Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
Freelander
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: pát pro 02, 2011 5:07 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Freelander »

Dal jsem obnovit-smazat data a nastavení.Jediné co mě napadlo.

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

creater: jelikož má tazatel iP4S, tak vážně JB nemá...
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

sony123
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 752
Registrován: úte srp 19, 2008 9:30 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od sony123 »

Ahojte, pri updatovaní na iOS 5.0.1 pri dokončovaní sťahovania mi to už 3x napísalo, že vypršal časový limit.
Rýchlosť netu 2500 Mbit poskytovatel t-com.
Prečo mi to nejde?
Diky.

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

Ted se mi stalo neco, co se mi v predeslich verzich nikny nestalo... :D A nechce to jit pryc... Lockscreen je rozhazeny... Jeste zkusim reboot :D

Obrázek

Obrázek
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od lukas26 »

přesně tohle se mi povedlo i v nějaké betě 5.0 a dokonce jsem pak věděl i jak to přivolat, ale už nevim :-)
restart pomůže ;-)

edit: MG, řekl bych, že to má co dočinění s foťákem, aspoň u mě to tak myslím bylo, při použití foťáku v uzamčeném stavu, což ale zase na 4.3.3 ještě nešlo...
Naposledy upravil(a) lukas26 dne ned pro 04, 2011 8:55 pm, celkem upraveno 1 x.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Metalgirl »

Mě se tohle dělo i na 4.3.3, po použití nějaké appky, ale už nevím, které.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

h4nz3k

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od h4nz3k »

Přikládám foto s výdrží baterie za tento víkend. Neustále zapnutá wifi, jeden díl seriálu Vyprávěj přes iVysílání, pár minut na internetu a asi 40 sms. Jakmile nehraju hry tak ta baterka docela vydrží... :)
Obrázek

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Sphyn0x »

Ako sa tu niektorí sťažovali na Telekom, nemožnosť volať atď..
Tak dnes na kamarátovom 4Sku prebehlo asi 5 hovor, pár SMSiek a všetko v pohode. Asi 2,5 hod na WiFi, fotenie, natáčanie, hranie hier a surfovanie - 50% z baterky dole. To nie je také zlé, či?
///M

havim

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od havim »

Stava se vam nekomu, ze kdyz vam nekdo vola a vezmete to, tak vas tak 5 sekund neslysi?

Mari.Shinzon

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Mari.Shinzon »

havim: Co máš za operátora? Mimochodem, nee.. mně se to nestává.

Sphyn0x: Jojo, to je poměrně pěkná výdrž :-)

havim

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od havim »

Mam o2, zadny jiny problem nema, vydrz a signal skvely

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Sphyn0x »

Tak mne sa teraz objavil taký problém, že:
Vypnem mobilné dáta, neskôr opäť zapnem ale ikonka 3G v status bare už nenaskočí a na net sa už nepripojím. Pomôže len restart.
///M

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od airmt »

Mám Vodafone IP4S 5.0.1, telefon leží celý den u PC a signál skáče mezi 1-3 čárkama, občas naskočí i 4 čárky (jednou bylo na chvíli dokonce i 5). Dost divné. 4 telefony s VDF tady mají a vždycky měly min. 80% signálu (4 z 5)! Je jedno jestli dám 3G nebo GSM.
Je normální, že IP4S má tak špatný zobrazovaný signál?

Baterka letí dolů jak zběsilá. Při druhém plném nabití vydržela tak tak 12 hodin, to byly nervy, jestli vůbec vydrží do konce dne... Dnes žádná velká změna, 12% za hodinu pouze při zapnuté wifi a BT (3G, lokalizace vyp.).

Taky mi nefunguje bluetooth spárování - a to s ničím - zkoušel jsem 3 telefony, 1 handsfree a notebook s Win7 - s ničím se to nespáruje. IP ani nic nevidí, zato protější zařízení ho najdou, ale nemůžou se spárovat. Win7 zkrachujou na ovladačích pro IP, Win update nenabízí žádné nové ovladače.

Nevíte co s tím? Je to moje první iVěc a už mě tu z toho všelijakého zkoušení a nastavování jde hlava kolem :-(

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od airmt »

A právě jsem zjistil, že při telefonování přes sluchátka mám ozvěnu mého hlasu z mikrofonu reprodukovanou do sluchátek. Je toto běžná vlastnost IP4S nebo je to chyba k reklamaci? Dá se to případně vyřešit nějakým hard resetem nebo je to HW záležitost?

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

Zkoušel jsi nechat telefon uplně vybít, že se sám vypnul? já to udělal asi 2x a výdrž se rapidně zlepšila.. A k tomu párování, táta má taky 4S a v aute na HF se bez problému připojil, já na svůj PC s w7 taky bez potíží.

edit: nedělej double-posty.. Používej tlačítko upravit!
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od airmt »

Jop, zapomněl jsem, že poslední příspěvek byl taky ode mě...
Vždycky nechávám nový telefon min. 3-4x úplně vybít do samovolného vypnutí a pak nabíjím ve vypnutém stavu do 100%. Tohle formátování dělám odjakživa a i moje 7 let staré telefony mají dodnes slušně funkční baterii...
Hledal jsem update na BT driver u výrobce PC a žádný nový není :-(
Tvůj IP4S nemá tu ozvěnu při telefonování přes sluchátka?

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Merfi »

To sa da?Nabijat iph bez toho,aby sa nezapol?
A to uplne vybijanie a nabijanie do 100% nove typy baterii skor nici

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od airmt »

Ano, li-ion a li-pol by se neměly hluboce vybíjet, ale mají na to právě pojistku - když se telefon samovolně vypne, je tam ještě rezerva. Jinak při tomhle stylu mi vydrží i 7 let starý telefon 2-3 dny v pohotovosti.
Jinak všiml jsem si, že IP se po chvilce sám zapne, když se napojí na nabíječku. Tak je to asi normální, co?
Merfi, resp. STepik, můžete mi prosím odpovědět, jestli Vám telefon dělá to echo do sluchátek?

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Beavers »

Merfi: Mystifikuješ, ničí je pouze plné vybíjení.
A pánové, vlákno není o bateriích a nabíjení, mrkněte na titulek.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Merfi »

Priznam sa ze tie sluchadla som este nikdy nepouzil,tak ci je tam echo neviem potvrdit.Ale minuly tyzden mi par krat padol hovor,aj ked som mal dobry signal v 2g.Ci mal vypadok Telekom,alebo bol problem v tel netusim

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

já jsem zkoušel telefonovat přes sluchatka jenom jednou a nic zvalštního jsem nezpozoroval.. :)
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od airmt »

Lze to vypozorovat tak, že zavoláte na číslo zdarma (třeba helpline operátora) a stačí zkusit fouknout do mikrofónu (u sluchátek běžných je aktivní mikrofon telefonu, u sluchátek dodávaných s Iphonem je aktivní mikrofon na kabelu). Pak to určitě uslyšíte. Já když jsem volal s Koss porta pro, tak jsem to slyšel a nebyla to úplně příjemná ozvěna.
Nevím, zda to dělá IP4S, či i jiné telefony nebo zda je to způsobeno OS 5.0.1.

hurrican
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: ned dub 04, 2010 4:11 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od hurrican »

airmt píše:Lze to vypozorovat tak, že zavoláte na číslo zdarma (třeba helpline operátora) a stačí zkusit fouknout do mikrofónu (u sluchátek běžných je aktivní mikrofon telefonu, u sluchátek dodávaných s Iphonem je aktivní mikrofon na kabelu). Pak to určitě uslyšíte. Já když jsem volal s Koss porta pro, tak jsem to slyšel a nebyla to úplně příjemná ozvěna.
Nevím, zda to dělá IP4S, či i jiné telefony nebo zda je to způsobeno OS 5.0.1.

Tuto "chybu" pozorujem tiez, proste vsetky zvuky z mikrofonu sa mi prenasaju do sluchatok (ono napr. aj kedmsa
Uz vytaca cislo tak to tam pocujem,suchotanie, tukanie do mikrofonu alebo tak) len teraz nastava otazka ci je to chybny kus founu pretoze mne to robi na iphone 4 16GB a firmware 4.3.1 :/


Edit: Tak mam robi ti aj na novom I4 Skovom, s najnovsim firmwarom 5.0.1 :(Ono netreba klepat do mikrofonu,ale ako nahle to ma clovek cez sluchadla a da volat tak pocuje kazde pohnutie kablom,suchotanie... )
Naposledy upravil(a) hurrican dne úte pro 13, 2011 11:11 pm, celkem upraveno 1 x.

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

s tim klepáním do mikrofonu je to ovšem normální, už i u mojí stařičké nokie to bylo.. když jsem klepnul do mikrofonu, tak se klepnutí ozvalo i ve sluchátku.. a tak to mam i na iPhonu 4S
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

chrochliak
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: pát bře 11, 2011 5:43 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od chrochliak »

podla mňa to teda normálne nie je :) od iphonu 4 od firmware 4.3.3 až po 5.0 som nič taketo nepozoroval ... ale teraz na 5.0.1 počujem ak sa len dotknem mikrofonu
Ipohne 3G 8GB black JB
Ipohne 4 16GB black

petrcam

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od petrcam »

Ja mel komplet ozvenu i pri hovoru - 5.0.1 - po vymene pristroje je to pryc - taky verze 5.0.1 ... Ja myslim ze je to chyba na urovni soucastek, ne software ...

munku

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od munku »

no ja sm po reklamacii dostal spet 4S a bol v nom firmwer 5.0 ako je to mozne???mal som update na 5.0.1 a po nom mi blbol ako vacsine nedalo sa volat a ani mne dovolat pouzival som tmobile len mi nejde do hlavy ako sa im podarilo dat spet 5.0 ma niekto odpoved? nedalo mi updatoval som ho spet na 5.0.1 a zatial ide uvidime dokedy ci sa objavy rovnaky problem

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

Dali ti jiny hw, ve kterem nebyl jeste update...
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

munku

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od munku »

to je mozne ale imei zostal rovnaky.akoje to mozne?

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

to neni mozne, pokud vim... takže je možné, že to apple umí, ale "my" na to zatím nepřišli.. ;)
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Sten
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: ned zář 07, 2008 5:50 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Sten »

zdravím, delší dobu jsem zde nepsal... naposledy když se řešil velkej problém s tmobile a já to vyřešil přechodem k vodafone, dobu vše fungovalo nad mojí spokojenost, bohužel problém je opět zde, simkarta furt stejná, operátor vodafone... často chyba sim, dovolám se většinou na podruhé (volání selhalo - padne / naběhne signál a pak teprve můžu volat) sice to není úplná cihla jak s tmobile ale co si budeme povídat, med to taky není... nějaké nápady ? restore jsem zkoušel bezvýsledně, ale můžu ještě zkusit... kupován u vodafone, předpokládám že mi ho na počkání nevymění :(
[*]iPhone 5 16GB • iOS 6.0.1
[*]iPad 2 (Wi-Fi) 16GB • iOS 5.1.1 JB
[*]Macbook unibody (late 2008)
[*]Macbook pro (mid 2012) SSD

Losob
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: úte lis 29, 2011 4:15 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Losob »

Ahoj,
nech si IP vymenit za jiný s OS 5.0.0 jinak to nevyřešíš... Byl jsem na tom úplně stejně..mám úplně novou mikrosim kartu od vodafone(výměna za klasickou) a dělalo mi to přesně to samé. Pořád jsem se utěšoval, že brzo vyjde nový OS, ale nějak mě to čekání přestalo bavit, tak jsem zaskočil do TÉTO opravny a nechal jim ho tam. To bylo 7.12 a mělo to trvat max týden a 9.12 už jsem si frčel pro novej. Jsou tam velice ochotný lidičky, až jsem koukal, tak pokud to tam nemáš daleko, rozhodně bych využil jejich služeb.
Možná to někomu bude připadat jako reklama, ale o tété firmě jsem se prvně dozvěděl z tohoto webu až minulý týden...
iPhone 4 to začalo

petrcam

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od petrcam »

Reklama to je, ale opravnena, take jsem tam byl s iP4 - ve ctvrtek jsem jim ho tam dal a v pondeli jsem si jel pro novy - vzdy to pry resi vymenou za novy kus :) Tenhle pristup se mi libi a taky se vyhnou pripadne reklamaci opravy a drzi prestiz znacky ...

luamcomevox

Re: Vydán iOS 5.0.1

Příspěvek od luamcomevox »

tvosi píše:nekdo ste se tu rozciloval, kdyz vam na apple support poradili zmenu operatora ale dle meho je to spravna rada..pokud operator nedokaze priznat svou chybu (podle zprav tady se jedna zejmena o klienty tmobile s microsim kartou), pak bych u nej nezustal ani za nic..

Vy kteri mate tmobile a nemate problem, nemate nahodou puvodni klasickou sim ottihnutou do formatu microsim??


Včera jsem si koupil 4S .. a mám uplně nervy z toho .. taky jí mam odstřihnutou ..

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

OT: když už cituješ nějakej text, tak si ho pořádně přečti.. když se tam píše, že ty, co nemají problémy, mají odstřihnutou simku, tak proč máš z toho, že jí máš odstřihlou nervy? :roll:
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

pixo.sk

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od pixo.sk »

Caute,

Vacsinoj sledujem forum pasivne preto sa vam chcem vsekym podakovat za tvorbu hodnoneho zdroja informacii :)

Kazdopadne, nedalo mi a so svojim 4S so. Presiel z 5.0.0 na 5.0.1. Operator Orange SK.

Byvam na rozhrani signalu GSM/3G a musi. Povedat, ze po update mi v dvoch castiah domu, kde ma obcas hadzalo na GSM, drzi stabilne 2-3 palice 3G. Pouzival som orezanu 3G SIM a vsetko ok. Vcera som presiel na microSIM a prvy krat mi zblbol net. Signal chyteny, avsak net nic, bolo len v jednej lokalite a uz sa to od vtedy neopakovalo. Takze vyrazne zlepsenie. Baterka cez noc na 3G ide dole o 3-4%, co je tiez myslim ok. Inak som zmenu baterky nepostrehol. Stale by to mohlo byt trochu lepsie no den s tym v pohode spravim.

Celkovo, spokojnost :)

iPhone 4S 32GB, Orange SK, 5.0.1 kupovany 7.12.

abroBA
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: ned zář 07, 2008 4:16 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od abroBA »

Tak som uz vcera nevydrzal cakat na akykolvek update a som sa rozhodol ho reklamovat.
Najprv podla dakeho mailu co im poslali navod skusal vsetky varianty, ale nepomohlo to. Vravel ze na tie novsie IP v Decembry (Prosinec) kupovane to fungovalo. Lenze ja mam kupovany v Novembry (Listopad).
Tak ma poslali k predajcovi Apple, lebo to bol posledny bod, ked nic nefunguje. Tam mi povedali, ze Telekom su ku.... ze oblbuju.
Tak som si podla rady vypytal novu mikro SIM 64 kb kartu. Dali mi novu a po vsetkych pokusoch telefon ozil a dovolal som sa na infolinku Telekom (T-mobile), ale ked som dosiel domov, tak uz zase nesiel :(
Vyskusam este dnes podla navodu si vypytat ak maju normalnu 128kb sim kartu a tu si nechat vystrihnut.
Inak v maily Telekomu co som videl, bol bod, ze takato chyba nie je na reklamaciu a z opravy im to vracaju spat ze to nie je na opravu. Tak som sa pytal ze teda co? Ked je telefon dobry tak maju chybu oni a ze mam teda narok na odstupenie od zmluvy. No povedal, ze zatial sa tak daleko nedostali.
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black

witkoj
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 170
Registrován: sob led 24, 2009 9:06 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od witkoj »

Tym, co nefunguju simky z T-mobile SK na verzii 5.0.1, podla vsetkeho staci vymenit za novu, avsak:

Vyrobne cislo SIM karty musi byt vyssie ako 8942102480003322795. S pozdravom Telekom.

Sent from my Tapatalk
iPhone 11, iOS 13.4
Apple watch 5, watchOS 6.2
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), macOS Catalina 10.15.4
Apple TV 4K, tvOS 13.4
Apple user from 15.3.2004

abroBA
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: ned zář 07, 2008 4:16 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od abroBA »

Vcera som dostal mikro sim kartu (bola urcite ina ako ta pred mesiacom) a seriove cislo bolo 00035 cize vysie ako si pisal a raz to zavolalo a potom uz nic :(
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black

witkoj
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 170
Registrován: sob led 24, 2009 9:06 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od witkoj »

Toto info mi poslali z Telekomu, volal som s nejakym clovekom z technickeho useku.

Sent from Tapatalk
iPhone 11, iOS 13.4
Apple watch 5, watchOS 6.2
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), macOS Catalina 10.15.4
Apple TV 4K, tvOS 13.4
Apple user from 15.3.2004

Odpovědět