TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od huld4 »

Tam jsem se nakonec rozhodl a koupil tomtom go na 3 roky...v necem uz se spravil a blizi se staremu dobremu tomtomu, ale porad ma dost much...napr. strasne pozde meni povolenou rychlost jizdy...nekdy jedu a je tam jeste 3 km 50 a pritom sem davno mimo mesto a naopak...to ze nema spravne rychlosti ani na tak pouzivane dalnici jako na hlavni magistrale v HR to je dost spatna vizitka...snad to zlepsi..

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od misha »

no, ja naopak (vzhledem k tomu, ze 99% cest delam v cechach) zacal jezdit podle waze, abych si zvykl. trebas vytizenost silnic je naprosto super. skoda jen, ze nema offline mapy. tomtoma, kdyz uz jsem si ho pekne zaplatil, si necham, ale asi uz nebude mou hlavni navigaci.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od cuting »

Jsem na tom podobně. Navigací mám několik včetně několika placených - i TomTom, Navigon atd., ale nakonec jsem skončil u HERE . Že je zdarma, to mne nijak nezajímalo, ale je pro mé osobní potřeby nejlepší, má i Offline mapy, vždy aktuální, jednoduché a intuitivní ovládání atd. Doba velkých placených navigaci s nejrůznějšími fičurami skončila, dostatečný komfort nabízejí dnes už prakticky všechny, dobře se dá najít cíl a jet i podle map, jedno, jestli českých a nebo defaultních od Apple.
 Apple hračky 

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od huld4 »

Jj presne tak...za tri roky uz to asi znovu nezaplatim:))...to by se museli hodne zlepsit...o Madarsku radsi ani nemluvim....tak TomTom ani nevi, ze jedu po jedne z nehlavnejsich motorovych na kterych je 110 a vesele si ukazuje 130...fakt nechapu...TomTom je a vzdycky byl graficky nejlepsi, ale kvalitou informaci dost pokulhava...

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od honziš »

Konečně přidali možnost ručně zvolit objížďku vybrané dopravní situace.

Milhaus65
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: sob úno 23, 2008 9:28 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Milhaus65 »

Jsem zvědav , kdy nám TT dá mapy plné 3D, terén i budovy.
V nových vestavěných navi Peugeot NAC už jsou a vypadá to moc dobře.
iPhone X 256 GB
iPad Air 2 128 GB SG
iPod Touch 64 GB

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od honziš »

Možná, že dá, ale pak je to taky otázka ceny...

burina
Host
Host
Příspěvky: 50
Registrován: úte zář 01, 2009 12:41 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od burina »

Nevíte do jakého data bude možno přejít zdarma na TomTom GO mobile ?

Tento týden jsem si nainstaloval asi poslední aktualizaci klasického TomToma ( 1.29 ). A jelikož v této aktualizaci jsou i nové mapy, tak bych chtěl přejít na TomTom GO mobile až později. Ale nevím do jakého data bude tato možnost nabízena.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Příspěvek od Golf »

Optimised for iPhone X

konečně.... vypadá to dost dobře přes celý displej...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Odpovědět