roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Přispěl jsem na betu 2 eura. Mám nárok taky na plnou?

quadroex
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: úte lis 11, 2008 3:45 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od quadroex »

Smazal jsem ti jen tu citaci, když to neumíš sám. Rodný jazyk a gramatika se učí ve škole, v kolébce je nenajdeš. Ať umíš, co umíš, veškerá činnost (pokud nejsi horník nebo kopáč apod.), jde ruku v ruce se správnou gramatikou. A ta je vizitkou každého člověka. Beavers.

Ja prispel tesne pred pulnoci 4 eura, jenom jsem napsal id transakce
a id v aplikaci a ucet s tereho jsem platil.
A on mi poslal licencni klic. RIKAM SUPR CLOVEK
Naposledy upravil(a) quadroex dne úte zář 29, 2009 2:07 pm, celkem upraveno 3 x.
Iphone 2G 3.01 + GPS NAVILOCK

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Beavers »

Raději klobouk nesmekej, ale spíš si ho naraž až přes uši. Tvoje písemné vyjádření obsahuje tolik chyb, že by ses měl spíš stydět. Na toto téma jsem napsal pro takové jako jsi ty tento příspěvek: viewtopic.php?f=11&t=21241 Až budeš mít náladu a trochu času, tak se na to podívej.

filip
Host
Host
Příspěvky: 120
Registrován: stř zář 03, 2008 1:03 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od filip »

Ja som tiez prispel este 27. niekedy vecer ale doteraz som
licencne cislo nedostal. uvidim... dnes som mu poslal mail podla
jeho navodu na jeho fore tak snad pride....
Este neviem ci to u mna bude uspesne lebo mam
GPS modul MSI SF200 a ten tam uvadzany ako podporovany nieje ale precital som tu
uz zopar modulov ktore nema ako podporovane a funguju.
tak som zvedavy...
iPhone 4 16GB, fw 5.0.1, orange SK
MacBook PRO 2,4 GHz Intel Core 2 Duo, OSX 10.7

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od parmin »

Tak jsem pročetl celé toto téma a také část fóra na stránkách autora aplikace. Momentálně jsem ve stavu euforie, tahle zpráva je pro mě osobně největším krokem dopředu za poslední poměrně dost dlouhý čas.
Jen jedna drobnost pro případné zájemce - tím, že použijete aplikaci na spárování s exterím GPS modulem se přpravíte o možnost spárovat přes bluetooth telefon s čímkoliv jiným. Takže jestli používáte v autě BT handsfree, tak si budete muset vybrat: buď navigace nebo BT...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

To je přesně ten důvod, kvůli kterému jsem tuhle variantu nakonec zavrhnul... Takže si počkám na holder od TT :|, stejně potřebuji řešit i nové HF.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

Tak jsem to vyzkousel s Navigonem, pouze vych. Evropa za 50ecek, plne funkcni, spokojenost (teda az na to, ze tam neni mapa Helmutova, ale to za dalsich 50 nestoji ;] ..). TomTom nebo iGo by se mi asi libily jako navigace vice, ale zase cena je uz znatelne vyssi :/ ..

Celkove tedy plna spokojenost, aplikaci jsem zkousel uz od beta6, daroval jsem 5euro jeste nez jsem nevedel, kolik to bude stat (ocekaval jsem tak 10-15e). Jen trochu zamrzelo to, ze jsem tri dny pred tim objednal hw navigaci, uz jsem nedoufal, ze prijde. A aby te skodolibosti nebylo malo, prisla dnes ;)) ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

tak musim uznat Navigon+externy modul Nokia LD-4W = nadhera! skusal som tuto navigaciu na "peso" co by mal byt zatazkavaci test pre navi :), ked som siel rovno a zrazu som zmenil smer o 180° Navigon zareagoval otocenim mapy asi po 4 metroch, co je fakt pecka :) pri vstavanom GPS to bolo o hodne viac, proste neda sa to s prestnostou ani len porovnavat :), predtym navigacia na "peso" ukazovala vzdy 0 km za hodinu, pri pouziti RoqyGPS s externym modulom mi v aplikaci pekne ukazuje aj 1km/h ( samozreme, ze LD-4W ma od vyroby vypnutu staticku navigaciu ) tolko zatial moje poznatky :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Včera mi přišel kód. Dnes jsem krátce zkoušel na svém 2G Tomtom s modulem LD-3W a jsem docela zklamán. Opožďoval se úplně stejně jako iPhone 3G na předním skle. A protože roqyBT je dle mého názoru v tomto nevinně, napadají mě tři možnosti:

* buď za to můžou upravené datové podklady z Windows Mobile a v ostré verzi to pojede plynule
* nebo za to může instalace do PWN složky (z toho důvodu, že při instalaci upravené evrze mi ji vždycky iTunes smazaly - nechápu proč)
* a ještě mě napadá, že by za to mohly zapnuté lokalizační služby (což si odpoledne ověřím)

Zkoušel už někdo taky Tomtom s podobným výsledkem?

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

Šmarjá pano, už to tady bylo tolikrát... Stabilně zpožděná poloha šipky v navigaci a rozdíl signálu iPhone/externí modul je nesmysl. Má to vliv na úplně jiné věci. Navigon a přesná poloha šipky kdykoliv, TomTom, Sygic a zpoždění 10-30 m, to vše zkoušeno na 3G a 3GS, několikrát na stejném přístroji, jak to vysvětlíš? Určitě ne použitím externího modulu versus čip iPhonu... Prostě to zkus s Navigonem a uvidíš rozdíl, TomTom dokud nebude ve finální verzi, tak se můžeme akorát dohadovat, zatím to vypadá na to, že to TT nezvládl tak jako Navigon (a proč naprosto stejné mapy jako jsou ve WM nebo PNA fungují v iGO, ve všech možných kombinacích a verzích bez jakékoliv změny ve zpoždění???). A ve WM měly a mají taky navigace různá zpoždění.
Naposledy upravil(a) Golf dne stř zář 30, 2009 6:31 am, celkem upraveno 1 x.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Ale já nechci Navigon. Jsem zvyklý na Tomtom, což je nejen podle mě, ale i podle testů nejlepší navigační software současnosti. A o zpožďování WM nic nevím, protože když dám vedle sebe svůj Pocket Loox s TomTomem a iPhone s Tomtomem, Loox jede naprosto plynule, zatáčí, když zatáčím já, kdežto iPhone zatáčí, až jsem za zatáčkou. Nicméně hlasové povely přicházejí včas, což by napovídalo tomu, že problém je v mapových podkladech. No jsem zvědav na ostrou verzi Česka (osobní kletba: krucinál, kdy už to konečně vydají? :-).

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

OT: hodně lidí se s tebou bude hádat a klepat si na čelo (TT a nejlepší navigace?). Mimo iPhona ji ale, zatím, za jednu z nejlepších považuji i já :wink:
Jinak, když se tak bráníš čemukoliv jinému, tak jinou volbu asi mít nebudeš... Ale pokud bys měl možnost vyzkoušet i jiné navigace, tak zjistíš velké rozdíly, které ale za vlastně stejných podmínek jsou hodně rozdílné v tom zde zmiňovaném zpoždění. Prostě Navigon to asi udělal pro iP lépe.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Navigon je jistě fajn, ale neumí spoustu věcí, které zvládá Tomtom. Např. proč si nemůžu naplánovat trasu v klidu doma bez GPS (nebo vytvořit itinerář)? Nebo proč nemůžu navigovat na souřadnice?

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

Tak ti nevím, ale naplánovat trasu Navigonem bez signálu GPS nešlo pouze v té úplně první verzi... A buď jsem něco přehlédl, nebo v iPhonu neumí TT taky souřadnice (možnost obejít to jde, ale vzhledem k padání TT při výběru z kontaktů je na tom Navigon i líp).
Ale admini nás za tohle odsud brzo vyženou :roll:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

Podle fora na Roqyho webu se proste TomTom zpozduje, dela to pry asi vsem. Ja to vyzkousene nemam, kupovat si TT nebuudu a krast se mi ho na vyzkouseni opravdu nechce ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Tak odpoledne jsem s roqyBT zkoušel iGo a výsledek byl o něco lepší, ale do dokonalosti to má daleko. Na křižovatce odbočím a šipka zůstane na místě a teprve až po odbočení přiskočí. Něco je asi špatně. Při vypnutí polohových služeb se mi roqyBT vůbec nepřipojilo k Nokii.

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

jojo, to zapnuti polohovacich sluzeb je nutne, o tom se uz na EN foru psalo. Ja s Navigonem nemam problem, nezasekava se to nikde (2G fw3.1, i-trek 339)
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

Rumsound
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: ned kvě 04, 2008 4:59 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Rumsound »

Funguje to zdanlive pekne, ale mam drobny problem...kdyz dam v Roqy "disconnect", uplne se na 3G zblazni Polohove sluzby a proste prestanou fungovat. Maps me nelokalizuji, o ostatnich apps nemluve. Vyresit to lze vypnutim Roqy v SBSettings->MobileSubstrate Addons - ale je to ponekud nepohodlne...nevi nekdo co se tam deje a jestli to nejde resit nejak jinak? Nebo jsem jedinej a vsem to chodi dobre? Jinymi slovy nefunguje transparentne prechod mezi externi gps a interni...diky za postrehy a rady :)
iPhone 4 16GB iOS 6.1 no JB
iPhone 3G 8GB Black iOS 4.2 no JB
iPhone 1st Gen 8GB fw3.1.3 - JB by Pwnage Tool
iPad2 16GB wifi iOS 6.1 no JB
MacPro 2xQuadCore 2,4 GHz - 18GB RAM, OSX 10.8.2
MacBookPro 13, Mid 2012, OSX 10.8.2

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

ano je to tak ako hovoris, robi to aj mne a musim to prepinat aj ja cez SBSettings avsak podla prispevkov na Roqyho fore, uz na tom pracuje a tento nedostatok alebo ak chcete bug by mal byt odstraneny v nasledujucej verzii :wink:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

filip
Host
Host
Příspěvky: 120
Registrován: stř zář 03, 2008 1:03 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od filip »

tak aj ja som sa konene po troch dnoch dopracoval k tomu ze mi prislo seriove cislo.
mal som moznost odskusat v aute igo a navigon a sobidvomi som
velmi spokojny. funguje to super. aspon na cas mam vyriesenu navi kedze som
jeden z tych nestastnych komu prestalo fungovat interne GPS.
iPhone 4 16GB, fw 5.0.1, orange SK
MacBook PRO 2,4 GHz Intel Core 2 Duo, OSX 10.7

zandom07

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od zandom07 »

Mohu potvrdit plnou funkčnost bluetooth GPS navigace Nokia LD-3W na mém iPhonu 2G a aplikaci TomTom. Naprosto plná funkčnost!

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Chceš nám tvrdit, že se ti Tomtom nezpožďuje? To bych chtěl vicět :)

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

Mmch, jen kvuli me zvedavosti, ten TomTom se zpozduje jen u externich GPSek, nebo i ve 3G/3GS iPhonech s interni? :]
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Testováno na 3G i na 2G s externí s víceméně podobným úspěchem. S externí GPS je pohyb plynulejší, ale šipka se zpožďuje a při odbočování se připojí a odbočí tak do 3 5 sekund, vetšinou až po odbočení.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

spachal > zpoždění s interní GPS i na 3GS cca 10-15m, kvalita signálu je oproti zde na fóru nešťastným jedincům velice dobrá (ale čas od času výpadek je)
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od spachal »

No tech 15m zpozdeni, to je asi to, o cem se zminuji lide, co pouzivaji externi GPS s TomTom. Takze na vine neni asi GPSka, ale primo software, je to tak? Idealni by bylo, kdyby to nekdo vyzkousel s obema GPSkami, jak externi, tak interni, pak by bylo asi jasno.
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Ale vždyť někde výše píšu, že jsem to zkoušel jak na svém 2G s externí GPS přes roqyBT, tak s manželčiným 3G s interní GPS na (předním skle). Obojí stejné zpoždění. Ale externí GPS jela plynuleji při pohybu vozu.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od parmin »

Nemáte někdo odzkoušenou funkčnost aplikace Geocaching při použití externího GPS modulu a RoqyGPS? Na EN fóru jsem našel možná desítky kompatibilních aplikací, ale tato (podle mého názoru poměrně známá a rozšířená) mezi nimi není.
Děkuji
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

Jenom možná pro úplnost "žebříček zpoždění" navigací pro iP:

1. Navigon (téměř žádné)
2. iGO (oproti Navigonu trochu je malinko opožěný, ojediněle sem tam i víc)
3. TomTom (celkem citelné těch 10 - 15 m)
4. Sygic (ten to má ještě včetně nepravidelného couvání šipky, ale je nová verze 7.71.4 a tu jsem nezkoušel)

Je mi jasné, že se asi ozve pár "spokojených" jedinců, kteří budou tvrdit opak. S každou z těchto navigací (krom Sygicu, tam jsem vydržel den) jsem jezdil denodenně minimálně týden, a to na jak na 3G tak 3GS, s interním GPS.
A padl tu někde i názor jezdit s TT ve 2D (což mi přijde celkem ulítlé), že prý tam to zpoždění není (prdlačku, je i tam, menší, ale je)
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od dodulo »

to parmin: Geocaching app funguje na jednicku :), s pouzitim GPS Nokia LD-4W pri funkcii naviguj do skryse a zobrazeni kompasu mi odratava vzdialenost ku keske pekne po jednom metri, pri pouziti interneho GPS to skakalo aj po viac ako 10 m, mal som pozicany nokiacky BT modul a vyzera, ze si ho idem zaobstarat :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Adlo
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: pát zář 25, 2009 1:10 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Adlo »

Když je spojený GPS přijímač s telefonem, tak nejde spustit iGO. Naběhne pouze úvodní obrazovka a pak už se nic neděje. Kdyz odpojím GPS, tak iGo naběhne. Setkal se s tímto jevem někdo?

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Tak jsem včera vyzkoušel tolik vychvalovaný Navigon ve spojení s roqy a je to sice podstatně lepší, než TomTom a iGo, ale v zatáčkách taky čeká teprve, až odbočím, tak vám nevím...

7luke.com

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od 7luke.com »

já používám Navigona na 3G / 3GS s interním GPS a zatáčky (táhlé i 90°) sedí.... musím zaklepat, ťuk ťuk

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od parmin »

dodulo: díky za odpověď, po přečtení Tvého příspěvku jsem vše naistaloval a chodí to výborně!

jinak k výše uvedeným postům - mně Navigon chodí a ukazuje přesně. Nemám srovnání s ničím jiným, takže mohu jen takto suše konstatovat, že nemám problém.

Myslím, že hodně záleží na tom, jaký modul používáte a zda spojení něco neruší. Doboručuje se vypnout v telefonu wifi!!!

EDIT:

POZOR!!! Jedno malé upozornění!!!

Po naistalování aplikace přestane fungovat lokalizace založená na GPRS (pro majitele 2G docela problém...). Řešením je vypnout roqyGPS přes Sbsettings. Snad to někomu pomůže.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

Adlo, já mám stejný problém. iGo mi zůstane viset na úvodní obrazovce.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Golf »

Mě to taky dělalo, pak se to nějak uklidnilo a teď nenaskočí jen někdy, tedy i s interním GPS. Čím to ale je netuším.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Adlo
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: pát zář 25, 2009 1:10 pm

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od Adlo »

Tento problém je zmíněn i na stránkach roqy, ale nikdo nepsal možnou příčinu. Teď jsem tam ale už tři nekoukal. tak nevím. Škoda.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od parmin »

Jedna drobnost mi trochu kazí jinka velikou radost. Při zamčení telefonu a následném odemčení přestane ukazovat polohu. Je potřeba modul odpojit, aplikaci ukončit a modul znovu připojit... trochu pruda...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od elka »

A ví o tom Roqy? Když tak to napiš do fóra, pokud to tam není.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: roqyGPS sloboda pre vsetkych!

Příspěvek od parmin »

Nevím, jestli o tom Roqy ví, ale na jeho fóru je řada uživatelů se stejným bugem, takže snad ano. A snad to také autor čte a v něktré z dalších verzí to napraví.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Odpovědět