[*] NAVIGON

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Zahradník

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Zahradník »

Klady Navigonu u mne zvítězily nad zápory a také jsem neodolal.

Teď ještě sehnat nějaký vhodný držák ala TT kvůli lepšímu příjmu signálu GPS.

lapi

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od lapi »

Tak jsem taky zakoupil Navigon a muzu porovnávat (mam TT i IGO) a nevim jestli je to individualní ale signal GPS to najde velmi rychle max 20 s vyzkoušel jsem aktualnost Map a jsou tam podklady velmi aktualní(v Praze) nové podjezdy i silnice.
Čeština není problem kdo kdy mel navigaci velmi rychle si poradí grafika je hezčí než na TT a přehlednější než na IGO.
Nedostatek je V Poi kde to ani v Praze nenajde obchody o kterých vím ale upřímně jsem to nikdy v praxi moc nepoužil a asi to vyřeší nová aktuaizace která má být brzi zdarma ke stažení.
Závěr: jsem spokejen a za 74euro je to velmi funkční věc.

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Carabei »

instalace se kousne tak ve dvou třetinách, asi tak pod písmenem G nápisu NAVIGON, nesetkal se s tím někdo? v iphonu je 6.18GB volného místa
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

lapi

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od lapi »

Ne bez problemu ale trvá to tak 40 min je pravda ze do pulky se to skoro nehejbe a pak se to rozjede.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Golf »

Taky potvrzuji bez problému, komplet se zálohou a synchronizací skoro 50 minut a dloooouho se to "nehýbalo" (stažení 23 minut)
lapi > ty POI chybí asi nejvíc (radary, bankomaty, sem tam i jiné...)
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Peteer
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: pát srp 22, 2008 3:08 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Peteer »

Tak jsem taky šel do Navigonu a řeknu Vám nic moc, aplikace se mě zdá docela pomalá, zvlášť překreslování je daleko pomalejší na mém HTC TyNy II + TOMTOM 6. Nevím no, možná je to jen můj názor, ale v tomtomu se mě zdálo na navigaci že ,,jedu", - je to plynulé, tady to tak nějak divně skáče. Co myslíte vy?
iPhone 6S plus NO JB
IPad AIR 2

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Golf »

Vzhledem k "přímému" přechodu z TomToma PNA bych řekl srovnatelné, spíš mě překvapilo v tom videu (myslím na minulé straně), že iP byl o fousek rychlejší než origoš Navigon... Uvidím v reálném provozu zítra.
Edit: před tím jsem měl HTC Cruise a tam se to trhalo určitě víc.
Edit2: po praktickém provozu - je naprosto jednoznačně plynulejší pohyb šipky po mapě u Navigonu iP, teprve po chvilce soustředění je vidět jemné "skoky"
Naposledy upravil(a) Golf dne stř čer 24, 2009 8:59 am, celkem upraveno 1 x.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

lapi

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od lapi »

Golf píše:api > ty POI chybí asi nejvíc (radary, bankomaty, sem tam i jiné...)

bankomaty tam jsou i další věci i obchod ale nezná všechny bohužel.

creck
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: úte srp 26, 2008 6:59 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od creck »

Carabei píše:instalace se kousne tak ve dvou třetinách, asi tak pod písmenem G nápisu NAVIGON, nesetkal se s tím někdo? v iphonu je 6.18GB volného místa


musis vydrzet, trva to jak 14 dni pred vyplatou, vypada to ze se to kouslo,ale pak se to rozjede a najednou konec

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Golf »

lapi > Jo, máš pravdu, já jsem tam neviděl ČSOB a oni jsou schovaný v "others"...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od szoustal »

Když slyším nářky nad kvalitou GPS v iPhone musím reagovat. Nevím jaký iPhone máte Vy, ale můj chytá signál cca do 5sec. Dnes jsem ho opřel o budíky za volantem mého auta. Mám Opel Astra G a kdo toto auto zná ví, že nad budíky je poměrně slušně tlustá sluneční clona která přesahuje hodně k volantu. Nepozoroval jsem žádné výpadky. Signál naběhl za zmiňovaných max. 5 sec., spíše tak za 3 a ani jednou jsem za celou dobu jízdy neměl výpadek signálu. Mám ještě autonavigaci TT one XL a Garmin 760 a myslím, že při zapnutí hledaji signál déle. Tudíž já na GPS čip nedám dopustit a myslím, že zmiňované dva přístroje půjdou z domu co nevidět.
iPhone 3GS 32G FW 3.1.2, Nokia 6303

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Golf »

O tom, že jsou takové "rozdíly" v citlivosti jsem psal a nechápu...

Ale chci zmínit jinou věc, a to je cena (stačí kouknout na jejich stránky). Pro Pocket PC/WM nebo Symbian stojí regionální Navigony 69,- Euro, Evropa (a to je to o čem se tady píše) 99,- Euro, takže se dá předpokládat, že od 1/7/09 to bude o 25,- Euro navíc :lol:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

kolb@email.ru

navigon pro ipod

Příspěvek od kolb@email.ru »

Myslíte, že bude půjde navigon na ipod? Mám totiž GPS příjímač, který se připojuje přes bluetooth. V ipodu je bluetooth po upgradu na 3.0

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od iTukan »

Ti co si tak pochvalujete rychlost nacitani polohy, mate stale zapnutou GPS v iPhone i kdyz nepouzivate navigaci, nebo to zapinate az pred navigovanim? :?:
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

zdcerny
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 421
Registrován: pon črc 14, 2008 6:59 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od zdcerny »

iTukan píše:Ti co si tak pochvalujete rychlost nacitani polohy, mate stale zapnutou GPS v iPhone i kdyz nepouzivate navigaci, nebo to zapinate az pred navigovanim? :?:


Já nic nezapínám ani nevypínám a signál mi naběhl okamžitě a během jízdy cca 40km jsem neměl jediný výpadek.
Obrázek iP2G, 3G, 3GS, 4, 4S, iP5, iP5C, iP5S, iP6S+, iP7+, iPX, Xs Max 256GB
Obrázek Mac mini, MacBook, MacBook Pro Touch Bar
Obrázek iPod nano, Time Capsule, Apple TV 4, iPad Pro

BednyS

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od BednyS »

Tak sice nemam navigon, ale na mapach i v IDE mam vyhledani pozice tez do 5 sec. GPS nijak nevypinam

tor

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od tor »

chtel bych se zeptat, kdybych si chtel poridit navigaci treba i jinou, nebo na jinem hw podkladu..

umi navigon to, abych nastavil gps souradnice jako cil, nebo umi to IDA, ci vlastne umi to dnesni bezne navigace?

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Lukáš Petr »

r.a.c.e.k píše:2 beky02: Mohl bys porovnat potom jak kvalitni signal mas s 3G a na 2G s externim modulem? Mam taky 2G a o modulu uvazuju.


Taky by me to docela zajimalo, jestli je lepsi ten modul, nebo ten chip v 3G
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

raslik

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od raslik »

tak dneska sem podle toho frcel autem! je to docela rychli a presny. akorat nez sem si zvykal na ovladani trosku to trvalo, mel sem driv TT, akorat mi prijde ze to hleda dlouho signal GPS,ale pak jede krasne! je to jen me hodnoceni, aby me tu nikdo hned neukamenoval!!!:)

Ted jeste nakej drzak na iphonka, nevite o nakym, diky!

raslik
Naposledy upravil(a) raslik dne pon čer 22, 2009 10:10 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od rony »

hoboj píše:Funguje Navigon i na starsim FW nebo je vazana jen na 3.0 a vys?


Spustis ho len na 3.0 ale aj na hlinikovom iphone - absenciu GPS detekuje ako slaby signal a NIC s tym nemozes urobit. Vazne nie :) alebo ok: modulem iGPS360 + ze Cydie utilita Serial GPS

Chcem niektorych upozornit, ze GUI navigonu vyuziva vizualne prvky GUI iphone, takze sa zrejme vo vela veciach lisi od svojich bratov na inych platformach.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

petesky

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od petesky »

Po tom co jsem tu 3 dny četl vaše názory, neodolal jsem a šel do Navigonu..
Mé poznatky:
- rychlost načtení aplikace, odezvy ovládání, rychlost překreslování celkem dobrá
- grafické zpracování map - velmi pěkné
- ovládání aplikace - intuitivní, bez problémů
- výpočet trasy - jak kdy, někdy hodně divné. V autě jsem to testoval cca hodinu a nejvíc mne udivilo, když uprostřed mostu Navigon nahlásil ostře doleva na cestu pod mostem .. :( a sjezd byl až za 2 km.. Dále pak při plánování trasy Ostrava - Villach, kdy od Hranic na Moravě to je po dálnici Navigon vymyšlel ruzné zkratky :( . Změna nastavení nejrychleší, nejkratší, optimální nic moc nepomohlo ....

S ohledem, že jde o 1 verzi a že se snad brzy dočkáme updatů ohodnotil bych Navigon zatím na 2-

Cyclope
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 196
Registrován: pát zář 12, 2008 4:30 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Cyclope »

Tak jsem na zmíněném iPhonu s Navigonem (od kamaráda) testoval rychlost načtení GPS signálu a je neuvěřitelných 40-45 vteřin. Nutno ale podotknout, že to není problém aplikace, ale samotného chipu, neboť v GoogleMaps to načítá zrovna tak dlouho. Kupříkladu na mém iPhonku také signál najede v GoogleMaps za cca 5 vteřin.

Ještě včera jsem s tím jezdil a prostě si na to nemůžu nějak zvyknout. Pakliže člověk chce něco za jízdy nastavit, je to skoro nemožné, náhled na 3D mapu je pro mne nevyhovující, tam mi strašně chybí možnost nastavení zoomu a sklonu, ale to věřím, že to při updatu dořeší. V téhle chvíli ještě nekupuji a čekám tedy i na konkurenty. :wink:

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Golf »

raslik píše:.......Ted jeste nakej drzak na iphonka, nevite o nakym, diky!

Na cables.cz si vyberš, jinak na netu je toho hafo i na aukru jsem koukal...
Já mám ten úplně obyčejný, koupil jsem za 99,- Kč jenom výlisek a přidělal na základnu co mám ještš z dob SE a HTC (jsou tam čtyři "packy" do čtvercea zacvaknout, asi to mají "normalizovaný"), ale mám zálusk na ten od TomToma (údajně umí - zlepšuje kvalitu signálu, umožňuje dobíjet iPhone přes cigaretový konektor a usnadňuje volání /funguje jako pevná hands-free/, lze jej napojit na zabudované audio v autě), jsem zvědavý na cenu, a navíc je kompatibilní s 3GSkem, do kterého do konce roku chci jít.

Jenom malý "důkaz" o tom, že není na předním skle a signál má:
Obrázek

Jinak dnes cesta do práce, funguje v pohodě včetně signálu GPS (akorát odbočení z Radlické jsem nepochopil, od jakživa se tam dá odbočit vpravo na Jižní spojku, přes to mě hnal doleva a po cca 100 m se otočit do protisměru a pokračovat rovně, prostě udělat "smyčku"), po sjetí z trasy přepočítání během chvilky. Dělá to co má, akorát škoda těch ořezaných funkcí (ale snad se dočkáme).
Jinak se mi líbí přidávání bodů do oblíbených, pomocí "špendlíku", je to luxus oproti PNA nebo WM TomTom, kde se display neměl šanci takhle krásně plynule pohybovat...
Naposledy upravil(a) Golf dne úte čer 23, 2009 10:15 am, celkem upraveno 4 x.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

caran
Host
Host
Příspěvky: 104
Registrován: ned bře 22, 2009 3:54 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od caran »

Tak mám asi 300km skúseností a musim povedať že zatial velká spokojnosť.

Nedostatok doplnkových funkcií (TomTom), vsakovakých možností nastavenia (iGO8), neprítomnosť slovenčiny-češtiny (iDA), chybajúci TMC príjmač (môj Garmin nuvi760) plne nahradzuje presnosť pozície na mape, výpočet trasy je presne rovnaký ako moje pravidelné cesty (čo mimochodom na 100% nesplnuje pre mna ani jedna hore spomínaná navigácia), dobre skombinovaná farebnosť, plynulé zobrazovanie bez najmenšieho sekania, výdrž na baterke skoro 3hod., jednoduchosť ovládania, rýchly štart programu a v neposlednom rade reality view a radenie do pruhov nie len na dialnici (D1 - SK) ale aj v meste (Bratislava).

Ešte som zabudol že počas navigovania možete počúvať aj vlastnú hudbu v IP.
(samozrejme cez AUX port v aute je to lepšie ako cez sluchátka) :lol:
iPhone 3G 8GB 3.1.2 TMSK
iPhone 3G 8GB 3.1.2 TMSK
MacBook PRO 13", 2,26GHz, 2GB RAM
MacBook White, 2,13GHz, 4GB RAM

---------------------------------------
May Way - FingerPiano

sony123
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 752
Registrován: úte srp 19, 2008 9:30 am

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od sony123 »


hrabi

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od hrabi »

to byl prvni ktery jsem si koupil a za 2 dny sem ho vyhodil, strasne "pruzil" a houpal se, ted mam tenhle a mximalni spokojenost, ma nastavitelnou delku, jde pripevnit i k palucni desce

http://www.maczone.cz/_produkt/griffin- ... 136805689/

recenze je tady - http://www.ilounge.com/index.php/review ... pod-touch/

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Golf »

Ten výlisek vlastního držáku je to samé co mám já (akorát s ulomenou pacičkou), jinak cokoliv na okně bych já osobně zakázal (ono to dokonce zakázané je, akorát je to jinak formulované), nikomu to neberu ale na přední okno nic nepatří (viděl jsem to taky zrůdně umístěné opravdu naprosto uprostřed předního okna!, speciálně tady v Praze v té džungli to může být hodně nebezpečné > dost podstatná překážka ve výhledu...). Dá se to samozřejmě umísti i tak, že to skoro nevadí. Sám jsem si s tím vyhrál a vyrobil si podle originálu profilovaný držák pod autorádio, žádné vrtání a díry do palubky...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

caran
Host
Host
Příspěvky: 104
Registrován: ned bře 22, 2009 3:54 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od caran »

To to je taky typ ako husí krk a s tými som nebol moc spokojný lebo sa skoro stále triasli ako huspenina. :D
Mne sa osvedcil pri HTC Kaiser taký čo má pevný hrubý trup. A pasuje mi aj na IP. Napr. nieco taketo: http://www.it-online.sk/prislusenstvo/p ... ne-3g.html
iPhone 3G 8GB 3.1.2 TMSK
iPhone 3G 8GB 3.1.2 TMSK
MacBook PRO 13", 2,26GHz, 2GB RAM
MacBook White, 2,13GHz, 4GB RAM

---------------------------------------
May Way - FingerPiano

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od dodo_mt »

Pani temu o drziakoch mame inde prosim drzte sa temy. Dik ;)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Harrison
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 330
Registrován: úte čer 10, 2008 3:29 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Harrison »

Za tu cenu myslim nie je co riesit 8)
    iPhone HW: iPhone2G(8GB), iPhone3G(8GB), iPhone5S (32GB), iPhone6 (64GB)
    Mac HW: MacBook Pro Retina (late 2013, 8GB, 256GB SSD)
    Ostatne: Apple Watch 1st gen., AppleTV 4th gen., Airport Extreme

benedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 432
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:43 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od benedy »

Můžu mít dotaz jestli je tato navigace v CZ? Díky.

caran
Host
Host
Příspěvky: 104
Registrován: ned bře 22, 2009 3:54 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od caran »

Zatial nie. Ale bude update zadara
iPhone 3G 8GB 3.1.2 TMSK
iPhone 3G 8GB 3.1.2 TMSK
MacBook PRO 13", 2,26GHz, 2GB RAM
MacBook White, 2,13GHz, 4GB RAM

---------------------------------------
May Way - FingerPiano

Pifík
Host
Host
Příspěvky: 113
Registrován: ned srp 24, 2008 4:51 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Pifík »

Na stránkách Navigonu jsem našel zajímavé info:
The MobileNavigator for the iPhone will be available in two versions step by step: already now, the full version for Europe is available in the App Store, afterwards the LITE version, which is free of charge and also runs on iPod Touch devices and has no active route guidance, but is equipped with the latest map material and the capability of displaying POIs (points of interest) in the vicinity. A simulation-routing function additionally shows, which possibilities the GPS-navigation with the MobileNavigator offers - the full version including complete navigation functions guides its users reliably to the destination. This one is available until end of June for the special price of 74,99 Euro with Europe maps for 40 countries. A regional1 map version for the time limited rate of 49,99 Euro follows very soon. From July on, the regional full version will cost 69,99 Euro in the App Store, with map material covering 40 countries: 99,99 Euro.

Takže teď už oficiálně víme, jaké budou varianty a ceny...
Obrázek iPhone 5c 16GB
Obrázek iPad (3rd gen.) 32GB
Obrázek Apple TV (3rd gen.)
Obrázek Mac mini 2009 2.26GHz 4GB RAM 64GB SSD

master_se

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od master_se »

chlapi ...navigace slape v pohode nacteni signalu rychle jen mam problem ze se me zatrhava sipka smerova..jedu jedu stoji najednou se trhne do zatacky a tak ..nejede plynule nevite nekdo co s tim ?pameti to vypada ze bylo k dispozici dosti ...

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Golf »

Pifík > Tak je vidět, že jsem se s cenovou "předpovědí" trefil :P

Dnes mám naježděno po Praze cca 200 km, bez výpadku signálu. Navigon se chová k mé spokojenosti, jenom taková perlička je, že tunely Mrázovku a Strahovský zvládl bez zaškobrtnutí (kdo je zná tak ví, že jsou dost dlouhý :wink: ), zato Zlíchovský (ten má 150m??) mu dal za uši a pár vteřin se z toho vzpamatovával. Akorát vzhledem k některým manipulacím s iP jsem si zvykl používat navigaci na výšku :roll:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

gorkyj

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od gorkyj »

caute,

myslite,ze ked cena bude rovnaka ako pri PDA/Mobile verzii navigacie,tak aj funkcne to updateom dotiahnu na tuto verziu?

v tom vyhlaseni sa hovori o casovo limitovanej regional verzii.myslte,ze full verzia bude mat v cene updates?

g.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od Golf »

Co Ti na to odpovědět??? Co si myslíme je asi na dvě věci... Na nic a na h...o... Spíš v to doufáme a ono se to určitě s těmi ostatními verzemi srovná, možná že ne hned po prvním updatu, ale po druhým nebo třetím třeba. Možná i proto TomTom (proslýchá se, že navigační soft pro iP vyvíjí delší dobu) bude s prvním vydáním své verze před Navigonem, ono první neznamená být nejlepší, ale to ukáže čas. Asi jsem Tě nepotěšil...
Edit: vezmi si třeba spekulace o tom, co bude umět 3GSko, svítící logo..... A kde je mu dnes konec... :mrgreen:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

gorkyj

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od gorkyj »

Golf píše:Co Ti na to odpovědět??? Co si myslíme je asi na dvě věci... Na nic a na h...o... Spíš v to doufáme a ono se to určitě s těmi ostatními verzemi srovná, možná že ne hned po prvním updatu, ale po druhým nebo třetím třeba. Možná i proto TomTom (proslýchá se, že navigační soft pro iP vyvíjí delší dobu) bude s prvním vydáním své verze před Navigonem, ono první neznamená být nejlepší, ale to ukáže čas. Asi jsem Tě nepotěšil...
Edit: vezmi si třeba spekulace o tom, co bude umět 3GSko, svítící logo..... A kde je mu dnes konec... :mrgreen:


to bola spekulativna otazka s ocakavanim spekulativnej odpovede,tak ako tu je 90% prispevkov ohladne toho aka bude cena,ci sa oplati pockat na tomtom,etc. takze nesklamal.

v piatok odchadzam do holandska tak vazne rozmyslam,ci si to kupit. v podstate u mna rozhoduje cena a nie az tak funkcna dokonalost,kedze to pouzijem asi 5 krat za rok.ale samozrejme to co ponuka navigon teraz by mi asi nestacilo.

beky02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte úno 19, 2008 3:02 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od beky02 »

r.a.c.e.k píše:2 beky02: Mohl bys porovnat potom jak kvalitni signal mas s 3G a na 2G s externim modulem? Mam taky 2G a o modulu uvazuju.


Tak mi to nějak zkolabovalo.... nemůžu to znovu nastartovat... pozici to ukazuje pouze číselně v GPS Info, ale na mapě to hlasí, že je bez GPS signálu... Ještě budu nad tím koumat...

zdcerny
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 421
Registrován: pon črc 14, 2008 6:59 pm

Re: NAVIGON - navigácia [AppStore]

Příspěvek od zdcerny »

MartinX píše:Ted jeste nakej drzak na iphonka, nevite o nakym, diky!

Za poměrně slušný peníz Griffin: http://www.audio-foto.cz/index.php?s=product&id=81

nebo NO NAME: http://www.audio-foto.cz/index.php?s=product&id=80


Já bych asi počkal na držák tomtom, snad to nebude trvat do vánoc ....
Obrázek iP2G, 3G, 3GS, 4, 4S, iP5, iP5C, iP5S, iP6S+, iP7+, iPX, Xs Max 256GB
Obrázek Mac mini, MacBook, MacBook Pro Touch Bar
Obrázek iPod nano, Time Capsule, Apple TV 4, iPad Pro

Odpovědět