Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
Gorash

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Gorash »

No kdyz to dam na reklamaci k tmobilu, diky 5.01 firmwaru ze nejde volat a psat sms, daji mi novy telefon a 5.0 nebo mam radsi drzet hubu ?
Nerad bych dal iphone do reklamace a pak cekat mesic bez telefonu nez mi ho vyreklamuji ? Kdyby mi ho hnedka vymenili tak ho tam dam, bohuzel to mam cca 60 km takze jen tak na zkousku se mi tam ject nechce


Iphone 4S, 16 Giga Black, T-Mobile, používám Tapatalk

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od tvosi »

zakon nerozlisuje, jestli je zavada hardware nebo softwaroveho typu a tudiz kdyz das telefon do reklamace, musi s nim neco udelat a jedine co muzou je dat ti novy..samozrejme se muzou cukat ze je telefon v poradku a blabla ale v tu chvili je chyba v poskytovani sluzeb od noch a tudiz vznika narok na odstoupeni od smlouvy kvuli poruseni z jejich strany :wink:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Mrako007

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Mrako007 »

IPS4 + Tmobile. Po updatu na 5.0.1 nastaly zname problemy, Tmobile doporucil vymenu SIMky (coz nopomohlo). Usoudil jsem, ze nema cenu se nervovat, kdy uz konecne vyjde 5.0.2 (s vysokou pravdepodobnosti, avsak bez 100% zaruky reseni tohoto problemu). Zavolal jsem minule pondeli do Apple (tam jsem jej kupoval), slecna byla ochotna a hned jsme se domluvili na vymene - druhy den prijek kuryr TNT a odvezl si iPhone a den nato privezl novy s 5.0.0. Baterka vydrzi pri mirnem pouzivani (4h mobilni data, Wifi...) 2-3 dny. Pri narocnejsim tak 1,5 dne.

5.0.1 v iP4 (Tmobile) rozhodne zlepsila vydrz (oproti 5.0.0).

Takze kdo mate potize s iP4S, Tmobile a 5.0.1, kdo nechcete cekat na 5.0.2 - nechte si vymenit u Apple mobil (pokud jste jej kupovali tam) a neupdatujte na 5.0.1. Kdo jej ma koupeny jinde (u operatora...), zkuste reklamaci, nebo jeste lepe se zkuste domluvit s nejakym servisem, zda-li by vam udelali downgrade na 5.0.0 (optimalne na pockani). A nezapomente si predtim udelat zalohu mobilu do iTunes, nebo pres iCloud.

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od lukas26 »

Mrako007: ani servis ti jen tak z patra downgrade na 5.0 neudělá ;-) leda by měl SHSH zálohu, což je blbost :-)

Mrako007

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Mrako007 »

Lukasi - servis ma vetsi moznosti, nez-li iTunes + tlacitko obnovit. Muze mit specialni nastroje / programy primo od Apple. Nicmene netusim, co jak ktery ma a jak resi dany problem. Staci tam zavolat a oni se vyjadri, co mohou/nemohou udelat.

Haczek
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: čtv bře 10, 2011 2:55 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Haczek »

Budte radi, ze Vam baterka vydrzi 2-3dny. Mne iphone po vymene za novy kus u Apple vydrzi cca 12hodin (hovory jsou cca 1hod). Operator tmobile, mesto Brno. Respring a podobne nepomaha, simkarta take vymenena.... :-(

Ps: mam dojem ze hlavne poslednich cca 25% baterky vali dolu extremne rychle. Kolem 17hod kdyz se vratim z prace domu a telefon polozim na stul, tak jiz kolem 20hod je ko a vypne se. :-( Minuly kus vydrzel do 22-23hodiny (tedy celkem 15hodin - ted jen 12hodin v pohotovostnim rezimu)

pulpan

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od pulpan »

ahoj, mně se teda výdrž rapidně zlepšila, teď mi zbývá 71 % baterky a využití je 3h 17 min, pohotovost 1 den/12 h, takže mi vydrží snad 3 dny.Uvidím

PatrikB

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od PatrikB »

Apple se s T-Mobilem domluvil, že jejich reklamace telefonů bude řešit Britex servis v Kladně, ale nevím jak je to u jiných operátorů. Mě bylo řečeno v prodejně TM, že reklamace od Applu se řeší v tomto servisu přednostně a 5.0.1. se mění za nové kusy. Není to z vlastní zkušenosti, protože čekám na update(folie na iPhone za 350 kč:-D). Na prodejně mi bylo taky řečeno, pokud si zajedu do toho servisu, že to lze urychlit ( možná na počkání to nevím ). Každopádně s TM mi pomalu docházejí nervy, byl jsem už na prodejně 3 krát, kvůli technikovy který mi poslal mail, že můžu vyměnit kus za kus na prodejně a kvůli 2 operátorek na lince, které tvrdili totéž. Hodně zdaru těm co budou reklamovat u TM a snad 5.0.2. bude řešit aspoň problém s anténama.

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od pe.kova »

mym poznatkem je že se záhadně rapidně zvýšila síla přijmu wifi...
kdysi když jsem šel ulicí, tak až když jsem byl skoro u baráku tak jsem chytil wifi, teď jí chytnu už na začátku ulice...
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

derfer
Host
Host
Příspěvky: 142
Registrován: úte kvě 18, 2010 9:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od derfer »

dobrý den vlastnim mobil 2 dny a taky vydrz tak 15h...po ios 5.0.1 klesla vydrz baterie..a co si osobne myslim tak by urcite vydrz zvedla mozností vypnuti 3G site.... mohl by nekdo vyzkouset vypnout si MOBILNI DATA tim padem by mu neslo 3G ale zjistilo by se podle meho nazoru vic ... ja mel 3G zaple u iphone 4 a zralo to jak krava baterku nebude to stejny problem i u 4S???

Prosim o odpovědi...a nazory
Bylo:
iPhone 3GS 16GB White
iPhone 4 16GB Black
iPhone 4S 16GB White
Macbook Pro 13 " 2011
iPhone 5 16GB White iOS 8.1.3

Nyni
iPhone 6 64Gb Gold

Mrako007

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Mrako007 »

3G je vetsinou narocnejsi na baterku, nez-li GSM. Nicmene nesmesuj tyto 2 site s mobilnimi daty. po obouch sitich se telefonuje i posilaji data. Takze vypnutim mobilnich dat si mobil neprepnes z 3G na GSM - to si mobil prepina sam podle dostupnosti / sile signalu.

georgeoldman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 05, 2010 8:40 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od georgeoldman »

Vlastním iP4, iOS 5.0.1., polohové služby (mimo systémových) zapnuty, 3G zapnuto, mobil nabíjím i třetí den, naprostá spokojenost. Na noc přepínám na offline. A dodávám, že iP4 používám, pouze na přehrávání hudby používám iPod Touch. Maily, zprávy, internet, volání jedu na iP4.
MacBook Pro Retina
iPad Mini
iPhone 5S
Apple TV
AirPort Express

rpodhr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 169
Registrován: úte črc 27, 2010 9:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od rpodhr »

Já mám t-mobile, ještě starou SIM, kterou jsem si salm stříhal na microsim. Musel jsem to vzít i s kouskem čipu, ale funguje v pohodě i po updatu na 5.0.1, jen baterka je děs a hrůza. Jen jsem stáhnul jeden díl DIGITu z iTunes a ze 100% mám 89% a mizí před očima.:/
iPhone 6 128gb, iPad Mini Retina 32gb, Apple Watch Sport (7/2015)<---iPhone 5 64gb<---iPad Mini<--- iPhone 4, 8 GB <--- iPhone 5 White (12/2012-ukradený)<---iPhone 4 (12/2010) <--- iPhone 3g (2008) <--- MDA Vario <--- xxx hloupých

niky79

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od niky79 »

Mrako007 píše:3G je vetsinou narocnejsi na baterku, nez-li GSM. Nicmene nesmesuj tyto 2 site s mobilnimi daty. po obouch sitich se telefonuje i posilaji data. Takze vypnutim mobilnich dat si mobil neprepnes z 3G na GSM - to si mobil prepina sam podle dostupnosti / sile signalu.


Tak zrovna tohle tvrzeni bych rad rozporoval. Prave tim, ze vypnes mobilni site, nebo povolis jen 2G, nevyuzivas 3G. Nase firma sidlila na rozhrani dostupnosti 3G signalu (vyjadreni z tmobile) a se zapnutym 3G procenta baterie doslova padaly dolu (zrejme neustalym prepinanim mezi 3G a 2G?) Po zahrnuji pouze 2G nebo vypnutim dat problem ustal a vydrze telefonu se vratily do normalu.

marcus50
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pon lis 14, 2011 6:44 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od marcus50 »

U mého prvního iP4S baterka byla jakž takž dobrá, přes noc ubývalo max. 1%/hod. Nyní, v druhém iPhonu, i když mám vše stejně nastavené i naistalované stejné aplikace, baterka přes noc ubývá min. 2%/hod. (vypnutá mobilní data) a doba využití se blíží době pohotovostní. Při zapnutých mobilních datech baterie ubývá v pohotovostním stavu min. o 5%/hod.

Ubývá Vám baterka podobně, více či méně, popř. zlepšila se Vám výdrž po updatu (pouze iP4S)?

(Mám T-Mobile, iOS 5.0.0, Push, WiFi, BT, iMessage, FaceTime - vše vypnuto)

abroBA
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: ned zář 07, 2008 4:16 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od abroBA »

niky79 píše:
Mrako007 píše:3G je vetsinou narocnejsi ... / sile signalu.


Tak zrovna tohle tvrzeni ... do normalu.


No prave si si sam odporoval v odporu :) Jak si sam psal, prave to ze vypneme data neznamena ze vypiname 3G sit a kdyz dame jen 2G to uz znamena ze vypiname 3G jak pro volani tak i pro data :wink:
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black

derfer
Host
Host
Příspěvky: 142
Registrován: úte kvě 18, 2010 9:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od derfer »

Mrako007 píše:3G je vetsinou narocnejsi na baterku, nez-li GSM. Nicmene nesmesuj tyto 2 site s mobilnimi daty. po obouch sitich se telefonuje i posilaji data. Takze vypnutim mobilnich dat si mobil neprepnes z 3G na GSM - to si mobil prepina sam podle dostupnosti / sile signalu.



ahoj nechtel sem menit site ale ze tim zjistim jestli a jak moc zere 3g
Bylo:
iPhone 3GS 16GB White
iPhone 4 16GB Black
iPhone 4S 16GB White
Macbook Pro 13 " 2011
iPhone 5 16GB White iOS 8.1.3

Nyni
iPhone 6 64Gb Gold

sharxen
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: úte črc 01, 2008 12:33 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od sharxen »

To Marcus : Mám to samé ... 2-5%/hod při nepoužívání . Ve 12 v noci nabiju a jdu spát - vše vypnuté (mobilní data a wifi ale zapnuté) a ráno v 6:30 mám 84% a cca 10-20min. používání.
E: mám vodafone ostříhanou sim (z obchodu), a to mi padá síť jak na iOS 5 i 5.0.1
iPhone 4S white - the most amazing phone ever

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od tvosi »

je mozny, ze na 4s neni mozne si nastavit, kolikrat se mi ma zopakovat zazvoneni na prichozi smsku, pokud sem telefon neodemkl?
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

elbunda68
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon led 03, 2011 5:05 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od elbunda68 »

tvosi : nastaveni-oznameni-sms...

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od tvosi »

diiky :) tam me vubec nenapadlo kouknout, sem koukal do zvuku, do nastaveni zprav ale do oznameni ne..
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

bugshunter

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od bugshunter »

Ahoj všichni, tak alespoň něco pozitivního. Mám microsim Vodafone, jednu z prvních, která se začala vydávat. Dlouho jsem váhal, jestli update nebo ne. Včera jsem updatoval 5.01 a konstatuji že žádné problémy nenastaly, dokonce se zlepšila reakce telefonu, facebook nepadá a výdž baterie zlepšená o cca 30%. Doufám, že je to konečné. S 5.0 jsem si všiml, že občas vypane signál, nyní vše v pořádku i na místech se slabým signálem. Dokonce na místě, kde není signál pro Nokii E7 jsem s Iphone 4S normálně po update telefonoval. Tolik mé zkušenosti.

Jump3r-ko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 306
Registrován: stř říj 27, 2010 9:45 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Jump3r-ko »

Co sa tyka baterie u mna tak vidim pozitivnu zmenu. Niekedy sa mi cez noc vybil aj o 5% a teraz som ho celu noc nechal zapnuty (wifi, push) a cez noc isiel z 91% na 90% coz je velmi dobre

conectmetal

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od conectmetal »

moje skúsenosti z batériou sú veľmi pozitívne.
Mobil využívam tak ako som bol zviknutý v podstate stále stejne z menšími odchýlkami. Predtým so nabíjal IP každý deň teraz každý druhý deň. :)

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Dave »

conectmetal: a máš iPhone 4S? jestli jo tak si změn info v profilu
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

Honyyy

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Honyyy »

Bezva.. uplynul týden od doby,kdy Apple vypustil fatální upgrade iOS 5.0.1, cimz udělal uzivatelum české sítě T-Mobile z nového iPhone 4S těžitko a upgrade iOS stále nikde.

1. Je tady někdo komu 5.0.1 s T-Mobile simkou funguje? (padla tady teorie o ne kompatibilitě 64kb sim, překvapilo by mě ale kdyby o takové banalite Apple ani Tmobile nevěděli - volal jsem obe podpory). Každopádně problém v komunikaci se SIM je evidentní / ma zkusenost je,ze stara vyrezana,ale i nova micro sim mají stejny problém /.

2. Vypada to,ze Jailbreak 5.0 nefunguje s 4S a downgrade není mozny.

Je tady něco,čímž by se dal telefon přivézt zpět k životu??? Krom čekání a doufají,ze Apple problém vyřeší v novém Firmware?

prispevky na tomto foru se u uzivatelu novacku(do 20 prispevku) museji schvalovat. dokud mas zeleny nick tak ti prispevek musi schvalit moderator. jackherrer

timoti
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon úno 07, 2011 1:38 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od timoti »

Tak jsem v pátek šel odevzdat těžítko do T-mobilu jelikož update nevyšel. Ještě minulý týden mě říkali že teto technický problém mají hlášen od výrobce do čtvrtka. Ve středu si jdu pro nový kus :) Vrácení bez problémů, jen mě upozornili abych nedělal update 8)

FruFru
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 06, 2009 2:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od FruFru »

mne apple telefon umrtveny updatem obratem uz davno vymenil, u t-m nesla ani stara ani nova micro sim co mi dali,
nicmene po vymene telefonu nemam problem s vydrzi baterky na 5.0.0, nahraval jsem ze zalohy, mozna problemy s vydrzi baterky predtim zpusobovala stara vystrihnuta sim.

daimos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: stř úno 10, 2010 1:26 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od daimos »

OT by ma zaujimalo ze co robia s tymi iphonami. ked maju len chybu FW a po novom update sa to opravi. mohli by ich predavat za nejae zaujimave ceny :)

vosicak
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 09, 2010 6:15 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od vosicak »

Zdravim, 4S 16g u O2 , 5.0.1,pri vytaceni nedojde vetsinou k nabehnuti vyzvaneciho tonu a nasledne pri spojeni take zvuk nenabehne,neslysi me ani volany,na druhy pokus jt vetsinou vse ok.Ma nekdo podobnou zkusenost nebo tip ? Obnova nepomaha.

permonik
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: ned říj 30, 2011 9:28 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od permonik »

vosicak:

Zrovna jsem resil podobny problem u O2 - kdyz mi nekdo volal, tak trvalo cca. 5 vterin od spojeni, nez me volajici slysel. V patek jsem byl v O2 pro novou SIMku (u ty minuly mi ustrihli kousek cipu - nevim,jestli to mohlo nebo nemohlo vadit). A zatim musim zaklepat, nikdo si od patku nestezoval :)

bossacek
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: čtv srp 26, 2010 10:53 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od bossacek »

vosicak:

Mam 5.0 u o2 a obcas se mi to taky stava, kdyz volam ja. Pomaha mi bez zapnout/vypnout "speaker" bez vypnuti volani. Kartou to nebude, protoze ta sama mi na iP4 funguje bez problemu.

B.

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

docela často se mi stává, že mi u O2 vypadne síť, 2 sec hledá a zase naskočí... Máte někdo stejnej problém?
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Bartsin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: úte črc 22, 2008 8:38 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Bartsin »

Jo jo uplne to samy. Docela se tesim na 5.0.2. Obcas mi to napsalo "Selhani sim"
Nepomohla ani vymena na zbrusu novou microsim od O2.
Podle rad na zahranicnich forech jsem vypnul sim pin a zatim aspon toto funguje...

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

vidiš a ja pin nemam :D každej den doufam, že to ten další vyjde :D
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

petrcam

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od petrcam »

Tak se taky podělím o zazitky s iP :)

Pred asi rokem a pul jsem si koupil 3G, pak vysel iP4 - no okamzite jsem si koupil jeden z prvnich kousku.

Bojoval jsem s tim, ze nesly mnohokrat zvednout hovory - po displeji jsem mohl jezdit cim jsem chtel - "slider" zustal v poloze zvednuti ale nic se nestalo nebo se tam ani nedostal, iP4 nesel probudit (ale slo na nej zavolat - protistrane to zvonilo, mne ale ne). No hodnekrat mel na male a letel proti zdi.
Uz mne to vytocilo natolik, ze jsem zkusil reklamaci u apple - tam mi rekli ze neni problem, ze mi pristroj vymeni za novy a ze jsem to mohl udelat uz davno. Za 3 dny jsem si jel pro novy - parada :) Pry asi vyrobni vada - grrrr ...

U noveho kusu vsechno jelo super - novy fw 5.0 - super, upgrade na 5.0.1 - zadny problem.

Vysel iP4S - ten musim mit :)

Cekal jsem - stale neni u prodejce (iStyle) kde ho mam rezervovany k dispozici - divne - koupil jsem ho tedy jinde kde je maji bez problemu skladem ... Vybral jsem si iP4S 32GB (iP4 jsem mel 16GB) - opet zakoupeny nektery z prvni serie. Od zacatku trochu rezonoval a chrastilo v nem, ale neresil jsem to dokud se nezacal objevovat stejny problem se zvedanim hovoru - "slider" neposlouchal. K tomu se pridalo jiz zminovane odchozi volani - protistrana mne slysela ale ja ne - ani vyzvaneni ve sluchatku slyset nebylo. Mam operatora O2. No a kdyz se k tomu pridalo ze mi parkrat telefon nahlasil zadna sluzba - bylo jasno.

RESENI: vymena pristroje za novy kus - prvni kousky maji evidentni hw problem! bohuzel spousta z nas zakoupila prvni serii jako se mi povedlo i kdyz jsem kupoval iP4 ....

bossacek
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: čtv srp 26, 2010 10:53 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od bossacek »

Tak na diskusnim foru applu (https://discussions.apple.com/thread/34 ... 5&tstart=0) pisou, ze problem s odchozimi hovory by snad mel vyresit iOS 5.1.

Tak budu doufat....

abroBA
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: ned zář 07, 2008 4:16 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od abroBA »

Kedze mam doma tehlu IP 4S tak som spravil test, ze kolko vydrzi telefon. O uplneho nabitia az po vypnutie:

Pouzivanie: 4h, 18 min (len robenie fotiek deti)
Pohotovostny: 7dni, 7 h

Tak neviem kolko by to bolo viac keby bol menej pouzivany, ale neviem si predstavit este standby na 3G :)


Toto je len informativne a nie ako stazovanie. Ale hlavne ked si to spocitate tak je to stale pod limitom 200 h co udava Apple. I ked urcite znizenie pouzivanie by urcite dostalo pohotovostni rezim cez 200, ale zase ako hovorim, nebola tam SIMka, takze tak ci tak pochybujem, ze sa dostaneme k papierovym 200h pohotovosti.
Naposledy upravil(a) abroBA dne stř lis 30, 2011 8:19 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Marek »

A to sa mas preco stazovat? Ved to je vyborna vydrz
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od rony »

Asi najzaujimavejsi by bol test, ze pustis dokola jedno video. To sa da zopakovat na lubovolnom inom zariadeni a pokial nebazirujem na minutach, je to celkom porovnatelny parameter.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět