Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od caesar »

spousta aplikaci pracuje na 4ce spatne, nebo vubec. Treba Shazam nenajde vubec nic, IM+ pada, WeatherPro pada atd...Prosete beta.

drivsymbian

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od drivsymbian »

přizpůsobí se ikonky ve Springboardu, když nakloníž na šířku iPhone?

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od Paly »

Nie
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od toncek »

Téma promazáno, ještě tady někdo začne s tím, že mu do iPhonu nejde dostat OS 4.0, dostane BAN! Pokud jste vyvojáři, víte jak na to, pokud ne, tak tato verze firmwaru NENÍ určena pro vás.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Juramac

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od Juramac »

O.T. Modi - Proc jen vyhrozujete ? Vzdyt ti "borci" proste tahaji warez, krici to do sveta a jeste zoufale volaji o pomoc. Banoval bych je bez varovani, a s klidnym srdcem....At si pak sve blokovane iPhony uziji a resi jinde.

Mcha

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od Mcha »

Paly: díky za screenshoty a info

all: Když to tu tak čtu tak mám dojem, že v ČR je většina uživatelů developer pro iPhone a nebo alespoň jeho tester. Je z toho docela smutno. Tak to být nemá.

to developers: zajímalo by mne zda vsechna nová APIs jsou už plně dokumentovaná (docela by mne zajímal ten VOIP, čekám na zapojení do dev.programu)? Zkoušel někdo z vás vyvynout nějakou applikaci s local notifikací (prostě Notify bez pushe) čí vložit event do calu? Dik za odpovědi

PS:
Na to, že developeři podepisují s apple contract o nepublikování confidential informací, toho Apple nechá vývojáře publikovat docela hodně a nebo to není confidential? A nebo proste čeští vývojáři na smlouvy kašlou? Nerozumím tomu.

EDIT: ad confidential: vývojář má jasně napsáno toto :
"Read me before downloading Hide details
[....]
* iPhone SDK 4 beta and iPhone OS 4 beta are pre-release software and are considered Apple Confidential Information.

zdroj napr: http://9to5mac.com/node/15749
Naposledy upravil(a) Mcha dne sob dub 10, 2010 8:15 pm, celkem upraveno 2 x.

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od dwick »

Mcha píše:Na to, že developeři podepisují s apple contract o nepublikování confidential informací, toho Apple nechá vývojáře publikovat docela hodně a nebo to není confidential?


samozrejmne ze tohle confidental neni, proc by jinak kazdy dev mel moznost pridat pod sebe 100 testeru?

Mezi confidental se povazoval treba OS 4.0 pred keynote. Vyvojari Skype, Pandora, TapTap, apod.. urcite meli s predstihem dost informaci o tom co se v 4.0 chysta, ale do posledni chvile to nikdo dalsi nevedel - tomu se rika confidental jak ma byt :)
Life sucks. And then you die.


2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od 2L8 »

Pekne pekne videjko a inak kupis si teda tu kravatu alebo nie? :D
Mne sa ta betaverzia zdala trosku pomala na IP 3Gs oproti terajsiemu FW 3.1.2
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

hannawald

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od hannawald »

taky bych se primlouval za otevrenou a pratelskou atmosferu na tomto foru. Arogantni chovani k novackum nezdobi nikoho. Dle meho by cloveka mela zdobit pokora. Mozna taky budete potrebovat neci pomoc, ne treba s iphonem.
Prijde mi normalni, ze tu lide hledaji tipy, jak se dostat k nove bete 4.0, vzdyt se tu sdruzuji lide se zajimaji o iphone trochu vic..tohle neni zadny warez.
a abych prispel k tematu: kazdy, kdo chce byt tester a instalovat os 4.0 - je potreba se pak o to trochu zajimat. oni ty bety mivaj casove omezenou platnost a pak je potreba stahnout a nainstalovat novejsi betu. loni jsem takhle odjel na dovolenou a prosvihl uz asi ctvrtou betu, vypnul tel na Ruzyni a zapnul v Barcelone, tel zahlasil Connect tu iTunes, neb beta vyprsela a byl jsem celou dovolenou bez mobilu, az doma jsem to mohl dat do poradku..

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od Golf »

OT: No, tady ale jde spíš o to, že i přes kolikrát zmiňované okolnosti, vlastně i zodpovězené otázky (a to neplatí jenom pro tohle vlákno!!!), se každý mamlas a ignorant bez předchozího pročtení tématu nebo hledání automaticky zeptá a čeká zázračnou odpověď... Prostě "ptám se a starejte se o mě", i když to tady jasně uvedené je, lidská blbost a lenost je nekonečná... Také jsem pro tvrdší přístup, volání po "přátelské a otevřené atmosféře" v tomto případě vede do pekel, takže pro toho, kdo nečte, tady je odpověď.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od tvosi »

PRO VŠECHNY JEŠTĚ JEDNOU A NAPOSLEDY :!: :!: FIRMWARE 4.0 JE VE FÁZI BETA A JE DOSTUPNÝ POUZE VÝVOJÁŘŮM :!: :!: dostupný pro lidi bude někdy v létě

edit: jestli nekdo napise nejaky OT, tak dostane BAN, at je to novacek nebo treba stary pes :!:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od Paly »

HOWK
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od 2L8 »

Mna by ešte zaujimalo, ti čo skusaju betaverziu, aké sú ešte ostatne noviny okrem tých 7 základných čo sa predstavovali? Lebo Apple sľubuje až 100 noviniek.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

pita_pita
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: pon dub 05, 2010 6:19 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od pita_pita »

vbruno píše:Tak po tom co píše Paly odvolávám moje hloubání ohledně multitaskingu :-D

Co se týče bodu 3. tak ano, podle toho co včera říkal Steve tak to bude podržením na příloze a jejím otevřením v aplikaci třetí strany. Ostatně stejně to je v iPadu a otevření v iWorks, bude to ta samá funkcionalita. Každopádně mě hlavně zajímá, jak se bude volit co se ti nabídne za aplikace.


Podle mě máš pravdu. Stávající aplikace, které neimplementují žádnou ze 7 "multitaskingových" služeb se prostě chovají tak jako doteď. Tzn. po jejich vypnutí se uloží jejich stav a po opětovném spuštění se obnoví. To, že jsou vidět v přehledu "běžících" aplikací je dle mého názoru tím, že jsou v uloženém stavu, což je vlastně jedna ze sedmi představených služeb, které budou moct developeři implementovat k zajištění "multitaskingového" chování. Rozhodně ale aplikace neběží, tedy nebere systémové prostředky, ani nesnižuje výdrž baterky.

Martynez
Host
Host
Příspěvky: 45
Registrován: ned dub 11, 2010 2:49 am

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od Martynez »

Tak jsem dnes nahodil OS 4.0. Developer nejsem, ale nasel jsem na ebay jineho developera a ten me za par dolacu hodil do systemu... Vse trvalo par minut. Potom jsem bez problemu OS 4 nainstaloval a uz cely vecer testuji.
Moje prvni postrehy:
Docela mi vadi, ze se do slozky nevejde vic jak 12 ikon. Proc mam mit do ****** 8 slozek na gamesy??? Tomu proste nerozumim, proc se kazda slozka neda scrollovat podobne jako v "Categories".
Na lockscreenu se datum zobrazuje ve forme "neděle dubna 11" :-) Tomu taky nerozumim...
Taky mi chvili trvalo, nez jsem prisel na to, ze tapetu nemuzu menit z aplikace obrazky, ale z aplikace tapety v nastaveni... :-)
Bluetooth klavesnice se pripojila bez problemu a funguje skvele :-) Ale opet si myslim, ze reseni na klavesnici i mys ze Cydia je lepsi
No, a co se tyce multitaskingu tak tomu taky nejak nerozumim. Po hodine hrani si s iphonem, jsem mel v MT panelu 50 aplikaci...PROC???? Rozhodne mi vice vyhovuje backrounder, ktery posle aplikaci do pozadi pridrzenim... Vim, ze novy apple multitasking funguje na jinem principu, ale nejak tomu nerozumim. Pokud chci aplikaci zavrit tak by se proste mela zavrit a hotovo...a nemela by se v MT panelu zobrazovat.
To je zatim vse. Casem pripojim dalsi postrehy
iPhone 3Gs 32GB > iPhone 4 32GB > iPhone 4s 64GB > iPhone 5 64GB > iPhone 5s 64GB > iPhone 6 plus 128GB > iPhone 6s plus 128GB
iPad 2 32GB
Macintosh IIvx > Power Macintosh 7100/66 > G4 > Mac Pro > iMac 27"
Apple TV2 > Apple TV3 > Apple TV4

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od Carabei »

Ten multitasking v současný době ber tak, že je to seznam posledních použitých aplikací, který se při dalším spuštění otevřou ve stavu v jakém jsi je zavřel. Backgrounder žere mnohem víc paměti procíku i baterky. Teprv až se začnou používat současné API, tak budou aplikace, které budou opravdu aspoň zčásti na pozadí.

60 her jsem snad ještě na iPhonu najednou neměl, asi nejsem tak bohatej :mrgreen: . Stejně je to o tomm, že kdo chce psa bít.....
Ten maximální počet je logickej, časem si buď zvykneš a nebo někdo mírně přetvoří kód Folders a půjdou i scrollovat.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od caesar »

Bohuzel aplikace ktere ukladaji stav jaky byl pre jejich opustenim jsou pouze ty vestavene. Ostatni z App store musi projit updatem. To se zatim nedeje a je otazkou, jestli tomu tak do oficialniho vydani 4ky bude. Tim se cele testovani stava trochu neplnohodnotne. Ale verim ze se snad nejake updaty aplikaci trebe spoznamkou OS 4 ready v App storu co nejdriv ukazou. Moje skepse vychazi z odpovedi ktera mi prisla z IM+

"If you use iPhone OS 4.0, please note that it is still in beta, that's why some applications may crash. When OS 4.0 is officially released, we will make new compatible version."

Zni jsem se da vycist, ze sice pracuji na updatu pro OS 4, ale pred oficialnim vydanim ho nepusti. I Skype uz ma novou verzi ktera byla ja keynote, ale update na app store neni. Je to trochu zvlastni situace.

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od S474N »

Mertsoft píše:Je nekolik moznotsi....
a\ bud si develper = mi :-)
b\Da se koupit na nete za 15$

googluj :-)

Kdyby za 15 USD, dneska jsou na eBay nabidky stat se testerem uz za 0,99 USD, napriklad aukce cislo 280491454186

BTW docela me mrzi, ze Apple se neinspiroval u IntelliScreenu a neudelal neco na LockScreen. Abych rekl pravdu, cekal jsem nejaky posun v tomto smeru.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od toncek »

Na tomto screenu je mezi všemi novými funkcemi taky persistent wifi:

Obrázek

Čili iPhone zůstane připojený k wifině i po zamčení displeje? Nebo, jak to chápat.. :idea:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

hawkes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 152
Registrován: stř čer 10, 2009 6:35 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od hawkes »

Podle mě to zpřístupní jako API vývojářům. Třeba teď zůstává WIFI aktivní po zamčení se spuštěným iPodem.
iPad Mini |HTC One X 4.1 |iPhone 3Gs 16Gb | iPhone 3G 8Gb
iPod Shuffle 2gen. 1GB modrý
X-Box 360 Jasper 120Gb HDD

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od caesar »

Je to tak. Nyni (4.0) je po vypnuti wi-fi aktivni. Napriklad chodi push z IM presto, ze mam vypnuta data pres edge.

pita_pita
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: pon dub 05, 2010 6:19 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od pita_pita »

caesar píše:Bohuzel aplikace ktere ukladaji stav jaky byl pre jejich opustenim jsou pouze ty vestavene. Ostatni z App store musi projit updatem. To se zatim nedeje a je otazkou, jestli tomu tak do oficialniho vydani 4ky bude. Tim se cele testovani stava trochu neplnohodnotne. Ale verim ze se snad nejake updaty aplikaci trebe spoznamkou OS 4 ready v App storu co nejdriv ukazou. Moje skepse vychazi z odpovedi ktera mi prisla z IM+

"If you use iPhone OS 4.0, please note that it is still in beta, that's why some applications may crash. When OS 4.0 is officially released, we will make new compatible version."

Zni jsem se da vycist, ze sice pracuji na updatu pro OS 4, ale pred oficialnim vydanim ho nepusti. I Skype uz ma novou verzi ktera byla ja keynote, ale update na app store neni. Je to trochu zvlastni situace.



OS4 Beta je dostupný pouze pro vývojáře!! To, že někteří zneužívají developerské účty, aby si stáhli novou verzi OS před jejím oficiálním vydáním určitě není důvod, aby byly dostupné updaty aplikací dříve (tj. před oficiálním vydáním nové verze OS).

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od caesar »

Nebudu tu s tebou polemizovat o tom, zda jde nebo nejde o zneuziti. Nevidim duvod, proc by VYVOJARI nemeli mit moznost zjistit, jak funfuje napriklad multitasking. To nezjisti, kdyz nebudou mit dostupne aplikace ktere jsou jiz prepsane na OS 4.

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od vbruno »

Já ačkoli jsem si také zaplatil členství jako tester (nový OS přesto ještě nemám a nevím kdy a jestli ho vůbec budu instalovat, protože telefon potřebuji používat a bojím se že beta mě v tom může omezovat) tak souhlasím, že není důvod aby aplikace pro OS4.0 byly již teď v AppStore. Domnívám se že developer má Applem umožněn způsob jak aplikaci do iPhone dostat (myslím že speciální účet v AppStore) a tak si samozřejmě aplikaci zkoušet může. Každopádně je správně že Aplikace pro OS4.0 se dostanou do AppStore pro nás ostatní až po vydání OS :-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od S474N »

caesar: v tom pripade si to spatne pochopil, protoze vyvojari urcite maji k dispozici SDK 4 i API, takze to urcite vi a urcite si mohou i sve produkty prave otestovat. K tomu prave slouzi devel ucty.

Tezko muzes ocekavat, ze ruzne firmy mezi sebou budou sdilet sve produkty za ucelem otestovani tretimi stranami.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

jenicekk

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od jenicekk »

trosku OT.
muzu nejak zjistit jestli uz moje UDID je nejak regly u dev programu?
jednou sem kdysi neco testoval pro nejaky vyvojare a myslim ze sem jim neco poslal, ale uz si to fakt nepamatuju a nechci zjistit ze se mylim az po nahrati 4 do iPhone.

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od vbruno »

Budě muset asi kontaktovat vývojáře a zeptat se na to :-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

jenicekk

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od jenicekk »

spis sem cekal jestli treba nekde neni nejaka databaze, nebo jen ze by to reklo po zadani mojeho udid jestli je to uz nekde regly, co se da delat zaridim to jinak.

Ogast
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: čtv čer 26, 2008 11:00 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od Ogast »

Viete mi povedat, resp postnut nejaky PrtScr ako sa spravaju "badge" pri aplikaciach, ktore su zaradene do foldrov? Co ak mam 5 aplikacii vo foldri a pri kazdej mam nejaky pocet notifikacii (notifikacnych cisiel)... zobrazuju sa? Zobrazuje folder nieco ako sucet tychto notifikacii?
Hladal som vsade, ale nic som nenasiel... Dik vopred za odpoved...
MacBook 13" 2.0 GHz
iPhone 4 16GB
iPad2 16GB

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od pe.kova »

u Folders mi to zatím ukazuje v případě push VYKŘIČNÍK :wink:
následně pak u aplikace(ve folderu) to již ukazuje číslo
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)


xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od xslide »

Nebyla náhodou ve FW moznost odpovídat na SMSky i při třeba hraní her?Nebo to bylo myšleno jako multitasking?
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Levon
Host
Host
Příspěvky: 149
Registrován: úte úno 09, 2010 2:39 am

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od Levon »

Pokud je "multitasking", řešen tak, jak je, tedy nejedná se o multitasking v pravém slova smyslu, tak potom si myslím, že by klidně mohl být a fungoval i na 3G...

matouch350
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 573
Registrován: pát dub 09, 2010 5:52 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od matouch350 »

Levon píše:Pokud je "multitasking", řešen tak, jak je, tedy nejedná se o multitasking v pravém slova smyslu, tak potom si myslím, že by klidně mohl být a fungoval i na 3G...
Multitasking na 3G bude fungovat na 99% s JB.
iPhone 5S 32 GB, iOS 8.2
MacBook Pro Retina 13" Late 2013, 8GB RAM, Yosemite 10.10 GM

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Příspěvek od ls8 »


matouch350
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 573
Registrován: pát dub 09, 2010 5:52 pm

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od matouch350 »

To sice ano, ale tohle je zatím BETA, která má chabou systémovou ochranu. Až vyjde finální verze, tak si myslím, že to nebude taková sranda. Ale nechme se překvapit.
iPhone 5S 32 GB, iOS 8.2
MacBook Pro Retina 13" Late 2013, 8GB RAM, Yosemite 10.10 GM

Madmaster

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od Madmaster »

Jak si OS 4.0 nainstaluji do iPhone 3GS 32GB non JB??

Juramac

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od Juramac »

nekdy v lete pres iTunes...... :D

haasteren
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 472
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:02 am

Re: Odskusany OS 4.0, skusenosti, otazky, postrehy

Příspěvek od haasteren »

Pro ty co potrebuji downgrade a stale se jim nedari , asi nejrychlejsi a funkcni postup najdete zde http://www.gadgetsdna.com/downgrade-iph ... ware/2045/

pro MAC

Odpovědět