Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Saddako »

Tak s padanim aplikaci problem nemam...
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

mě se taky ještě nestalo, že by mi na 4S spadla nějaká app...
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Saddako »

Tak tohle se mi jeste nepovedlo... Koukam a vsechny nove fotografie mi z telefonu lezou vzhuru nohama 8-/ Nepomohl restart, ale nastesti pomohlo vypnout a zapnout funkci kamery. Po novem prepnuti do funkce fotoaparat uz jsou fotky OK. Je to poprve co se mi neco podobneho stalo a tak predpokladam, ze to bude trosku souviset s petkovou verzi FW nebo s 4S.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od BiGFiSh »

jeenik píše:to nevim, zda toto operator uzna? ten dev jsem sehnal za 120 penez (Kč)


pokazde, co jsem si stezoval u nich, ze jsem musel pri vraceni zbozi platit postovny nebo jsem musel na vlastni naklady neco zprovoznit, abych mohl vyuzivat jejich sluzby, tak mi v dane nebo vyssi cene dali slevu nebo procentuelni srazku na nejakou dobu...

nesmis jim tam samozrejme rikat uplny nesmysly...

milacekmartin

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od milacekmartin »

iPhone 4S 16GB iOS 5.0, t-mobile. Sim mi byla vyměněna zdarma na pobočce i přes to že na stránkách uvádí t-mobile cca 450 Kč poplatek. Baterie v iPhone vydrží přibližně 24 hodin při použití 7 hodin. Jiný problém jsem zatím nezaznamenal.

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Take mi vyměnili sim zadarmo za novější sim s menším čipem a ořízly ji ale pokud nemáš problémy si štastný člověk milacekmartin závidím :cry: Taky ti ořízli tu novou sim ?
Obrázek

Johny_F
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 04, 2011 9:58 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Johny_F »

No k tomu padání aplikací.. mě se už cca 6x stalo, že jsem najel do nastavení a nastaveni najelo na chvilku a hned mě to hodilo na plochu.

Jinak nevím jak vám, ale ja si zapnul GPS souradnice přidávat k fotkám a když už se uráčí je tam přidat, tak někdy není problem ukázat, že jsem je fotil 30km od skutečné polohy :-D
Jak vám tohle šlape?

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

Tak jako na potvoru, kdyz se to zacalo resit mi spadlo safari, ale bylo to zpusobene pretizenim s mou netrpelivosti, takze stale nemuzu rict "caste" padani.

K poloze, vcera mi to udelalo status na fb, ze jsem na zapade nemecka, ja byl ale doma :D takze to obcas keca, nadruhou stranu v maps.app jsem problem s polohou jeste nemel.
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od vbruno »

Musím bohužel konstatovat, že v porovnání s iPhone 4 je u iPhone 4S výdrž baterie tristní :-( Když si vzpomenu, že pokud jsem iPhone 4 používal jen tak letmo, měl jsem na něm po půl dni třeba i 90%... tohle je strašné. Jsem rád, když mám v poledne 60%, procenta mizí před očima.

Nemáte někdo zkušenost, že rychlé vybíjení baterie je způsobeno OTA updatem? Nezkoušel někdo nahrát 5.0.1 klasicky načisto? Doufám, že to Apple vyřeší, takhle je ten telefon fakt na zabití.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

A co si čekal ? Že dvoujádro vydřzí 3dny :-) Podívej se na výdrž 2jádrovich htc to jsou na tom ještě hůř. Já osobně sem skoro celek den připojen na wifine + poslouchám hudbu a nemám problém s těl vydržet do večera a dat ho doma nebo v práci na nabíječku
Obrázek

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od vbruno »

Co jsem čekal? Mně je úplně jedno co nějaké HTC, nepřekvaqpuje mě to u něj... každopádně od iPhone 4S jsem čekal avizovanou stejnou výdrž jako má iPhone 4 a to se neděje. Všeobecně se ví o tom, že u iPhone 4S není s výdrží baterky něco v pořádku, proto se tím Apple intenzivně zabývá. Jen mě zajímalo zda se někomu nevyřešil problém tím, že restoroval klasicky po updatu OTA.

A neštvi mě (v dobrém :-)) s tím HTC, u něj fakt nečekám, že se někdo snaží kromě prodeje za každou cenu řešit blaho zákazníků...
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Promiń tak jsem to nemyslel ale nemůžeš čekat u dvoujádra stejnou výdrž jako u IP4 ale musím uznat že procenta mizí hezky i v zamčeném stavu.

Tel mi vydrží max den a půl :o
Obrázek

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od vbruno »

Ale já to čekám, protože to tak bylo prezentováno, chápeš. Podle mne má iPhone 4S vydržet stejně jako iPhone 4. Jako uživateli mi je úplně jedno, jak toho Apple docílí, ale čísla mluví jasně. Kromě stand-by by to mělo držet prostě stejně.

PS: A neomlouvej se :-) Já chápu co chceš říct, ale Apple by netvrdil něco když by to nebyla pravda (do jisté míry)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

Losob
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: úte lis 29, 2011 4:15 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Losob »

Ono dost zleží na tom, jaké aplikace používáte. Mám takovou zkušenost...
Nainstaloval jsem pár aplikací..... Geocaching,foursquare,GPS,iTunes-12 days, Ošatku od vodafonu a další. Jakmile vypnu mobilní data, abych "ušetřil" energii, mám využití třeba 5hodin za 12hodin od nabití. Jakmile ale data zapnu, mám využití za cca stejných 12 hodin třeba jen 15minut. Zřejmě se některá z aplikací stale dožaduje aktualizace a tím vytěžuje telefon a žere nepřiměřeně baterii.Jiná zas může neustále vyžadovat polohové služby, atd... Nevím, netuším, ale zkušenost je taková...
iPhone 4 to začalo

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

vbruno píše:Ale já to čekám, protože to tak bylo prezentováno, chápeš. Podle mne má iPhone 4S vydržet stejně jako iPhone 4. Jako uživateli mi je úplně jedno, jak toho Apple docílí, ale čísla mluví jasně. Kromě stand-by by to mělo držet prostě stejně.

PS: A neomlouvej se :-) Já chápu co chceš říct, ale Apple by netvrdil něco když by to nebyla pravda (do jisté míry)


Kde to žiješ? Svět bez lží to je snad jen ve snech :D

Losob - skoro kaźdá aplikace vyžaduje neustálý pŕístup k internetu (počasí.....), ale s se zapnutýma mobilníma datama + wifi + poslech hudby nemám problém aby mi tel vydržel celý den někdy i den a půl :wink:
Obrázek

naroha
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: stř zář 15, 2010 3:57 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od naroha »

Včera mi přišel od t-mobile Iphone 4S 64GB-černý.. Vyměnil jsem si na prodejně sim kartu za microsim a aktivace iphonu, atd vse probelho v pohodě.. Nemam vubec žádný problém s padáním signálem, nebo tak.. a ani moc ne s baterií. Musím sice přiznat, že když mam uzamčený mobil tak za hodinu mi zhruba ubydou 3%. Nejlepší bude, až vyjde ta aktualizace na ios 5.1

Losob
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: úte lis 29, 2011 4:15 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Losob »

Na ios5.1 spoléhá dost lidí, včetně mě, tak doufejme že už brzy vyjde a že to bude pecka, která odstraní všechny ty již zmíněné problémy.
Okolo vydání je ale zatím jen spousta keců a co jsem se dočetl, měl by vyjít az v první půlce ledna.Zrovnatak měl už ale vyjít začátkem prosince a víme všichni co je na tom pravdy....
iPhone 4 to začalo

milacekmartin

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od milacekmartin »

C0R3 píše:Take mi vyměnili sim zadarmo za novější sim s menším čipem a ořízly ji ale pokud nemáš problémy si štastný člověk milacekmartin závidím :cry: Taky ti ořízli tu novou sim ?


Měl jsem starou sim která měla velký čip. Zašel jsem na prodejdu a požádal přímo o microsim. Nejdřív mi bylo sděleno že to není možné ale pod argumentem že vodafone mi dá microsim zdarma jsem dostal přímo microsim. Žádnej ořez. :)

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Ani microsim od T-Mobilu nepomohla a dokonce ani simka od O2 problém neřeśí jen na půl. Sice mám pořád signál a nevypadává ale odítnutí simky se také děje hold musím počkat na finální verzy neového iOS
Obrázek

toro60
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob lis 05, 2011 11:00 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od toro60 »

Lidi mate zkušenosti, predevcirem mi přišel Iphone 4s, první den baterie docela v poho ale dnes uz jsem musel 2x nabijet a baterie padá před očima. Telefon mi nabídl aktualizovat z verze 5.0 na verzi 5.0.1 a já nevím jestli mám a nebo nemám aktualizovat, popřípadě nevím zda-li nemám tel. Reklamovat ( vrátit, vyměnit ) ve 14 denni lhůtě. Podotýkám ze jsem jej kupoval u Apple cz přes jejich stránky.

Děkuji za odpověd.
Nikdy nic nevzdávej, vytrvej a dojdeš až k samému cíli !

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

Zkus telefon nekolikrat uplne vybit, aby se baterka zformovala, jinak na 5.0.1 neupdatuj, nekteri maji problemy se signalem, pockej na 5.1
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

zidi

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od zidi »

Iphone 4S 64G, koupeny u Hypermobilu, pripojeny na T-mobile. Po zapnuti zjisteno - mobil jiz po aktivaci, vsude rozsypany caj z Malajsie. Nevadi - takze itunes - restore do firemniho nastaveni a obnova dat ze zalohy. Po zapnuti chvili fungoval, pak klasika, jeden restart, jeden hovor, pak vypadek signalu presto, ze ukazuje plny signal. Data funguji. Tlf do Apple - pokud jste jej koupil u nas, vymenime, zkuste vymenit SIMku a chtejte 128bitovou, vymena pomuze v tretine pripadu. Tlf do T-mobile, operatorka rika, ze je to problem Applu, ale at si vymenim SIMku, ze original mikrosim ale nemaji a ze mi ji vycvaknou klestemi na prodejne, o 128bitech nevi nic, neprijemna. Vymena SIM u T-mobile, personal rika, vzdyt tech propadu zas tak moc neni, muze za to Apple, o 128bitech nevime nic, dame vam tu nejmodernejsi SIM co mame. Vymena zadarmo. Maji jen original mikrosimky, nic nevycvakavaji. Ha, ha.
Fajn, SIM vymenena, stav jen o malo lepsi, nelze se dovolat nikam, jen po kazdem neuspesnem hovoru se restartuje vyhledani site a lze uskutecnit jeden hovor a tak porad dokola.
Na netu zpravy, ze by mozna mohl fungovat IOS 5.1, je jen beta u developeru. Po neuspesnem shaneni nejakeho developera nasledne stahnuti 5.1 z netu - je tam ale i cela rada fejku, zjisteno, ze existuje uz 5.1 beta 2. Znovu itunes - option restore - ale kwa, instalace nedobehne neb musite mit device registrovany jako developersky, coz nelze udelat ve free verzi developerske registrace. Iphone po neuspesnem konci teto instalace zustava bez dalsi moznosti pripojit k itunes - vzdy hlaska ze neni registrovany jako developersky, takze pozor - zustava bez moznosti dalsiho restore do firemniho nastaveni. Fajn, resenim je zaplatit 99 dolaru za developersky pristup nebo presvedcit nejakeho developera, at tam vas iphone zaregistruje. K tomu je treba UDID - na krabicce neni a protoze ve stavu nedokoncene instalace nelze pripjit iphone k itunes a zjistit, nutno stahnout z free developerskych stranek xcode a pripojit iphone. Zobrazi se UDID, to je treba pak zadat v placene developerske casti jako registraci noveho device.
Takze vesele platim 105 dolaru s dani a cekam az mi Apple zpristupni developerskou zonu, ma na to 24hodin. Po pulhodine prijde mail s aktivaci, zadavam UDID v developerske casti, pripojuju iphone, Itunes dokoncuje aktivaci a nabizi obnoveni ze zalohy. Mne po instalaci 5.1 beta 2 vse funguje jak ma, jak pripojeni, tak baterie, takze to pravdepodobne po oficialne vydanem update bude fungovat jako reseni problemu vsude.
Naposledy upravil(a) zidi dne pát pro 30, 2011 12:46 pm, celkem upraveno 1 x.

toro60
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob lis 05, 2011 11:00 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od toro60 »

Ok updatovat nebudu, dnes jsem ho vyndal z nabiječky a jsem na tom:

Pohotovost: 4 hod. 54 min.
Využití : 1 hod. 16 min.

A jsem s baterii na 78%

Nevím zda-li je to v pořádku nebo si ho mám nechat vyměnit za nový.

Díky za rady
Nikdy nic nevzdávej, vytrvej a dojdeš až k samému cíli !

h4nz3k

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od h4nz3k »

Podle mě normál, taky záleží na tom co jsi s telefonem dělal, mě při spuštěném safari baterka letí dolů a to třeba jen čtu stránku, pokud jsihrál hry tak se není čemu divit...
Nechápu proč chceš měnit když telefon jinak funguje jak má, můžeš volat i psát, většinou mění ti kterým to nejde...

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Pepeb007xx »

btw vsimol som si to aj ja ,ze po jb mi rapidne ubuda baterka..a neviem najst problem..
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

toro60 píše:Ok updatovat nebudu, dnes jsem ho vyndal z nabiječky a jsem na tom:

Pohotovost: 4 hod. 54 min.
Využití : 1 hod. 16 min.

A jsem s baterii na 78%

Nevím zda-li je to v pořádku nebo si ho mám nechat vyměnit za nový.

Díky za rady


Kdybych měl jen problém s výdrží baterkou bych byl vysmátej :D

Mám iOS 5.0.1 a nejraději bych tel za 20 000 rozšplapal a nechal si ho jako krasné těžítko !
Obrázek

PiZZADOX007
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: úte lis 08, 2011 4:42 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od PiZZADOX007 »

Já naštěstí neměl problém se signálem nebo voláním či sms ani u jednoho iPhonu 4S a to jsem oba aktualizoval na 5.0.1. První mi začal rezonovat při vibracích baterka ubyla přes noc max 4-5% wifi a data vše je pořád zapnuté po reklamaci jsem dostal druhej a tam začalo bzučet ve sluchátku a mám displej dost do žluta tak půjde zase na reklamaci jinak výdrž stejná jako u toho prvního.

h4nz3k

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od h4nz3k »

To by mě zajímalo jak to děláš, mě většinou padne přes noc 10-12%...?

PiZZADOX007
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: úte lis 08, 2011 4:42 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od PiZZADOX007 »

Nevím jak ale emaily mám pouze nastavené na manuální vyzvedávání jinak wifi, mobilní data, iCloud, přijímání jmenin kalendáře, Ošatka + 12 Days pořád nějaké upozorněn nic nevypínám a za noc 4-5%. Momentálně mám 78% na baterce využití 1h8m a pohotovost 16h35m. Jen jednou se mi stalo že mi během hodiny zmizelo třeba i 10% baterky a když jsem vypnul mobilní data tak to bylo OK po zapnutí letěla baterka dolů jako blázen tak jsem obnovil síťová nastavení a bylo vše OK.

Tucnakkk

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Tucnakkk »

ja mam na firmware 5.0 pohotovost 19h a využiti 6h s to jsem mel tech 6 hodin pripojenou wifi a hral nejakou hru tak moc envim co všichni delate... čekate od 2 jadra asi trosku moc ne?

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Pepeb007xx »

vsimol som si ,ze po jb mi nefunguje pocitadlo pouzivania iphonu (statistiky pouzivania)
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Já teda problém s padání aplikací na IP4S s iOS 5.0.1 nemám
Obrázek

toro60
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob lis 05, 2011 11:00 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od toro60 »

Tak můžu schnout celý den.

iPhone ukazuje.

čas od posledního uplného nabití.

Využití: 5 hod. 17 min.
Pohotovost: 13 hod. 58 min.

Stav baterie: 14%

Zjistil jsem, že nejvíce padá paterie pokud jsou zapnutý mobilní data, když je vypnu tak baterie drží.

No nic méně 5 a půl hodiny se mi zdá dost málo na jedno nabití.

Napište jak to máte vy, zajímalo by mě jestli nemám špatnou baterii.

Děkuji všem
Nikdy nic nevzdávej, vytrvej a dojdeš až k samému cíli !

h4nz3k

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od h4nz3k »

Nestáv se vám někomu že počítadlo baterky najednou skočí o několik procent dolů? Mě před chvílí ukazatel z ničeho nic skočil z 27 na 19%...

Losob
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: úte lis 29, 2011 4:15 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Losob »

OT
zidi píše:Iphone 4S 64G, koupeny u Hypermobilu......

Promin, ale měl bych skromný dotaz...
Co tě vedlo k tomu, kupovat telefon o litr dráž než na oficiálním českým applestore a ještě od hypermobilu, kterej je "proslavenej" pouze šedým dovozem.... :roll:
Předpokládám, že u apple platí stejný pravidla pro neoficiální distribuci jako u jiných, takže reklamace pouze u hypermobilu...a takže předem zamítnuta...
Bohužel vím, o čem mluvím...moje N81 za 12tis fungovala týden a pak zemřela navždy..vadná eeprom a prý za to mohla voda, takže neuznáno...kecali, vodu tam lili oni a dokonce to poroučeli zaměstnancům jak později u soudu dosvědčili právě zaměstnanci... Ted mám doma asi 500ti stránkový čtení od soudu, kde jsem byl vypovídat jako svědek a poškozený...Zde máte ODKAZ, kterým obchodům se raději vyhnout...já tenkrát kupoval z mobilky.cz
iPhone 4 to začalo

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Barberry.pha »

OT:
To Zidi: ty jsi dobry strelec, koupit iphone s dovozu a pak jeste zaplatit 105$ za dev ucet, jenom kvuli nahrani bety ios 5.1 ,neno mas v planu delat i app pro iDevice, kdyz na netu a i ebayi jsou nabidky na pridani do dev uctu do 10$, a vesmes do 24 hodin po zaplaceni pres paypal, je zarizeni pridano.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od iTukan »

toro60:
Ono taky záleží co s telefonem děláš, hry vybíjí baterku více...

Já mám při normálním používání momentálně:
Využití: 5:56hod
Pohotovost: 31 hodin
Baterie zbývá: 41%

Zapnutá mobilní data, wifi, 3G, polohové služby.
Použití - hovory, SMS, viber, internet.

Verze iOS a telefon viz. údaje...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

toro60
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob lis 05, 2011 11:00 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od toro60 »

no jo ale jak vidím tak ty nemáš iphone 4s, mě jen zajímá když při normálním používání mi baterie vydrží 5 hod. pohotovost do toho nepočítám, ta muže vydržet dlouho pokud vypnu mobilní data.
Nikdy nic nevzdávej, vytrvej a dojdeš až k samému cíli !

Jogr

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Jogr »

Já mám iPhone 4S iOS 5.0.1 a nabijím ho jednou deně s tím že si přes noc (8-9 hodin) bere se zapnutými polohovými službami atd. 6-8% baterky a když zapnu režim letadlo, vypnu polohové služby a prostě všechno kromě budíku tak mi ubydou za stejnou dobu 3-5%. Takže já to nechávám být, přes den to hraním vybiju tak na 2%, potom úplně nabiju a dlabu na to. 8) Sice jsem byl z iTouche zvyklý na něco jiného ale zase mám 4S. :Yahoo!:

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Jogr přesně tak!

Není problém jednou deně tel nabít, když přidu domů dam ho na nabíječku a je to :)
Obrázek

Odpovědět