parallels + windows + autocad + magic mouse

Odpovědět
fris
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: ned led 22, 2012 4:47 pm

parallels + windows + autocad + magic mouse

Příspěvek od fris »

Ahoj, nepoužívá někdo náhodou tuto kombinaci? Půjde nastavit magic mouse, aby uměla prostřední tlačítko a scrolovani? Rád bych to nějak ověřil než začnu investovat do parallelsů a windowsů... díky
iPhone 4S 16GB
MacBook Pro 13" early 2011

chripkoj
Host
Host
Příspěvky: 45
Registrován: ned kvě 03, 2009 11:41 am

Re: parallels + windows + autocad + magic mouse

Příspěvek od chripkoj »

Ja som to skúšal na mini a nakoniec som to vyhodil a nainštaloval windows cez boot camp. V parallel deskope to bolo dosť pomalé. Magic mouse a samozrejme pod windows pá pá.

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: parallels + windows + autocad + magic mouse

Příspěvek od Freaders »

ale prd.. pokud si mac nenainstaluje drivery na magicmouse sam tak se daji stahnout custom ovladace http://www.redmondpie.com/apple-magic-m ... -7-914013/
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

parallels + windows + autocad + magic mouse

Příspěvek od dodo_mt »

Ja mám cez paralells PROE Wildfire 4 a funguje to úplne bez problémov! PROE je na výkon ešte náročnejší ako autocad. Mám to na Minim co mám dole v popise. Ked zapnem fullscreen tak ako keby som bol priamo vo Win.

Magic Mouse som ešte neskúšal ale vidím to že budem musieť používať klasickú myš.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

fris
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: ned led 22, 2012 4:47 pm

Re: parallels + windows + autocad + magic mouse

Příspěvek od fris »

Díky za odpovědi. Asi budu muset vyzkoušet trial abych si ověřil funkčnost. Nerad bych vyhodil ty peníze oknem :( Zatím tedy co se práce týče tak jsem na macu podstatně méně produktivní než pod win a to se mi vůbec nelíbí :o
iPhone 4S 16GB
MacBook Pro 13" early 2011

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

parallels + windows + autocad + magic mouse

Příspěvek od dodo_mt »

Kúp si autocad priamo pre Mac.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

fris
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: ned led 22, 2012 4:47 pm

Re: parallels + windows + autocad + magic mouse

Příspěvek od fris »

Autocad pro mac jsem zkoušel a je to zatím značně nedodělaný produkt, za který určitě nedám ty peníze co za něj chtějí. Bohužel. Bylo by to nejlepší řešení samozřejmě.

O víkendu zkusím trial parallelsů a uvidíme jak to bude všechno fungovat. Nerad bych kvůli tomu prodával maca :cry:
iPhone 4S 16GB
MacBook Pro 13" early 2011

Martyn
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 986
Registrován: pon lis 24, 2008 2:21 pm

Re: parallels + windows + autocad + magic mouse

Příspěvek od Martyn »

A co bootcamp? S AutoCADem jsem nikdy nedělal, ale pokud potřebuje stejnej výkon jako např. 3Ds Max, Maya, atd., tak je lepší nabootovat windowsy přes bootcamp a mít plnej výkon.

Kvůli tomuhle bych Maca určitě neprodával, když ve všech ostatních směrech (kromě her) je příjemnější a mnohem líp / rychleji se s ním pracuje (můj osobní názor, ne všem se to líbí).
MacBook Pro (2008)

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: parallels + windows + autocad + magic mouse

Příspěvek od Petrt »

Magic mouse se na Autocad nedá vůbec používat. Chybí mechanická odezva "kolečka" (a to jako fest, na MM je zoom až moc akcelerovaný a často uletí až moc). Na Cad jsem začal používat M$ Intellimouse Explorer 3.0 a ta funguje skvěle.

(používám Mac CAD a rozdíl v efektivitě práce proti Win verzi nevidím - mám ale definovány na všechny hlavní příkazy své zkratky, takže v menu nic nelovím).
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Odpovědět