Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od cczero »

druhý den používání s vypnutým 3G, dokonce jsem i několikrát volal přes Viber na ulici, přes EDGE, zvuk bez chyby a přerušení, výdrž teď 24 hodin a nabíječku ho budu dávat asi za hodinu.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Metalgirl »

Sphyn0x píše:Aha, to bude asi tým :D
Dnes som ani raz nerespringoval, ani nič podobné, a pekne ukazuje :)


Jj, je to bohužel tím. Taky občas potřebuji udělat respring a statistiky zmizí, nechápu proč, ale je to tak. :o
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

OT: a zkoušeli jste udelat respring přes změnu jazyka? to je vlastne respring od Apple.. je to to samí? smaže to taky statistiky?
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Metalgirl »

Se změnou jazyka ne. Statistiky zůstanou. Mizí to po respringu přes sbsettings a po respringu ze cydie po instalaci appky. A myslím, že i po hard resetu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

HonzaK72
Suspect
Suspect
Příspěvky: 217
Registrován: čtv črc 07, 2011 10:03 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od HonzaK72 »

Nevite nekdo, na kdy se odhaduje novy iOS?

milford
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: čtv srp 07, 2008 1:30 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od milford »

HonzaK72: OT: Tim Cook, mu napiš email...

Chtěl bych se zeptat, když se telefon nabije na 100% a nechá se v nabíječce, tak se přestane nabíjet a až to klesne na 90%, tak se začne nabíjet znovu - to je novinka 4S nebo už to bylo ve starších strojích? Protože na 3Gčku jsem to nepozoroval (pravda, tam jsem neměl procenta).
Apple iPhone 4S 16GB white - fw 7.0 GM, noJB - krasavec :)
Apple iPhone 3G 8GB black - fw 4.2.1 noJB - v depozitu

kosostvorcek
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: stř lis 17, 2010 12:13 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od kosostvorcek »

funguje niekomu v ios 5.01 safari download manager a attachment saver z cydie?existuje nejaká iná alternatíva?a ešte by ma zaujímalo či je nejaký plugin do sb settings kde by som zapol a vypol led diódu jednym klikom?ďakujem za radu

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Roman_Pe »

milford píše:HonzaK72: OT: Tim Cook, mu napiš email...

Chtěl bych se zeptat, když se telefon nabije na 100% a nechá se v nabíječce, tak se přestane nabíjet a až to klesne na 90%, tak se začne nabíjet znovu - to je novinka 4S nebo už to bylo ve starších strojích? Protože na 3Gčku jsem to nepozoroval (pravda, tam jsem neměl procenta).

No mne sa drží stále na 100% keď mám na docku až do rána. Ešte sa nestalo že by som ho mal ráno trebárs 97%
Podľa mňa to je nezmysel, že by kleslo na 90% a potom sa znovu zapol cyklus nabíjania. Myslím si že to automaticky udržiava 99% a 100% ako i pri notebookoch. Tam sa ti tiež udržiava kapacitu a keď je na 100% tak berie šťavu priamo z elektriky.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Sphyn0x »

kosostvorcek píše:funguje niekomu v ios 5.01 safari download manager a attachment saver z cydie?existuje nejaká iná alternatíva?a ešte by ma zaujímalo či je nejaký plugin do sb settings kde by som zapol a vypol led diódu jednym klikom?ďakujem za radu

Tiež by som potreboval nejakú alternatívu pre Safari Download Manager, lebo po jeho nainštalovaní Safari padne hneď po spustení.
///M

Kudli3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 17, 2008 2:44 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Kudli3 »

Roman_Pe píše:
milford píše:HonzaK72: OT: Tim Cook, mu napiš email...

Chtěl bych se zeptat, když se telefon nabije na 100% a nechá se v nabíječce, tak se přestane nabíjet a až to klesne na 90%, tak se začne nabíjet znovu - to je novinka 4S nebo už to bylo ve starších strojích? Protože na 3Gčku jsem to nepozoroval (pravda, tam jsem neměl procenta).

No mne sa drží stále na 100% keď mám na docku až do rána. Ešte sa nestalo že by som ho mal ráno trebárs 97%
Podľa mňa to je nezmysel, že by kleslo na 90% a potom sa znovu zapol cyklus nabíjania. Myslím si že to automaticky udržiava 99% a 100% ako i pri notebookoch. Tam sa ti tiež udržiava kapacitu a keď je na 100% tak berie šťavu priamo z elektriky.

No když s tím telefonem nic nedělám, tak mám taky ráno 100% ale když sem hrál večer hru, tak tam ráno prostě nebylo 100%..
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse

88MaTo88

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od 88MaTo88 »

ja som teraz presiel z 5 na 501 a urobil som asi CHYBU. Je pravda ze som to obnovoval zo zalohy ale baterka mi mizne pred ocami. Predtym som Vas tu nechapal s tou vydrzou, no teraz to uz vidim... Den dva som mal ios(uz pri nom to mizlo rychlo) potom som urobil JB. S JB mam pouzivanie 17hod 47 min standby 20hod 29 min, no tieto udaje su az do hlyhania, kedy sa mi v noci vypol iPhone....
Takze definitivne je to iOSkom nie vadnym kusom iPhonu, pri 5 som mal 6hod 30 min a 1den 12h ....

samson010
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 31, 2009 12:52 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od samson010 »

mam 5.0.1 na iphone 4, dalsia negativna skusenost s casom datumom atd, na ikonke kalendar mi svieti 1.2 streda, ak otvorim kalendar je tam normalny dnesny datum

88MaTo88

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od 88MaTo88 »

Suleky píše:mam 4S, IOS 5.0.1, 9A405
operator T-Mobile (žadne problemy s tel. a SMS nemam)
SIM ořiznuta na microSIM
lokalita Praha
v praci jen EDGE, doma WIFI a 3G

To znamena, ze z DFU modu tam mozem vybrat 9A405ku namiesto 9A406 urceneho pre 4s? Alebo mi to iTunes nedovoli? Myslite, ze by sa vydrz baterky zlepsila? aj ked je 405 urcena pre 4ku?
Momentalne mam 21:52 h usage ja standby... a 2% :shock:

mefistos

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od mefistos »

ne nemuzes do iPhone 4S nahrat soft pro iPhone 4.. stejne jako tam nenarves soft pro iPad...

zvonicek
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: stř čer 15, 2011 8:12 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od zvonicek »

Prozatím nemám s používáním 5.0.1 vůbec žádné problémy. Rozhodně upgrade doporučuji. Baterie má přinejmenším stejnou výdrž, jako dříve. Pouze jsem zjistil, že s aktivními daty a push notifikacemi u iCloud se mi čas využití zvyšoval i v případě, že jsem telefon nepoužíval. Push jsem u iCloudu nepotřeboval a po deaktivaci je vše ok (možná je to ale feature, přece jenom push musí stále udržovat spojení..)

Kudli3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 17, 2008 2:44 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Kudli3 »

Tak dnes mi telefon vydržel 1 den a využití bylo necelých 7 hodin. Pokud bych ho používal opravdu jen na zavolání, sms, chvíli internet a třeba fb, tak vydrží..ale snad se t ještě zlepší.
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

Tak ja se pridam s problemy. Uz to budou 2 tydny, co mi velice spatne funguje signal na 4S. Mam O2, a pokazde (bez vyjimky), kdyz se rano probudim, je napsano na obvyklem miste operatore invalid SIM. Pokazde, kdyz udelam restart, tak v pohode, obcas je treba dat jeste flying mode. Doufam, ze tohle vyresi 5.1.

Edit: jeste dodam, ze mam 9A406, problem byl vsak i na 9A405
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Shootercz
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: úte led 03, 2012 11:56 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Shootercz »

Přesně tenhle problém mám taky. Začalo se to dít asi před čtrnácti dny nevím čím to je. Ze začátku se to stávalo přes noc ale teď už občas i přes den prostě vytáhnu iPhone a invalid SIM.

Doufám že to brzo vyřeší

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od airmt »

Už jsem musel asi počtvrté za poslední měsíc a půl restartovat iPhone kvůli tomu, že prostě z ničeho nic přestal načítat stránky. Na wifi připojen (kvalitní síť v práci, či doma), 3G data aktivní, telefon ale 2 dny nedoručoval push zprávy a všiml jsem si pak, že ani nenačítá stránky. Po restartu vše jede. Odhaduju, že to zase bude tak 7-10 dní fungovat a pak se to stane znovu. Kde se stala chyba?

Matthias

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Matthias »

mal som to iste restore pomohlo uz 15 dní to fičí :)

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

Restore probehl uz 2x - > porad to same :(
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Sten
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: ned zář 07, 2008 5:50 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Sten »

mě to vyřešila reklamace...
[*]iPhone 5 16GB • iOS 6.0.1
[*]iPad 2 (Wi-Fi) 16GB • iOS 5.1.1 JB
[*]Macbook unibody (late 2008)
[*]Macbook pro (mid 2012) SSD

zvonicek
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: stř čer 15, 2011 8:12 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od zvonicek »

Pokud by měl někdo zájem, mohu případně pomoci s registrací UDID do developer programu a následnou instalací 5.1 beta 3. To by mělo problémy vyřešit.

Matthias

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Matthias »

Zvonicek ja by som zaujem mal :)

Sidney1
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 09, 2012 6:08 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Sidney1 »

Zvonicek, já bych měl, prosím, taky zájem o možnost naistalovat 5.1. Už 14 dní mám po aktualizaci na 5.0.1. z IP cihlu. Diky

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

a nebo můžete požádat o dev ůčet uživatele MINICOOPER
Obrázek

abroBA
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: ned zář 07, 2008 4:16 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od abroBA »

Tak na IPhone 4 konečne nový iOS 5.0.1 + JB a spokojnosť, len sa ešte naučiť pracovať s iCloud pre 2 telefóny a z každého daco synchronizovat. Páčia sa mi nové notifikácie a ich urychlenie niektorých veci. Systém sa mi zdá rychlejsi.

Konečne som po 2 mesiacoch a čakania a oblbovania od Telekomu zistil že mám naozaj zlý IPhone 4S kedže ani uz so zarucene dobrými SIM kartami pre IPhone mi nešlo volať (nová séria pre IPhone). Takze ak dakomu nejde IPhone 4S s novými SIMkami tak urcite reklamovat.

Telefon konecne vyreklamovany, dostal som novy a telefon s novou SIM kartou funguje poriadne a bez problemov :)
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black

Chr1s
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 154
Registrován: pát črc 15, 2011 2:59 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Chr1s »

Zdravím... chtěl jsem se jenom zeptat, jestli někdo nemá zkušenost s tím, že mi každou neděli okolo 15:30 zazvoní iPhone jakoby mi přišla smska ale nikde nic a dělá to vždycky v ten stejný čas. Poradí někdo?

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

není to nějaké upozornění na hru? Nějakej bonus nebo tak? Podívej se do lišty
Obrázek

Odpovědět