iPad oslavuje tretie narodeniny

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

iPad oslavuje tretie narodeniny

Příspěvek od rony »

http://smartmania.cz/clanky/ipad-oslavi ... 40#__sid=0

Ocarujuce su vtedajsie vyjadrenia autorit :-) ti isti dnes hovoria aj to, ze Apple stratil schopnost inovacii a nema co nove vymysliet. Treba dat na nich :-)

John Dvorak, MarketWatch, 29. ledna 2010: „Trh s tablety byl v posledních letech pouze okrajová záležitost, snem Apple je to změnit. Co já vidím, iPad to nezvládne.“

John Dvorak, MarketWatch, 12. února 2010: „Apple iPad nebude pro společnost další prodejní trhák.“

Jeremy A. Kaplan, FoxNews.com, 28. ledna 2010: „Společnost, která je známo pro schopnost narušit konvence a přinést revoluční produkt na trh, možná už tuto schopnost nemá. To znervózňuje některé technologické novináře. Říkejme tomu iPod, nebo iPad, ale zpráva je jasná: Apple možná přišel o své kouzlo.“

A cenu vyhrává:

Russ Wilcox, CEO E-Ink (tvůrci Amazon Kindle), 28. ledna 2010: „Elektronické čtečky se budou prodávat lépe než iPad, protože tak funguje ekonomika elektronických zařízení. Je třikrát těžší, o 30 % tlustší. Musíte užívat dvě ruce k držení. Displej má podsvícení a je příliš drahý aby ho mohl mít každý doma.“


Ja som si vtedy niesol domov svoj prvy iPad

http://spravodaj.madaj.net/view.php/201 ... domov-ipad

ale v skutocnosti som uz v roku 2007 vedel, ze ho chcem - hned ako som zacal pouzivat iPhone :-)

Po mesiaci som napisal toto

http://spravodaj.madaj.net/view.php/201 ... skusenosti

Mozete spominat aj vy?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: iPad oslavuje tretie narodeniny

Příspěvek od TDa »

Ty citace jsou perfektní :D Fakt všem doporučuju si ten článek rozkliknout a přečíst si je :D

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iPad oslavuje tretie narodeniny

Příspěvek od Jadro »

OT: zaujala me veta v popisu, ze by sel pouzit jako tacek. Posledne jsem vesel ke kolegovi do kancelare a zjistil, ze on tak iPad skutecne pouziva, mel na na displeji hrnek s kafem :-D

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad oslavuje tretie narodeniny

Příspěvek od rony »

ja niekedy tiez ale nie na kavu, to sklo ma v sebe trvale pnutia, nechcem ho lokalne prehrievat
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPad oslavuje tretie narodeniny

Příspěvek od ls8 »

Já jsem si po představení iPadu taky říkal že to je pěkná pitomost, přerostlý iPod Touch. Ale hned jak jsem ho poprvé držel v ruce, ulehčil jsem kreditce o 16.000Kč ;-)
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPad oslavuje tretie narodeniny

Příspěvek od rony »

no a ja som ako som drzal ten iphone, vravim si, toto chcem s velkou obrazovkou.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPad oslavuje tretie narodeniny

Příspěvek od Metalgirl »

Jsem věděla hned, že ho chci a jsem s ním do dneška (s iPadem 1G). :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: iPad oslavuje tretie narodeniny

Příspěvek od parmin »

Začínal jsem s iPhonem, postupně jsem neodolal a koupil iPad a pak ještě Mac Mini. A musím napsat, že iPad je z této trojice asi moje nejvyužívanější zařízení. A asi i nejoblíbenější. Zároveň jsem úplně přestal používat notebook, už si ani nepamatuji, kdy jsem ho naposledy zapnul...

Ronymu díky za pěkně napsaný článek!
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Odpovědět