Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Metalgirl »

V Cydii byla iPod usage, nevím ale, jestli bude fungovat i pod iOS 5. Stejně ukazovala čas použití a čas pohotovosti stejně, takže informativní charakter to i tak nemělo, přesné údaje ses nedověděl. Ale toto patří už někam jinam, jsme OT.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

kosostvorcek
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: stř lis 17, 2010 12:13 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od kosostvorcek »

1.iphone som niekoľkokrát reštartoval, synchronizácia s itunes prebehla taktiež, sieťové nastavenia som obnovil, ale hotspot stále nikde.ani v hlavnej ponuke nastavení ani v sieti.pod datovým roamingom je len vpn a wifi.
2.pri každom hovore vyskočí pop up okno presmerovanie hovorov zapnuté.ako to vypnúť?
Naposledy upravil(a) kosostvorcek dne pon led 23, 2012 7:57 pm, celkem upraveno 1 x.

wejski
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: sob lis 05, 2011 3:21 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od wejski »

Tak me prisel iPhone 4s uz si iOS 5.0.1 a po dvou tydnech nemam problem az na dve chvilky nefunkcnosti slidovani (napr. odemykani) poprve pomohlo dlouho stisknuti home button a lock tlacitka (nevim jak se tomu rika :D ) a podruhe zamknuti a odemknuti.
Jinak baterie je v pohode vydrz pro me dostacujici. Muj rekord zatim:
Pohotovost: 1d 19hod
Vyuziti: 4hod 54min
Zbyvajici baterie: 5%

Jedine veci co me zatim trapi je absence carky a tecky pri psani textu na klavesnici mezi pismeny. Druha vec je nemoznost priblizeni pri nataceni videa. A jeste takovej detail je ze neni vyhledavani kontaktu pomoci mackani cislic jako htc pokud nekdo vite co myslim.
Nejsou na tyto nedostatky nejake reseni?

petrcam

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od petrcam »

Tak mi 4S v patek na par minut "zcihlovatelo" :(
Dokoncil jsem hovor a pak uz jsem se nikam nedovolal a ani nikdo mne. Restart ani letadlo nic nevyresilo, jen mi bylo divne ze mi porad jede kontrolka datovych prenosu a neustale mi chodi posta ... vypnul jsem datove prenosy a hle - lze telefonovat ... pak jsem zkusil znovu datove prenosy zapnout a uz je to zase dobre ... FW 9A405

Mozna tento postreh pomuze i nekomu dalsimu jako mne :)

Suleky

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Suleky »

mam 4S, IOS 5.0.1, 9A405
operator T-Mobile (žadne problemy s tel. a SMS nemam)
SIM ořiznuta na microSIM
lokalita Praha
v praci jen EDGE, doma WIFI a 3G

zdenda29
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: stř čer 29, 2011 7:57 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od zdenda29 »

wejski píše:Jedine veci co me zatim trapi je absence carky a tecky


Na čárku nevim ale na tečku řešení je. Zmáčkni za tim slovem dvakrat mezerník a napíše to tečku a udělá mezeru. :good:

Lukyisek
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: sob led 22, 2011 3:56 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Lukyisek »

Ja musim zaklepat. V patek standardni preinstalace z iOS 4.3.3 JB na 5.0.1 a nahozen untether JB a vse slape zcela v pohode tak jak ma. Zadny problemy jsem nezaznamenal. Ba naopak, baterka nechce temer skoro mizet, nejak moc to vydrzi :D Takze parada, obavy se nenaplnily.
Jinak zaloha nahozena zpet, take zcela OK.

EDIT: Aha, tak ne, tak se mi nakonec projevuje tato chyba s BT jaka je na youtube...
http://www.youtube.com/watch?v=2YgbFH4691U
Zapne se BT a jakmile se kamkoliv odejde, tak se hned vypne. Jeste ze BT nepouzivam...
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG

nviper
Host
Host
Příspěvky: 117
Registrován: čtv říj 28, 2010 6:59 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od nviper »

Takze pridam zopar postrehov. Hlavny problem je s jadrom iOS 5.0.1, konkretne Darwin kernel 11.0.0 (ten mam aspon v 5.0.1). Na viacerych forach pisu o preplneni virtualnej pamati, co sa deje aj mne :( Sprava pamati pozostava z viacerych casti a konkretne Wired RAM, ktora sluzi vyhradne systemu stale narasta a nechcem si ani predstavit, co vsetko v nej ostava pootvarane = zvysuje sa spotreba baterie. Je jedno, ci je iPhone s / bez JB. Mam to overene u kolegov na iPhone 3GS, 4, 4s. Pre zaujimavost si pozrite v Nastaveniach -> Vseobecne -> Informacie (v spodnej casti) -> Diagnostika a pouzivanie -> Diagnostika a pouzivanie, ake logy tam su (typu LowMemory). Podotykam, ze pri pripojeni iPhonu k iTunes sa logy mazu.
Obrázek iPhone 6S 64GB (iOS 9.2) | Obrázek Waze 4.0.1.1 | Obrázek Sygic Europe 15.5.0

Lukyisek
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: sob led 22, 2011 3:56 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Lukyisek »

Ja s Wired RAM nemam vubec zadny problem. iP uz mi bezi cca 2 dny, hodne ho pozivam na WiFi,SMS a dalsi blbosti a wired ram mi zabira cca 10% - 50MB. V diagnostice jsem problemy tohohle typu nemel,sleduju to. Pouze nejaky pady starsich aplikaci a to je vse... Takze je zajimave ze kazdemu se to chova uplne jinak.
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od iTukan »

nviper: Co myslíš tím, že stále narůstá? V jakém časovém horizontu? Já mám Wired RAM v rozmezí 50-70%, jak si systém vezme. Nic neřeším, všechno jede. Telefon mám už 29 dní bez restartu, ani už nevím proč jsem ho nasposledy restartoval. V diagnostice co píšeš, nemám za celý den nic...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

nviper
Host
Host
Příspěvky: 117
Registrován: čtv říj 28, 2010 6:59 pm

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od nviper »

No, po reboote mam wired zhruba 50 - 60 MB. Otvorim napr. Nastavenia, Tapatalk, Wired RAM narastie na 90 MB. Po case otvorim dalsiu aplikaciu a Wired RAM sa zase zvacsi, niekedy je az 220 MB. Dnes sa mi dokonca stalo, ze kernel padol do Panic crashu a restartoval sa. Neviem co s tym.
Obrázek iPhone 6S 64GB (iOS 9.2) | Obrázek Waze 4.0.1.1 | Obrázek Sygic Europe 15.5.0

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od iTukan »

Zkus cisty iOS bez JB.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Lukyisek
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: sob led 22, 2011 3:56 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Lukyisek »

Psal ze je to stejne jak s JB, tak i bez JB...
Jinak ja mel zaple Safari, nekolik stranek a jak jsem psal. Wired RAM cca 50MB.
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od iTukan »

On je rozdil v cistem iOS a ač nonJB, ale s obnovenou zalohou kde byl JB. Nepsal na jak cistem telefonu to zkousel... Nekde se ten problem vytvaret musi.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

milford
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: čtv srp 07, 2008 1:30 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od milford »

iTukan: problém bude spíš v samotném OS, protože jak tu popisoval nviper ty logy v diagnostice (LowMemory) se mi objevily také, zcela čistý telefon, žádná obnova ze staršího zařízení. Objevuje se mi to především u GTA3 (tady se to dá očekávat), ale i u Safari, i když na pozadí nic jinýho neběží.
Jako na chodu telefonu to poznat nejde, ale pokud se to v těch lozích objevuje, tak chyba někde bude.
Apple iPhone 4S 16GB white - fw 7.0 GM, noJB - krasavec :)
Apple iPhone 3G 8GB black - fw 4.2.1 noJB - v depozitu

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od iTukan »

Tak s tim nemuzu slouzit... logy mam cisty, telefon nerestartuji, v MT mam asi 50 aplikaci, hry nehraju a safari nepouzivam. :) I tak jeste porad to nemusi byt problem OS, ale spatne napsana app, pokud nepocitas safari do OS. Proste si ta app vezme vic nez by chtel system povolit a potom error log. Je tedy otazkou, jestli by to delalo jen pri pouzivani systemovych app nebo to dela pri pouzivani urcitych a stejnych app. To uz chce jen sledovat a analyzovat logy, pokud tam jsou informace o aplikaci, ktera to zpusobila. Ale jelikoz ja chyby nemam, nemuzu to zjistovat. Tedy je to jen moje uvaha, logika, teorie... Svest neco na system, protoze se chyba objevi v systemovem logu je nejjednodussi cesta, bez vetsi analyzy problemu. Samozrejme netvrdim, ze iOS je bezchybny. :)
V te diagnostice je mozno odesilat diagnosticka data... takze zapnout a odesilat... kdyz jsou problemy.

EDIT: Jeste dodam... Kdyz se to neprojevuje na chodu systemu, je videt, ze system si s tim umi poradit, at uz treba odstrelenim programu, ktery chybu zpusobil. A mezi nama, kdyby tam apple nedal tu diagnostiku, tak by tim padem ten problem asi ani nebyl poznat, ze... ;)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Lukyisek
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: sob led 22, 2011 3:56 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Lukyisek »

Radeji neodesilat, jeste nam prijdou na ty JB... :roll:
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG

nviper
Host
Host
Příspěvky: 117
Registrován: čtv říj 28, 2010 6:59 pm

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od nviper »

Caute, vidim, ze tento problem zaujal viacerych. Vdaka za snahu. K tej instalacii. Bola to cista instalacia iOS 5.0.1 bez obnovenia zalohy (predtym som tam mal 4.2.1 a samozrejme, ze stare veci zo Cydie som tam z pochopitelnych dovodov nechcel). Potom som ako na novy telefon nakopiroval apps z iTunes a nasledoval JB. Ak je telefon aktivny (prihlaseny do siete, data, lokalizacia, push, wi-fi) tak na moj vkus zerie dost bateriu (oproti 4.2.1). V noci som skusil zapnut Airplane mod a baterka drzala, zmizlo max. 1%, co pri 4.2.1 boli 2-3%. Preto si myslim, ze to robia nejake procesy iOS, ktore mozu suvisiet priamo zo sietou, wi-fi, lokalizaciou, push. Moze to byt aj nieco ine, fakt neviem. Ale kazdopadne si myslim, ze tu Wired RAM by si mal system aspon obcas uvolnit.
Obrázek iPhone 6S 64GB (iOS 9.2) | Obrázek Waze 4.0.1.1 | Obrázek Sygic Europe 15.5.0

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od iTukan »

Ja myslim, ze ji uvolni kdyz proste potrebuje. Kdyz ne, tak je proste plna, proc ji uvolnovat, k cemu je spousta volne pameti? Je to jak s Mac OS, proc uvolnovat pamet kdyz neni potreba nebo swapovat na disk?
Kdyt to shrnu, tvuj problem je ve zvysene spotrebe baterie po instalaci 5.0.1 a JB a spekulujes na tim, ze to dela obsazena wired RAM. Je tak?

Jinak dnes na konec i ja objevil v diagnostice hlaseni o LowMemory... ale taky je v tom hlaseni, ze to zpusobila aplikace PGA Tour (neni to hra). Matne si vzpominam, ze jsem ji vcera poustel, ani si neuvedomuji, ze by pro tom spadla.

Prestal bych tedy resit obsazenost Wired RAM, zvysenou spotrebu muze zpusobovat spousta veci, obzvlast po JB.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Metalgirl »

Mě na iPadu taky něco žere celkem dost pamětí, v MT nic nemám, spustím aplikačku a po chvíli spadne z nedostatku paměti. Ona se ta paměť uvolní totiž tím, že se zhodí ta daná appka, kterou zrovna používáš. Často se mi to stává u iCabmobile a teď i u appzapp a některých her. Třeba real racing 2 mi taky často padalo, sem tam i jetpack joyride. Takže něco tam bude na tom.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

veeky

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od veeky »

Chtěl bych se zeptat jak vám vydrží baterie na iPT 4 s iOS 5.0.1 (jailbreak rednow 3b)? pokud toto někdo má. mě při sufování na internetu v kuse asi tak 2 hoďky. při větší zátěži (hovor na skype + hry + náké appky v MT) to vydrží tak hoďku, zdá se mi že baterka jde dolů proudem, nebo je to normální? jinak iPod sem kupoval asi týden před vánocemi.

Lukyisek
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: sob led 22, 2011 3:56 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Lukyisek »

Normalni to neni, me drzi excelentne. Nyni mam pohot. 2dny 15h a vyuziti 4h 35min a baterka je stale 34%. Chodim na wifi,SMS a proste standardni prace.
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG

umiyaki

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od umiyaki »

Vydrží 2 dny a to mám i vWallpaper2 na lockscreen i ploše, lockinfo, SBSettings, Zephyr, UnlockFX, Activator a pár dalších žroutů energie jako 3 x nostop push na 3 emaily (celkem dost používané, IM+, Messenger)

wejski
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: sob lis 05, 2011 3:21 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od wejski »

Mam takovou otazku. Byvala driv v iPhonu ikonka iPod nebo ne? A da se nejak nastavit? Taky jsem slysel ze v prehravaci ma byt "timer na uspani" ale nikde jsem tuto moznost nenasel. Poradi nekdo?

jablicko
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: čtv zář 16, 2010 8:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od jablicko »

to wejski: iPod ikonka dříve byla iOS4* u iOS5* je hudba a video zvlášť. iPod se dá uspat. Pod ikonou Hodiny - minutka - nastavit čas odpočítávání a nastavit "Na konci odpočtu Uspat iPod" :D
___________________________
iPhone 5 16GB Silver iOS 8.0.2
iPhone 5S 16GB Gold iOS 8.0.2
iPad 4th Gen. 16GB Black iOS 7

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od cczero »

tak včera jsem měl přibližně v 20:00 100% nabito, po té jsem nepřetržitě komunikoval střídavě přes whatsapp, viber, byl na facebooku, 2x stahoval mail, odeslal nějaké sms a mms, netelefonoval jsem ... a ve 24:00 mi iPhone hlásí, že je méně než 20% baterie, tedy za 4 hodiny 80% dolů... to je katastrofální ... jen jestli s tím ta očekávaná 5.1 něco udělá, nevěřím tomu ..

daimos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: stř úno 10, 2010 1:26 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od daimos »

ja sa na baterku nejak extra nestazujem. celkom v pohode drzi. cez noc padnu max 2%. a cely den mam zapnute wifi a obcas zahram hru a vecer mam tak 70 alebo 60%

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

cczero píše:tak včera jsem měl přibližně v 20:00 100% nabito, po té jsem nepřetržitě komunikoval střídavě přes whatsapp, viber, byl na facebooku, 2x stahoval mail, odeslal nějaké sms a mms, netelefonoval jsem ... a ve 24:00 mi iPhone hlásí, že je méně než 20% baterie, tedy za 4 hodiny 80% dolů... to je katastrofální ... jen jestli s tím ta očekávaná 5.1 něco udělá, nevěřím tomu ..


udělalo 5.1 zvišuje výdrž :twisted:
Obrázek

Kudli3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 17, 2008 2:44 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Kudli3 »

No to jsem taky zvědavej, protože sem to vybil kompletně asi za 10 hodin ale použití bylo tak 6. Je fakt, že když sem to dnes používal míň jak předtím a včera asi v 22 nabil na 100% a odpojil, tak ještě dnes večer sem tam měl kolem 40% což není špatný a přes noc to byly 2% což je normál, ale chtělo by to výdrž aspoň 24 hodin v klidu uvidíme.
Já s tím počítal, takže si nestěžuju, jen píšu svoje první poznatky :)
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od cczero »

s vypnutým 3G se výdrž zásadně změnila, a řekl bych o dobrých 50-70%, normálně jsem třeba nabíjel kolem 10 večer, když jsem byl přes noc vzhůru, při normálním provozu + nějaký iTunes a hraní si s aplikacema, tak druhý den dopoledne už méně jak 20% a včera jsem ho kolem 18 hodiny nabil, 3G vypnul kolem 21 hodiny a používal jsem ho hodně, sms, komunikátory, internet, instaloval a mazal spoustu věcí a aktuálně teď mám 17%, tedy to vypadá že by měl vydržet přibližně 24 hodin, což v mém případě nebylo zvykem.

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Roman_Pe »

No ja žiadny problém nemám aspoň si myslím:
Využití: 7:56
Pohotovosť: 1deň 18 hodín
Zostatok: 12%

Ja som spokojný :)

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

kosostvorcek
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: stř lis 17, 2010 12:13 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od kosostvorcek »

podla tohto navodu viewtopic.php?f=13&t=12368
som si zalohoval kontakty a sms z ip ios 4.3.3 a presiel na ios 5.01.mam vsak takyto problem.vsetko som naspat nahral tam kde to patri a nastavil prava, ale ked pisem niekomu sms (bite sms) tak otvorim predoslu komunikaciu a napisem sms.dam odoslat, posle sa, pride dorucenka a nasledne je ta bublina presunuta a vytvori sa cela nova komunikacia aj ked s tym clovekom len pokracujem v smskovani.vobec netusim kde je problem.pri prichodzich sms je vsetko ok.ci nahodou nie je problem v nejakom subore v zlozke sms.kedysi tam bol len sms.db teraz je tam podstatne viac.vdaka za radu

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Sphyn0x »

Tak tomuto nechápem.
Chcem si len tak počas dňa pozrieť štatistiku používania, no vypisuje mi, že sa ukáže až vtedy, keď bude iPhone plne nabitý.
Keď je nabitý, tak samozrejme ukazuje nula.
Potom sa hrám, pozriem štatistiku, v pohode - používanie 20 minút.
No potom si štatistiky chcem pozrieť neskôr a zase vypisuje tú hlášku.
Tak ako si mám tie štatisky po dlhšom používaní pozrieť?
///M

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Metalgirl »

Máš JB, udělal jsi respring? = smazání statistik. Restartoval jsi iPhone? = smazání statistik. Takže ak si chceš pozrieť štatistiky, nesmíš mezitím restartovat iPhone nebo udělat respring.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

88MaTo88

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od 88MaTo88 »

Caute lidicky :)
Chcel by som sa spytat ako je to teraz s iTehlami. Mam 4s O2 SK, ma niekto problem s 5.0.1 s volanim? Totiz chcem si dat JB a asi by som mal prejst na tu 5.0.1. No mam obaby ci s toho nebude iTehla... Inak o co je lepsii iOS 5.0.1 oproti 5.0. lebo myslim ze da da JBknut aj 5.0
Jednu vyhodu viem ze v 5.0.1 sa uz da newsstand dat aj do zlozky s 5kou to nejde.
dik za info

Kudli3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 17, 2008 2:44 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Kudli3 »

Mozna to nepatri sem, ale hral sem tak 30 minut angry birds s telefonem na nabijecce a po chvili jsem nabijecku odpojil a mam 94% pritom sem mel 100% predtim. Je to mozny?
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse

Qirti
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: ned lis 29, 2009 11:37 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Qirti »

Pokud vím, tak když se telefon nabije na 100% a zůstane na nabíječce, tak se pak začne znova nabíjet až od 90%

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Barberry.pha »

OT: jenom to doplnim, tim ze je na nabijecce tak sice ukazuje 100% ale pouze to ukazuje, po nabiti na tech 100% se nabijet baterka prestane a znovu zacne az kdyz klesne na 90%, takze pokud s tim iphonem neco delas kdyz ho takhle mas a odpojis ho, tak ti ukaze kolik baterka opravdu ma.
Je to stejne jako kdyz se necha iphone pres noc na nabijecce a pak po vytahnuti a chvilce pouzivani padaji % docela rychle a kdyz se nabiji pres den, pocka se az je na baterce ukazatel zasuvky a vytahne se, tak je baterka opravdu na 100% a % ubyvaji pomaleji.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Sphyn0x »

Metalgirl píše:Máš JB, udělal jsi respring? = smazání statistik. Restartoval jsi iPhone? = smazání statistik. Takže ak si chceš pozrieť štatistiky, nesmíš mezitím restartovat iPhone nebo udělat respring.

Aha, to bude asi tým :D
Dnes som ani raz nerespringoval, ani nič podobné, a pekne ukazuje :)
///M

abroBA
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: ned zář 07, 2008 4:16 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od abroBA »

Kedze som stale dlhodobo chory, tak nemozem ist do T-mobilu a vypytat si tu novu SIM kartu a baba s T-mobilu mi stale nevolala :( Nemate niekto skusenosti s vypytanim si novej SIM karty 1,8V pre Iphone 4S, aby nebola z nej tehla?? Uz minuly tyzden ich mali dodavat do predajni ...
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black

Odpovědět