Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Odpovědět
Zahradník

Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Příspěvek od Zahradník »

Každý, kdo v termínu po 6.1.2009 zakoupil nový počítač od Apple, má nyní nárok na upgrade svého iLife 08 na nový iLife 09 za symbolickou cenu 10 USD.

O upgrade na iLife 09 si musí každý zažádat přímo u společnosti Apple, od které na základě žádosti obdrží DVD s instalací. Pomocí webového formuláře si nový iLife 09 objednáte. Uhrazení částky 10 USD proběhne během vyplňování formuláře a lze zaplatit kartou a nebo pomocí služby PayPal. O upgrade jde žádat do 28.3. 2009 a obálka s požadovanými dokumenty musí být podána na poštu nejpozději 3.4.2009.

Jak tedy postupovat?

1) Na tomto odkazu: http://www.apple.com/euro/ilife/uptodate/ naleznete registrační formulář (v angličtině), který obsahuje dotaz na vaše základní údaje (adresa, tel, e-mail). Máte možnost výběru počtu objednaných iLife 09 (zohledňuje se i nákup více zařízení na jedné faktuře, tzv. Right to Copy). Poté zadejte platební údaje (číslo platební karty nebo účtu v PayPal).

2) Vytiskněte vyplněný formulář, podepište ho a opatřete datem (na formuláři je uvedeno: You MUST print this form!)

3) Vložte formulář a kopii faktury do obálky a zašlete na adresu uvedenou v formuláři (Send This Form To)

4) Vyčkejte 3-4 týdny na balíček s instalačním DVD.


Platnost akce: od 6.1.2009 do 28.3.2009
Naposledy upravil(a) Zahradník dne úte bře 03, 2009 8:45 pm, celkem upraveno 3 x.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Příspěvek od toncek »

Už mám vytištěno, zaplaceno pomalu týden, jen jsem se s tím ještě nedostal na poštu :-)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

djlucas
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 614
Registrován: ned dub 27, 2008 7:19 pm

Re: Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Příspěvek od djlucas »

muze mi nekdo poradit kde to mam presne vytisknout jestli az po zaplaceni na paypal nebo jeste predtim ? diky
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Příspěvek od toncek »

V okamžiku, kdy se ti nahoře na stránce objeví:

You must print this form!
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

djlucas
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 614
Registrován: ned dub 27, 2008 7:19 pm

Re: Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Příspěvek od djlucas »

takze az po zaplacení jo ?
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Příspěvek od toncek »

Tak to funguje přesně tak jak je to popsáno. Dnes mi dorazilo instalační DVD. Byla to celkem rychlost, teprve v pátek mi autorizovali platbu.

Kdo má možnost tohoto využít a stále váhá, tak rychle do toho, čas se krátí :!:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Příspěvek od Julek »

na instalačním DVD s leopardem jsem měl ofiko iWeb08 , lze nějakým způsobem updatovat pouze iWeb09 ? nechci a nepotřebuji kompletní iLife ...

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

djlucas
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 614
Registrován: ned dub 27, 2008 7:19 pm

Re: Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Příspěvek od djlucas »

jo melo by to jit jen iWeb ... ale stejne musis mit cele instalacni DVD s iLife 09 .. pri instalaci si muzes navolit co se ma vsechno instalovat...
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Příspěvek od Julek »

ok zkusím si o tom něco přečíst, já DVD iLife08 nemám, je součástí instalace OS kterou mám ofiko k MB .. uvidíme ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

djlucas
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 614
Registrován: ned dub 27, 2008 7:19 pm

Re: Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Příspěvek od djlucas »

no mas iLife 08 :) da se z toho DVD nainstalovat i samotne... tedy kdyz uz mas system nainstalovany.. ja mel k tomu dve dvd kdyz vlozis disk 1 do mechaniky tak se ti otevre.. uvidis tam ikony: Install MAC OS X and Bundled Software to ti nainstaluje OSX i s iLife08

pak tam je dalsi: Install bundled software only.. to je instalator pouze iLife08 kdyz jej pustis vyzve te to k vlozeni disku2

kdyz sis koupil iLife09 nebo uplatnil Up-To-Date tak jako ja dojde samotne dvd s iLife09 pri instalaci.. jak se ti ukaze okno s tlacitkem Install tak je tam i Customize.. a tam si muzes vybrat ktere polozky se maji updatovat na 09.. cili kdyz zaskrknes pouze iWeb tak po instalaci budes mit iWeb09 a ostatni.. iPhoto, iDVD a pod.. budou verze 08
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Příspěvek od Julek »

také jsem to tak udělal mám v MB pouze iWeb08 :) jen mi šlo o ten update ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Zahradník

Re: Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Příspěvek od Zahradník »

Jedna malá otázka lamerská technická:
Do UK jsem poštou ještě nic neposílal. Jsou tam nějaké odlišnosti oproti naší poště (typ obálky, adresa v pravém dolním rohu, apod.)?
Posílá se to na tuhle adresu a v tomto formátu?

Apple Upgrade Centre
PO Box 33
Ross-on-Wye
HR9 7WA
UK


Díky.

djlucas
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 614
Registrován: ned dub 27, 2008 7:19 pm

Re: Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Příspěvek od djlucas »

julek: kazdopadne pokud chces iWeb09 musis mit instalacni DVD iLife09 :) potom udelas jen instalaci jak jsem ti popsal vise :)

Jirkus: ja to dal do normalni obalky s okynkem pro adresu.. sirka obalky na A4 .. adresa je v poradku takhle jak pises sem ji i natiskl na kus papiru ktery jsem orizl na velikost obalky a tak aby to sedelo do toho okynka vlozil vytisteni formular od applu a pridal fakturu a poslal.. znamka me stala asi 16kc nebo tak nejak...

12. brezna jsem to dal na postu a dnes v pondeli to doslo...
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Upgrade iLife 09 Up-To-Date

Příspěvek od toncek »

Jirkus: Ano máš to dobře..

Já použil klasickou českou obálku, a udělal to prakticky stejně jako djlucas. Jen jsem netiskl žádný štítek, ale normálně to tam napsal rukou.. :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Odpovědět