IOS 6.1 již ke stažení

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Onygzzer »

Tak u mě teda baterka celkem horší..mizí před očima, a to dokonce i ve flight modu, což nikdy předtím nedělalo.
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Gekko gecko »

Potom co čtu se ještě rozmyslím zda aktualizuji, zálohu shsh bych měl mít.
iPhone mi dostupný update na iOS6.1 ohlásil hned jak jsem jej doma zapnul, k wifi se připojuje jak jinak sám.
Teď nevím mám to aktualizovat přímo přes wifinu nebo "čistěji" přes restore a PC? zálohu není problém pak nahrát zpátky a ostatně ani bych nemusel, kontakty a tak mám na iCloudu a média a ostatní app,games a další, v pc.

EDIT:
Má někdo možnost, dát odkaz na seznam vylepšení a změn v případě 4ky? zatím čtu o jiném designu přehrávače na lockscreenu a mírném zrychlení v případě 5ky asi 15-20procent a taky nižší výdrže baterie.
Já našel jen kusé informace a v případě českých uživatelů, je změn opravdu minimálně:


iOS6.1 Info-Link1
iOS6.1 Info-Link2
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od 2L8 »

u IP 5 nevidim ziadne zrychlenie, je rychly ako aj pred tym ... Tam to nie je nejako velmi vidiet. Ved pouzi google ohladom zmien na IP 4. ;)
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Gekko gecko »

No zkoušel jsem neboj, ale nějaký changelog roztříděný dle modelů idevices jsem nenašel....možná ani nebude protože tato aktualizace není nijak přelomová a nic extra nepřináší, co čtu jinde.
Nezbývá než updatovat a pak postnout sem čeho si všimnu, od toho zde diskuze koneckonců i je, vezmu to rovnou z iPhone přes wifi, nechce se mi zapínat kvůli tomuhle velké PC a později to udělám snad o víkendu i načisto a "pořádně" :)
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od cuting »

atirita píše:Ani tento iOS nevyriesil moj problem s pripojenim na WiFi :(

Můžeš ten problém specifikovat? Já měl problém s wifi,který se projevoval tím, že při přechodu z jedné wifi do jiné, i doma, bylo někdy ( ne vždy) nutné telefon vypnout a zapnout,aby se telefon chytnul. Tento problém je vyřešený, po updatu na 6.1 wifi všude, kam přijdu chodí, jak má. Ostatní fičury, jako minipřehrávač , muzika z purchased, baterka apod. mne netrápí. Jsem spokojený.
 Apple hračky 

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od 2L8 »

Takze stastne som restoroval cez iTunes, predtym som updatoval cez IP. Komu to nejde cez iTunes a hadze chybu 3914, tak urcite vymazte 2-3 riadky s textom apple v tom subore hosts (na fore je plno toho okolo toho) - treba aj cez vlastnosti toho suboru odfajknut iba na citanie, aby sa to dalo prepisat. Restorujte, resp. nahrajte aj rucne stiahnuty iOS a a ked to bude, potom prepiste ten host naspat ako bol, aby vam nasiel iTunes IP, inak by ho nenasiel, resp. by to neslo. A uz len nahodit zalohu. Vsetko aj kontakty, fotky, spravy su naspat :) Verim, ze som niekomu pomohol, kto by chcel restorovatcez iTunes este raz. Takto mate pekne cisty iOS v IP. Vela zdaru. Dakujem za rady!
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

jennydrums
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 342
Registrován: úte říj 27, 2009 12:33 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od jennydrums »

Další poznatek. Nejsem si teď úplně jist, ale mám dojem že s příchodem iOS6 bylo možné z aplikace "Obrázky" označit více než 5 fotek, jak tomu bylo do té doby, a odeslat je mailem. Dnes jsem označil asi 10ks, klikám na "sdílet" a ejhle, možnost "mail" nikde, tak jsem snižoval počet označených až na 5 a pak už se možnost objevila...

Že by krok zpět??

EDIT: Ještě dodám, jak jsem se zmiňoval o zmizelých zvucích, spíš nějakým nedopatřením se odškrtla v iTunes synchronizace zvuků, čili to bude asi ten důvod a tímto se omlouvám systému iOS6.1 :)

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od 2L8 »

Ja som zaskrtol aj zvuky v iTunes a po restore synchronizoval a nedalo mi ich tam. Sam som si ich musel znovu najst a nahodit.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Gekko gecko »

jennydrums
S těmi zvuky se mi to přes itunes tedy že se odškrtly (myslíš vyzvánění jak to mám třeba já ne?) to stalo i u rstore a nahození zálohy předešlé 6.0.1 člověk to musí ohlídat....důvěřuj ale prověřuj, moc spoleh na to teda není, jak to bude tady nevím....aktualizoval jsem před chvílí (trvalo to asi 6minut celkem přes wifi tak až dám čistý restore)
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Barberry.pha »

Uz dlouho jde pres imessage poslat max 2 obrazky a pres mail max 5.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od honziš »

U mě po update nefunguje 3G, respektive asi funguje jinak. Dříve se po deaktivaci a aktivaci 3G vyhledala a použila 3G síť, pokud byla v dosahu. Teď jen EDGE. 3G jsem ještě neviděl...

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od 2L8 »

honziš: skus reset siete, skusal si to aj na inych miestach? Mozno prave na tom jednom mieste mas prave tu moznost, ze sa pripoji len na EDGE. :) Inak mne 3G tiez nesla, pokial som si rucne nenahodil, nenapisal vsetky nastavenia a adresy (od O2). Ale skus ten reset. Urcite ti pojde aj 3G, len ho skus aj na inych miestach.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od honziš »

Ano ano, zkoušel jsem na spoustě míst. Už jsem i po resetu síťových nastavení. Uvidím, může to být problém u O2.

Edit: jako bych to přivolal - na chvíli jsem byl na 3G. Vypadá to, že telefon nevyhledává síť tak často, což je dobrý, pokud jste v dosahu BTSek, z nichž jedna 3G umí a druhá ne (zrovna já to tak mám doma i v práci).

raywen

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od raywen »

taky hlásim problém s 3G, na místech, kde jsem normálně měl 3G furt, tak často vypadává, následně po chvílí se opět chytne na plný signál (běžně i v centru Prahy), problém zaznamenávám až po nainstalování 6.1. Reset síťových nastavení jsem prováděl, bez viditelné změny.

Baggiomb

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Baggiomb »

Ja jsem aktualizoval vcera a po aktualizaci mi prestaly fungovat veskere zvuky jako upozorneni nove zpravy, emailu apod. Jedine co funguje je zvuk prichoziho hovoru a budik. Nejde pustit hudba z repraku, nefunguje ani hardwerove tlacitko pro ovladani hlasitosti, resp. nejde hlasitost snizovat nebo zvysovat. Zkusil jsem restore ale nepomohlo.
Nemel nekdo podobny problem? Resi se to i zde
https://discussions.apple.com/thread/47 ... 5&tstart=0

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od honziš »

raywen: jsem na tom stejně - tam, kde dřív bylo 3G alespoň "na 2 čarky", nyní jen EDGE a sem tam ojediněle 3G

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Barberry.pha »

A to 3G vam tam i fungovalo? Nebo bylo jenom na zobrazne.
Osobne mam zkusenost ze ip5 zobrazovala 3G ikdyz uz bulo nepouzitelne a ne a ne prepnout na Edge, takze se neslo pripojit k netu.
Takze pokud se tedka odpoji drive a nesnazi se drzet slaby a uz nefunkcni 3G, a prepne to na silnejsi Edge, tak to vidim jako vyhodu ;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Petrt »

Nezdá se vám zlepšení chování automatické regulace jasu? Já jsem od přechodu na 6.1 překvapen, jak plynule a imho správně jas reguluje. Stačí i rozsvícení zamčeného telefonu a jas se plynule změní - mám pocit, že dřív se musel telefon odemknout.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Bl4de
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: stř zář 23, 2009 10:23 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Bl4de »

U iphonu 5 ano ale u ipadu 4 stale nefunguje:((( 3 mesice mam zarizeni kde si musim sam regulovat jas omfg!
iPhone Xs Max 256GB • iOS 12
iPad Air 2 128GB + LTE • iOS 12
Macbook Pro 13 2017 Touch Bar a Touch ID 3,1GHz procesor
Vždy jsem uměl milovat, ale až
APPLE mi ukázal pravou lásku!

mork4
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 271
Registrován: úte zář 28, 2010 3:02 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od mork4 »

Skusali ste uz po prechode na 6.1 fotit panoramu ?? Mne to totiz nefunguje, dam moznosti, panorama stlacim spust a akonahle zacnem iphone otacat tak asi po 1 sekunde sa to stopne a ulozi obrazok. Stretol sa s tym niekto?
“Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.” Albert Einstein

 Macbook Pro 15 late 2013
 iPhone 6 64GB
† iPhone 5 16GB
† iPhone 4 16GB
† iPod Touch 2G 8GB

manasek-cze
Host
Host
Příspěvky: 149
Registrován: pát led 28, 2011 7:57 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od manasek-cze »

Nedela mne to presne jako tobe, ale nekdy to najednou po par sekundach ulozi anich bych kliknul kamkoliv a nekdy to jede normalne.
iPhone 8 Plus 64 White
iPad Pro 64 GB White
Apple Watch 3
Apple TV 4k
HomePod

fbio
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: čtv srp 13, 2009 7:08 am

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od fbio »

Po aktualizaci se mi ani iPhone ani iPad mini neořihlásí do wifi v hospodě. Tady mě Apple nasr....!

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Barberry.pha »

Hard reset, restor nastaveni site jsi zkousel?

Panorama mi funguje normalne.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

unknown
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: pát srp 15, 2008 7:02 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od unknown »

tak po restoru na 6.1 pocituju mensi vydrz baterie - driv to v usage ukazovalo treba +-6 hodin vyuziti na nejakych 5% a ted se sotva dobelham na 5hodin vyuziti.

A nevite cim to je, ze jsem napriklad tedka telefon nabil na 100%, byl asi 7minut na netu (koukal sem se do usage), pote jsem telefon zamkl a asi po 15ti minutach jsem se znova podival do usage a misto 7minut tam bylo 20 a to jsem s telefon nic nedelal, nevite cim to muze byt?
Obrázek iPhone3G White 16GB

vrty
Host
Host
Příspěvky: 127
Registrován: pon zář 07, 2009 1:06 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od vrty »

Ahoj chtel bych se zeptat na iTunes Match, je super ze muzu manualne stahnout jednotlive pisnicky, ale to neni uplne to co chci.

Chci si proste vsude poslechnout me pisnicky a je mi uplne jedno, jestli primo z telefonu, jestli se tam vlezou a nebo streamovane pres wifi. Co ale odmitam je poslouchat streamovane pisnicky pres 3G, EDGE.

A taky bych uvital, kdyz si nejakou pisnicku pisnicku pres stream pustim, aby se mi do zarizeni automaticky ulozila a pri dalsim poslechu se nemusela znovu stahovat.

Jde tedy nejak nastavit, aby se streamovalo jen pres wifi a aby se kazda prehrana pisnicka automaticky ulozila a pri prehravani hudby pres mobilni site, aby se prehravali jen ty off-line?
iPhone 5S 32GB | Watch Sport Grey | iPad Air 2 128GB | MacBook Pro Retina 15" 2014 512GB | Apple TV 1st

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Barberry.pha »

Vsechno slo uz drive.
Nastaveni/appstore

Dole vypnout pouzivani mobilnich dat.

Nahore pak mas zobrazit veskerou hudbu, pokud to vypnes, ukaze se ti ta hudba ktera je v iphonu a muzes ji poslouchat kdykoliv.

Pri pusteni pisnicky(jak pises ty streamovani) se pisnicka automaticka stahuje do iphonu,ipadu.

Pouze pri pousteni v itunes v pc se pisnicka streamuje a musi se stahnout manualne.

Tady toto ale je spise do topicu o itunes match.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od misha »

tak dnes jsem overil (neplanovane), ze wifi opet funguje jako na fw5.1 a to tak, ze po standby telefonu jsem stale dostupny na voip wifi aplikaci. coz me velmi tesi. naopak absence hodin pri aktivaci ovladani hudby pri lockscreenu je dle me extremni hovadina.

havrdaj
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 680
Registrován: stř led 23, 2013 10:16 am

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od havrdaj »

Funguji Vam klavesove zkratky? Me ne.

John_Doe

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od John_Doe »

Zdarvím, chtěl bych se zeptat, jak je to s výdrží baterie po aktualizaci na IOS 6.1.
Mám IOS 6.0.1 a jsem s výdrží spokojen. Tak proto tento dotaz

mork4
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 271
Registrován: úte zář 28, 2010 3:02 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od mork4 »

hodiny su v hornom riadku stale
“Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.” Albert Einstein

 Macbook Pro 15 late 2013
 iPhone 6 64GB
† iPhone 5 16GB
† iPhone 4 16GB
† iPod Touch 2G 8GB

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Marek »

4S panoráma funguje v pohode
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od 2L8 »

Ja som zasa postrehol, ze nieco dokazilina AppStore aplikacii lebo seka mi niekedy. Predtym mi to nerobilo, ked som prechadzal aplikaciami a to mam IP5.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Mike_99
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: čtv pro 25, 2008 2:07 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Mike_99 »

Precital som si vsetky prispevky a musim priznat ze vo mne vyvolali zmiesane pocity... Otazka - Je dovod prechadzat z iOS 6.0.1? Ocenil by som jednu vec a to rychlejsie vyhladanie a pripojenie sa k wifi. Ak 6.1 tento problem neriesi tak ma moc nelaka :/
iPhone 3G, 3GS, 4, 5, 6, 6S, 7, X, 11, 13 Pro
iPad Air
iPhone 15 Pro Max

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od pechino »

Po aktualizaci jsem nezaznamenal žádnou změnu v připojování se k wifi, nebo její vyhledávání... Stojí to za prd, objednávám domu silnější wifi router :-(

Edit: udelal jsem hard reset a svete div se, wifi slape lip
Naposledy upravil(a) pechino dne sob úno 02, 2013 5:44 pm, celkem upraveno 1 x.

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od seamaster »

Mne to funguje bez problemov, aj ked ked po kupe iP5 som ho s iOS 5.0.1 nemohol aktivovat, lebo sa nedokazal pripojit na router a musel som upgradovat fw na routri a odvtedy to fici, takze odporucam, ak ma niekto problem s wifi, najskor upgrade routra. S 6.1 nemam problem sa pripojit na akukolvek siet, vacsinou su to sifrovane siete.

Pokial niekomu ide bateria rychlo dole, treba si skontrolovat, ktore aplikacie by to mohli byt, keby bol na vine iOS 6.1 tak by to asi robilo kazdemu ;-) a skusenosti su rozne. Mne napriklad ide baterka dost rychlo dole, ked pouzivam aktivne Whatsapp, alebo Viber, to su dost zraci energie :-(






Taky tady http://spravodaj.madaj.net/

Alek13
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 303
Registrován: pát říj 02, 2009 1:15 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Alek13 »

4S/ baterka:( nabijim celou noc, rano ukazuje 100%, odpojim-95%. Reset - 99%
Jinak, 5hod. bezneho pouzivani a je vybita ( wi-fi bez 3G, skoro nehraju... a td. )
iPhone 3GS
iPad 2
iPhone 4S
Macbook / 2010 / SSD / OS X 10.9.
iPhone 5

Zemlicka
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 490
Registrován: úte dub 07, 2009 4:48 am

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Zemlicka »

ip5 nebol problem s nicim a nieje ani teraz.
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)

sheerONE
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 197
Registrován: stř pro 23, 2009 2:19 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od sheerONE »

baterka oproti 6.0.1 je horsia ....uz ma tie updaty nebavia, je to horsie a horsie.
iPhone 7 Plus 128GB Black
Macbook Air 13" early 2014

Pantani
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 908
Registrován: ned úno 10, 2008 1:50 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Pantani »

seamaster píše:Mne napriklad ide baterka dost rychlo dole, ked pouzivam aktivne Whatsapp, alebo Viber, to su dost zraci energie :-(
Můžu potvrdit, Viber je žrout, taky jsem ho z tohodle důvodu přestal používat a odinstaloval.

Jinak 6.1 je na mým iP4 v pořádku, funguje vše jako předtím a už předtím to bylo bez problémů.
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí

goro44
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 276
Registrován: pát pro 03, 2010 4:05 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od goro44 »

No tak to já naopak i po restoru bez obnovy pozoruji oproti 6.0.1 velký pokles výdrže.
iPhone 6S 16GB iOS 11
Macbook Air 13" 128 GB Early 2015

Odpovědět