Srovnávací tabulka navigací pro iP [** již neplatné téma **]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
kmarty
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 159
Registrován: pát úno 04, 2011 8:54 pm

Re: Srovnávací tabulka, vlastnosti a možnosti navigací pro i

Příspěvek od kmarty »

Chjo. Je super ze si udelal copy&paste postu z predchozi stranky (vcetne tech vseobecne znamych screenshotu), ale odpoved na moji otazku to stejne nedalo.
Jestli si mne tim dvoustrankovym postem chtel poslat na topic, ktery na trech strankach resi hlavne hlasy Elisky a Lisky a tudiz je to topic od zbezneho pohledu o necem jinem, tak to mi taky moc nepomohlo.

Pokud si moji otazku prehledl, slo o tohle:
Proto by mne zajimalo jestli v Tomtomu pro iPhone existuje v "Zmenit predvolby" -> "Sprava BZ" polozka "Upozornit na BZ".
Coz resi (a vzdy resilo - i na PNA) i radary s upozornenim.

Nicmene souhlasim ze topic o prehlednem srovnani, ktery neni ani prehledny ani presny a plny slov "asi" a "mozna"*, je k nicemu.
Je teda pravda, ze pokracovat by se v tomhle melo nekde v TT-specific topiku. Tomuhle to totiz moc neprida (ale ani neubere).

*) Dobre, neaktualni. Ale v konecnem dusledku je to totez.
Naposledy upravil(a) kmarty dne pon bře 21, 2011 10:47 am, celkem upraveno 1 x.
MBP 15" 2.66GHz, 8GB RAM, GF9600M GT
iP4 16GB

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Srovnávací tabulka, vlastnosti a možnosti navigací pro i

Příspěvek od Golf »

Ještě jednou si dovolím citovat: všechny navigace pro iPhone jsou ořezané verze z PNA a WM.

Pokud to nejde s radary, tak to naprosto logicky nejde s ničím, s žádnými jinými POI, takže tahle funkce (upozornit na body zájmu) v iP není (pouze zobrazit).

A tohle není pouze o Liškovi či Elišce, ani zběžně, a nebo tohle není k tématu?
viewtopic.php?p=205044#p205044
viewtopic.php?p=380909#p380909

A pokud někde jinde najdeš víc informací, tak to zkus tam....................... A ty "profláklý" screeny, ty jsou moje, nepřevzatý (spíš jsem je viděl sebrané tady a dané jinam), včetně viditelných úprav oproti originálu.
"Asi" a "možná" - pokud to nemám sám ověřené (pouze ze zmínek v diskusích), tak to tam nebudu uvádět jako hotovou věc. A zkoušet naprosto všechno, to je opravdu zcestná představa (kolik si myslíš, že se mi ozvalo lidí, že je to tak či onak, že to mají ověřené? téměř nikdo... a apelů na to sem dával dost).

Kritiku (konstruktivní) jsem schopen naprosto přijmout, ale vodit někoho za ručičku, jenom protože přemýšlet a číst asi bolí, to po mě nikdo nemůže chtít.
Naposledy upravil(a) Golf dne pon bře 21, 2011 11:05 am, celkem upraveno 1 x.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

kmarty
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 159
Registrován: pát úno 04, 2011 8:54 pm

Re: Srovnávací tabulka, vlastnosti a možnosti navigací pro i

Příspěvek od kmarty »

Chapu.
Pak ale pochop i mne, ze se ohradim kdyz na mne tak vyjedes.
S temi screenshoty je to tak, ze jak ty oficialni na iTunes, tak ty ruzne okopirovane na netu (kde to kazdy kopci proti kazdymu), tak bohuzel ty tvoje, vsechny ukazuji stale totez. Z menu maximalne tu prvni stranku a tim to hasne.
OK, nic, pokracovani vedle :-).

P.S.: Kdyz si tu aroganci odpustis, tak mozna budes asi i fajn clovek.
MBP 15" 2.66GHz, 8GB RAM, GF9600M GT
iP4 16GB

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Srovnávací tabulka, vlastnosti a možnosti navigací pro i

Příspěvek od Golf »

Pokud si někdy uvědomíš naprostou zbytečnost celé řady dotazů (na několikrát zmiňované skutečnosti, plno návodů, kolikrát jsou i téměř "před nosem") a jiných kravin, tak to možná arogancí přestaneš nazývat...

Mimochodem, moje odpověď už byla přímo pod tím Tvým dotazem, cituji:
....jakákoliv možnost nastavení (zapnout/vypnout, předvolba vzdálenosti upozornění) tady není...

No nic, jedeme dál :beer:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Sp4rh4wk

Re: Srovnávací tabulka, vlastnosti a možnosti navigací pro i

Příspěvek od Sp4rh4wk »

Tak a ja si dovolim dotaz, protoze srovnani navigaci v prvnim postu je nekdy z roku 2009.. tak bych se rad zeptal, jaka je momentalne dle vaseho nazoru nejlepsi navigace... potrebuji hlavne CR, nic moc jineho neni potreba... byl bych rad, pokud by navigace zvladala cisla popisne apod...

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Srovnávací tabulka, vlastnosti a možnosti navigací pro i

Příspěvek od Golf »

Když se koukneš úplně dolů, pod ten post z roku 2009, tak tam najdeš tohle:
Naposledy upravil Golf dne pon led 24, 2011 11:13 am, celkově upraveno 62x
Takže vcelku aktuální, update s doplněním o Dynavix přpravuji....

Navigaci pouze s CZ mapou můžeš mít pouze od zmíněného Dynavixu nebo iGO, TomTom ve verzi Eastern Europe je také řešení, není to zase tak obrovské (ale nedá se to rozdělit a odmazat), pak je ještě možnost Navigon s východní Evropou a odmazat vše mimo ČR (bude zhruba stejně velké jako kompletní TT s EE). S čísly si asi nejlíp poradí Navigon a pak Dynavix, ale výběr je stejně na každém, každý doporučí něco jiného...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Srovnávací tabulka, vlastnosti a možnosti navigací pro i

Příspěvek od ls8 »

Diskuze o výběru nejlepší navigace viz viewtopic.php?f=119&t=20758.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Sonaaa

Re: Srovnávací tabulka, vlastnosti a možnosti navigací pro i

Příspěvek od Sonaaa »

nejde mi otevřít tabulka??? Prosím poraďte..

camper
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 27, 2011 9:34 pm

Re: Srovnávací tabulka, vlastnosti a možnosti navigací pro i

Příspěvek od camper »

Ahoj, nevíte jestli se dá sehnat do iP navigace, kde se dá nastavit podjezdná výška? Díky.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Srovnávací tabulka, vlastnosti a možnosti navigací pro i

Příspěvek od Golf »

Umí to určitě iGO, ale ne v základu. Musí se tam dohrát ve správném formátu, něco jako radary, ale je to databáze těch podjezdů. Jedině se možná zeptat na fóru o iGO…
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

susman
Host
Host
Příspěvky: 113
Registrován: sob led 16, 2010 2:15 pm

Re: Srovnávací tabulka, vlastnosti a možnosti navigací pro i

Příspěvek od susman »

Určitě to umí v základu Copilot Truck (verze pro kamiony) ale ta cena :-(
http://itunes.apple.com/cz/app/copilot- ... 01277?mt=8
iPhone 6s+ iPad mini 2

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Srovnávací tabulka, vlastnosti a možnosti navigací pro i

Příspěvek od shotik »

Nezkousel nekdo Falk navigator plus? Je ted za docela peknou cenu cela evropa . Jen me zajima jak moc dobry to ma pokryti a jak to vubec funguje_.)

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

Odpovědět