VM Fusion

Odpovědět
Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

VM Fusion

Příspěvek od Domy007 »

Zdravím. Po uvážení jsem si program zakoupil tento program. Mám problém s tím, že se mi nepřipojí externí HDD. O věcech na normálním vnitřním ani nemluvím. Jde tohle nějak vyřešit? Díky za odpovědi

Edit: Tak jsem to vyřešil... Teda vyřešil jsem ten vnitřní HDD... Dokonce se mi jednou podařilo dát do provozu externí HDD.. Ale mám další problém.. Některé věci dělám na woknech a potřebuju je hodit na maca, ale nevím jak je tam zkopírovat. Máte s tím nějaké zkušenosti?

b-s-h
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř zář 24, 2008 7:17 am

Re: VM Fusion

Příspěvek od b-s-h »

google - how to vmware fusion

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: VM Fusion

Příspěvek od ls8 »

To je teda rada... :(

Je potreba nastavit sdileni. Externi disky pripojovane pres USB by se v hostovanem operacnim systemu mely pripojovat automaticky, nastaveni USB Devices -> Automatically connect USB devices. Sdileni internich disku a adresaru se nastavuje v Sharing -> Share folders on your Mac. Volba Mirrored folders umoznuje mit v obou systemech spolecnou plochu nebo dokumenty.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: VM Fusion

Příspěvek od Domy007 »

No to mám a asi nejde mít připojený externí HDD v obou systémech? No a mirrored folders nemám přístup. Ukážou se mi, ale nemohuje zaškrtnout... Není nějaká rada :oops:

Dwarf

Re: VM Fusion

Příspěvek od Dwarf »

v Parallelse sa neda pripojit USB na mac osx a win naraz.
ako je to v VMF netusim ale asi podobne

guzmen
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: pát dub 18, 2008 7:35 am

Re: VM Fusion

Příspěvek od guzmen »

Mam VMware fusion a 2BG usb kluc mi funguje v obidvoch systémoch (XP/OS X) súčasne.
Obrázek Iphone 2G 16GB, Fw. 3.1 JB O2.sk
Obrázek MacBook pro 13" 2011 intel SSD 80GB Lion 10.7.2 + Apple remote

Odpovědět