roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
dakar
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 16, 2008 10:19 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dakar »

Nainstaloval jsem nejnovější verzi 0.9.0-1 a zaplatil licenci. Ale mám po této instalaci problém. Všechny aplikace, které mám z Appstoru, tak mi nejdou najednou spustit. Všechny při spuštění spadnou. Aplikace ze Cydie fungujou bez problémů. Restartoval jsem, ale nepomohlo to. Nevíte někdo co s tím?

branok
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: úte říj 14, 2008 10:33 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od branok »

Mas nainstalovane SBSettings? Ja som ju tiez nainstaloval (0.9.0-1) a nemam ziaden problem.
MacBook Pro, iPhone 5S, iPhone 4 FW 7.0.3 NonJB, iPhone 2G FW 3.1.3 JB

dakar
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 16, 2008 10:19 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dakar »

Zkusil jsem nainstalovat SBSettings - nepomohlo to, tak jsem udělal novou synchronizaci aplikací v iTunes a už všechny aplikace šlapou - jen je musím všechny znova nastavit což je vcelku pruda.
iPhone 5 white
iPad 1
iMac 2011
Apple TV 3
Time Capsule 2TB

Gs.Sk MiKe.CzE
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: stř srp 13, 2008 8:46 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Gs.Sk MiKe.CzE »

po nainstalování nejnovější verze (0.9) mě nešel chytit vubec GPS signál, (nešel Geocaching, Navigon, ani základní mapy) downgrade na minulou verzi nepomohl, musel jsem ji kompletně odinstalovat... mám 3G 3.1, zkusim to znovu nainstalovat kompletně, pak se ozvu

EDIT: nainstaloval jsem znovu a pořád stejny problém, takže dokud nevyjde aktualizace tato aplikace je celkem dost nepoužitelná

Rumsound
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: ned kvě 04, 2008 4:59 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Rumsound »

Potvrzuji predchozi prispevek od Gs.Sk MiKe.CzE... 0.8 behalo v pohode, po instalaci 0.9 jsem 1x chytil signal, od te doby uz potom nikdy (waiting for gps data) reinstalaci jsem jeste nezkousel, ale jak vidim, k nicemu to nevede. Cili tem, kdo jeste neupgradovali doporucuji vydrzet...
iPhone 4 16GB iOS 6.1 no JB
iPhone 3G 8GB Black iOS 4.2 no JB
iPhone 1st Gen 8GB fw3.1.3 - JB by Pwnage Tool
iPad2 16GB wifi iOS 6.1 no JB
MacPro 2xQuadCore 2,4 GHz - 18GB RAM, OSX 10.8.2
MacBookPro 13, Mid 2012, OSX 10.8.2

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

Takze dnes jsem se dostal k testovani v.9, potvrzuji na 2g fw3.1 take problem. Ale nevzdaval jsem se :]. Vysledkem je zjisteni, ze _obcas_ se komunikace povede a jakmile se navaze, je pak uz funkcni az do rozpojeni.

Vetsinou se objevi tento obrazek, bez poloh druzic a sily signalu. Pak je nutne vypnout GPSku, vypnout app a znova spustit, sparovat a cekat na vysledek:

Obrázek

Kdyz se ale objevi totok, je vse OK a muzete spustit navigacni sw:

Obrázek

Pocet uspesnych pokusu je u me asi 1:10 ;) ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

patrix242
Host
Host
Příspěvky: 80
Registrován: úte čer 02, 2009 4:02 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od patrix242 »

Ja budem zjavne asi tiež nútený kúpiť externú BT GPS a túto aplikáciu. Mám Citroen Xara Picasso a má zjavne nejaké blbé sklo, lebo nechytím žiaden signál... Ani Navigon, ani vstavaná aplikácia Mapy.

Pomôže iba zastaviť a vystrčiť ruku s IP von oknom. Ale ide zima...

Má niekto Picasso a iné skúsenosti ?


..blb, že ja som ten Garmin predal... ;-(

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

OT: podobne zkusneosti s Berlingem, predni sklo pokovene (modry nadech pri pohledu z boku), v dobe kdyz jsem mel PDA N35, obrovske problemy s prijmem signalu (drzak na prednim skle), trochu pomohla externi antena umistena pod strechu (prosklena, modutop). Pak jsem si poridil externi gps se SIFRIII a bylo po problemech, ext. modul mohl byt kdekoliv v aute, prakticky porad plny signal :].
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

blackmanT

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od blackmanT »

Zdravím, chtěl jsem se zeptat a ujistit se.
Po vypnutí roqy GPS musím ještě v SBSETTING vypnout roqy v addons aby mi fungovala interní GPS???
Není na to nějaký jiný jednodušší způsob???

Rumsound
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: ned kvě 04, 2008 4:59 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Rumsound »

Ano, je to tak a pokud je mi znamo, tak to nijak jednoduseji nejde.
iPhone 4 16GB iOS 6.1 no JB
iPhone 3G 8GB Black iOS 4.2 no JB
iPhone 1st Gen 8GB fw3.1.3 - JB by Pwnage Tool
iPad2 16GB wifi iOS 6.1 no JB
MacPro 2xQuadCore 2,4 GHz - 18GB RAM, OSX 10.8.2
MacBookPro 13, Mid 2012, OSX 10.8.2

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Projel jsem včera několikrát Ostravu s novou verzí Tomtoma (1.1) a mapovými podklady z Windows Mobile. Řekl bych, že ve verzi 1.1. skutečně něco opravili. Šipka se docela drží. Když míjím křížení ulic, na mapě skutečně míjím ulici. Ale křižovatky a odbočování mu stále dělá problém. Chytal se většinou až když už jsem dokončil manévr. Tak nevím. Pořád tu zbývá ještě ta možnost, že s originál mapovými podklady se to zlepší, ale moc tomu nevěřím. Zkoušel jsem to na roqyBT a externím modulu, což je v podstatě totéž, jako ten tomtomí držák (SirfStar III), takže si myslím, že se to bude chovat stejně i s ním. Ještě to o víkendu srovnám s 3G.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

Opravdu jsi přesvědčený o tom, že se používají jiné mapové podklady ve WM, PNA a iPhone? Já ne...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Kdepak, jsem přesvědčený o tom, že to, co tam mám, je stejné, jako se brzy objeví v ostré verzi. Ale je to jediný poslední rozdíl mezi ostrou a touhle upravenou verzí.

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

a teraz trosku k teme RoqyGPS sa nachadza uz aj v Cydii, aktualna verzia 0.9.3-1 :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

Co je dulezite, Roqy pry zamakal na podpore 3.1.x, uz to nekdo, kdo mel problemy, zkousel? :]
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

ano tato verzia ma podporovat aj 3.1.2 OS avsak upozornuje na jeho stranke, ze pred instalaciou treba najskor poslednu verziu odinstalovat (v0.9.0-1, v0.9.2-1) a az nasledne nainstalovat 0.9.3.1 :wink: pripadne, ti co by mali problemy s GPS ( zle by im urcilo polohu, vraj niektorym to ukazovalo 50 km vedla ) tak treba vymazat User/Documents/RoqyBT :), z vlastnej skusenosti povedat nemozem pretoze mam 3.0 :), ale ludia na jeho fore uz pisali, ze aplikacia funguje aj na iPod Touch 3G a takisto funguje na jailbreaknutom telefone pomocou blackra1n, samozrejme fw 3.1.2
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Rumsound
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: ned kvě 04, 2008 4:59 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Rumsound »

Na 3G 3.1 bezi. Odistaloval jsem pres Cydii komplet predchozi verzi a nainstaloval novou. Zatim spokojenost...
iPhone 4 16GB iOS 6.1 no JB
iPhone 3G 8GB Black iOS 4.2 no JB
iPhone 1st Gen 8GB fw3.1.3 - JB by Pwnage Tool
iPad2 16GB wifi iOS 6.1 no JB
MacPro 2xQuadCore 2,4 GHz - 18GB RAM, OSX 10.8.2
MacBookPro 13, Mid 2012, OSX 10.8.2

cernakus
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: pát dub 11, 2008 8:16 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od cernakus »

Stáhl jsem si z cydie verzi 0.9.3.-1. Vypnul jsem wifi, bluetooth. Zapnul roqybt. Po přepnutí tlačítka "Bluetooth stack" cca 20 sekund animuje ikonku "busy". A pak vypíše chybovou hlášku "Error on startup, please try again..." Netřeba dodávat, že dodržení pokynu nemá význam a chyba se stále opakuje.

Zkouším to na iphone 3G, 2G. Oba 3.0 JB. Na obou NENÍ SBsettings a nemám GPS vysílač (aplikaci zatím zkouším bez přístupu k němu). RoqyBT byl instalován poprvé (předchozí verze v systému nikdy nebyly).

Netuší někdo v čem je problém?

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

to cernakus: skus vymazat User/Documents/RoqyBT aj ked neviem ci to pomoze v tvojom pripade :? , pripadne skus znova odinstalovat - reboot, znova nainstalovat - reboot, aktivacia licencie - reboot a uz by to mohlo ist :wink:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

cernakus
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: pát dub 11, 2008 8:16 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od cernakus »

Dodulo:

hned jak jsem si precetl prvni slovicko reboot, uvedomil jsem si ze roqybt je deamon, ten se nahrava pri startu OS. A od toho momentu se citim jako hlupak :-(

samozrejme postaci jen rebootovat po instalaci z cydie.

dakar
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 16, 2008 10:19 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dakar »

Zdravím, mám problém. Mám iPhone 2G, roqyBT 0.9.3-1 a Navigon Europe 1.1.0 a GPS modul i-tec. Z ostatních aplikací mám nainstalováno SBSettings. Roqy a gps modul bez problémů spojím, ukážou se mi satelity, poloha, výška atd. Pak jdu do springboardu a spustím Navigon a ten najde gps signál, ale když dám navigovat, tak mi to hodí hlášku 472, že nemůže vygenerovat trasu, že mám změnit profil trasy atd. Nevíte někdo co s tím?
iPhone 5 white
iPad 1
iMac 2011
Apple TV 3
Time Capsule 2TB

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

Tohle vypada na chybu v Navigonu, doporucuji resit spise ve vlakne k tomuto sw, pripadne s podporou vyrobcu Navigonu, najisto Ti v pripade legalni verze poradi :]
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od parmin »

Včera jsem z Cydie nainstaloval novou verzi 0.9.3-1 a zatím se mi jeví, že šlape jako hodinky.
Mám ale jedno doporučení. Nejprve jsem dal v Cydii "Upgrade" (používal jsem verzi 0.8 ). Aplikace se sice nainstalovala, po spuštění našla modul, našla i satelity, vše se tedy zdálo O.K, ale po spuštění jakékoliv aplikace (GeoCaching, NAVIGON a MotionX GPS) se spojení rozpadlo. V Cydii jsem tedy RoqyGPS odinstaloval a nainstaloval znovu. Po restartu telefonu už nebyl problém.

NEJVĚTŠÍ PŘÍNOS: Po zamknutí telefonu se udrží spojení a nezamrzá poloha. Ve verzi 0.8 mě to dost zlobilo. Včera jsem nechal telefon hodinu ležet na stole, po hodině odemkl, spustil RoqyGPS a hned naběhla obrazovka s polohou a satelity. Milým zlepšením je i grafické zobrazení počtu satelitů včetně síly signálu.

Pozn.: Používám 2G na FW 3.0

Obrázek
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

xmoon

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od xmoon »

Zdravim vas.
Mozna budu mezi vami vypadat jako amater, ale zeptat se musim :) Do nedavna jsem byl vlastnik 3G, ted mam 3GS s koupenym Navigonem a "samozrejme" bez Cydie a JB. Vzhledem k tomu, ze mam v aute predni sklo s vytapenim, signal do navigace mam opravdu velmi malo, i kdyz je zajimave, ze na Googlemaps je lokalizace mista mnohem presnejsi a bez vetsich vypadku, no ale to tady nebudeme resit.

Nicmene roqyGPS je pro me asi jedina mozna varianta, takze se ptam, je nutny JB a dalsi veci vcetne Cydie, atd.?

Pokud ano, rad bych se zeptal, zda mi bude fungovat stazeny Navigon a take, zda nevite, kdo by mi tento proces prirozene za odmenu udelal. Opravdu nechci stravit dost casu ctenim navodu, apod. Navic mam Maca, takze vse jeste slozitejsi.

Dekuji mockrat.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od parmin »

JB urcite potrebujes, Cydii je lepsi mit take pro jednodussi instalaci RoqyBT. Bez toho se asi neobejdes...

xmoon

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od xmoon »

Necituj prispevok ked na naho odpovedas. Staci pouzit meno komu to smeruje. Paly


A bude mi fungovat koupena verze Navigonu?

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

preco by nemala jasne ze bude :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

xmoon

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od xmoon »

Ok, doporucite firmu, nebo nekoho, kdo by to zmaknul?

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

zmaknes to aj sam namojveru :) zbytocne vyhodene peniaze otazka 20 minut Blackra1n spravi jailbreak do 2 minut...trosku sa rozhliadni na fore pripadne na chate sa porad s niekym alebo si od niekoho vypytaj ICQ a v pohode to zvladnes ver mi :) ja by som ti pomohol ale momentalne nemam cas sorry
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

vlastiiik
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: ned srp 30, 2009 5:07 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od vlastiiik »

to si musím jen koupit? Není nějaká zkušební vezre? Stáhl jsem to z cydie a hned to bliká červeně skrz licenci... :(

shauriq
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: stř črc 16, 2008 6:42 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od shauriq »

no.. predstav si .. ze v dnesnym svete se nektery veci kupuji... je to neuveritelny ale je to tak

xmoon

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od xmoon »

>dodulo: Diky, ja jsme se rozhledl tak, ze nevidim jinou moznost, nez to nechat udelat. Jak jsem napsal, nemam PC, ale Apple a v tom jsem zadny postup nevidel. Nicmene uz vim, kde mi to zmaknou.

diky za pomoc

xmoon

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od xmoon »

Tak mam ted smulu. Na 3GS v nejnovejsi verzi nejde zatim JB :(

rehakmartin
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:37 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od rehakmartin »

Tak nevím, desátého jsem zaplatil přes PayPal a ještě dnes nemám kód k aplikaci. Je to normální, nebo to tak dlouho normálně netrvá? :?:

(edit) omlouvám se, odpověď od roqyho skončila na spamovém filtru seznamu hned druhý den :oops:

slavozv
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: pát dub 11, 2008 10:57 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od slavozv »

tak kod bol na druhy den v poste , po nainstalovani a pripojeni i-tec GPS a natiahnuti Navigonu ide vsetko OK
Toto je pre mna jedna z najlepsich akcii pre iPhone od kedy ho mam

edit: a to mi v piatok pride z Orange nove Gs 16GB, ktore som bral hlavne kvoli GPS ale po tom co som sa docital o problemoch s GPS cipmi v 3G a 3Gs iPhonoch asi budem mojmu iPhonu este verny, ta uroven a stabilita signalu je neskutocna
_________________________________________________________________
iPad2 16gb; iP5 16gb Orange SK. fw 6.1 JB

xmoon

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od xmoon »

jasne...taky po tom touzim :) Ja jsem udelal presne to same, cekal jsem, ze s 3GS to bude lepsi. No nic, cekam...

vodass

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od vodass »

Dobrý večer,
nenašel by se tu někdo z okolí Olomouce, kdo má účet na paypal a zaplatil by těch 8 euro za mě? Marně čekám už 5 dní na registrační e-mail. Zaplatil bych dotyčnému samozřejmě předem osobně v eurech nebo v korunách, podle toho co by chtěl. Předem díky.

peli

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od peli »

ja to platil vcera normalne internetovou kartou a dneska mi to prislo. chvilku sem se s tim pral...... kdybych si to tady radci precetl.....a uz se mi to krasne spojilo. zitra nahraju navigona a uvidim. na googlu mi to nechce vubec najit moji polohu.....

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

...a kdyby sis přečetl stránku podporovaný software, tak víš, že na Google ti to polohu zatím nenajde.

peli

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od peli »

ach tak dik za radu. tak sem nahral tt a krasne se to spoji. nahral sem navigon a je po ptakach nenajde gps a nebo rogy ani nenabehne. dal sem navigona pryc a celej den sem krasne jezdil na tt, muzete i to nekdo vysvetlit???

Odpovědět