iWallet

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
mouchanek
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: čtv srp 26, 2010 10:48 pm

iWallet

Příspěvek od mouchanek »

Co si myslíte o iWallet? Já myslim, že jestli přijde s iOS6 (iphone 6. generace) a začnou tu s tím i obchody tak třeba pro mne to bude naprostá pecka, přijde mi, že platby přes NFC jsou zabržděný tak snad s tim Apple hejbne 8)

lehké info http://vtm.zive.cz/apple-iwallet-platebni-karty

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: iWallet

Příspěvek od Freaders »

No ono záleží hlavně na bankách a obchodech aby to podporovali... třeba platby přes NFC jsou u nás stále mrtvé
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

mouchanek
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: čtv srp 26, 2010 10:48 pm

Re: iWallet

Příspěvek od mouchanek »

jak kde, třeba v globusech je 2 pokladny uměj a od léta se chtějí přidat další obchody

Shwollo
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 323
Registrován: úte lis 03, 2009 2:15 pm

Re: iWallet

Příspěvek od Shwollo »

Freaders píše:No ono záleží hlavně na bankách a obchodech aby to podporovali... třeba platby přes NFC jsou u nás stále mrtvé
väčší problém vidím v obchodoch. U nás napr. Tatra Banka už viac ako rok vydáva bezkontaktné karty (dá sa platiť len priložením karty k terminálu) a doteraz to veľa obchodov nemá. Druhá vec - už keď to v obchode mali a ja som povedal, že chcem platiť bezkontaktnou kartou tak na mňa pozerali, že čo to chcem.

Odpovědět