Steve Jobs (1955-2011)

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
mefistos

Steve Jobs (1955-2011)

Příspěvek od mefistos »

tak ted ctu vsude na netu.. Steave Jobs je mrtvy :((((( byl to uzasny muz ktery nekolik let udaval smer novym technologiim.. patri mu ma ucta... R.I.P

Obrázek

Obrázek


http://www.apple.com/stevejobs/



PS: pokud to je spatne forum presunte to :(

Obrázek
Kondolence z celeho sveta

Tim Cook, výkonný ředitel firmy Apple v e-mailu zaměstnancům píše:Musím vám sdělit velmi smutnou zprávu. Dnes zemřel Steve. Apple přišel o vizionáře a tvůrčího génia a svět o úžasného člověka.


Barack Obama píše:Steve patřil mezi největší americké inovátory – byl dost odvážný, aby myslel jinak, dost smělý na to, aby věřil, že může změnit svět a dost nadaný na to, aby to skutečně dokázal.

Ze své garáže vybudoval jednu z největších firem světa a ztělesňoval americkou vynalézavost. Díky němu se počítače staly osobními, internet máme v kapsách a informační revoluci zpřístupnil, když ji učinil intuitivní a zábavnou. Rád říkal, že každý den žil, jako by to byl jeho poslední. Bylo to tak, a díky tomu změnil naše životy, celá průmyslová odvětví a dosáhl v lidských dějinách vzácného úspěchu: změnil to, jak my všichni vidíme svět.

Svět přišel o vizionáře. A možná největší poctou pro Steva může být to, že svět se o jeho odchodu dozvěděl z přístroje, který sám vytvořil."


Správní rada Apple: píše:S hlubokým smutkem oznamujeme, že dnes zemřel Steve Jobs. Stevův důvtip, zápal a energie byly zdrojem nesčetných inovací, které obohacují a zlepšují náš život. Svět je díky Stevovi nesrovnatelně lepším místem.


Rodina Steva Jobse píše:Steve dnes zemřel v poklidu, obklopen svou rodinou. Ve svém veřejném životě byl Steve známý jako vizionář. Ve svém soukromém životě si cenil své rodiny. Jsme vděční za všechna přání a modlitby během posledního roku Stevova života; uvedeme do provozu internetovou stránku, na které budete moci zanechat své vzkazy a vzpomínky." (Zatím můžete vzkazy posílat na adresu rememberingsteve@apple.com, )

"Děkujeme za podporu a laskavost všem, kdo sdílejí naše city ke Stevovi. Víme, že mnozí budete truchlit s námi a žádáme vás, abyste během období smutku ctili naše soukromí.


Steve Wozniak, spoluzakladatel Apple píše:Lidé si často v životě kladou cíle. Steve Jobs překonal každý cíl, který si kdy stanovil." (Zpráva o úmrtí dlouholetého kolegy a přítele se k němu dostala během večeře se svým synem. Wozniak uvedl, že byl natolik zavalen telefonáty z médií, že se zatím nedostal k vlastním emocím.)


Bill Gates, spoluzakladatel Microsoftu píše:Zpráva o smrti Steva Jobse mě hluboce zasáhla. Melinda a já chceme vyjádřit upřímnou soustrast rodině, přátelům a všem, které Steve ovlivnil svou prací. Steve a já jsme se poprvé potkali před třiceti lety. Byli jsme kolegové, konkurenti i přátelé. Svět jen zřídka spatří někoho, kdo měl tak významný vliv jako Steve. Jeho vliv bude pociťovat ještě mnoho dalších generací. Pro ty šťastné z nás, kteří měli tu čest s ním pracovat, to byla obrovská pocta. Steve mi bude nesmírně chybět


Steve Ballmer, ředitel Microsoftu píše:Chtěl bych vyjádřit svou nejhlubší soustrast s úmrtím Steva Jobse, jednoho ze zakladatelů našeho průmyslu a opravdového vizionáře. Myslím na jeho rodinu, všechny v Applu a každého, kdo využívá plody jeho práce.


Larry Page, CEO Google píše:práva o Stevovi mě velmi zarmoutila. Byl to velký muž, neuvěřitelně úspěšný a úžasně nadaný. Vždycky dokázal v několika slovech říct to, co jste si měli sami myslet předtím, než jste si to mysleli. Jeho důraz v první řadě na uživatele pro mě by vždycky inspirativní. Když jsem se stal výkonným ředitelem Google, byl natolik laskavý, že mi nabízel své rady a svůj čas, i když mu už nebylo dobře. Já i celý Google myslíme jeho rodinu a celou rodinu Applu.

Obrázek

Sergey Brinn, Google píše:Steve, každý, kdo dostal do ruky výrobek Apple, poznal tvou touhu po dokonalosti.


Mark Zuckerberg, zakladatel Facebooku píše:Steve, děkuji, že jsi mi byl učitelem a přítelem. Díky, že jsi mi ukázal, jak tvé výtvory dokázaly změnit svět. Budeš mi chybět.


Marc Andreessen, spoluzakladatel Netscape píše:Stevova práce udělala ze světa lepší místo pro stovky milionů lidí.


Akio Morita, ředitel Sony píše:Digitální věk ztratil své vedoucí světlo, ale Stevovy inovace a kreativita budou inspirovat snílky a myslitele po generace.


Choi Gee-sung, ředitel Samsungu píše:Společnost Samsung Electronic je zarmoucena smrtí Steva Jobse a chceme vyjádřit naši nejhlubší soustrast.

Steve Jobs představil mnoho revolučních změn v IT průmyslu a byl výborným podnikatelem. Jeho inovátorský duch a pozoruhodné úspěchy si budou lidé po celém světě pamatovat navždy. Chceme ještě jednou vyjádřit naši upřímnou soustrast rodině pana Jobse a jeho spolupracovníkům.


Bog Iger, výkonný ředitel firmy Disney píše:Steve Jobs byl skvělý přítel i rádce. Jeho odkaz přesáhne jím vytvořené produkty a firmy. Budou jím miliony lidí, které inspiroval, jejichž život změnil a jím vytvořená kultura. Steve byl "originál" s tvořivou a představivou myslí, který spoluvytvářel celou jednu éru.


Rupert Mudroch, ředitel News Corporation: píše:Dnes jsme ztratili jednoho z nejvlivnějších myslitelů, tvůrců a podnikatelů všech dob. Steve Jobs byl jednoduše nejlepším ředitelem své generace. Zatímco jsem hluboce zarmoucen jeho skonem, připomínám si, jaký obrovský vliv měl na způsob, jakým lidé konzumují média a zábavu. Myslím na jeho rodinu a na každého, kdo měl příležitost s ním přivádět jeho mnohé vize do života.


Jerry Yang, spoluzakladatel Yahoo píše:Steve byl můj hrdina. Nejen že mi dodal spoustu osobních rad a odvahy, ale všem nám ukázal, jak mohou inovace změnit svět. Bude mi nesmírně chybět, stejně jako celému světu.


Michael Bloomberg, starosta New Yorku píše:Dnes v noci Amerika ztratila génia, který bude vzpomínán spolu s Edisonem, Einsteinem a těmi, jejichž myšlenky formovaly svět pro další generace. Steve Jobs viděl budoucnost a přinesl ji do našich životů. Stevovo vášnivé přesvědčení, že síla technologií změní náš způsob života, nám přinesla více než chytré telefony a iPady: přinesla nám znalosti a sílu, které přetváří tvář civilizace. V správě města New York, každý od inspektora silničních prací po policejní vyšetřovatele využívá produkty Apple, aby své povolání vykonával efektivněji a intuitivněji.


Steve Case, zakladatel AOL píše:Je mi ctí, že jsem znal Steva Jobse. Byl to nejvíce inovativní podnikatel naší generace. Jeho odkaz bude žít mnoho let.


Arnold Schwarzenegger píše:Steve žil 'kalifornský sen' každý den svého života, změnil svět a pro každého z nás byl inspirací.


Cary Sherman, ředitel RIAA píše:Jako všechny hudební fanoušky nás velmi zarmoutil skon Steva Jobse. Byl to pravý vizionář, který navždy změnil způsob, jak získat a vychutnat si hudbu. Uvedením iTunes se stalo kupování hudby opět snadné a přijatelné. Jeho odkaz bude žít dál.


John Boehner, guvernér kalifornie píše:Steve Jobs byl skvělý kalifornský inovátor, který předvedl, co zcela nezávislá a kreativní mysl dokáže. Nemnoho lidí dokázalo vytvořit tak silný a elegantní otisk v našich životech. Anne a já chceme vyjádřit nejhlubší sympatie Stevově ženě Laurene a celé rodině.


Arianna Huffington, zakladatelka Huffington Post píše:Mít na paměti, že zemřete, je nejlepší cesta, jak se vyhnout pasti přemýšlení o tom, že máte co ztratit." (Steve Jobs, 2005)


CNN Tribute:

Zobrazit video na http://youtu.be/xY4VkkRhsgI
Kód do fóra: [youtube]xY4VkkRhsgI[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

5:34 :cry:


PPS: kdokoliv ma nejake myslenky nebo by chtel vzdat hold.. piste na rememberingsteve@apple.com

"Siri... bring Steve Jobs back..."



http://www.redmondpie.com/today-we-have ... teve-jobs/

http://www.gizmodo.com/5838847/steve-jobs-is-dead

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

R.I.P. Steve Jobs

Příspěvek od byeen »

http://9to5mac.com/2011/10/05/apple-ann ... ssed-away/

Velka strata velkeho muza, cest jeho pamiatke.
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

R.I.P. Steve Jobs

Příspěvek od SteveJSF »

Prave to ctu na Novinky.cz. Nemohl jsem tomu verit.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

split
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: pát zář 12, 2008 3:58 pm

Re: R.I.P. Steve Jobs

Příspěvek od split »

Skoda ho.

Obrázek

dair

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od dair »

RIP :(

mefistos

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od mefistos »

A stale se najdou nkteri jedinci od Androidu co maji hlasky typu " to by mohli zrusit Apple " etc.. to je humus :(...


Titulni stranky vsech novin:

http://www.foxnews.com/scitech/2011/10/ ... s-is-dead/

http://www.cnn.com/2011/10/05/us/obit-s ... l?iref=BN1

http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-15193922

http://www.nytimes.com/2011/10/06/busin ... ml?_r=1&hp

Drago
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 410
Registrován: pát črc 18, 2008 3:32 pm

Re: R.I.P. Steve Jobs

Příspěvek od Drago »

chudak steve .. takyto odchod si nezasluzil :( je mi to velmi velmi luto, v relativne mladom veku umrel vizionar, clovek ktory navzdy zmenil historiu pocitacov ci telefonov :( Rest In Peace Steve
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek

mmhardky

Re: R.I.P. Steve Jobs

Příspěvek od mmhardky »

No, a je to tu. Strasne som sa tohoto dna obaval. Ako ekonom, hudobnik, a vecny gadgetfreak som Stevea NESMIERNE obdivoval po vsetkych strankach a zelal si v zivote dosiahnut aspon percento toho, co dokazal on. :sorry:

Priznam sa bez mucenia, slzu som vyronil ked mi tu smutnu novinu kamarat napisal.

Steve je jednoducho nenahraditelny.
Na jeho pocest si kupim biely 64GB iPhone 4S hned ako to bude mozne.

roschfoure

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od roschfoure »

Je to velika ztrata. Velmi ho obdivuji. Kde by jsme dnes bez nej byli. :'-(

Dekuji mu za vse.

haskyvr6
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: stř říj 01, 2008 8:33 am

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od haskyvr6 »

Odpočívej v pokoji, Steve. Je mi to moc líto, byl to užasný človek. Nemohu tomu stále uvěřit... :(
iP3G 8GB, iP4 16GB, iP5 64GB
ACER Aspire 5536, 64-bit, Win 7

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od Marek »

:(...
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

House_MD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2797
Registrován: úte čer 09, 2009 12:41 pm

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od House_MD »

:cry: hrůza, co to je 56 let, tak málo. Sice toho dokázal co jiní nedokázali za 5 životů, ale i tak je to brzo... RIP :cry:
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.

Vasekk1

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od Vasekk1 »

R.I.P. jeho dílo je však nesmazatelné

martisek777
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: ned led 09, 2011 8:31 pm

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od martisek777 »

Člověk, který nežil zbytečně a něco dokázal. Je mi to moc líto,celý den zkažený.

petro

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od petro »

nezasluzil si zomriet v takom veku :( skoda ho aj podobnych inych co dokazali vo svojom zivote tak vela a museli zomriet tak skoro R.I.P

jirka2908
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 561
Registrován: úte čer 02, 2009 6:29 am

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od jirka2908 »

Je to smutná zpráva :(
Ale, jestli jste viděli jak za posledních pár let zhubnul, a poslední měsíce už ani nevycházel :-( Bylo to pro něj vysvobození ..
Rakovina je svině :-/
iPhone 6 128gb iOS 9.0 Beta 2
iPad 4, 64GB Wi-Fi + Cellular iOS 8.1.2
Macbook air 2013 13" i7 + 8gb ram
Ipod shuffle
Airport extreme


Lidé nevědí, co chtějí. Dokud jim to neukážete

zandom07

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od zandom07 »

Mě to volal kamarád dnes v noci ve 2 hodiny ráno... Steave Jobs byl machr a odemně má obrovskou úctu. Tohodle jsem se poslední dobou obával asi nejvíc a bohužel to přišlo. Jen doufám, že nový ředitel Applu bude alespoň zpoloviny schopný, jako byl právě Steave Jobs. Odpočívej v pokoji :cry:

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od pe.kova »

R.I.P.
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

PeterKiss

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od PeterKiss »

Jirka : ano mas pravdu, moj striko umrel na rakovinu a posledne mesiace doslova prosil boha o smrt aj ked pred tym nebol veriaci je to strasna choroba.
Je to velka strata pre nas, obrovska pre svet ale najviac mi je luto jeho rodiny ta to ma tazsie ako on, totiz ma to uz za sebou netreba ho lutovat ale hovorit o tom aky to bol clovek bol to velky clovek.

Odpocivaj v pokoji :(

Hape
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 687
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:58 pm

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od Hape »

Velmi smutna zprava! Ovsem dalo se to ocekavat,vzhledem ke Stevove stavu v posledni dobe. Nicmene uprimna soustrast pozustalym a Stevemu klidny odpocinek!
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6

corvik
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: ned pro 12, 2010 8:17 am

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od corvik »

R.I.P. :(

waczko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pon pro 24, 2007 6:07 pm

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od waczko »

R.I.P.
iPhone 2G 8GB -> iPhone 3G 8GB Black -> iPhone 4S 16GB White iOS 5.0.1
iPad 16GB WiFi + 3G: iOS 4.3 -> iOS 4.3.1 JB -> iOS 5.0.1

WebDeveloper
POMOZTE!! SBÍREJTE, NAKUPUJTE x) http://goo.gl/mJEzc

cluzoe
Host
Host
Příspěvky: 33
Registrován: čtv led 20, 2011 8:07 pm

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od cluzoe »

škoda ho R.I.P
“Only the Dead Have Seen The End of War”
Platon

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od dodo_mt »

R.I.P Steve :-(

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

BaX
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 812
Registrován: ned pro 27, 2009 3:55 pm

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od BaX »

R. I. P. :(
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od Freaders »

On je a nadále bude můj vzor... Steve u mě jsi a vždy budeš jednička... :cry:
Naposledy upravil(a) Freaders dne čtv říj 06, 2011 6:26 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

Pasis
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 364
Registrován: sob čer 06, 2009 7:55 am

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od Pasis »

Je ho velká škoda.
iPhone 5 Black 16Gb, CZ VF, iOS 7
iPhone 3G Whited00r 7 JB
SM-N9005 Note 3 32 Gb
Nejsem zaujatý proti žádné platformě

leevi
Host
Host
Příspěvky: 115
Registrován: sob črc 18, 2009 9:00 am

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od leevi »

Steve je jeden z mála lidí, které obdivuju a vážím si ho.

R.I.P. Steve.
iPhone -> iPhone 3G S -> iPhone 4 S -> iPhone 5 S -> iPhone 6 Plus + iPad 3 g + iMac

Dejv
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: čtv led 20, 2011 3:28 pm

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od Dejv »

strašné :( :( R.I.P Steve

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od rony »

V noci mi moj iPhone urobil ting ting a presiel do Safe modu. Umrel spolu s legendou :-(
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

BigBucek
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: čtv črc 29, 2010 10:16 pm

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od BigBucek »

Děkujeme za to co jsi vytvořil..
R.I.P. Steve Jobs :( :( :( :( :(
iPhone 4 16GB iOS 5 tethered (bohužel) JB (RedSnow)

caliboy

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od caliboy »

"Siri... bring Steve Jobs back..."



Můj velký vzor. Škoda ze už ho neuvidím:(

Arrow79
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 515
Registrován: pon říj 27, 2008 7:01 pm

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od Arrow79 »

R.I.P. Steve...
iPhone XS Max 256GB - Space Grey (iOS 12.1)
iPad Pro 9,7 128GB Wifi Cellular - Space Gray (iOS: 12.1)

undy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 225
Registrován: úte bře 03, 2009 10:21 am

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od undy »

Neuveriteľné, ako jeden človek dokáže prepísať a ovplyvniť históriu. Dokázal toho za niekoľko ľudských životov, mnohým nám život ovplyvnil . Takýto odchod si nezaslúžil. Pretože som lekár, pevne verím, že odišiel v kľude a bez bolestí. Kiež by to celú komunitu jabĺčkárov na celom svete spojilo a urobilo ho aspoň o trochu lepším.
Naposledy upravil(a) undy dne čtv říj 06, 2011 6:28 am, celkem upraveno 1 x.
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom

Martin2195
Host
Host
Příspěvky: 101
Registrován: ned zář 07, 2008 10:48 am

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od Martin2195 »

Veľká škoda :( Rest in Peace Steve
Na iOS 8.3 bez JB - ako bez ruky.

Mattthewww
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 407
Registrován: úte říj 12, 2010 6:30 pm

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od Mattthewww »

R.I.P.

Bohuzel, ale dalo se to cekat, posledni mesice nikam nevychazel. Aspon stihli predstaveni noveho iPhonu. Jsem zvedavy, jak to bude pokracovat s Applem. ;) Hodne stesti Apple. Ted to tam nebudou mit jednoduche.
- iPhone 5S 16GB - silver - 19.11.2013
- iPhone 4 16GB - black - VÝHRA
- The New iPad 16GB - white + modrý SmartCover - VÝHRA
- iPod Shuffle 4. Gen. 2GB - silver
- reproduktor Jawbone Jambox - black

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od Tea Racer »

Budiž mu zem lehka :(
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

walid
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 169
Registrován: ned led 30, 2011 7:01 pm

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od walid »

Uprimnou soustrast iStevie :-)

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od pistak »

Steve, odviedol si tu neskutočnú prácu a za všetkých Ti veľmi pekne Ďakujem. Odpočívaj v pokoji

:cry:

abroBA
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: ned zář 07, 2008 4:16 pm

Re: Steve Jobs je mrtvy :( R.I.P

Příspěvek od abroBA »

R.I.P.

Skoda, ze clovek s takym potencialom, ktory menil svet k lepsiemu musel odist tak mlady :(
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black

Odpovědět