xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Maekoboss

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od Maekoboss »

Moc díky, stahovalo to rychle a bez front. Funguje to skvěle

steeLko

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od steeLko »

hi mam taky problem. Nahral som si do iphonu mapu Slovenska co tu niekdo upol. Zapnem xGPS a ukaze mi iba bielo-sede stvorceky a mapa nikde. Verzia xGPS je aktualna. Moze mi niekdo poradit ? Budem velmi vdacny.

Hafik14

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od Hafik14 »

TO:steeLko
Kámo neydřiv čti;) skus tohle :)

TIP!-->>
Když pak XGps zapnete a ukažou se vám pouze černobílí čtverečky,než začnete psát že to nejde,zkuste oddálit,nebo přiblížit mapu :P

Maekoboss

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od Maekoboss »

lolec:D

Chtěl jsem se zeptat jak to máte s kvalitou signálu a potažmo i čipu v IP. Mně to teda přijde nic moc, když jsem onehdy jel vlakem (nademnou bílá obloha) tak se poloha obnovovala tak po 20 sekundách a pul kilometru:D to neni moc dobrý..:D

Jak to máte vy?

Hafik14

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od Hafik14 »

mě se to aktualizuje tak po 2-3 vteřinách;) a jako elkem f pohodě mi to přijde ;)

odleteldekel
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 333
Registrován: sob úno 09, 2008 7:53 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od odleteldekel »

prosim vas stiahol som si tu na fore nejake mapy a chcel by som ich mat vsetky v iphone...ako mam dosiahnut toho aby tam boli vsetky??...lebo ja som skusal v mojych dokumentoch vzdy pridat jednu mapu a ked som cez xgps managera posielal mapy do iphonu tak mi zmazal tu co som tam mal pred tym a nahradil ju tou novou...mam nejak prepisat ten subor?? dakujem..

som zistil ze xgps manager tie mapy zlucuje do jedneho suboru cize je potrebni nejaky program co dokaze vsetky mapy co mam stiahnute zlucit do jedneho suboru..
iPhone 6 ios 9.3.3 JB

creck
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: úte srp 26, 2008 6:59 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od creck »

nejak jsem nenasel jestli jste to uz resili, ale po updatu na novou verzi , se mi casto stava, ze kdyz v manageru zadam nejakou trasu , tak se mi xgps sekne a nechce fungovat, musim to vypnout a znova nastartovat a pak to jede (nekdy i 2x za sebou)

nikdo nema stejny problem se zamrznutim aplikace ??

lpilar

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od lpilar »

Cau vsichni,

muzete mi prosim poradit, proc mi xGPS nefunguje?
Vcera sem si stahl posledni verzi ze Cydie, pak sem si tady na foru nasel mapu pro CR a nahral sem ji do adresare podle navodu.
Zobrazi se mi pak ale jen ctverecky a mapa se nenacte. A to sem to zkousel i oddalit nebo priblizit pomoci +/-.
Nevite, kde muze byt chyba? Co delam spatne?

Diky!
L.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od rony »

Mozno nesedi format mapy.

Pri prechode verzii ani predtym nefungovali a bolo nutne narobit si nanovo mapy.

V tejto teme je navod ako si ich mozes spravit sam.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

lpilar

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od lpilar »

Tim to nebude - mam tu od uzivatele Hafik14 a ta s tou moji verzi je kompatibilni..

Cim by to mohlo byt dal? :-)

Diky!
L.

r.a.c.e.k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 326
Registrován: stř pro 05, 2007 10:44 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od r.a.c.e.k »

Mate nekdo xGPS v iPhone 2G s modulem od Orangegadgets? Moc bych me zajimalo, jestli ten modul bude fungovat i pro oficialni GPS ktere prijdou s firmware 3.0.

steeLko

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od steeLko »

Vcera som skusal xGPS na ostro. Bol som az velmi prekvapeny ako svizne reaguje na pohyb a dokonca aj ta rychlost bola priblizna realite :P No ale potom prisiel velky problem.Po asi cca 10 min sa xGPS sam od seba vypol bez ziadnej hlasky.Tak som ho zase zapol ,dal navigovat a po 10 min sa to opakovalo.Zabranenie uspatiu mam zapnute. Neviete v com moze byt problem? Dakujem

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od burr0head »

Ja to naostro zkousel v patek, pri ceste po dalnici z Rozvadova..ne celou cestu, protoze v Praze jsem se neodvazil...cestou i kdyz jsem jel po dalnici, tak mi to nekolikrat hlasilo "spatnou cestu" a chtel mi ji znovu prepocitavat, coz u offline map nejde,ze , i kdyz jsem jel po trase vyznacene barvou, ale domnivam se, ze to je nepresnost satelitu, vypadalo to chvileme, jako kdyz jedu po svodidlech a i mimo dalnici...Rychlost mi to ukazovalo furt jinou, jen chvilema spravnou ( aspon podle tachometru s tempomatem) , nekdy byl rozdil i 20km...No jako orientacni zalezitost v Praze pro chodce to bude dobry, s mapou offline, ale na cestovani asi moc ne...uz se tesim na nejakej soft od firem, ktere se tim zaobyvaji profesne..:-)
No mozna, kdybych ho pridelal na strechu ,tak to mohlo byt lepsi..:-)
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

h4wk3y
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 821
Registrován: sob bře 28, 2009 8:44 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od h4wk3y »

no jestlis mel rozdil 20kmh treba pri 150kmh, tak se nicemu nediv, protoze tachometry v autech ukazuji vic...
ale jinak ta GPS je opravdu v iPhonu hooodne slaba...
Posilene dlouhe dobe zpet u iPhonu - iP5 16GB White, odblok s R-SIM 8+
Macbook Pro 13'' 2.26 GHz

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od BlazingUFO »

tak tachometre v autach nie su presne, ale o 20 kmph viac neukazuju, to je nepresnou gpskou, ani drahe gps navigacie neukazuju rychlost presne a na sledovanie rychlosti je naozaj urcenyx tachometer v aute, ja som minule siel peso a iphone mi ukazoval ze idem 159kmph, to leddze by som mal v ri.i vrtulu
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

mates2000

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od mates2000 »

tak vse jsem udelal a vypada to ze to jde mam tam mapu CZ cca 520 MB akorat mam problem kdyz chci planovat cestu nic to nenajde snazi se to pripojit ??
Myslel jsem ze kdyz mam mapy ze to funguje bez netu ????
Diky za radu

andrejkovo

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od andrejkovo »

Nie. Keď máš stiahnuté mapy tak ti ich nestahuje po ceste. Ak ich teda nemáš stiahnuté tak cestou ti to bude brat z internetu data a načítavať mapy. Ak ich máš stiahnuté tak na vypočítanie trasy treba internet, cestou už nie.

mates2000

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od mates2000 »

Takze na planovani a vypocet vzdalenosti se pouzije internet ? Ale na zbytek ( jestli ze mam mapu stazenou ) uz se internet nepouzije ?
Diky

andrejkovo

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od andrejkovo »

Nie. Iba ak zle odbočíš tak na prepočítanie trasy.

jatmz

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od jatmz »

zdar, ako tie mapy Sk hodim cez DiskAid ... maju vyse 200 MB a program mi chce zobrat maiximalne len cca 55 MB subor (ine programy mi nefachaju, tak musim cez ten diskaid)

McDog

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od McDog »

No ja som stiahol teraz cez Cidiu xGPS a aj native GUI ci co...a po spusteni sa to po asi 5 sekundach vypne....neviete preco?

Arashidek

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od Arashidek »

zdravím, mám problém, nastavil sem všechno podle tuny návodů v tomto vlákně, ale furt nefunguje, napište prosím zde někdo návod aby to fungovalo bezproblémů, díky, díky...:-)

Elesh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: stř říj 15, 2008 8:15 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od Elesh »

xGPS sme používal celkem dlouho ale od tý doby co mam navigon už bych si ho zpátky nenainstaloval ... xGPs je oproti Navigonu dost nepřesná a celkem často sem měl problém že nefungoval server nebo to neukazovalo moc přesně ... při jízdě klidně s odchylkou 3-4 metry a ukazovalo to jako bych jel barákama :) je použitelná to určitě jo ale sou i lepší

hawkes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: stř čer 10, 2009 6:35 pm

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od hawkes »

Existuje nějaká možnost, jak si na PC naplánovat trasu a pak jí nahrát do xGPS?

Pokud to tu zaznělo, tak se omlouvám
iPad Mini |HTC One X 4.1 |iPhone 3Gs 16Gb | iPhone 3G 8Gb
iPod Shuffle 2gen. 1GB modrý
X-Box 360 Jasper 120Gb HDD

cleverikx

Re: xGPS 1.2 Navigace Turn By Turn s hlasovým naváděním

Příspěvek od cleverikx »

prosim o pomoc....po nekolika mesicich jsem si nainstalocal xgps managera do pc. po spusteni managera se mi ale nezobrazi mapa sveta ale jen prazdne okno:( nevi nekdo co s tim??

Odpovědět