SuperApple Magazín

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
soumrak
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 876
Registrován: sob bře 12, 2011 1:18 pm

SuperApple Magazín

Příspěvek od soumrak »

http://superapple.cz/2011/10/superapple ... -stancich/

Nvm kam to dat, ale svym zpusobem se to tyka novinek. Jak je v clanku napsano, jedna se o klasicky papirovy casopis (coz je dle meho na dnesni dobu celkem zvlastni). Timto tematem bych rad zjistil, zda si to nekdo uz koupil a jake ma na to reakce. Osobne to mam k nejblizsi "specializovane prodejne" kde je to ode dneska k dispozici dost daleko a momentalne se tam nechystam. Kazdopadne doufam, ze jestli bude kvalita casopisu vysoka, tak by mohla v cesku trosku rozsirit povedomi o Apple produktech (hodne lidi v Cesku vi o Apple jen to, ze je to drahe a ma to nakousle jabko v logu :D )

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od john »

V týdnu se stavím na Vinohradský a pak sem svoje dojmy napíšu. Jinak jsem moc rád, že něco takového je a snad dlouho bude.
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

dongkong

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od dongkong »

Konečně! V Itálii je o tom 8časopisů a každej týdeník...
btw: cena? Jestli tak 69kč tak to neeee
Naposledy upravil(a) dongkong dne úte říj 04, 2011 1:12 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od rony »

Na slovensku som bol vcera iba v mzone a tam ho nemali. Na Slovensko sa urcite nejakym sposobom distribuje, Vlada to uz spominal.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

rudys
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: ned říj 10, 2010 8:05 am

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od rudys »

Mně časopis přišel už včera. Zatím jsem ho měl čas proletět jen v rychlosti, ale první dojmy jsou velmi pozitivní. Jen mě trochu mrzí, že je dvouměsíční. Měsíčních bych uvítal raději. Cena čísla je 119,-

dongkong

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od dongkong »

119,- chápu dvojměsíčník, ale ne, děkuji.

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od Saddako »

Kupoval jsem ho vcera v Praze na Chodove.
Jak psal dongkong tak stejne i v nemecku je techto casopisu mraky. Doufam, ze SA vydrzi a treba (o cemz pochybuji) se objevi i nejaka konkurence diky ktere bychom meli casopisu vicero.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od tvosi »

akorat mne dosti odrazuje cena...sic je to dvoumesicnik, ale dat za nej tolik?
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

stikyworld
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: čtv úno 18, 2010 9:35 am

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od stikyworld »

Stal jsem se předplatitelem. Děkuji za apple magazín. To tady chybělo.
 iPhone 5 64GB iOS7 White  iPad mini 64GB White  iPhone 4 16GB Black  iMac 21,5"  Apple Developer

Ghost
Host
Host
Příspěvky: 121
Registrován: pát bře 07, 2008 11:54 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od Ghost »

Nápad asi dobrej,,ale v dnešní době netu..osobně časáky vůbec nepotřebuju kupovat..
Iphone 4 16 GB Vodafone
IPAD 4 Retina 32GB
Kiteboarding - Kiteshoping@gmail.cz
Kitefree - Trans, Ozone
Military Paintball Team Skalkajda

dongkong

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od dongkong »

Já si je kupuju rád, někdy tam jsou plné verze programů... Jinak tvosi souhlasím.. I když 119 děleno 2 je 59,5Kč tak to je furt vysoká cena... Ostatní časáky jsou tak kolem 45Kč...

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od STepik »

mam také předplatné časopisu a jsem nad míru spokojen... A jak se tady bavíte o ceně.. Řekl bych, že na to, jak časopis vypadá (kvalita papíru, množství informací) je cena úplně na místě... Těšim se na příští číslo - má tam bejt detailně popsanej iOS 5 a určitě tam bude něco o iPhone 5/4S :)

STepik
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

dongkong

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od dongkong »

Promin, ale mě kvalita papíru u časopisu nikdy nezajímala. Množštví info fajn.. A kolik to má stránek? O to mi jde většinou nejvíc pokud porovnávám cena/stránka... Nebudu platit za 50stránek přeci.

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od STepik »

to mě docela jo, protože když dam 100 kč+ za časopis, který je natištěný na obyčejném papíru, tak mi je té 100 koruny líto, když bych si mohl stáhnout pdfko a vytisknout popřípadě na laserovce co mám doma.. jinak stránek to má 98 (i s titulní 102)

STepik
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

dongkong

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od dongkong »

Hmm. To se mi zdá málo. Kolik má Computer stran (ten za 50,- bez DVD)?

nick003
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: stř srp 18, 2010 8:10 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od nick003 »

dongkong píše:Já si je kupuju rád, někdy tam jsou plné verze programů... Jinak tvosi souhlasím.. I když 119 děleno 2 je 59,5Kč tak to je furt vysoká cena... Ostatní časáky jsou tak kolem 45Kč...

Cena mi příjde v pohode. Mas 60,- za měsic což je normalni cena na casopis tohoto formatu. Který časopisy stojí mín? Mozná tak časopisy typu: vlasta, kvety, překvapení, tina a podobně. Ostatní se 100+ strankach za 60,- asi tezko sezenes.
GameCenter: nick003

soumrak
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 876
Registrován: sob bře 12, 2011 1:18 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od soumrak »

Kvety si do pusy neber! Jinak kdyz zavzpominam co jsem mel naposled predplacene za casopis ja tak jsme nekde u Kacera Donalda nebo Medi Pusika pred hoooodne dlouhou dobou :D

dongkong

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od dongkong »

Computer, JNP, GAME atp.. Trochu fail kámo ne?

nick003
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: stř srp 18, 2010 8:10 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od nick003 »

EPIC FAIL psal sem 100+ stránek to splnuje tušim jen computer a to jeste kdyz tam je priloha Connect pro IT profesionaly a kvalita papíru je taky nekde uplne jinde.
GameCenter: nick003

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od Golf »

johnnn píše:V týdnu se stavím na Vinohradský a pak sem svoje dojmy napíšu. Jinak jsem moc rád, že něco takového je a snad dlouho bude.

Tak to seš naivka, před chvílí jsem se tam ze zvědavosti stavoval a paní říkala, že dostali dva kusy… oba byly okamžitě pryč. Zatím je to celkem výsměch, ale ne že bych bez toho nemohl žít :roll:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od TDa »

Když už jsme u cen časopisů..
Kupuji si Tuning Magazine (auta), je to měsíčník o sto stránkách a stojí 89 korun za číslo.. Takže nemyslím že by ta cena měla být přemrštěná ;)

soumrak
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 876
Registrován: sob bře 12, 2011 1:18 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od soumrak »

taky je otazkou, kolik je tam reklamni plochy, ta ma taky vyrazny vliv na cenu casopisu.

nick003
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: stř srp 18, 2010 8:10 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od nick003 »

Jsou tam 4 stranky reklamy, kdyz neberu dvojstranku o predplatném + "desky" casopisu. Takže reklamy je tam hodně málo.
GameCenter: nick003

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od McJobs »

rony píše:Na slovensku som bol vcera iba v mzone a tam ho nemali. Na Slovensko sa urcite nejakym sposobom distribuje, Vlada to uz spominal.


Na Slovensko sa to zatial distribuuje len cez iBite

http://www.ibite.sk/product/superapple- ... 2011-1751/
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od john »

Golf píše:
johnnn píše:V týdnu se stavím na Vinohradský a pak sem svoje dojmy napíšu. Jinak jsem moc rád, že něco takového je a snad dlouho bude.

Tak to seš naivka, před chvílí jsem se tam ze zvědavosti stavoval a paní říkala, že dostali dva kusy… oba byly okamžitě pryč. Zatím je to celkem výsměch, ale ne že bych bez toho nemohl žít :roll:


Tak dík za info, aspoň nepojedu zbytečně. :beer:
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

Mattthewww
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 407
Registrován: úte říj 12, 2010 6:30 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od Mattthewww »

Tak presne takovej casopis tady chybel!! :)

Tak jsem si ho ze zvedavosti koupil. Jinak v Chrudimi meli taky jenom 2 casopisy a 1 tam stale je. Zatim jsem ho jen tak prolistoval, ale libi se mi. Vim, ze vetsinu informaci najdu na internetu, ale tohle je pro me lepsi. Jinak cena 119Kc se mi nezda ani mala a ani velka, ale na takovyhle casopis to je tak akorat. Za co muzu casopis opravdu pochvalit je, ze tam je opravdu "par" reklam, ne na kazdy 5 strance, jak u jinejch casopisu. Budu mit narozeniny, tak si asi reknu brachovi, ze chci predplatny. ;) Ale uvidim, jaky budou dalsi cisla.
- iPhone 5S 16GB - silver - 19.11.2013
- iPhone 4 16GB - black - VÝHRA
- The New iPad 16GB - white + modrý SmartCover - VÝHRA
- iPod Shuffle 4. Gen. 2GB - silver
- reproduktor Jawbone Jambox - black

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od Saddako »

Nemate pls nekdo oskenovany ten navod k Automatoru? Nechce se mi to z cesopisu trhat a tocit s casakem na vsechny strany pri cteni je na hlavu.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

soumrak
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 876
Registrován: sob bře 12, 2011 1:18 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od soumrak »

Nemohl by nekdo naskenovat par stranek, uvazuju o predplatnem (jelikoz v kamenem obchode se to jen tak nesezene), ale zase nechci kupovat zajice v pytly :D Jen par, at vim, jestli mi to bude co k cemu

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od Petrt »

Soumrak: kup si elektronickou verzi, nemusis ani vylezt z baraku :-D
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od STepik »

soumrak: scanner je ted mimo provoz, pokusim se to ale vyfotit nějak kvalitne... :wink:

STepik
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

soumrak
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 876
Registrován: sob bře 12, 2011 1:18 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od soumrak »

i tak bych prvni rad videl par stranek, nez to koupim za stovku :) Jak to bude cele ciste o Macu a malo o iDevices tak je mi to celkem zbytecne, stale jsem hrdym uzivatelem Windowsu! :D

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od STepik »

je tam trojstránka o iOS pak něco o ip5 (rummors) pak samozdrejme o MACu.. řekl bych, že je to tak nějak vyrovnaný... ;) Musim najít kabel k fotáku, pak ti to pošlu... :D

STepik
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

soumrak
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 876
Registrován: sob bře 12, 2011 1:18 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od soumrak »

diky moc

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od STepik »

tady je pro všechny, kteří uvažují o koupi časopisu, malá ukázka:

UKÁZKA ČASOPISU

STepik
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

_tomik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 93
Registrován: ned zář 27, 2009 9:29 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od _tomik »

Tak jsem časák taky zakoupil a za mě v poho. Tolik zmiňovaná a debatovaná cena je asi dost subjektivní. Chápu, že třeba studenti apod. se "jen tak" zbavit 119,- Kč nemohou, i když zase čistě můj subjektivní názor je, že propijou a prokouřej mnohem víc :D, ale vcelku chápu. Pro vydělávajícího člověka je myslím cena 119,- Kč velmi snesitelá s porovnáním všeho jiného a ještě je to za 2 měsíce. To k ceně. Obsah je jinak apple pozitivní a je na stánkách jedinný svého druhu, takže pro člověka zapáleného do jablka, je to super počin a to i v době, kde druzí vydávají magazíny, časopisy, noviny apod. v el. podobě a většinu informací najde člověk na webu. Lidé staršího vydání :D prostě ještě někdy chtějí vzít do rukou papír a né iPad a ten taky všude vzít nejde :wink: takže já se hlásím a každý druhý měsíc budu hledat trafiku, kde na mě nebou zírat jako bych spadl z Marsu, ale ty pohledy mě stejně asi časem přesvědčí, že předplatné bude asi lepší. _T.
Obrázek iPhone 3G; iPhone 4; iPhone 5s;iPhone 6s;iPad 2
Obrázek MacBook Air 13"(2012), iPhone 8+, AW Sport, iPad(2017), aTV 4K
Obrázek R.I.P. SJ

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od Saddako »

Je ale skoda pokud si chcete casopis schovavat, ze navody bude potreba z casopisu vytrhnout :/
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od STepik »

druha možnost je vybrat si jako dárek elektornickou verzi časopisu, timpádem si můžeš návad vytisknout a v papírový podobě bude nedotčen ;)

STepik
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od Petrt »

STepik: staci predplatne, dle Vladi je pak elektronicka verze zdarma ;-)
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: SuperApple Magazín

Příspěvek od STepik »

jestli je to tak, tak je to super, ale mě přišel e-mail, že zavedli do systému nový dárek k předplatnému:
Vážení čtenáři,

velmi si vážíme toho, že jste si předplatili náš nový časopis SuperApple Magazín. Jak jste možná zaznamenali z tohoto dnešního článku:

http://superapple.cz/2011/10/superapple ... cke-verzi/

je tento časopis od dnešního dne dostupný také v elektronické verzi čitelné na většině současných stolních i mobilních platforem.

Rádi bychom vám tedy oznámili, že mimo dvou aktuálních bonusů k předplatnému přibyla možnost třetí, nabízející právě elektronickou verzi časopisu zdarma (získáte kód, který vám v systému Publeru umožní zdarma číst všechna čísla, která máte předplacena v papírové podobě). Získáte tak časopis jak tištěný do schránky, tak i elektronicky do počítače.

V současné době jste si ke svému předplatnému zvolili jako bonus položku "Vodotěsné pouzdro", pokud ji chcete vyměnit za elektronickou verzi zdarma pro všechna čísla, pro která máte objednáno předplatné, stačí, když krátce odpovíte na tento email a řeknete nám to.

Pokud si chcete ponechat stávající bonus a přesto vás elektronická verze zajímá, můžete si ji přiobjednat za manipulační poplatek ve výši 40 Kč u půlročního, nebo 70 Kč u ročního předplatného.

Děkuji za váš čas a věřím, že vás první číslo časopisu zaujalo. Dělali jsme jej pro vás.

Tým SuperApple


tak nevim...

STepik
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

SuperApple Magazín

Příspěvek od Anndy »

A co je pridana hodnota toho casopisu z hladiska informacii?
Dozvie sa clovek nieco nove, co nenajde pri dennom prehlade noviniek na nete?
Diky
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Odpovědět