iTunes PC - iTunes Mac

Odpovědět
marecb

iTunes PC - iTunes Mac

Příspěvek od marecb »

Zdravím,
objednal jsem si nový notebook Apple MacBook Pro a zajímalo by mě co se stane když připojím svůj iPhone k iTunes pod tímto OS. Do teď používám iTunes pod oknama a potřeboval bych přenést veškeré nastavení a aplikace do nového iTunes pod Mac a dále už budu využívat iTunes pouze pod Mac. Prosím Vás o radu co s tím?

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: iTunes PC - iTunes Mac

Příspěvek od Paly »

Musis si vsetko co mas na PC preniest do MAC, prenesies "iTunes Library" z Music na PC a vlozis do Music na MAC (to Ti nahodi hudbu, a obrazky a take si musis preniest. bud pomocou WiFiny alebo inac ako len chces


A ked napojis iPhone k inemu iTunes tak sa Ti vymazu vsetky nastavenia z iPhone a prisposobia sa iTunesu na ktory sa pripajas :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

marecb

Re: iTunes PC - iTunes Mac

Příspěvek od marecb »

Předně bych Vám rád poděkoval za bleskovou reakci.
Když ale přenesu iTunes library tak ale nepřenesu zároveň MP3, ty jsou uloženy jinde. Neexistuje nějaká funkce v iTuses, kdy bych dal export v PC a pak na MACu to jen iportoval?

pacholek

Re: iTunes PC - iTunes Mac

Příspěvek od pacholek »

irunes library si pamatuje jake mp3 tam mas a tak je nebude v druhem stroji (mac) vyzadovat... takze si je treba neprehrajes v itunes ale synchronizovat se budou

EDIT: aha takze uplne spatne :)
Naposledy upravil(a) pacholek dne stř zář 24, 2008 7:40 pm, celkem upraveno 1 x.

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: iTunes PC - iTunes Mac

Příspěvek od Paly »

Ale praveze prenesies, skus si kliknut pravym tlacitkom na Library aku ma velkost. iTunes je robeny tak, ze pesnicku po vlozeni don mozes vymazat, je proste tam a inde ju netreba. Cize na PC sa zdvojuje vyuzite miesto mp3-jkami

Treba najst to spravne iTunes Library Music ;)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

marecb

Re: iTunes PC - iTunes Mac

Příspěvek od marecb »

Jediný soubor ktrý jsem našel je iTunes Library.itl, ale ten má velikost pouze něco přes 1MB, to asi nebude ono co?

pacholek

Re: iTunes PC - iTunes Mac

Příspěvek od pacholek »

Mac OS X
/Users/username/Music/iTunes/iTunes Library
/Users/username/Music/iTunes/iTunes Music Library.xml

Microsoft Windows
\Documents and Settings\username\My Documents\My Music\iTunes\iTunes Library.itl
\Documents and Settings\username\My Documents\My Music\iTunes\iTunes Music Library.xml

marecb

Re: iTunes PC - iTunes Mac

Příspěvek od marecb »

jj tak to budou ty soubory, které jsem myslel. Každopádně tvrzení, že si iTunes ukládá MP3 někde dvojmo si myslím, že není pravda. Pokud MP3 máznu ze složky kde jsem je před tím importoval, tak mi iTunes řve, že je nemůže najít.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iTunes PC - iTunes Mac

Příspěvek od ls8 »

Paly píše:Ale praveze prenesies, skus si kliknut pravym tlacitkom na Library aku ma velkost. iTunes je robeny tak, ze pesnicku po vlozeni don mozes vymazat, je proste tam a inde ju netreba. Cize na PC sa zdvojuje vyuzite miesto mp3-jkami

Treba najst to spravne iTunes Library Music ;)


Ne tak docela, zalezi na nastaveni. iTunes muze byt nastaven obema zpusoby - tedy pri pretazeni pisnicky do okna iTunes bud muze soubor zkopirovat do sve knihovny, nebo muze pouze vytvorit odkaz na aktualni umisteni souboru.

ObrázekObrázek

Navic bez ohledu na toto nastaveni lze pri pridavani nove skladby nebo alba toto nastaveni docasne obejit podrzenim alt, shift, control a jejich ruznych kombinaci (nekde jsem mel presny seznam techhle ztratek, ted ho nemuzu najit).
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: iTunes PC - iTunes Mac

Příspěvek od Paly »

ls8 mas pravdu, ale velmi neverim, ze by niekto vedel nastavovat iTunes ked s nim nevie poriadne robit. iTubes je od vyroby nastaveny aby si pametal hudbu :-).

Ale dobre, ze to pises, mozno to pomoze inym ;)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: iTunes PC - iTunes Mac

Příspěvek od ygy »

boze co riesis co skusit dat odoslat cez bluethooth LoL 8)

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: iTunes PC - iTunes Mac

Příspěvek od Paly »

no tak to nie je prave najlepsi napad, bluetooth je velmi pomale, chcel by som vidiet ako dlho by si posieal cca 8GB hudby. Cez WiFi je to rychlejsie. Bluetooth je ako napad velmi nevyhodne :D
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Odpovědět