Skype

Odpovědět
smoldik
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1082
Registrován: ned čer 21, 2009 7:10 pm

Skype

Příspěvek od smoldik »

Všiml jsem si, že Skype zde nemá svoje vlákno, kde by se mohly řešit problémy s tímto SW, tak ho založím a začnu se svým problémem.

Na MBP 13" 2011 verzi mi podle Activity Monitoru žere Skype až 110% CPU a větráčky jedou na 6000 otáček za minutu. Děje se to při video hovoru, nemáte s tím někdo zkušenost? Moc se mi nelíbí, že počítač při videohovoru tolik hučí a tak jede. Skype mám samožřejmě aktualizované na poslední verzi.

CPU má ke všemu teplotu 78°
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik

Kulhos

Re: Skype

Příspěvek od Kulhos »

Souhlasím, mě to dělá to samé. Není to nic příjemného :/ Skype se zřejmě snaží dle HW prostředků konvertovat video do co možná nejlepšího poměru kvalita obrazu/dat. tok. Ale taky se mi to moc nelíbí. Normálně mám v bytě notebook prakticky celý den odpojený od sítě. Jenže když pak dělám do ČR třeba 30 minut videohovor, tak nejenom, že je macbook rozžhavený, ale úroveň baterie dramaticky klesne.

zdcerny
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 421
Registrován: pon črc 14, 2008 6:59 pm

Re: Skype

Příspěvek od zdcerny »

Mě to dělá u každého videohovoru ať je to skype, nebo přes webové rozhraní.
Obrázek iP2G, 3G, 3GS, 4, 4S, iP5, iP5C, iP5S, iP6S+, iP7+, iPX, Xs Max 256GB
Obrázek Mac mini, MacBook, MacBook Pro Touch Bar
Obrázek iPod nano, Time Capsule, Apple TV 4, iPad Pro

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Skype

Příspěvek od pistak »

Trochu to tu obnovím.. nenašlo sa žiadné riešenie na to prehrievanie sa? stále vám blbne ten skype pri videohovore? Mňa na druhej strane vidia dobre, ale mne sa po roztočení ventilátorov a prehrievaní zhorší obraz na opačnej strany...

Odpovědět