roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
joysi

roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od joysi »

Tak a je tu roqy-gps.
Funkcny program na prepojenie touchu 2G/3G a iphone 2G/3G/3GS cez bluetoth. (Potrebny JB).
Funkcny je napr. aj Navigon.

Viac info na :

http://www.roqy-bluetooth.net/roqyGPS.html
Naposledy upravil(a) joysi dne ned zář 20, 2009 8:59 pm, celkem upraveno 1 x.

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: GPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

parada!!! ak je to funkcne tak fakt jedna z veci co sa da vyuzit :) predsa len samostatne GPS moduly su s tou presnostou na tom ovela lepsie
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: GPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

vies co sa mozem na TT drzak :D kym pride na trh tak ho tusim aj Navigon predbehne :), no ale teraz k veci TT drziak mozem nekupim pod 100? pricom modul mam za par stovek vis :wink:

a k tomu signalu co stale rozpravas, ze je to cracklymi aplikaciami a neviem cim, kamarat ma iPhona a JB nema a ani nikdy nemal a ani za ten svet mu nevie chytit navigon signal v googlemaps je vsetko OK, ale to si necham vysvetlit od teba preco je to tak
Naposledy upravil(a) dodulo dne ned zář 20, 2009 8:57 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: GPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

Rekl bych, ze napriklad hodne lidi s 2G tohle oceni ;) ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

iphonemato

Re: GPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od iphonemato »

Pocuvaj chlapce tak vysvetli jak vpliva cydia na gps modul v iphone craknuta app je taka ista ako origo rozdiel je iba v cene mne funguje igo aj sygik aj navigon paradne tak tak

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: GPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od cicolably »

hehe
juramac chcel povedať,že tak ako si ich kupil a hlavne SYGIC - bolia ma oči
prvý príspevok a hned majster WAREZu
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

cernakus
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: pát dub 11, 2008 8:16 pm

Re: GPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od cernakus »

spachal píše:Rekl bych, ze napriklad hodne lidi s 2G tohle oceni ;) ..


Máš recht, asi tak 20 miliónů;-)

Juramacovi už z toho Jailbreaku krapet straší. Snad každý jeho třetí příspěvek je zmínkou o tom, že JB je největší zlo. A že má příspěvků požehnaně :mrgreen:

Pravdou je, že na geocaching je integrovaný čip nevhodný (on je nevhodný i na navigaci u velkého množsví iPhonů). Známý, fanatický geokešista, měl z této informace takovou radost, že málem prorazil strop.

Nicméně zatím je to v plenkách a má to do použitelnosti daleko. Zejména kvůli krkolomné instalaci. Nerozhaště si telefon!

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: GPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

Tvrdím jedno, i ten kdo říká, že má dokonalý signál GPS na iP, je dost daleko od skutečnosti. Týden, dva bez problému a pak najednou zažívám kvůli signálu haprování navigace... Takže pokud se tohle dotáhne do nějakého použitelnějšího stavu (i když jak na to video koukám, nic složitýho), jedině dobře :lol: (a mám JB :mrgreen: )

Juramac > další krabice na okně? Představ si, že jsem dříve ten modul měl zastrčený/schovaný a zapojený stále pod palubkou a fungovalo to líp než na iP venku pod širým nebem...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: GPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od rony »

bohuzial je objektivnou pravdou, ze GPS potrebuje pekny vyhlad na oblohu a CHIP v iPhone nepatri medzi tie objektivne najlepsie. Kto pouziva zalezitosti typu BT GPS modul k PDA resp. vyladene navigacie, tak vie, ze iPhone treba skutocne natlacit az pod okno auta a kym ine zariadenia dokazu vychytat signal kludne aj polozene pod autoradiom, ci BT modul mozem mat strceny ZA rucnou brzdou, tak iPhonu zacne vadit aj uzsia ulica s parposchodovymi budovami. Mozno to niektori prehanaju ale pravda je taka, ze nejde len o to, ze to lokalizuje ale aj s akou presnostou.

To je teda dovod, pre ktory sa nehrniem do navigovania z iPhone.

juramac trochu prehana, jailbreak moze mat vplyv na vselico, mozno dokonca aj na divne spravanie navigacneho softwaru ale priamy vplyv urcite nie. musi si uvedomit, ze jailbreak este nerovna sa warezenie. Aj ked v poslednej dobe sa o jailbreak zaujimaju prave ludia, ktori maju prvorady zaujem prave v tom. na jailbreak mozem mat plne legitivne dovody ale je to moje vlastne rozhodnutie vratane uvedomenia si vsetkych minusov tejto operacie. cize ak mi nieco nepojde, tak v prvom rade pamatam na to, co som si urobil s telefonom.

Tolko na juramacove poznamky k jailbreaknutiu :-) on vie, co je jailbreak, len ho pausalizuje :-) malokedy si overi, ci ten alebo onen clovek len nie je majitel 2G, ktory proste inu cestu ako jailbreak k tomu pristroju nema. Vie, ze malokto mal chut absolvovat kvoli 2G to, co absolvoval on ale rozhodne trva na tom, ze jeho cesta je najspravnejsia :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

cernakus
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: pát dub 11, 2008 8:16 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od cernakus »

pro porovnání jaké parametry mají externí jednoúčelové GPS přijímače, kouknte na tuto recenzi:

http://navigovat.mobilmania.cz/Testynavigaci/AR.asp?ARI=114335

nalezení pozice 3 metry od okna v paneláku z cold startu ... tohle dokážou jen ty přídavné krabičky, u smartphonů zapomeňte.

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

Tak tak, SiFRIII je proste hodne citliva zalezitost, mam jeden externi BT modul a vim z vlastnich zkusenosti, ze je zcela jedno, kde se v aute nachazel, pokovena a vyhrivana skla vubec nevadila (tam kde Acer N35 se nechytal ani primo na prednim okne, s vyklopenou interni antenou a pridavnou externi, tam mohl byt tenhle externi modul zavreny v supliku pod sedackou a signal byl paradni) :]

Skoda jen, ze tohle neprislo o ctyri dni drive, uz jsem objednal a zaplatil na dealextreme navigaci, tak nejak jsem po dvou letech prestal verit, ze se tohle povede, zivot je holt tvdej ;)).

Mimochodem, uz nekomu prisla licence?
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

bodka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 342
Registrován: pon zář 01, 2008 7:54 am

Re: GPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od bodka »

juramac píše:A k cemu je to dobre? K zesileni signalu? Nevim, ale vetsina lidi s nim problem nema, s vyjimkou nekolika malo silencu s breaknutym ip a cracnutou aplikaci....

skludni hormon Juramac
nemam breaknuty telefon, Navigon mam normalne zakupeny, ale podla teba som sialenec, pretoze skutocne mam problem s GPS?
Patris asi k ludom, co posudzuju veci len zo svojho samostredneho pohladu. Snaz sa pochopit, ze ty a tvoje problemy/neproblemy nie su stredom vesmiru a ze 2 kusy totozneho hardveru sa s rovnakym softverom mozu chovat odlisne.
Ze by zlyhala vystupna kontrola v Cine, alebo ze by pri normovani tolerancie GPS chipu v iP na nieco pozabudli ?
iPhone 3G, 16 GB, verzia 4.0.1 > 3.1.3, JB
iPhone 4, 32 GB, 5.1.1 Orange
iPad Retina 4th, 32GB, wifi, 6.0.

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

No, poslal jsem pet ojro na podporu, uvidime jak to cele dopadne, licence na RCv6 jeste nedorazila, snad to neni podvodnik ;] ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Poslal jsem taky tak jsem zvědav. Známý půjčí Nokiu LD-3W a odpoledne se projedu s Tomtomem.

joysi

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od joysi »

spachal: mal tam aj nejaku demoverziu, takze by to nemal byt podvod ..

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

demoverzi samozrejme mam (i kdyz ted cekam na licenci), jde o to, ze je nutne aby byl funkcni injection primo do os, pak to bude teprve zajimave. Slibuje prelom mesice, tak uvidime :]
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od burr0head »

muzete mi nekdo poradit, jak to mam rozbalit? zkousim podle navodu, jak pres MobileTerminal, tak pres PuTTy,ale nejde mi to..nejaky podrobny popis? - diky :-)

fuckoffs-iPhone:~ root# dpkg -i roqyBT-0.6.0-1.deb
dpkg: error processing roqyBT-0.6.0-1.deb (--install):
cannot access archive: No such file or directory
Errors were encountered while processing:
Naposledy upravil(a) burr0head dne pon zář 21, 2009 12:41 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Popiš, co přesně znamená "os injection".

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

ja som to nakopiroval do private/var/tmp a potom uz len vo WinSCP, ctrl+t a napisal som dpkg -i roqyBT-0.6.0-1.deb EXECUTE, potom som dal REBOOT a hotovo :)
Naposledy upravil(a) dodulo dne pon zář 21, 2009 12:41 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Musíš se přihlásit jako root.

* su root
* heslo
* pak se přepni do adresáře, kde si zkopíroval ten DEB. Spusť v něm ten příkaz dpkg -i ....deb.
* restartuj iPhone

Hotovo.

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

burr0head, rozbaluješ balík, ale nejsi v adresáři, kde máš ten balík :)

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od burr0head »

nejsem zas tak dobrej, nevim jakej mam dat prikaz, tak mi napis pls postup, jak se do toho adresare vubec pres terminal dostanu :-)
diky .-)
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

pouzivas WinSCP? pozri sa na moj predchadzajuci komentar a neverim ze ti to nepojde :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od burr0head »

no protoze mam win7, tak mi to Winscp nefacha pres command, jen PuTTy, a z nej jsem kopiroval svuj problem..

ctrl+t mi nefacha
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Takže přihlásíš se jako root.

Pak podle toho, ka si ten DEB soubor nakopíroval spustíš příkaz cd. Např. pokud ho máš v adresáři /private/var/mobile, tak zadáš cd /private/var/mobile.

Pak teprve spustíš to dpkg

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

OT: ja mam win7 a jede mi vsechno :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od burr0head »

elka - diky, konecne konstruktivni prispevek :-) no jasne "cd..." ,mnojo, stary dobry casy win 95-98..ja uz zapomel, :-)

EDIT:
mno tak uz mi to slo instalnout, ale napodruhy jsem to uz neotevrel...netusi nekdo?
Naposledy upravil(a) burr0head dne pon zář 21, 2009 1:34 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

OT: Kdyby Win 95. To je ještě MS DOS 5.0 :)

A k tématu: už vám někomu přišel licenční kód? Já jen, jak dlouho mám čekat, než začnu být nervozní :)

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

to Spachal: mne sa zda, ze kto podpori BETA verziu tak bude mat Final zadarmo, ci blbost? :) neviem az tak dobre anglicky, no podla tohto vlakna na jeho fore to tak vyzera:

http://www.roqy-bluetooth.net/forum/viewtopic.php?f=6&t=36

a este k tym otazkam, k presnosti GPS v iPhone, iPhone pouziva chip Hammerhead II co je oproti SiRF Star III markantny rozdiel, Hammerhead II sice patri medzi najmensie GPS moduly na svete ( nieco sa mi mary, ze v roku 2007 urcite najmensi GPS chip, teraz neviem ), co ma urcite svoje + avsak medzi jeho plusy rozhodne nepatri presnost.

Este mi napadla jedna vec aj ked mozno zcestna, ale predsa. Ci nie je od vyroby nastavena na tomto GPS chipe staticka navigacia ako jeto napr. na BT module Nokia LD-3W ( LD-4W ma staticku navigaciu uz softverovo vypnutu ) mozno hlupost, ktovie.

taktiez zaujimavy clanok :) http://navigovat.mobilmania.cz/Clanky/AR.asp?ARI=114314
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

>burr0head: ja jsem linej, takze misto terminalu v iPhone pouzivam PuTTY ve WinSCP. Balicek jsem rozbalil, nahral do temp adresare (u me /private/var/tmp, ale je to asi zcela jedno). V iPhone a spustil pres putty prikaz dpkg -i roqyBT-0.6.0-1.deb, instalace probehla a na springboardu se objevila ikona aplikace.

>elka: Co MS-DOS 5, to uz je v MS-DOS 2.0 a castecne i v CP/M napasovanem na souborovy system ;) ..os injection by ve vysledku mel byt stav, ve kterem se externi bt gpska tvari jako ta interni. Simulace serioveho portu je sice pekna, ale mit 'nativni' gps je pro navigacni sw urceny pro iPhone vyhoda :]

>dodulo: ano, tohle autor pise. Sice nepise, kolik chce prispet, ale slibuje, ze tem, kdo ted prispeji, posle finalni verzi zadarmo. Rekl jsem si, ze tech 5euro je 'tak akorat', snad nebude ta finalni verze levnejsi ;) ..

Uz jsem poslal zadost o licenci dvakrat, jednu vcera vecer, druhou po zaplaceni pres paypal ze stejneho mailu jaky mam na PP, stale zadna odpoved. Doufam, ze mi to nekde po ceste nezariznul nejaky spam filter .. Zatim alespon nabijim externi gpsku, uz jsem ji rok nepouzival, toz se tesim, az zase zacne byt uzitecna :]
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

r.a.c.e.k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 326
Registrován: stř pro 05, 2007 10:44 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od r.a.c.e.k »

Ouvej, na tohle jsem cekal a ted je to tady, kdyz uz jsem koupil 3GS :evil: Rozhodne to je skvela zprava, externi chip se da zabudovat na trvalo a telefon se nemusi opalovat primo pod sklem.

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

to Spachal: prisla mi licencia :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

Hlasim take licenci a uspech s pripojenim externi BT GPS!! :D

Obrázek

Jo a opravdu se ta aplikace nema rada moc s wifi, doporucuji vypinat ..
Naposledy upravil(a) spachal dne pát zář 25, 2009 12:29 am, celkem upraveno 1 x.
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Taky mi přišla licence. Akorát že s Tomtomem si to zatím nerozumí. Zkusím ještě navigon.

A asi už vím proč:

The webpage of roqyGPS says: "Remember the beta does NOT inject YET GPS data in the iphone OS. External app are not working with it for the moment. It's for the public release!"

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od burr0head »

co je mi platny, kdyz se mi podarilo odeslat zadost na licenci, tu jsem i dostal, ale nejde mi ten soft uz vubec otevrit...pokazde mi to pri pokusu o otevreni spadne..dela to jeste nekomu? jsem z toho jelinek...
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

milford
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: čtv srp 07, 2008 1:30 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od milford »

Že by nebyl podporován 3.1 ?
Apple iPhone 4S 16GB white - fw 7.0 GM, noJB - krasavec :)
Apple iPhone 3G 8GB black - fw 4.2.1 noJB - v depozitu

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

fw3.1 podporovany ocividne je, ten muj screenshot je z 2G fw3.1 :]. Zkus zkopirovat jeste jednou ten balicek (v6) do iPhone a nainstalovat, tim nic nezkazis ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od burr0head »

to jsem uz delal, 2x, uz jsem i upravoval prava, nekolikrat restartoval a furt nic, proste mi to pokazdy spadne...
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

Nepomuze ani odebrani primo pres Cydii?
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od burr0head »

pockej, to jsem asi nejak nepochopil..jak odebrani pres Cydii?

EDIT: no ja , richtig...odebral pres Cydii a pritom zjistil, ze uz je verze Demo 7..hokus pokus uvidime :)
Naposledy upravil(a) burr0head dne úte zář 22, 2009 5:48 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

Odpovědět