Přeskakování obrazu - SAFARI.

Odpovědět
honzerek
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: stř srp 27, 2014 10:55 am

Přeskakování obrazu - SAFARI.

Příspěvek od honzerek »

Zdarec,
při sledování on-line seriálů (filmů), mi přeskakuje obraz, jde plynule, neseká se to, ale jen přeblikává.

Nevíte někdo čím to?

Díky :good:

sk8er_b0y
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát úno 04, 2011 11:38 am

Re: Přeskakování obrazu - SAFARI.

Příspěvek od sk8er_b0y »

mam podobny problem robi mi to napriklad pri pozerani youtube videi ale nie na youtube stranke ale na inych serveroch

honzerek
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: stř srp 27, 2014 10:55 am

Re: Přeskakování obrazu - SAFARI.

Příspěvek od honzerek »

Mně se to děje při sledování seriálů na stránce Topserialy.cz, serialycz.cz, milujemeserialy.eu a při přehrávání přes opeanload, se to trhá ten obraz, ale jede plynule (časově).

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Přeskakování obrazu - SAFARI.

Příspěvek od rony »

obcas sa majitelia tych webov snazia do obrazu podsuvat reklamy. fungovalo to na ios 8 a nizsie ale nemaju to odladene pre ios9 lebo tam sa prehravac trosku menil aj v suvislosti s obraz v obraze. Obvykle pomoze dat obraz na fullscreen ale nie je to zarucene.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

honzerek
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: stř srp 27, 2014 10:55 am

Re: Přeskakování obrazu - SAFARI.

Příspěvek od honzerek »

Právěže když se dívám na Macu a je to jen v malém okně (než odklikám asi 2-3 reklamy) tak je to v pohodě, ale při zvětšení do fullsreenu, tak to teprve začne dělat, jako při to přeblikávání obrazu se na to nedá dívat.

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Přeskakování obrazu - SAFARI.

Příspěvek od Saddako »

Dělá vám to celou dobou? Mě to dělá jen na specifických serverech a to ještě pouze ve chvíli kdy je video fullscreen a na obrazovce není ovládací panel. Flash v Safari nainstalovaný nemám a třeba YouTube běží bez problémů. A aby toho nebylo málo, tak to dělá jen Macbook a ne iMac :%)
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

honzerek
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: stř srp 27, 2014 10:55 am

Re: Přeskakování obrazu - SAFARI.

Příspěvek od honzerek »

Já to vydržím tak 10sec a vypínám, takže nevím, zda to dělá celou dobu. Příklad, hned ten první přehrávač, můžete vyzkoušet.
http://topserialy.cz/scorpion-02x04-robots/

Odpovědět