IOS 6.1 již ke stažení

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Anndy »

OT:
A ja zase pozorujem, uz minimalne 10rokov, coraz slabsiu a slabsiu vydrz... Zacalo to pitim, a siri sa to dalej a dalej .... ;-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od seamaster »

Tak uz to nieje ako ked som bol mladik :-D


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/

endva3
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 118
Registrován: čtv pro 11, 2008 8:20 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od endva3 »

Tak aj mne sa zda ze mam mensiu vydrz baterky s 6.1 aj 6.1.1. 6.0.1 to bolo nieco ine :)
Asi sa vratim k nej.

Alek13
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 303
Registrován: pát říj 02, 2009 1:15 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Alek13 »

Pockeeej! Jeste se to rozjede s tou baterkou)
iPhone 3GS
iPad 2
iPhone 4S
Macbook / 2010 / SSD / OS X 10.9.
iPhone 5

Jorgas

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Jorgas »

Prodlouzeni vydrze baterie: vse smazat a nainstalovat znova, NEOBNOVOVAT ze zalohy (rika se ze to pomuze v 80% pripadu)

Ronaldok
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 199
Registrován: ned úno 03, 2008 7:55 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Ronaldok »

A proč je neustálá automatická záloha, když po každém update fw bych ji neměl obnovovat abych se vyhl problému třeba s baterií? Nebaví mě pokaždé vše instalovat a nastavovat a v hrách začínat znova a znova od začátku.

Jorgas

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Jorgas »

Hadej:-)
Jinak to rikali i v tusimze poslednim applisti o tom smazani...
Hry jde zalohovat zvlast do itunes ne?

Ronaldok
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 199
Registrován: ned úno 03, 2008 7:55 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Ronaldok »

iTunes vůbec nepoužívám, mobil k pc vůbec nepřipojuji. A jak si do iTunes uložím samotnou rozehranou hru aby sem ji pak nemusel hrát od začátku? A ještě nedá se nastavit když s tlumím zvuk hry aby to nemělo vliv na zvuky aplikaci jako je im+, facebook, skype atd? Je celkem voprus po každe hře zase zvedat hlasitost. Jediné co zůstane stejně hlasité je zvuk volání a sms.

Tony
Host
Host
Příspěvky: 45
Registrován: čtv led 03, 2013 10:44 am

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Tony »

OT: ahoj mohu se zeptat , dnes jsem normalně byl na iphone ale pak se mi sekal trochu nevim z čeho tak jsem ho restartoval vše běží ok ale před restartem jsem měl 97% baterky a proč po restartu je 100%?

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od seamaster »

To sa stava, podla mna sa nejako nakalibruje meranie stavu, alebo co, urcite sa neboj, ze by baterka naraz ziskala 3% energie ;-)


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Jadro »

Tohle delam prakticky kazdy den. Sundam z nabijecky a celkem rychle zacnou padat procenta. Udelam restart, vrati se to na 100 % a vse je OK. Kdyz ten restart neudelam, tak to ubyvani procent pokracuje a telefon mi nevydrzi tak dlouho.

Tony
Host
Host
Příspěvky: 45
Registrován: čtv led 03, 2013 10:44 am

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Tony »

to se mi moc nelíbí že bych musel každý den ráno udělat restart

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od misha »

Ronaldok píše:iTunes vůbec nepoužívám, mobil k pc vůbec nepřipojuji. A jak si do iTunes uložím samotnou rozehranou hru aby sem ji pak nemusel hrát od začátku?


tim, ze pouzijes itunes a mobil pripojis k pc :-D

ale toto ukladani nefunguje jako klasicky u pc her. tzn bys k navratu (pokud to dotycna hra neumoznuje) musel pouzit restore.

a nakonec... toto je spatne tema na takovou otazku.

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Dave »

hele lidi nevim jestli to neni mimo mísu, ale taky vám vodafone poslal smsku ať si updatnete na iOS 6.1.1 ? já ale updatovat nechci, žádnej problém na 6.1 nemám nebo vy snad ano?
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od tvosi »

Ja uz davno mam aktualizovano..zrejme posilali vsem zakaznikum s 4skem
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

unknown
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: pát srp 15, 2008 7:02 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od unknown »

Zdravim, kdyz pripojim iP k pc a zapnu evasi0n tak mi to iP nenajde, co delam spatne? Zkousel se vsechny porty na notebooku a spoustel jsem evasi0n jako spravce.

Na notebooku momentalne neni iTunes, ale to by nemel byt problem ne?
Obrázek iPhone3G White 16GB

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od tvosi »

Tak kdyz neni itunes tak nejsou ovladace k iphone, takto fungovat nemuze a navic si naprosto OT, jailbreak se tu neresi, na to tu jsou prislusne sekce
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

unknown
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: pát srp 15, 2008 7:02 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od unknown »

Dekuji a omlouvam se :)
Obrázek iPhone3G White 16GB

Lukyisek
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: sob led 22, 2011 3:56 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Lukyisek »

Tak docela problem a jsem zaskocen. V pulce roku 2011 jsem si pres znameho vzal iP4 - bral ho pres OK Point v O2, cili CZ distribuce. Od te doby jsem asi 2x preinstalovaval FW a no problem. Ted jsem chtel nainstalovat iOS 6.1 ktery jsem stahl, nefungoval, tak jsem dal update primo prez stazeni z iTunes. Telefon byl v modu ze pracuje a byla treba obnova. Stahl se posledni FW pres iTunes, nainstaloval jsem ho a ted na me kouka na telefonu "SIM Locked" :o
Jak je to mozne?? Neni to nejak diky tomu poslednimu iOS, tedy 6.1 pokud se nepletu?
Sice nevim poradne co s tim, ale snad tady najdu nejaky info, kazdopadne to na iP resim prvne, nechapu... :(
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG

Dodo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1362
Registrován: pon zář 14, 2009 5:32 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Dodo »

Na telefone pise sim locked pokial je SIM karta uzamknuta pin kodom, nie?
iPhone 5S
iPod Shuffle
MacBook White

Lukyisek
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: sob led 22, 2011 3:56 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Lukyisek »

Jsem MEGA DEBIL dneska, fakt ze jo... :O:
Velka Velka omluva, fakt mam dnes den blbec. Samozrejme mas pravdu, diky tomu, ze pouzivam casto sluzebni telefon, tak tam mam jinou SIM kartu a zcela jiny PIN kod, ten mi samozrejme na mem telefonu fungovat nemuze :fool:
Takze jo mas pravdu a me blba to hned nenapadlo, tak jsem na to uz radsi nesahal a psal. Na to ze je sobota, tak jsem fakt dost mimo.
Omluva za velke OT... :oops: :bad:
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG

Jorgas

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Jorgas »

Ronaldok píše:iTunes vůbec nepoužívám, mobil k pc vůbec nepřipojuji. A jak si do iTunes uložím samotnou rozehranou hru aby sem ji pak nemusel hrát od začátku? A ještě nedá se nastavit když s tlumím zvuk hry aby to nemělo vliv na zvuky aplikaci jako je im+, facebook, skype atd? Je celkem voprus po každe hře zase zvedat hlasitost. Jediné co zůstane stejně hlasité je zvuk volání a sms.

Rekl bych ze pri zaloze do itunes se zalohuje cela apka i s daty do zip souboru, muzes se v nem pak pohrabat... Staci zmenit priponu...
Pri zaloze doicloudu se zalohuji pouze data, pokud apka mizi z appstoru anebo jeji verze se oreze, tak mas SMULU.

Jorgas

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Jorgas »

Jorgas píše:Ale ja tam ani zadny napis Nenabijim ()jako bylo u starsich modelu) vubec nevidim :-(

Ty mas mini 3g?


Tak vyreseno castecne, na jinem notebooku totiz tento ipad mini se dobiji ok, takze mi kecali u Apple!! (Jejich ceska infolinka, detasovana v Nemecku) a mam neco s itunes kdyz jine ipady muj notebook dobiji ok

::: jak to vyresit, bez reinstalace woken a itunes? Ten ipad nema nainstalovany driver, ted to vidim v Spravci pocitace. Stacilo Aktualizovat ve spravci zarizeni a je to vyreseno komplet. Asi se zaseklo pri uplne prvnim pripojeni tohoto ipadu a predcasnem vytazeni usb kdyz jeste nebyl zapsana reference.

Georf
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: úte dub 20, 2010 6:38 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Georf »

Přestalo mi jít připojení přes exchange...:(

slacho
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pát čer 12, 2009 6:46 am

IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od slacho »

Napíšte mi prosím skúsenosti s 3GS a najnovšim fw
Dostal sa mi do rúk 3GS bol tam 6.0.1 aktualizoval som no začal blbnut nechce prijať SIM kartu a veľmi dlho odomyka PIN nakoniec musím použiť reset ďakujem

Bez SIM karty ide telefón v pohode no akonáhle vložim SIM zamrzne
iPhone 3G
iPhone 4s iOS 6.1.3
iPad 2 iOS 6.1
iPhone 3Gs 32Gb iOS 6.1.3

iPhone 5 16Gb Black iPhone
5S 32Gb space gray iOS 8.0.2 non JB
6s 64Gb space gray
Apple TV 4
iPod nano 16gb
MacMini osx 10.10 Yosemite
iPad air 16Gb wifi space gray 8.0.2
MacBook Pro 13" 2015

CiLA
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 178
Registrován: ned úno 27, 2011 2:15 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od CiLA »

Vydrz baterie ide hore:)
70% wifi, 10% mobilne data, 10% hry, 10% nastavenia i5 (otvaranie, zatvaranie aplikacii, setup). Ale aj tak sa mi to zda malo. Chcelo by to vydrz aspon 24 hod. Verim, ze raz to pride :)

Obrázek

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Metalgirl »

Si nos s sebou solární nabíječku a výdrž budeš mít aj těch 24. Vy lidi jste fakt jak prdnutí, opravdu. Na to už nemám jiných slov.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Slimák »

Toz dame jim baterky na zada :D


Sent from my iPad 4 using Tapatalk
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Gekko gecko »

já výdrž poslední dobou vůbec neřeším, to důležitější věci než foun počítače a tak jako dřív...práce nad hlavu, stačí mi a cením si když zařízení jede jak má, plynule svižně nekouše se zkrátka se na něj mohu plně spolehnout tak jako na hloupé nic neumící tel. a nabíjím jak kdy...u Li-xx je to fuk a naopak se dop. nabíjet kdykoliv uvidíte zásuvku, pc, ntb a máte patřičné u sebe.
U iOS6.1 jsem si ale všiml zajínmavosti (asi je to známé) když jej restartujete podržením home-pwr než se objeví jablíčko a nabíhá (dělám to jednou za čas k pročistění paměti) a před tím ukončíte všechny app na pozadí či vymažete naposled smsky, tak po restartu je to zpět a zprávy také, u mě je to v souvislosti s iP4 co vy?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Metalgirl »

Na uvolnění RAMky stačí bohatě klasicky iPhone vypnout a zapnout. Netřeba mu dělat hard reset.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Gekko gecko »

Jasna mg take a je to jednodussi, zkus to ale a chova se to odlisne...po vyp zustane vse tak jak bylo po resetu home+pwr tedy hardresetu avsak beze ztraty ulozenych dat, se vse obnovi do stavu pred tim nez jsi to pracne "koleckem" u tres se ikonek ukoncovala.
Nejde onic a s ios 6.1 to nijak dulezite nesouvisi a ani nfvim proc jsem to zminil
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Jorgas

Re: IOS 6.1 již ke stažení

Příspěvek od Jorgas »

Ronaldok píše:iTunes vůbec nepoužívám, mobil k pc vůbec nepřipojuji. A jak si do iTunes uložím samotnou rozehranou hru aby sem ji pak nemusel hrát od začátku? A ještě nedá se nastavit když s tlumím zvuk hry aby to nemělo vliv na zvuky aplikaci jako je im+, facebook, skype atd? Je celkem voprus po každe hře zase zvedat hlasitost. Jediné co zůstane stejně hlasité je zvuk volání a sms.

zvlast nijak, ale kdyz udelas zalohu telefonu do itunes, zazalohuje se ti prece CELA aplikace i s daty

Odpovědět