPod, tak výše uvedený problém nenastává. Dnes jsem to testoval při geocachingu. Doposud jsem musel znovu párovat při každém odemčeí telefonu. Dneska jsem nechal s hlasitostí na minimum hrát pořád dokola jednu písničku a vždy po odemčení telefonu jsem měl aktuální polohu i s výpočtem vzdálenosti ke kešce. GREAT!!!
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Video-srovnání Navigonu na iPhonu 3G a iPhonu první generace (s roqyBT a Nokia LD-3W)

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

fakt vyborna praca!!! no presne na tom videu bolo vidiet veci co chip v 3G nezvlada avsak drzal sa velmi dobre na to, ze bol na prieduchoch, mojou cestou po Macedonsku 3G stracal signal v horach a dolinach kedze je tam dost horskych prechodov a cesticiek a toto mu fakt robilo dost problemy, na dialnici nebol problem, dalej na videu vidno, ze 3G dokonca bol o nejake tie 3-4 metre vpredu, co by som priradil nejakemu, natvrdo predprogramovanemu posunutiu sipky "vpred", pretoze externy GPS chip musi davat omnoho presnejsiu polohu pre aplikaciu ako chip interny, bolo tiez pekne vidiet na tom videu ked si zastal na semaforoch ako 3G dalej pokracoval v jazde no 2G v momente stal, taktiez uz ked si sa blizil k cielu hoci si vybocil z trasy, tak 3G pokracoval v povodnej trase a kym sa spamatal, ze je dakde inde 2G uz bol na dalsej odbocke, fakt pekne video a uz sa vsetci isto tesime na zrovnanie iGO :) uz som to pisal, ale skusal som Navigon na "peso" s Nokia LD-4W a ta presnost ma zarazala co pri 3G bol fakt velmi velky rozdiel ( telefon ani nebadal, ze sa s nim hybem ), co naopak s externym GPS modulom som kracal po ulici, potom som sa otocil o 180° a navigon zareagoval cca po 3 metroch a otocil mapu, co s 3G bolo fakt aj 20-30 m kym si to GPS chip vsimol, toto som skusal aj so Sygic aj TomTom a pravdou je, ze Navigon asi najlepsie "usil" aplikaciu na iPhone, ostatnym app trva, kym zareaguju na pohyb alebo na zmenu smeru alebo pohyb na mape meska a to problem RoqyGPS nebude, kedze napr. s aplikaciou Geocaching je odpocitavanie metrov plynule. Asi tolko mozme sa tesit na novu verziu ROQY podla najnovsieho infa by mal byt opraveny spominany problem s iGO a takisto podpora GoogleEarth.

to parmin: diky za super tip :), mne to tiez robilo problemy a nevedel som preco :(
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

cernakus
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: pát dub 11, 2008 8:16 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od cernakus »

Ukazuje se jeden ne příliš často zmiňovaný problém BT GPS modulu. A tou je prodleva. Nejde jen o latenci samotného BT. Ale i o frekvenci vysílání pozice. Dost modulu ji ma přes BT 1 hz. No když auto jede 20 m/s je sekundovy interval docela dost. Pokud s tím aplikace nepočítá, pak se logicky sipka zpozduje.

Přemýšlím, zdali by to šlo vyřešit vypinatelnou predikci primo v roqyho programu.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

elka > mě spíš zarazilo, že každý ukazoval ke konci trochu jinou trasu, měls je stejně nastavené (nejrychlejší, nejkratší)?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Golf> Měl jsem je stejně, ale nevím, jestli jsem měl stejné mapové podklady.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

Do Navigonu asi jiné nedostaneš :wink: , takže kromě toho nastavení nic jiného by jinak být nemělo...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Já myslel jestli nevyšla třeba novější ČR :) Ale pak nechápu, jak to, že to nespočetlo stejnou cestu.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

Tak koukni na verze Navigonu, po spuštění je to pod "ičkem" vpravo nahoře
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

1.2.0 Europe build 503 20090825121429

Oba stejné. Tak to vážně nechápu.

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

takze podla najnovsieho infa by verzia 0.9.0-1 mala vyjst v Cydii v piatok to je 16.10.2009 :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Soki65
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 13, 2008 9:10 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Soki65 »

parmin píše:Jedna drobnost mi trochu kazí jinka velikou radost. Při zamčení telefonu a následném odemčení přestane ukazovat polohu. Je potřeba modul odpojit, aplikaci ukončit a modul znovu připojit... trochu pruda...


Chcel by som sa opytat, ci niekto ma vyskusane na 2g po prijati hovoru funkcnost navigacie (napr. NAVIGON), popripade ci to niekto skusal s aplikaciou Backgrounder.
Dakujem.

zandom07

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od zandom07 »

Soki65 píše:
parmin píše:Jedna drobnost mi trochu kazí jinka velikou radost. Při zamčení telefonu a následném odemčení přestane ukazovat polohu. Je potřeba modul odpojit, aplikaci ukončit a modul znovu připojit... trochu pruda...


Chcel by som sa opytat, ci niekto ma vyskusane na 2g po prijati hovoru funkcnost navigacie (napr. NAVIGON), popripade ci to niekto skusal s aplikaciou Backgrounder.
Dakujem.


Ano mám to vyzkoušené :-) Pořídil jsem si Nokia LD-4W a nemůžu si ho vynachválit! Běžně když podle ní jedu (používám jen TomTom), tak nějaké ty hovory mám a žádné problémy nejsou :-) Můj názor na iPhona 3G tedy díky této aplikaci zní: propadák, za který nevědí co chtít! Takže dnes, kdybych si měl znovu vybrat, jakého iphona chci, tak jedině 2G, případně 3GS, ale to za hooooodně nízkou cenu :-)

lukas.rubes

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od lukas.rubes »

vyzkousene to mam u navigonu bez backgrounderu,
hovor normalne prijmes, ale navigace se mezitim ukonci, ve chvili kdy domluvis, tak se znovu spusti... (coz chvili trva v zavislosti na mnozstvi map atd...) a zacne automaticky navigovat (to lze tusim ovlivnit v nastaveni)

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od lukas26 »

nová verze 0.9 ... ke stažení z oficiálních stránek:
http://www.roqy-bluetooth.net/packages/ ... lease9.zip

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od parmin »

Novinky ve verzi 0.9:
- Satellites view
- less bug
- iGO and GoogleEarth are supported again
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

hodte sem niekto dake screeny :) nech viem naco sa mozem tesit kedze akurat nemam momentalne ext. modul
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Odpovědět