geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od S474N »

Thompson: uz vim ktera, to byla ta odflaknuta krabicka, ze :mrgreen:
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

Thompson
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: sob srp 08, 2009 6:25 pm

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od Thompson »

Přesně :lol: sice jsme OT, ale pořád je to o GC, to víš plný logbook, pak ztracená krabka, chtěl jsem ji rychle nahradit a ještě nebyl čas vymyslet lepší umístnění a krabku...
Jinak s tvím vyjádření o výdrži baterky souhlasím, mě nestačí s EDGE+GPS ani na těch 10kešek, do Brna už sebou radši nosím i notebook kvuli dobíjení, nemá někdo zkušenost s těma ext. baterkama?
iPhone 6 16GB Space Grey

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od S474N »

Thompson: no hlavne bacha, aby to nedopadlo jako tady:
:arrow: http://www.mestokladno.cz/vismo/dokumen ... 211&p1=956

BTW jak jsem psal drive, sam pouzivam externi "zada". Zaklapnu do nich iPhona a dobiji me. Ma to vyhodu tu, ze je tam i prisvetlovaci dioda pro foceni (ale i presto pouzivam radeji svou taktickou svitilnu Nitecore Defender Infinity) a je tam i dira pro foceni.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

joysi

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od joysi »

Kupil som si novu verziu Geocaching 3.0 od groundspeeku. Skusal som to vcera a nasiel som 2 cache. Ale s pouzitim externeho bluetooth modulu. Odporucam. Parada...

jofos
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: pon úno 02, 2009 11:46 pm

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od jofos »

Žiadosť o pomoc :
Mam kúpenú aplikáciu asi pol roku a teraz mi prišiel mejl priamo od Groundspeaku že je nová verzia 3.0. Avšak vôbec mi ju nechce App Store ukázať medzi Aktualizáciami a som si istý že ju updatnutú nemám. A verziu 3.0 mi v pohode nájde keď ju dám vyhľadať. Má niekto podobný problém?
iP X
MBP 13" M1, MBP 13" 2010 + 2011 / TC 1TB / aTV4

joysi

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od joysi »

jofos: Ved ak ju mas kupenu a mas najnovsi FW 3.1.2 tak si to zadarmo stiahni...

jofos
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: pon úno 02, 2009 11:46 pm

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od jofos »

Diky, mám ale verzi FW 3.0. Doteraz som nemal dôvod ísť na 3.1.2.
Je možné že naozaj aplikácia Geocaching verzie 3.0 potrebuje FW 3.1.2. Idem vyskúšať.
iP X
MBP 13" M1, MBP 13" 2010 + 2011 / TC 1TB / aTV4

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od S474N »

jofos: ano, nova verze bohuzel vyzaduje FW 3.1.2. Ja mam take porad 3.0 a uz upgradovat nebudu, cekam na 3GS a na geocaching jsem si koupil Garmin Oregon 550. Kdo jednou okusi Oregona, tak uz nechce jinak - zejmena v terenu.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

slafko

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od slafko »

Cafte

osobne musim povedat ze som trochu sklamany z iP 3Gs. lebo som cakal ze novsi chip na GPS bude predsa len trochu presnejsi. Doteraz som pouzival HTC Touch HD s app priamo usitou na GC. Pouzival som ho rok a tak viem ako tam funguje GPS. Prakticky vsade signal s pripojenim nad 7 satalitov naraz. Vlastne sa pripajal na vsetko co videl, takze GPS pripojene na 12 satelitov naraz bolo uplne normalne :). A tak pocas roka som si zvykol na presnost pod 3m a urcenie polohy pri kazdom kroku :).

Teraz beham s IP a presnost 17m mi pripada strasna (sem tam to hodi 3m). A to staticke urcovanie polohy mi dava tiez dost zabrat. Este ze tam je ten digitalny kompas inak by som uz asi plakal :).

Thompson
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: sob srp 08, 2009 6:25 pm

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od Thompson »

GPSka nemá novější čip, ale jen přesněji pracuje díky rychlejšímu cpu.Qualcomm?To si nezažil pořádnou navigaci s SifrStar III, jinak mě s iP 3G nedělá problém dostat se na 2-5m.
Naposledy upravil(a) Thompson dne stř úno 03, 2010 4:36 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 6 16GB Space Grey

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od S474N »

slafko: spise doporucuji pouzivat satelitni googlemaps a ridit se napriklad ruznym body - silnice, rohy budov, atd. Samozrejme tohle lze praktikovat ve mestech. V lese je opravdu i 3GS ztraceno.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od dodulo »

zdravim vas cacheri, potrebujem rychlo pomoct, zajtra idem do Polska do Katowic a chcem sa poradit ako nie este vyspely cacher, ze ci je na nete nieco take, ze ja zadam bod A a bod B ono mi to vyhodi trasu medzi tym a cache nachadzajuce sa blizko trasy :) dakujem velmi pekne
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od parmin »

Pokud jsi "Premium member", tak primo na strankach geocaching.com
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od dodulo »

to bohuzial nie som :( a asi neexistuje ziadna free alternativa :(
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od S474N »

dodulo: existuje, stahni program GeoGet, potom GeoJarry a v GJ si nastavis parametry cesty a on ti stahne cache. Na druhou stranu jenom nevim, do ceho si je chces "vyexportovat".
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

martin.vitik
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: úte kvě 18, 2010 1:31 pm

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od martin.vitik »

Jaké zkušenosti mátes GCBuddy?
Jak moc je využitelný?

Lukhin

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od Lukhin »

Já bych řekl, že moc ne, ikdyž to má pár svých vlastností, ale mnohem lepší je přímo aplikace od Groundspeaku Geocaching. Vyplatí se do toho investovat těch pár dolarů. :wink:

oPicka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: čtv čer 18, 2009 9:53 pm

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od oPicka »

Zkoušel jsem taky pár jiných apps, ale nakonec jsem vždy velmi brzo skončil u metody oficiální aplikace od Groundspeek s defaultní aplikací maps :)
Pokud jsou spnrávně zadány souřadnice, tak není nic lepšího než googlemaps!

Lukhin

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od Lukhin »

Jo to jo, ale pokud jde o satelitní, tak ze svých zkušeností díky menší (pár metrů) odchylce jsou lepší mapy.cz. Ale ke GC používám jen iPhone a mám jich už přes 500, takže můžu říct, že jsem s ním spokojený ;-)

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od S474N »

oPicka píše:Pokud jsou spnrávně zadány souřadnice, tak není nic lepšího než googlemaps!


Dovolim si mezi slova "není nic" vsunout jeste "ve meste v CR". Protoze v lese, kde neni dostupny signal GPRS/EDGE, pripadne v lese, kde je slaby GPS nebo v cizine, je iPhone uplne na lejno.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

TommyS

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od TommyS »

On iPhone na geocaching je na "lejno" i ve městě... Hodí se na maximálně na vyhledávání nejbližších keší :)

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od S474N »

TommyS: s tim si dovolim nesouhlasit. V kombinaci se satelitni mapou GoogleMaps je to rozhodne lepsi i nez turisticka navigace od Garminu. Vyhoda potom je prave v tom, ze clovek nepotrebuje v tom iP ani GPS.

BTW jenom pro zajimavost, jakou pouzivas prezdivku na GC.com?
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

TommyS

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od TommyS »

No 1008 jako ty jich nemám ;).

Geocaching je moc pěkný koníček,ale nemám na něho čas :)

oPicka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: čtv čer 18, 2009 9:53 pm

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od oPicka »

Neříkám, že iP je nej na lovení keší ... je to telefon ne GPS navigace, ale rozhodně jsem na iPhone úspěšně odlovil cca 300 keší a nevím jestli by mi něco dávalo tak jasno, jako je apps maps .. takže na hovno asi nebude.

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od S474N »

TommyS píše:No 1008 jako ty jich nemám ;).

Pouze pro poradek, v sobotu pred 12 hodinou jsem jich mel 1038, nikoliv 1008. V kazdem pripade jsem se neptal na tvuj pocet kesi, ale na tvuj nick.

BTW nicmene i ten pocet odlovenych by me zajimal. Ono totiz pokud mas 5 nalezu, tak hodnotit vhodnost iPhone ci cehokoliv jineho pro geocaching asi moc nebude koser. Respektive takovy nazor asi nebude vypovidajici.

oPicka píše:Neříkám, že iP je nej na lovení keší ... je to telefon ne GPS navigace, ale rozhodně jsem na iPhone úspěšně odlovil cca 300 keší a nevím jestli by mi něco dávalo tak jasno, jako je apps maps .. takže na hovno asi nebude.

A kolik z tech kesi chlape nebylo mestskych, pripadne kolik z nich bylo v cizine? Znovu opakuji, ano iP dostacuje na loveni, ale proste vzhledem k presnosti (v lese), vydrzi (na baterie) a odolnosti to proste neni ono. Minuly tyden jsem v jednom dni nasel 57 kousku (53 cizich + udrzba 4 vlastnich), tento tyden v jednom dni 30 kousku. Chtel bych te videt s iPhone, ktery dle mych realnych zkusenosti vydrzi tak 8-10 kesi. To bys neodlovil ani tu Martu u Teplic :mrgreen: Zkratim to, urcite muzes jezdit s Oktavkou po lese, ale v Humeru to bude o necem jinem. A o tom to presne je.

EDIT: tak tech 10 kousku je i evidentne tvuj rekord, takze jsem nebyl daleko od pravdy:
Nejvíce nálezu behem dne: 10 dne 19.12.2009; 8 dne 07.01.2010; 7 dne 28.11.2008
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

oPicka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: čtv čer 18, 2009 9:53 pm

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od oPicka »

S474N: však víš od koho jsem koupil ext baterii :)
(nedělám rekordy ... jen lovím)

TommyS

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od TommyS »

Jak říká opička...Nedělám rekordy a v žádném případě se tu nechci předhánět :)

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od S474N »

oP: a vo vo tom to je. Jenze treba na odlovu takove Sipky by ti i ta baterie byla k prdu, protoze tam proste neni zadny GSM signal, takze si clovek nestahne ani to info o kesich. A to same plati i v zahranici. Proto jsem koupil Oregon 550 a pouzivani iP jakozto primarni zarizeni na GC mi prijde, jako kdyz nekdo onanuje nad casakem a nazyva to soulozi :mrgreen:

TommyS: a prozradis ten nick nebo ne? :roll:
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

oPicka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: čtv čer 18, 2009 9:53 pm

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od oPicka »

Ahoj,
zítra odjíždím do zahraničí a nesehnal jsem cestovní GPS, takže jsem se rozhodnul lovit s iPhonem. Program Geocaching, který používám, sice umí ukládat keše, ale pouze po jedné, což bych se asi zbláznil, kdybych měl uložit všechny kešky 1km okolo mé trasy ve vzdálenosti 1400km ..
.. na netu jsem objevil aplikaci GPS Kit pro iPhone, která prý umí import GPX souborů. Má někdo nějaké zkušenosti? Případně poraďte jinou aplikaci, která by to mohla umět a dalo se s ní lovit.

Datový tarif mám, ale platit se mi týdení surfování v zahraničí opravdu nechce. BTW nejlevnější předplacený tarif pro zahraničí je za 400CZK a je to 10MB což při minimálním účtování 100kB je nic ..

Díky za náměty/rady.

EDIT: Tak jde vygenerovat PQ a app Geocaching si ji umí naimportovat :) Takže se těším na zahraničí podle šipky v iP!

martin.vitik
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: úte kvě 18, 2010 1:31 pm

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od martin.vitik »

iPHONE beru na kesovani jako doplnek, vlastni Garmina 60CSX, ktery ale neumi zobrazovat listing u kese. Do aplikace nahraju gpxko a na miste ctu listing treba multinky, abych nemusel tahat haldu papiru na dovolene, kdyz nevim na kterou se dostanu. Kdyz mam po praci cas a chut jit na kes neni nic jednodusiho nez vythnout iphona z kapsy kouknout kde mam kes a vyrazit.

Namor

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od Namor »

Zdravím, mám iphone 3G, firm. 3.1.3 a na geocaching používám stejnojmenný program z appstore. Když lovím v pohraničí, tak tam mě můj iphone zaměří opravdu málokdy. Vlastním taky aktivní držák tomtom, tak mě napadlo ho využít jako ext. modul gps, ale je tam problém s napájením. Neřešil jste to náhodou někdo? Jakou jste použili baterii? Nevíte někdo, jaká je na micro usb z nabíječky do držáku polarita? Diky za odpovědi.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od parmin »

Mrkněnte sem. iPhone 3G má hodnocení 3,5; iPhone 3GS má hodnocení 4 a iPhone 4 už 4,5 hvězdiček 8)
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od S474N »

parmin: a co z toho vyplyva?
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od parmin »

Vyplyva z toho napriklad to, ze zatimco majitele iPhone 3G byli spokojeni jen castecne, resili casteji problemy s vypadkem signalu, presnosti polohy atd. atd., majitele iPhone 4 jsou s pouzitim telefonu na geocaching spokojeni vyrazne vice, jejich ohlasy jsou ve vetsine pozitivni. Rada z nich dokonce odklada sve stare Garminy a pouziva jen iP.
Ono nejen telefon, ale i aplikace samotna se pomerne rychle vyviji a tak spokojenost roste. Take je zajimave, kolik uzivatelu iPhone pro geocaching pouziva a kolik z nich ho hodnotilo.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od S474N »

parmin: tak to bych chtel opravdu videt toho blazna, co se zbavi Garmina, ktery ma x-nasobnou vydrz na baterie, odolnost a dalsi veci za iPhone. Zajimave, ze u me i meho okolo to bylo presne naopak. Majitele iPhone prikoupili Garmina. :mrgreen:
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

DD_
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1321
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od DD_ »

Jj, taky lide v mem okoli spis prikoupili dedikovane turisticke GPS ke svemu telefonu, prave kvuli vecem jako baterky, moznost vymena baterii v terenu, turisticke mapy a hlavne odolnost pristroje, protoze kdyz nekde splhas v kopci v lese, pak se prehrabujes v listi/blate abys vyndal krabicku a pak do stejnych rukou mas vzit iphone a zacit tam jezdit po displayi to neni idealni kombinace.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm

Rojen

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od Rojen »

parmin píše:Rada z nich dokonce odklada sve stare Garminy a pouziva jen iP.
Tak to musej bejt zkušení kačeři :D iP má jednu přednost a to tu, že je stále on-line (je-li signál) jinak nic víc. Proto je nejlepší varianta na chytání kešek iP + garmin...
(Jinak rozdíl mezi iP 3 a 3GS je jen v kompasu co se týče geocahingu. Jak je to i iP 4 nevím. U 3GS je elektromagnetickej, kdežto u 3G nikoliv.)

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od parmin »

Koukám, že můj příspěvek vzbudil mírné emoce 8) Ono to asi bude jako se vším - když chce člověk něco dělat na 100%, měl by k tomu mít patřičné "nářadí". Viděl jsem případy, co ulovili od dubna (tedy za 6 měsíců) přes 800 kešek. Podle mě se tomu takový člověk musí věnovat skoro denně a když někam vyráží, jeho trasa vede účelově od kešky ke kešce. To potom iPhone skutečně nelze doporučit.
Na druhou stranu je řada geocacherů, kteří loví příležitostně a mají to postavené trochu jinak. Někam jdou nebo jedou a když už tam jsou, tak se podívají, jestli tam po cestě není nějaká ta keška, jednu dvě tři uloví. Sám bych se za takového geocachera označil. A na takové pojetí geocachingu iPhone úplně vyhovuje a pro takové je nákup garminu v řádech tisíců korun spíše zbytečný.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od S474N »

parmin: kdyz napises teoretickou pitomost, tak se nediv, kdyz se lide z praxe ozvou :mrgreen:

Ja s iPhone nalovil cca 300 kesi (pokud se dobre pamatuju). Samozrejme, ze to jde, ale byly to vetsinou metske cache. V lese je to proste naprosta bida, zvlast kde neni vubec signal ani GSM, ani GPS (konkretni priklad - serie Sipka).
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: geocaching na iPhone - praktické skúsenosti

Příspěvek od parmin »

S474N píše:parmin: kdyz napises teoretickou pitomost, tak se nediv, kdyz se lide z praxe ozvou

A jakou pitomost mas na mysli? Dal jsem odkaz na oficialni stranky geocaching.com kde je krome jineho i moznost vyjadrit se ke kvalite a spokojenosti pouzivaneho GPS hardware. To ze pocet hvezdicek a tedy spokojenost uzivatelu s kazdou generaci iP roste jsem si nevymyslel ani ve svem prvnim prispevku nijak nekomentoval, uvedl jsem to jako fakt. Data necht si kazdy interpretuje jak chce. Jedna se o hodnoceni radove stovek uzivazelu, tedy statisticky pomerne relevantniho vzorku. To podle tebe nejsou lidi z praxe? Schvalne se podivej, kolik jinych GPS navigaci ma 4,5 hvezdicky.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Odpovědět