Obnovenie z Time Machine iba jednotlivé programov a dáta

Odpovědět
Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Obnovenie z Time Machine iba jednotlivé programov a dáta

Příspěvek od Marek »

Zdravím,

tak, ako už vyplýva z názvu témy, potrebujem vedieť, či dokážem z Time Machine obnoviť iba niektoré dáta a programy.

Chcem preinštalovať kompletne svoj MacBook a dať si do neho len niektoré aplikácie, ktoré mám teraz, prípadne niektoré dáta. Dá sa to nejak? Vedeli by ste mi povedať, ako prosím? Mám na externom HDD urobenú kompletnú zálohu MacBooku, viem že celý ho dokážem obnoviť, ale ja chcem iba niektoré veci.

Ďakujem
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Obnovenie z Time Machine iba jednotlivé programov a dáta

Příspěvek od cuting »

Mělo by to jít, i když jsem to z externiho disku nikdy nedělal. Při přeinstalaci z externiho disku by měla být rozšířená volba , kde by mělo být možné před zahájením zaškrtnout jen aplikace, které chceš . Ale opakuji, nikdy jsem to nezkoušel, možná se mýlím. Z Time Machine jsem dříve obnovoval podle datumu jen smazané kontakty a nebo e-maily a dokumenty třeba rok dozadu. Při obnově systému pečlivě studuj nabídku, než tu obnovu spustíš
 Apple hračky 

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Obnovenie z Time Machine iba jednotlivé programov a dáta

Příspěvek od Marek »

Preinštaloval som ale neprišiel na to, ako vrátiť len niečo :( takže vie niekto? Obnovujem práve späť úplne celý systém ale bol by som rád mať to na čisto..
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Pantani
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 908
Registrován: ned úno 10, 2008 1:50 pm

Re: Obnovenie z Time Machine iba jednotlivé programov a dáta

Příspěvek od Pantani »

Tady je asi to, co chceš? Na konci je to jasně napsaný borcem level 8: pokud chceš něco takovýho, tak obnovit někam jinam a ručně nakopírovat jen ty data, který tě zajímají. Jestli ví někdo nějaký lepší způsob, sem s tím - sám hodlám přejít na TM zálohování.
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Obnovenie z Time Machine iba jednotlivé programov a dáta

Příspěvek od Saddako »

Mám TM na NASu. Připojím (namontuju) si disk s TM. Vyberu si zálohu určitého zařízení. Je tam hromada adresářů podle jednotlivých datumů. Nyní stačí projít obsah daného "datumu" a tam je kompletní záloha TM. Stačí si nalistovat v záloze adresář s aplikacemi a obnovit si požadovanou aplikaci.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Odpovědět