Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
petrcam

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od petrcam »

Uz jsem to psal - neni to problem sw - je to problem hw! Bohuzel - ja po vymene za jiny kus jsem absolutne bez potizi ... Vsem doporucuji reklamaci a zadost o vymenu za novy kus.

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od airmt »

Muzes podrobneji specifikovat, v cem jsi mel potize, ktere novy kus nedela?

petrcam

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od petrcam »

Psal jsem to o nekolik postu vyse - necht si kazdy procte - nebudu kopirovat.

Freelander
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: pát pro 02, 2011 5:07 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Freelander »

prosím o radu.U prvního 4S to v pohodě fungovalo.Po výměně nikoliv.Když mi někdo volá,nepřiřadí se mi obrázek.Když volám já tak se volaný objeví.Děkuji.

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

restore jsi zkoušel?
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Freelander
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: pát pro 02, 2011 5:07 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Freelander »

Tak jsem nakonec vrátil zpět tapetu.Ze zeměkoule na původní kapky na skle a už to jede.

margelinam
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: sob pro 17, 2011 9:57 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od margelinam »

K výše uvedeným problémům se ztrátou signálu/dat/hláškám o chybě sim karty na firmware 5.0.1 kdy pomohl jenom restart telefonu.
Vlastním iPhone 4s 16GB, operátor Vodafone, včera odpoledne jsem zkoušel restore telefonu podle postupu na http://support.apple.com/kb/TS4148 , po restore a obnově ze zálohy mám nový build firmwaru (9A406) a problémy jsou pryč.
Dokonce i při jízdě metrem, což dříve problém 100% způsobilo (při hledání signálu ve stanici to nenašlo nic :) je vše bez problému.
Kupodivu mám v telefonu cca 7 let starou sim kartu (ještě od Oskara :) ), ostříhnutou do formátu micro sim, takže jsem nemusel ani měnit...


To jsem psal já, ne on ;)

POZNÁMKA MODERÁTORA:

omlouvam se, moje chyba . jh

Sten
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: ned zář 07, 2008 5:50 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Sten »

V telefonu 9A406 mám také, bohužel problém nefunguju stále (vodafone). Kvůli tomuto problému jsem uspěchal výměnu operátora, několik dnů mi telefon fungoval bez chyby, bohužel teď je to na zabití.
Nejvíce mě štve že jsem váhal s reklamací - o pár dní jsem prošvihl 30ti denní lhůtu, kdy vodafone mění telefony rovnou, takže pokuď nevyjde nebo nepomůže, musím projít klasickou reklamací :( Tu ale nechám až na nový rok, teď přez svátky to stejně hádám nemá smysl.
[*]iPhone 5 16GB • iOS 6.0.1
[*]iPad 2 (Wi-Fi) 16GB • iOS 5.1.1 JB
[*]Macbook unibody (late 2008)
[*]Macbook pro (mid 2012) SSD

Gorash

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Gorash »

Potvrzuji 9A406 firmware 5.0.1 po totalnim nefungovani iphonu jede tedka telefon jak ma, sice to skace z 5 na 1 carku ale sit nespadne, zadne noservice, vypada to ze problem je konecne vyresen !!
Takze mrkněte do nastaveni/obecne/informace a pokud tam mate napsané 9A405 tak udělejte zálohu telefonu, restore ze zálohy, mnel by se vam stahnout novej cca 850 mega aktualizacni balicek a pak obnovte ze zalohy
Ted konecne telefon po mesici a pul funguje


Iphone 4S, 16 Giga Black, T-Mobile, používám Tapatalk

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Po nějaké době mi IP4S napíše neplatná sim nebo žádná služba jako kdyby nebyl kredit pomohla někomu výměna sim?

Nebo mám tel reklamovat a vyměnit za nový kus? Mám roční mezinárodní záruku.

Nebi je nějaký způsob jak se toho problému zbavit? Je to nepříjemné
Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od rony »

je to vraj znamy bug tohto ios.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Takže buď dát iOs 5 nebo počkat na nový?

iPhone4,1_5.0.1_9A406_Restore dal jsem do telefonu tenhle místo 05ky co tam byla a zatím chybu sim nenapsal jen občas vypadne signál ale pak zase naskočí tak uvidíme a dokonce neubývá tolik baterka :)
Obrázek

Johny_F
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 04, 2011 9:58 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Johny_F »

airmt píše:
Taky mi nefunguje bluetooth spárování - a to s ničím - zkoušel jsem 3 telefony, 1 handsfree a notebook s Win7 - s ničím se to nespáruje. IP ani nic nevidí, zato protější zařízení ho najdou, ale nemůžou se spárovat. Win7 zkrachujou na ovladačích pro IP, Win update nenabízí žádné nové ovladače.

Nevíte co s tím? Je to moje první iVěc a už mě tu z toho všelijakého zkoušení a nastavování jde hlava kolem :-(


iPhone se umi v zakladu (bez hacku) pripojit jen k Apple HW. Jiny telefon, nebo PC k nemu nepripojis. Maximalne nejake hansfree, ale musi byt podporovane.

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Saddako »

No tak ja mam pocit, ze 06 bere vic energie nez 05. Co se tyka vypadku (vytoceni cisla a cekani zda uslysim nejaky signal) tak zatim nevim.

// hmmm... Tak update nepomohl. Stale se stava, ze po vytoceni cisla je ticho a musim udelat pomoci vypnuti a zapnuti Letoveho rezimu restart telefonni casti :( Zacatek s FW 4.0 byl taky trpky, ale tohle uz by mohli konecne doladit.
Naposledy upravil(a) Saddako dne pon pro 19, 2011 1:06 pm, celkem upraveno 1 x.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

takže když s 05 nemam problémy se signálem, tak by mi 06 ze strany baterky uškodila? má cenu dělat update? Díky
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Gorash

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Gorash »

Tak uz je tel. Zase v prdeli, pres noc napsal neplatna sim a uz zase nejde volat, odesilat sms
Pockam na 5.1 a pokud se to nevyresi tak udelam vse pro to, abych mohl zrusit smlouvu, 3 roky to takhle pouzivat teda nebudu, i kdybych mnel ten telefon reklamovat 30x driv nebo pozdeji je to prestane bavit


Iphone 4S, 16 Giga Black, T-Mobile, používám Tapatalk

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od airmt »

Teď jsem telefonoval na 1 místě (seděl jsem v křesle) a signál lítal z -80 dBm až ke -125 dBm dle Field testu. Protistranu jsem slyšel, ona mě taky, ale docházelo prý ke zkreslením v mém hlase. Divné. Zajímalo by mě, jestli je to tím iOS nebo tam dali blbou anténu. Rád bych, aby se k pánové z Applu k tomu konečně vyjadřili, jak to je s tou anténou.

Johny_F: to si děláš srandu, že ten telefon se neumí spojit přes BT s Win7 notebookem!? Tohle je fakt trapné, hlavně že se chlubí implementací BT 4.0.

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

To s tim BT neni pravda! Ja mam w7 a pres BT sem ip pripojil bez problemu a poustel jsem pisnicky z iphonu do repraku od pc...
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

p3p3k
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob lis 05, 2011 3:11 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od p3p3k »

to si delate srandu, ze ste reklamovali IP4s s OS 5.0.1 kvuli hlaskam s neplatnou sim, oni vam vymenili za novy s puvodnim OS a vy ste to zase updatli na OS 5.0.1. :lol: Nekdo tady psal, ze mu to zatim funguje, ale asi ne dlouho, pac me po updatu na 5.0.1. taky fungoval cca 14 dni nez zcihlovatel.. imho 5.1 furt nikde a me dochazi trpelivost :x

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od FILIPSN007 »

Taky se podělím o zkušenosti. Na mém Ipodu byl IOS 5.*.* zalagovanej. Zamrzala obrazovka, sekalo se psaní, baterka šla prudce dolů, sekalo se cover flow, přepínání hudby na uzamčené obrazovce bylo pomalé.

Zjistil jsem o víkendu, že mám zálohu SHSH, jenže jsem v životě nic neuložil(je možné že jsem to náhodou někdy zapl) tak jsem s úsměvem na tváři přešel na IOS 4.3.3. .A mé první dojmy? To je rychlost ! Žádné problémy a baterka drží. Upřímně lituji ty co nemají zálohu.

s3ba

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od s3ba »

Mam Iphone 4s, mám t-mobile a měsíc jsem nemohl ani volat, ted Apple vydal IOS 5.01 (9A406) a vše už funguje..

http://support.apple.com/kb/TS4148

p3p3k
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob lis 05, 2011 3:11 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od p3p3k »

Prehrano dle navodu, ale stale bez signalu, co to ma znamenat??? Mam 4s, o2, 5.0.1(9A406) je toto mozny uz sakrafix?

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

pepek sem na tom podobně stále mám problémy s odmítáním simky a ztráty signálu navíc mi nejdou odesílat smsky restore nepomohl.

Modlím se za iOS 5.1 :angel:
Obrázek

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

p3p3k: ty jsi u O2 a máš problémy? :shock: Tak to já teda (naštěstí) nemám žádný, ale trochu mam strach, aby se to po nějakém updatu nepodělalo...
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

p3p3k
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob lis 05, 2011 3:11 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od p3p3k »

jo o2, prehrano dle navodu vyse a stejnej problem pokracuje. Dneska sem si byl, na radu pana z apple linky, vymenit orizlou micro sim za origo micro sim 128kb a co se nestalo..nic...furt neni signal, nejde volat, nejde posilat sms, nefunguje bankovnictvi, nejde menit pin..proste komedie..zitra volam, at me vrati penize..uz toho mam fakt dost

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

VAROVÁNÍ MODERÁTORA:

Necituj poslední příspěvek, citace smazána. MG


já jsem byl vyměnit sim u T-Mobilu a trochu to pomohlo dovolat se dovolám, smky uz taky jdou jen výpadky signálu mě štvou.

Pin vše můžu měnit ale stejně uvažuju o reklamaci a nahrání iOS 5
Obrázek

ochm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od ochm »

Vcera kuryr dovezl 4S/16G, dal jsem do nej TMO SIM (starou orezanou), vse bez problemu, radost a orgasmus...
Ale az do doby nez jsem ja debil nainstaloval 5.0.1 (pres wifi rovnou do telefonu)
Nasleduji vypadky signalu, dlouha odezva na zadani PIN, nemoznost posilat SMS (ani jednu), odhlasovani od site...
Kdyz se SMS pokusim poslat, z telefonu se nasledne neda zavolat, jen v repraku po vytoceni cisla divne cvaka. Pak se telefon od site odhlasi, a kdyz sit znovu najde da se s nim telefonovat. Pokud se pokusim zase poslat SMS, tak se to cele opakuje.

Komunikace s Apple Care celkem tristni, radili mi stahnou A06, ale nedokazali mi vysvetlit proc si ji vcera telefon nestahl sam, kdyz uz je nejakou dobu publikovana.
Nicmene telefon se restore pres itunes branil, koncilo to vzdy chybou - cerstva instalace iTunes nepomohla.
Nakonec jsem si stahl cely IOS A06 (nekde je tu ve foru odkaz), a nalil ho do telefonu (Shift+Restore).
Vysledek? Zadna zmena! Telefon se chova stejne.
SIM poskozena nebude, ve starem 3G chodi normalne.
Zkusil jsem i jinou SIM, asi mesic starou, taky oriznutou, od VF, vysledek a chovani totozne.
Uz mam na Apple objednanou expres dodavku (vymenu telefonu), protoze nic jineho se s tim delat neda. Kdo tvrdi ze da, keca, nebo at se predvede...

abroBA
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: ned zář 07, 2008 4:16 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od abroBA »

Takze zase najnovšie info:
Znova som sa stretol s kamarátom co pracuje pre Telekom (T-mobile SK) ako tester telefónov, že sa mi pokúsia pomôcť s tehlov IPhone 4S iOS 5.0.1/2
Telefón sa im tiež nepodaril rozbehat. Takze jedine riešenie, ktoré by malo fungovať je počkať na iOS 5.1 alebo Telekom nakupil a bude distribuovat nové SIM karty 1,8V a tie by mali riešiť problém volania bez ohľadu na sofware.
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black

p3p3k
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob lis 05, 2011 3:11 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od p3p3k »

mne dneska operatorka nabidla vraceni penez nebo vymenu za jiny kus s tim, ze nezarucuje ze bude fungovat:) ps: nepomohlo ani restore ani nova sim..

fessy789

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od fessy789 »

Ahoj pridam se sve poznatky.
Objednal jsem si iPhone 4s 16GB 2.12.2011 a prisel mi 15.12.2011 uz s iOS 5.0.1 (9A405) nechal jsem si svou 3 mesice starou sim oriznout u T-mobile, vlozil ji do iPhonu a vse fungovalo jak ma. Bydlim ve Svitavach, tak tu mam 3g, ale je to vetsinou, tak okolo 2 - 3 carek signalu, kdyz volam, tak se mi to kolikrat i prepne na klasiku a zadny problem. S baterii taky bych rekl, ze neni problem. Ted mam 1% a vyuziti 5h a 55min, pohotovost 1den a 22h. Coz beru za slusny vykon, kdyz jsem v tom hral celkem narocny hry napr. Asphalt 6 + fotbal + nejaky to brouzdani na netu a asi 6 hovoru. Jeste musim dodat, ze jsem u T-mobile.
Podle me urcite bude chyba v HW a nebo mam zrovna dobrej kousek.

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od jeenik »

Třeba je HW chyba v tvém přístroji a novou aktualizací se projeví ;-)

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

ochm píše:Vcera kuryr dovezl 4S/16G, dal jsem do nej TMO SIM...


Sem na tom stejně až na to že já tam iOS 5.0.1 měl :(

Jak se dělá to objednání odvozu a výměnu za jinej tel? Skusím zajít do servisu a zeptat se nebo pak jen čekat na iOS 5.1
Obrázek

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od airmt »

Já vydržím s telefonem 1,5 dne jen když mám vypnutá mobilní data (což v kanclu a doma mívám - je tam wifi). Pokud jsem zapnul mobilní data, Siri, případně i polohové služby, tak i bez nějakého většího brouzdání na netu (jen volání, sms, apps, občas mail) a bez hraní je telefon po konci pracovního dne zralý na nabíječku. Doufám, že takhle to nezůstane, protože nechci tamagoči, které mě večer nepustí bez předchozího dobití ani na pivo nebo do báru :-) Od Applu bych chtěl jedinej dárek, ať už vydá funkční SW, který se výdrží aspoň přiblíží předchozím modelům.

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

No já teda nabíjím tel večer a dnes v práci sem měl zaplé siri,polohové služby,mobilní data + wifi a poslouchal sem 4hodiny muziku měl jsem pár hovoru a poslal asi 5sms a mám ještě 50% baterky
Obrázek

Johny_F
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 04, 2011 9:58 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Johny_F »

STepik píše:To s tim BT neni pravda! Ja mam w7 a pres BT sem ip pripojil bez problemu a poustel jsem pisnicky z iphonu do repraku od pc...

No tak to mas teda dobry, me se iPhone pripoji jen na MACka. Windows 7, 64 bit ho ani nevidi.. Ale to muze byt problem soudruhu z mrkwosoftu, ze nemaji drivery na 64bitovou verzi.. Nastaveny telefon mam dobre. Ale na druhou stranu ja BT nepouzivam, takze to u me neni takova bolest... :P A na jiny telefon nez IP se nepripojis, to je hold fakt...

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

no já taky ne, je mi k ničemu pouštět si do pc repráků písničky z ip, když mam přímej vstup do repráků z ip.. ale máš asi pravdu, já mam 32 bit a aunguje to tak nějak jako že někdy jo, někdy ne.. protstě microsoft neni uplne idealni pro tyhle veci... ;)
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od cczero »

nikdy jsem neměl s iOS 5.0.1 žádný problém, ale poslední dva dny jsem v místech kde je 100% signál byl "žádná služba", a to několikrát a pomohl až restart (ve dne) a několik hodin mi, většinou v noci nepřicházeli sms, i když sms odemě chodili normálně (to sms bych možná přisoudil operátorovi). Mám Vodafone a tam v noci dělají neustále nějakou "údržbu", takže pořád něco nejde. Sim kartu mám originál mini od Vodafone.

Johny_F .. divné, mám w7 64bit a nikdy jsem neznamenal problém, w7 iPhone vidí vždy..

Tucnakkk

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Tucnakkk »

mam iphone 4s s 5.0.1 9A405 a ten už jsem tam mel. iphone je jako cihla, dostal jsem ho ted na vanoce a jsem vytočeny... mobil mam u vodafonua kdyz chci volat pres den v noci tak to zaden vytacet a spadne signal skusim restore na 9A406 a jestli nepomuze tak dojdu an novy kus a jestli ani tone tak dojdu jste jednou a pak chci zpatky penize myslim si ze iphone je dobry ale ze bych ho mel jen na hry to si mužu koupit ipod touch.. jo a sit edge mi normalne jede mam problem jen s volanim..
tak prosim poradte kazdy tady rika nejake napady ale nikdy nenapiše jestli jde..četl jsem to cele


Skús aspoň tie bodky na konci viet používať. Dodo

sppeedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 283
Registrován: pon črc 26, 2010 9:55 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od sppeedy »

ja myslim, ze to bude tou vyrizlou simkartou, protoze ja s Vodafonem nemam vubec zadny problem. problemy meli/maji t-mobilaci. Vodafone a iPhone 4S se signalem nemaji problem. zasel bych na prodejnu Vodafonu, zazadal o novou micro sim a uvidis, ze to bude v poradku
iPhone 5S 32gb Silver, iOS 8.1, Vodafone, Case cover - kůže - červená
iPad Air 2 64gb Silver, iOS 8.1, Smart Cover červený polyuretan
MacBook Pro 13" 2011, OS X Yosemite 10.10, Magic Mouse
iPod Nano 6G 16gb, sluchátka Apple inear
iPod Shuffle 4G 2gb

iPhone 3G, iPhone 4S, iPad 3

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od jeenik »

pomůže jen upgrade na 5.1 - což zatím jde jen s developerským účtem. 5.0.1 padá i ta novější verze
to je má zkušenost, s 5.1 teď nemám problém
s tím Vodafone to asi není úplně pravda, známému, který je u nich, to padá také, sice minimálně, ale také

Odpovědět