Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

Zkus telefon nekolikrat uplne vybit, aby se baterka zformovala, jinak na 5.0.1 neupdatuj, nekteri maji problemy se signalem, pockej na 5.1
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

zidi

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od zidi »

Iphone 4S 64G, koupeny u Hypermobilu, pripojeny na T-mobile. Po zapnuti zjisteno - mobil jiz po aktivaci, vsude rozsypany caj z Malajsie. Nevadi - takze itunes - restore do firemniho nastaveni a obnova dat ze zalohy. Po zapnuti chvili fungoval, pak klasika, jeden restart, jeden hovor, pak vypadek signalu presto, ze ukazuje plny signal. Data funguji. Tlf do Apple - pokud jste jej koupil u nas, vymenime, zkuste vymenit SIMku a chtejte 128bitovou, vymena pomuze v tretine pripadu. Tlf do T-mobile, operatorka rika, ze je to problem Applu, ale at si vymenim SIMku, ze original mikrosim ale nemaji a ze mi ji vycvaknou klestemi na prodejne, o 128bitech nevi nic, neprijemna. Vymena SIM u T-mobile, personal rika, vzdyt tech propadu zas tak moc neni, muze za to Apple, o 128bitech nevime nic, dame vam tu nejmodernejsi SIM co mame. Vymena zadarmo. Maji jen original mikrosimky, nic nevycvakavaji. Ha, ha.
Fajn, SIM vymenena, stav jen o malo lepsi, nelze se dovolat nikam, jen po kazdem neuspesnem hovoru se restartuje vyhledani site a lze uskutecnit jeden hovor a tak porad dokola.
Na netu zpravy, ze by mozna mohl fungovat IOS 5.1, je jen beta u developeru. Po neuspesnem shaneni nejakeho developera nasledne stahnuti 5.1 z netu - je tam ale i cela rada fejku, zjisteno, ze existuje uz 5.1 beta 2. Znovu itunes - option restore - ale kwa, instalace nedobehne neb musite mit device registrovany jako developersky, coz nelze udelat ve free verzi developerske registrace. Iphone po neuspesnem konci teto instalace zustava bez dalsi moznosti pripojit k itunes - vzdy hlaska ze neni registrovany jako developersky, takze pozor - zustava bez moznosti dalsiho restore do firemniho nastaveni. Fajn, resenim je zaplatit 99 dolaru za developersky pristup nebo presvedcit nejakeho developera, at tam vas iphone zaregistruje. K tomu je treba UDID - na krabicce neni a protoze ve stavu nedokoncene instalace nelze pripjit iphone k itunes a zjistit, nutno stahnout z free developerskych stranek xcode a pripojit iphone. Zobrazi se UDID, to je treba pak zadat v placene developerske casti jako registraci noveho device.
Takze vesele platim 105 dolaru s dani a cekam az mi Apple zpristupni developerskou zonu, ma na to 24hodin. Po pulhodine prijde mail s aktivaci, zadavam UDID v developerske casti, pripojuju iphone, Itunes dokoncuje aktivaci a nabizi obnoveni ze zalohy. Mne po instalaci 5.1 beta 2 vse funguje jak ma, jak pripojeni, tak baterie, takze to pravdepodobne po oficialne vydanem update bude fungovat jako reseni problemu vsude.
Naposledy upravil(a) zidi dne pát pro 30, 2011 12:46 pm, celkem upraveno 1 x.

toro60
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob lis 05, 2011 11:00 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od toro60 »

Ok updatovat nebudu, dnes jsem ho vyndal z nabiječky a jsem na tom:

Pohotovost: 4 hod. 54 min.
Využití : 1 hod. 16 min.

A jsem s baterii na 78%

Nevím zda-li je to v pořádku nebo si ho mám nechat vyměnit za nový.

Díky za rady
Nikdy nic nevzdávej, vytrvej a dojdeš až k samému cíli !

h4nz3k

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od h4nz3k »

Podle mě normál, taky záleží na tom co jsi s telefonem dělal, mě při spuštěném safari baterka letí dolů a to třeba jen čtu stránku, pokud jsihrál hry tak se není čemu divit...
Nechápu proč chceš měnit když telefon jinak funguje jak má, můžeš volat i psát, většinou mění ti kterým to nejde...

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Pepeb007xx »

btw vsimol som si to aj ja ,ze po jb mi rapidne ubuda baterka..a neviem najst problem..
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

toro60 píše:Ok updatovat nebudu, dnes jsem ho vyndal z nabiječky a jsem na tom:

Pohotovost: 4 hod. 54 min.
Využití : 1 hod. 16 min.

A jsem s baterii na 78%

Nevím zda-li je to v pořádku nebo si ho mám nechat vyměnit za nový.

Díky za rady


Kdybych měl jen problém s výdrží baterkou bych byl vysmátej :D

Mám iOS 5.0.1 a nejraději bych tel za 20 000 rozšplapal a nechal si ho jako krasné těžítko !
Obrázek

PiZZADOX007
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: úte lis 08, 2011 4:42 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od PiZZADOX007 »

Já naštěstí neměl problém se signálem nebo voláním či sms ani u jednoho iPhonu 4S a to jsem oba aktualizoval na 5.0.1. První mi začal rezonovat při vibracích baterka ubyla přes noc max 4-5% wifi a data vše je pořád zapnuté po reklamaci jsem dostal druhej a tam začalo bzučet ve sluchátku a mám displej dost do žluta tak půjde zase na reklamaci jinak výdrž stejná jako u toho prvního.

h4nz3k

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od h4nz3k »

To by mě zajímalo jak to děláš, mě většinou padne přes noc 10-12%...?

PiZZADOX007
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: úte lis 08, 2011 4:42 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od PiZZADOX007 »

Nevím jak ale emaily mám pouze nastavené na manuální vyzvedávání jinak wifi, mobilní data, iCloud, přijímání jmenin kalendáře, Ošatka + 12 Days pořád nějaké upozorněn nic nevypínám a za noc 4-5%. Momentálně mám 78% na baterce využití 1h8m a pohotovost 16h35m. Jen jednou se mi stalo že mi během hodiny zmizelo třeba i 10% baterky a když jsem vypnul mobilní data tak to bylo OK po zapnutí letěla baterka dolů jako blázen tak jsem obnovil síťová nastavení a bylo vše OK.

Tucnakkk

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Tucnakkk »

ja mam na firmware 5.0 pohotovost 19h a využiti 6h s to jsem mel tech 6 hodin pripojenou wifi a hral nejakou hru tak moc envim co všichni delate... čekate od 2 jadra asi trosku moc ne?

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Pepeb007xx »

vsimol som si ,ze po jb mi nefunguje pocitadlo pouzivania iphonu (statistiky pouzivania)
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Já teda problém s padání aplikací na IP4S s iOS 5.0.1 nemám
Obrázek

toro60
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob lis 05, 2011 11:00 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od toro60 »

Tak můžu schnout celý den.

iPhone ukazuje.

čas od posledního uplného nabití.

Využití: 5 hod. 17 min.
Pohotovost: 13 hod. 58 min.

Stav baterie: 14%

Zjistil jsem, že nejvíce padá paterie pokud jsou zapnutý mobilní data, když je vypnu tak baterie drží.

No nic méně 5 a půl hodiny se mi zdá dost málo na jedno nabití.

Napište jak to máte vy, zajímalo by mě jestli nemám špatnou baterii.

Děkuji všem
Nikdy nic nevzdávej, vytrvej a dojdeš až k samému cíli !

h4nz3k

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od h4nz3k »

Nestáv se vám někomu že počítadlo baterky najednou skočí o několik procent dolů? Mě před chvílí ukazatel z ničeho nic skočil z 27 na 19%...

Losob
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: úte lis 29, 2011 4:15 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Losob »

OT
zidi píše:Iphone 4S 64G, koupeny u Hypermobilu......

Promin, ale měl bych skromný dotaz...
Co tě vedlo k tomu, kupovat telefon o litr dráž než na oficiálním českým applestore a ještě od hypermobilu, kterej je "proslavenej" pouze šedým dovozem.... :roll:
Předpokládám, že u apple platí stejný pravidla pro neoficiální distribuci jako u jiných, takže reklamace pouze u hypermobilu...a takže předem zamítnuta...
Bohužel vím, o čem mluvím...moje N81 za 12tis fungovala týden a pak zemřela navždy..vadná eeprom a prý za to mohla voda, takže neuznáno...kecali, vodu tam lili oni a dokonce to poroučeli zaměstnancům jak později u soudu dosvědčili právě zaměstnanci... Ted mám doma asi 500ti stránkový čtení od soudu, kde jsem byl vypovídat jako svědek a poškozený...Zde máte ODKAZ, kterým obchodům se raději vyhnout...já tenkrát kupoval z mobilky.cz
iPhone 4 to začalo

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Barberry.pha »

OT:
To Zidi: ty jsi dobry strelec, koupit iphone s dovozu a pak jeste zaplatit 105$ za dev ucet, jenom kvuli nahrani bety ios 5.1 ,neno mas v planu delat i app pro iDevice, kdyz na netu a i ebayi jsou nabidky na pridani do dev uctu do 10$, a vesmes do 24 hodin po zaplaceni pres paypal, je zarizeni pridano.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od iTukan »

toro60:
Ono taky záleží co s telefonem děláš, hry vybíjí baterku více...

Já mám při normálním používání momentálně:
Využití: 5:56hod
Pohotovost: 31 hodin
Baterie zbývá: 41%

Zapnutá mobilní data, wifi, 3G, polohové služby.
Použití - hovory, SMS, viber, internet.

Verze iOS a telefon viz. údaje...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

toro60
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob lis 05, 2011 11:00 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od toro60 »

no jo ale jak vidím tak ty nemáš iphone 4s, mě jen zajímá když při normálním používání mi baterie vydrží 5 hod. pohotovost do toho nepočítám, ta muže vydržet dlouho pokud vypnu mobilní data.
Nikdy nic nevzdávej, vytrvej a dojdeš až k samému cíli !

Jogr

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Jogr »

Já mám iPhone 4S iOS 5.0.1 a nabijím ho jednou deně s tím že si přes noc (8-9 hodin) bere se zapnutými polohovými službami atd. 6-8% baterky a když zapnu režim letadlo, vypnu polohové služby a prostě všechno kromě budíku tak mi ubydou za stejnou dobu 3-5%. Takže já to nechávám být, přes den to hraním vybiju tak na 2%, potom úplně nabiju a dlabu na to. 8) Sice jsem byl z iTouche zvyklý na něco jiného ale zase mám 4S. :Yahoo!:

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Jogr přesně tak!

Není problém jednou deně tel nabít, když přidu domů dam ho na nabíječku a je to :)
Obrázek

0XEEr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 312
Registrován: čtv kvě 05, 2011 8:47 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od 0XEEr »

barberry.pha píše:OT:
To Zidi: ty jsi dobry strelec, koupit iphone s dovozu a pak jeste zaplatit 105$ za dev ucet, jenom kvuli nahrani bety ios 5.1 ,neno mas v planu delat i app pro iDevice, kdyz na netu a i ebayi jsou nabidky na pridani do dev uctu do 10$, a vesmes do 24 hodin po zaplaceni pres paypal, je zarizeni pridano.


At si dela co chce, ne? Jsou to jeho penize a treba je proste neresi.

javak810i

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od javak810i »

Zdravím, mám iPhone 4S 64GB, kupovaný 29. 12. u vodafonu. Už v základu s firmwarem 5.0.1

SIM kartu mám od T-Mobile. Je to fungl nová microSIM, dostal jsem jí, když mi prodavačka zničila mojí starou simku při ořezu.

Mám 2 problémy, ten první je velmi slabý signál. U mě doma (Roztoky u Prahy) mi ukazuje iPhone většinou 1 - 2 čárky, maximálně 3. Pšřitom všechny ostatní telefony ukazovaly tak 4 z 5.

Další věc je ta, že při jednom hovoru (zatím jsem víc jak ten jeden neměl) mě druhá strana vůbec neslyšela (já jí ano). Bál jsem se, jestli není rozbitý mikrofon, ale podle diktafonu funguje dobře.

Dík za pomoc

EDIT: Co se výdrže týče, tak se zaplou push notifikací mailu, zapnutým wifi, asi 1h internetu, 1,5h hudby a hodiny různého blbunutí, jsem se dostal na výdrž 19 hodin, využití 4 hodiny a mám 40%, což je asi v pořádku.

p3p3k
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob lis 05, 2011 3:11 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od p3p3k »

Já sem dostal po problémech se signálem novej 4s s 5.0 (9A334), mám v něm origo micro sim o2 (myslím je to 64Kb) a mívám taky tak 1-2 čárky, tam kde mám s jiným tel běžně 5. Když někoho vytočím, tak se dovolám většinou až na podruhé. Při prvním vytočení bývá ticho (ani není vyzvánění) a druhá strana říká, že něco slyší, kdežto já nic. Sms fungujou. Už se mně to nechce řešit..

balda88
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 371
Registrován: ned srp 24, 2008 10:23 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od balda88 »

udělal jsem update na iPhone 4 na 5.0.1 a od té doby mi přestal fungovat bluetooth přesně jako na tomto videu, ví někdo jak na to? Aby mi po update přestal fungovat bluetooth už se mi zdá dost, vždy jsem Apple bránil, ale přestává mě to vcelku bavit...


Zobrazit video na http://youtu.be/2YgbFH4691U
Kód do fóra: [youtube]2YgbFH4691U[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2

Ceeert
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: ned led 23, 2011 6:58 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Ceeert »

jestli jsi četl komenty pod tím youtube videem tak je tam napsáno, že je to normální protože ip má BT pouze pro komunikaci s bt headsety a klávesnicí.
Mam 4s a taky nevidim notebook nebo jinej telefon, ale když dam paravot přes notebook kterej iP vidí tak se normálně spárujou

balda88
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 371
Registrován: ned srp 24, 2008 10:23 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od balda88 »

Mám dvě auta a každém origo zabudován BT v origo rádiech od BMW. Do iOS 5.0 mi všechny BT iPhone viděli, ale teď nevidí. Proč mi zmizí i ikonka BT když vyjedu z vypínání a napínání BT? Opravdu nechci nic přes BT posílat, ale telefonovat. Tobě se taky ztratí ikonka BT když vyjedeš z nastavení?
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2

Ceeert
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: ned led 23, 2011 6:58 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Ceeert »

tak mam novej postřeh. Mam bluetooth headset adapter od nokie (BH-214)

když jsem měl 3gs tak ten adapter viděl i když byl jenom zapnutej a šlo se k němu připojit. 4s ho nevidí. Vidí ho až po přepnutí adaptéru do módu párování.
Myslim, že v autě to bude podobný. Zkus někdo v menu auta najít něco jako nové párování nebo tak...

EDIT: ikonka BT mi ale nemizela

balda88
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 371
Registrován: ned srp 24, 2008 10:23 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od balda88 »

On bude právě problém s tou mizející ikonkou. Již jsem to zkoušel a když jsem v zapínání BT a je vidět ikonka tak to v klidu spáruju, ale když vyjedu tak je BT odpojí a dělá, že je vypnutý. Vůbec nevim co mám dělat, iPhone 4 jsem kupoval ještě kdysi z UK, když v ČR nebyl takže nemám záruku. A jít si koupit 4s nechci, když vidim jaký s tím má T-Mobile problém. Pokud to nespraví update 5.1 který doufám přijde co nejdříve tak budu muset jít do jiné značky :(
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2

Ceeert
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: ned led 23, 2011 6:58 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Ceeert »

a co máš za operátora? Restore jsi zkoušel? u 3GS i 4S mě BT jde

balda88
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 371
Registrován: ned srp 24, 2008 10:23 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od balda88 »

právě, že mám T-Mobile, restore jsem zkoušel již 3x a pořád stejné, mám SHSH zálohu tak tam zkusim dát custom 4.3.3
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2

jind
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 631
Registrován: pát srp 13, 2010 10:03 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od jind »

Nemate nekdo nahodou problemy s funknosti mikrofonu na ip4 stimdle fw? Ja kdyz volam nebo prijimam hovor tak se mi stava posledni dobou pokazde, ze mi nefunguje mikrofon. Musim hovor zrusit a vytocit znova. Celkem otravne mi to uzira minuty. V predeslych verzich to nedelalo a je jasne, ze to je sw chyba jelikoz by se to podruhe nechytilo. Udela to vzdy pri prvnim zvednuti nebo zavolani.
Leap motion

p3p3k
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob lis 05, 2011 3:11 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od p3p3k »

mam neco podobnyho na 5.0, vytocim a nic se nedeje, ale minuty pocita..tak musim tipnout, vytocit znova a pak uz se to chytne..

bossacek
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: čtv srp 26, 2010 10:53 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od bossacek »

Ja nemusim tipat hovor, ale staci mi zapnout a vypnout hlasity odposlech (speaker).

B.

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Saddako »

Problem s tim ze neslysim po vytaceni cisla zadne zvuky jsem resil pomoci vypnuti a zapnuti letoveho rezimu. Vypnout a zapnout HF me nenapadlo... 8-o
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

jind
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 631
Registrován: pát srp 13, 2010 10:03 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od jind »

diky za odpovedi.. zkusim a uvidim :)
Leap motion

veeky

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od veeky »

připadá mi že na mém iPT 4 se strašně rychle vybijí, při zapnuté hře a volání na skypu to vydrží cca 1 hodinu. je to normální?

jind
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 631
Registrován: pát srp 13, 2010 10:03 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od jind »

Zkus hard reset me pomohl.. Drzet cca 10sec zapinaci tlacitko + home button dokud se tel sam nevypne a nezapne. Pokud nepomuze tak asi jedine restore a pokud ani to tak restore bez zalohy.
Leap motion

veeky

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od veeky »

A jaktoze nemám ve vyuziti jak dlouho byl iPod v pohotovosti atd.? Mám tam jen volne místo atd,

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Metalgirl »

Protože ipody to nemají.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

veeky

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od veeky »

a existuje na to náká appka která to přesně nahradí prosím?

Odpovědět