Srovnávací tabulka navigací pro iP [** již neplatné téma **]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Srovnávací tabulka navigací pro iP [** již neplatné téma **]

Příspěvek od Golf »

SROVNÁVACÍ TABULKY NAVIGACÍ, MOŽNOST ÚPRAV, JEJICH STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA A VYSVĚTLENÍ PÁR POJMŮ

Vzhledem k neaktuálnosti (ani ne tak tabulek, jako spíš v dalších možnostech, které se v posledním cca půl roce objevily) jsem začal tvořit nový text.

Pokud mě to především čas dovolí, tak to celé uvedu znovu v život. Nejde ale jen o čas, jde i o to, pokud mě to tady několik jedinců příliš neotráví...
Naposledy upravil(a) Golf dne úte srp 16, 2011 8:56 am, celkem upraveno 63 x.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: Porovnání navigačního sw iPhonu

Příspěvek od tvosi »

myslim, ze vytvoreni tohohle tematu byl dobry napad ;-) ja osobne se priklanim k navigonu, navigace neni bezchybna, nekdy se mi i stane ze hlasi docela matouci povely ale jinak je rychla, a prevazne naviguje spravne...mapove podklady jsou aktualni, dokonce v Praze-Radotin, kde je docasne(uz asi pul roku) snizeni na 30km/h, je zanesene v mapovych podkladech..Lze navigovat pres prujezdne body...takze za me rozhodne NAVIGON
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Porovnání navigačního sw iPhonu

Příspěvek od Golf »

Mám vypozorovaný (hroznej výraz :wink: ), že ty matoucí povely hlásí Navigon především těsně před tím, než ztratí signál. Ale to je problém GPS a iP, s tím nic neuděláme, dokud nebude v iP rozumný chip nebo opravená ta záhadná chyba, anebo spásný držák od TT :|
Naposledy upravil(a) Golf dne úte zář 22, 2009 9:15 am, celkem upraveno 1 x.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

mathas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 118
Registrován: ned úno 08, 2009 11:31 pm

Re: Porovnání navigačního sw iPhonu

Příspěvek od mathas »

Má přímo v sobě nějaká navigace ovládání hudebního přehrávače?

Krtko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 397
Registrován: úte zář 02, 2008 10:37 am

Re: Porovnání navigačního sw iPhonu

Příspěvek od Krtko »

ak myslíš niečo také, že by si priamo z navigácie vedel prepínať medzi pesničkami alebo niečo podobné...tak to nemá žiadna navigácia zatiaľ.

pb318
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pon lis 10, 2008 10:51 am

Re: Porovnání navigačního sw iPhonu

Příspěvek od pb318 »

keď si pustíš hudbu a potom navigáciu, tak sa to dá ovládať nasledovne: pri dojkliku na home tlačítko sa Ti objaví také mini menu nad navigáciou, kde je skladba vzad, pauza/play a skladba vpred.

snorchl

Re: Porovnání navigačního sw iPhonu

Příspěvek od snorchl »

No docela dobre srovnani navigaci pro IPhone je zde

http://www.pocketgpsworld.com/iphone-na ... xr5133.php

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Porovnání navigačního sw iPhonu

Příspěvek od Golf »

Zajímavá tabulka, akorát jsem tam už našel i nepřesnosti...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

kolumbus120

Re: Porovnání navigačního sw iPhonu

Příspěvek od kolumbus120 »

Vsetko je to pekne (aj ta tabulka), ale ma niekto viac osobnych skusenosti? Ja mam obydva, (Sygic aj Navigon), ale neviem sa rozhodnut kt. si mam kupit. Navigon ma podla mna novsie mapy (aspon co sa Slovenska tyka) a pokial ma dobry signal mam pocit ze lepsie zobrazuje ak. poziciu (Sygic ako keby bol viac pozadu, nestihal zobrazovat tak presne ak. poziciu, priklad: presiel som krizovatku a zobrazoval to tak ako keby som prave k nej prisiel, opozdenie takych 60-100 m), Sygic sa mi zase paci viac co sa tyka softwaru - viac moznosti nastaveni.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Porovnání navigačního sw iPhonu

Příspěvek od Golf »

Na to ti každý asi odpoví trochu jinak... Ale dá se říct, že sis i odpověděl sám, navigace má navigovat a být jednoduchá na ovládání, co je platné přehršle nastavení (kvůli kterému si rozbiješ čumák, když to budeš dělat za jízdy) a "záznam" toho, kde jsi projel před pěti, šesti vteřinama :lol:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

bohem
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 172
Registrován: čtv led 01, 2009 9:31 pm

Re: Porovnání navigačního sw iPhonu

Příspěvek od bohem »

Zkoušel jsem Navigon a iGo tady můj subjektivní "výsledek":
- do iGO jsem si přidal hlas čiča - hantec, hlášky jako: solíš to moc rychle, hoď levingston a pak to hrň štyry kilometry rovně, popř. mazé do leva, doklapals do cíle, nebo signál džípíesky je v kopru - pobaví.

Jinak porovnání navigací ze všech možných pro a proti je všude na netu dost tak zde napíšu tedy jen pár subjektivních postřehů:

- iGO na stejné testovací trase spotřeba 40% baterie -Navigon 32% baterie
- iGO navigace (na mapě) se chvílema pozdí oproti realu - Navigon bez chyby -přesně podle realu
- iGO naběhnutí navigace zhruba 1x pomalejší než Navigon
- iGO chycení signálu gps zhruba do 30 vteřin - Navigon nimimálně 1x rychleji
- IGO chytil signál GPS někdy z problémem a s čekáním oproti tomu Navigon na stejném místě signál hned a bez problému
- iGO možnost rozkliku údajů o cestě (čas do cíle atd.) Navigon až po upgrade, ale ani teď mi to moc nevadilo, zase oproti iGO hezky zobrazuje následující město v horním pruhu, rychlost nad horním pruhem též). Docela mi to "minimalistické" prostředí Navigonu se "střízlivým" ale graficky moc pěkným zobrazením map vyhovuje.

Zkoušel jsem je společně ještě na dalších cestách, spustil jsem iGO a čekání na signál a pak -nic, spustil jsem Navigon a signál hned. Takže když jsem potřeboval opravdu rychle navigovat sáhl jsem rovnou po Navigonu.

Závěrem:
používat budu Navigon je pro mě i nezávisle podle lidí, kteří se mnou zkouškovou jízdu absolvovali lepší, lepší mapy, prostředí, grafika i přesnost a za nedlouho s plánovaným upgrade se srovná vše ostatní. Ještě jeden bonus pro Navigon -možnost na úvodní obrazovce na 1 tapnutí: "Vem mě domů" mne baví. Rychlé a elegantní. iGO si nechám s hantecem "na někdy" pro pobavení a nebo jako rezervu kdyby Navigon "šel do kopru".-)
v práci samé Windows - díky za ně .-) práce je a bude stále dost .-), doma samé Macintoshe: "díky za ně -pohodička, klid .-)"

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Porovnání navigačního sw iPhonu

Příspěvek od Golf »

Jak je vidět, dost podobné zkušenosti jako u mě... Škoda že se nedá vyzkoušet díky absenci map ještě TomTom, vypadá nadějně, tak uvidíme...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: Porovnání navigačního sw iPhonu

Příspěvek od tvosi »

u nas se vyzkouset neda, ale v nemecku ano...tam sem byl ted na vylete :wink: na hranice sem jel s navigonem a byl v pohode, signal chytil behem chvilicky...od hranic s tomtomem a taky docela pohoda...vyhovuji mi hlasove pokyny vice nez u navigonu a moznost vybrat si, zda chci pouzivat muzsky nebo zensky hlas je dobre...menu je prehledne..jinak tomtom bych srovnal kvalitou s navigonem...myslim, ze lide, kteri maji navigon nemuseji nic menit...Me osobne sedi oba dva...jen me mrzi to rozdeleni evropy u TT, doufam ze bude i celoevropska verze, protoze casto jezdime do nemecka, rakouska, holandska, italie a menit na hranicich by bylo pomerne otravne
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

RazR08
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 346
Registrován: ned úno 08, 2009 12:45 pm

Re: Porovnání navigačního sw iPhonu

Příspěvek od RazR08 »

tak kratko:
SYGIC: trochu oneskoreny a najlepsie moznosti nastavenia
iGO: taktiez trochu oneskoreny, solidne nastavenia
NAVIGON: najmenej oneskoreny, biedne nastavenia, biedny ZOOM

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Srovnání navigací pro iPhone

Příspěvek od Golf »

Edit: všechny informace jsem aktualizoval a přesunul do prvního příspěvku, je to tam všechno pěkně pohromadě :wink:
Naposledy upravil(a) Golf dne úte zář 22, 2009 8:56 am, celkem upraveno 4 x.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

burina
Host
Host
Příspěvky: 50
Registrován: úte zář 01, 2009 12:41 pm

Re: Srovnání navigací pro iPhone

Příspěvek od burina »

Moc hezké srovnání. dík.

Jen ještě takový malý dotaz, lze nějak dostat do Navigonu 1.2 ( radary ) ze stránek POI.cz bez Jailbreku ?

A zda je nějaký rozdíl v přesnosti navigace ( NAVIGONu ) na iPhonu s Jailbreaku a iPhonu bez Jailbreaku ? V některých diskuzích na tuto otázku se odpovědi různí. A podle popisu Ty jsi měl možnost srovnání iPhonu s Jailbreakem a i bez něj.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Srovnání navigací pro iPhone

Příspěvek od Golf »

Dostat ty tam radary by bylo příjemný, ale pokud zatím vím, tak to asi nikdo neumí ani s JB (a určitě bych to tam zmínil :wink: ). Rozdíl v přesnosti Navigon s JB/bez jsem nezaznamenal...

Edit: ještě k těm radarům... Na poi.cz jsou rozděleny do čtyřech kategorií - stacionární, mobilní, úsekové a v semaforech. Navigon i TomTom mají ty své radary "integrované", jsou tam vlastně jen ty pevné (částečně asi i ty úsekové či semaforové), takže je to jenom jedna kategorie. Ono není problém si ty čtyři u poi.cz sloučit v jeden soubor, ale to pak postrádá smysl (pokud by se i někomu to tam podařilo nacpat). Upozornění jedním způsobem - např. pozor radar - by pak bylo i u těch mobilních, ale to by např. v Praze radary hlásilo na každém druhém rohu, takže schizofrenie. U iGo to pak ale funguje tak, že jsou jednotlivé kategorie odlišeny jak ikonou, tak akusticky (mobilní radar, úsekový radar....). Takže u těch mobilních je člověk upozorněn vlastně pouze na to, že se tam může měřit, ne že se tam měří.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

paia
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: čtv črc 09, 2009 9:37 pm

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od paia »

Nemají být aktualizace pro Navigon pořád zdarma? Alespoň takovýto text jsem si četl na stránkách Navigonu, když jsem si ho objednával.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od Golf »

Na stránkách Navigonu je pouze toto lakonické sdělení - "V současné době jsou k dispozici nejnovější NAVTEQ mapy. Otázky týkající se aktualizace map budou zodpovězeny později" - nevím sám, na kolik je to pravda, protože na jednom místě jsem změnu k lepšímu v mapě zaznamenal.
Update vlastního softwaru proběhl, tuším, dvakrát. Samozřejmě bezplatně. Co bude dál ale nikdo neví, názory se různí, běžně k jejich navigacím je podpora dva roky, takže uvidíme...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

mischo

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od mischo »

to bohem: ako si tam dostal tie hlasky cica hantec? Na nete som ich nasiel vo formate .ogg, ale ked som pozrel do cez winscp do zlozky igo myway.app, tak som nikde nenasiel zlozky s takymi subormi

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od rony »

vyborna praca. dajte to ako vyvesku v tejto sekcii.

mischo: vbehni do temy Pitva IGO, tam sa pytaj :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od Golf »

Jo, klidně to tam dejte...
Jinak jsem tam pár věcí doplnil (pro větší provázanost i odkazy na jednotlivé diskuse o jednotlivých značkách) a něco málo zaktualizoval :wink:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od JackieTran »

mohu se zeptat?je to mozna hloupa otazka,ale stejne ja to potrebuju vedet..
Jestli kdyz spoustim ty aplikace(TomTom,iGo,Navigon ATD..)je to placene pak?

ivane

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od ivane »

Nie, nic neplatis/nedoplacas. Uz proste fungujes :) .

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od Golf »

Doplněno o poslední verze sw a hlavně přibyl další zajímavý přírůstek - Ndrive... Funkcemi má, myslím, opravdu co nabídnout (navigace na PSČ, zoom nejen ? ale i úhel pohledu...), grafikou a hlavně zpožděním je na tom lépe než TT, stejné mapy TA a za verzi CZ/PL/SK 39,99 Eur (asi ale jen zaváděcí cena)
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

kolumbus120

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od kolumbus120 »

Golf píše:Doplněno o poslední verze sw a hlavně přibyl další zajímavý přírůstek - Ndrive... Funkcemi má, myslím, opravdu co nabídnout (navigace na PSČ, zoom nejen ? ale i úhel pohledu...), grafikou a hlavně zpožděním je na tom lépe než TT, stejné mapy TA a za verzi CZ/PL/SK 39,99 Eur (asi ale jen zaváděcí cena)



Golf, prosím ťa možeš doplniť o ktorej konkrétnej navigáciii hovoríš?
Vďaka

Harrison
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 330
Registrován: úte čer 10, 2008 3:29 pm

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od Harrison »

Jedna sa o toto:

Kód: Vybrat vše

http://appshopper.com/navigation/ndrive-polandczech-republicslovakia

musim povedat, ze to vyzera velmi zaujimavo, skoda ze som este nenasiel na webe ziadne testy tejto navigacie...
    iPhone HW: iPhone2G(8GB), iPhone3G(8GB), iPhone5S (32GB), iPhone6 (64GB)
    Mac HW: MacBook Pro Retina (late 2013, 8GB, 256GB SSD)
    Ostatne: Apple Watch 1st gen., AppleTV 4th gen., Airport Extreme

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od cicolably »

Harrison a kolumbus120
ja neviem bud navštíviť očneho alebo psychiatra (poruchy čítania)
tu prvá strana , posledna predstavena navigacia je o čom a aka ????
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

kolumbus120

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od kolumbus120 »

Cicolaby.
Viem citat, len necitam vsetko co uz som predtym cital a nemusim si vsetko pamatat. Je to tak vela spomenut ze ide o Navigon? (aspon ten bol posledny spominany.

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od cicolably »

no neviem neviem :D už aj v tom odkaze čo si dal "golfova veta" je napísane

Doplněno o poslední verze sw a hlavně přibyl další zajímavý přírůstek - Ndrive

čiže ide o NDRIVE
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

Harrison
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 330
Registrován: úte čer 10, 2008 3:29 pm

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od Harrison »

Klidek, klidek. Ja tiez viem citat a reagoval som na kolumbusovu otazku, OK?
Samozrejme som videl, ze to bolo uz pridane do 1.prispevku. :roll:
    iPhone HW: iPhone2G(8GB), iPhone3G(8GB), iPhone5S (32GB), iPhone6 (64GB)
    Mac HW: MacBook Pro Retina (late 2013, 8GB, 256GB SSD)
    Ostatne: Apple Watch 1st gen., AppleTV 4th gen., Airport Extreme

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od Golf »

No abych to uvedl na pravou míru, ta moje upozornění zde se opravdu týkají první stránky a toho úplně prvního postu, který pravidelně upravuji a doplňuji. Doplnil jsem tam poslední verzi Sygicu ve verzi xxxxx.4 a hlavně základní popis a screeny NDrive navigace, detaily prvních postřehů s fungováním jsou zde
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

dyndym
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: čtv lis 29, 2007 8:50 pm

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od dyndym »

Golf: opravdu skvělá práce, děkuji. Nejvíc se mě tak nějak zamlouvá CoPilot Live Europe. Škoda jen, že zatím nejsou praktické zkušenosti s touto navigací. Bojím se zpožďování apod. takže s nákupem čekám.
iPhone 3GS 32GB

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od Golf »

Dík :P

Dnes doplněno o odkazy na stránky výrobců a o návody...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

panky's

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od panky's »

Zdravim. Mám takovej dotaz. Než pojedu do Francie na lyže, tak bych si chtěl do iP sehnat navigaci která by mi na lyžích změřila maximálku. Je něco takového co by to dokázalo?

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od Golf »

MotionX-GPS
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

chalitmon

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od chalitmon »

Můžete mi prosím napsat jak dám přidát ty POI do TomToma? Konkrétně tam chci přidat ty radary a mám 3 soubory (Blitzer_CZ_TomTom.ov2, Blitzer_CZ_TomTom.ov2.dct, Blitzer_CZ_TomTomOv2.ver) ale nevím kam je mám přesně nahrát do iPhonu. Díky

7luke.com

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od 7luke.com »

panky´s: koukni se na obrázky na konci článku http://www.7luke.com/portal/iphone/drza ... e-kolo.php a pak hledej tachometr pro iPhone :D

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od Golf »

chalitmon > všechny tři soubory nahrát přímo do složky s mapou.

Do prvního příspěvku tady (tabulky) zde jsem přidal k navigacím další screenshoty (udělal jsem to jako animační gify, abych zbytečně nezabíral místo) a aktualizoval TT a Navigon na nové verze... U TT jsem odstranil tu nešťastnou záležitost s možností navigace v jízdních pruzích, dokud to nebude opravdu funkční, tak to bude mít červené...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

chalitmon

Re: Srovnávací tabulka a vlastnosti navigací pro iPhone

Příspěvek od chalitmon »

Super, díky, tak už to funguje. Chvíli mě ale zmátlo že v seznamu poi v iphonu nejsou vidět. Je to asi nastaveno na pevno a když projíždíte kolem radaru, tak se zobrazí a i zvukově upozorní.

Odpovědět